Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
14. nov 2009

sisa, gratulujem k neterke 😵
peta, to co citam? 😕 krv? dnes to ako vyzera? kedy mas termin mrchy?
lucy, sakra ☹

nadenkaaa
14. nov 2009

peti ja by som skocila normalne na pohotovost 😕 nech ta tm vysetria a napisu ti duphston a ascorutin

nadenkaaa
14. nov 2009

veronika taak teda nechapem z tvojej teploty 😕 😕 😕

rhodosbb
14. nov 2009

nadi, uvidim, co urobi teplota zajtra, test mi dnes vysiel pozitivny, nie az tak silno ako minuly raz, ale hadam to mozem brat tak, ze ovu bude najneskor v pondelok, ak nie, tak tento mesiac bude asi anovulacny 😒

bola som uz volit, sofia je uz u otca a ja idem robit tresku na obed s besamelovou omackou mnam 😉

sisa2
14. nov 2009

veronika - fuuu, tak teplota riadne vyskocila 😕 dnes si mala pozitivny ovu test?

sisa2
14. nov 2009

nadi - co to bolo za test? teplota je super! tak pokial nepride mrcha, stale verim a drzim palceky 😵

ascorutin je na co? ja mam len duphaston. snad staci aj ten.
u mna stale hnede spinenie ... ale aspon brucho ma uz neboli.

sisa2
14. nov 2009

sharmi - no lepsie ako lepsie. dnes som sa rano zobudila s takym nejakym kludom, vobec nestresujem kvoli tomu vysledku testu 😕 😔

ty ako? babatko poslucha? 😵

sisa2
14. nov 2009

veronika - ozi, ty si zacala testovat az teraz? nemohla byt ovu skor???

rhodosbb
14. nov 2009

sisa, prvy test som si urobila na 11 DC, ciarka bola stredne silna, dalsi test na 12 DC, ciarka bola slaba, co som bola tiez mimo z toho a dnes je z tych troch testov ciarka najsilnejsia...

sisa2
14. nov 2009

som myslela, ze ci nebola ovu skor a ciarka uz neslabne. ze by si uz bola po ovu. lebo ta teplota je riadne vysoka, nechce sa mi podla toho verit, ze ovu este nebola.

sharmana
14. nov 2009

sisa. neboj, duphaston a hlavne klud ti pomôže, mala by si v práci zvolnit tempo, lebo minule si pracovala až do večera a mám pocit, že si tam vystresovaná, to teraz nemôžeš, radšej v práci povedz, že si tehu a že musíš oddychovat...
moje bábo zatial poslúcha, musím si zaklopkat, dnes som už 14 tt, tak sa to pomaličky začína blížit k polovici tehu, aj ked sa to nezdá 🙂
babule, čo máte detičky, chodili ste na plávanie s bábätkami? ja na to chcem chodiť, už som pozerala stránku http://www.alva.sk/index.php?page=11 water baby clubu, v trnavke a kedže ja byvam na Strkovci, tak to je blizko 🙂
a ešte je cvičenie, gymnastika s babätkami, ale to je pre mna daleko

sharmana
14. nov 2009

moj mm totiž trvá na tom, že ako prvé sa naučia deti plávat a potom neskôr ich môžem dat na dalsie kurzy 🙂

sisa2
14. nov 2009

sharmi - tak to je super! som rada, ze sa mate s drobcekom fajn. a veru tie tyzdne utekaju. len u mna sa to vlecie 😀
my sme na plavanie nechodili, nemali sme na to peniazky ☹ ale vsetci, co chodili, si to chvalili.
ja mam v praci klud. to len teraz bolo trochu hektickejsie obdobie, lebo sme mali inventuru, tak som musela byt dlho, inak som max. do 16:45 ... a byvam tam sama, sem tam sa ukaze sef, ale inak klud a pohoda. robim v kancloske, takze to je tiez fajn. ale mozno to je taky vnutorny stres, co si neuvedomujem, neviem.

mam toho tolko, co by som chcela porobit a neviem, do coho sa skor pustit, kedze mi vsetko trva 3x tolko 😔 😀

nadenkaaa
14. nov 2009

ascorutin je na cievy aby nepraskali a inak na cievy dobre vplyva aj pohanka 😉
veronika an ebola uz ovu vcera alebo predvcerom?

sharmana
14. nov 2009

sisa. ved ja tiež nebudem môct peniazky rozhadzovat, ked budem na materskej, a my máme aj úver, takže je to tazké... ale aspon 1 mesiac by som chcela absolvovat ten kurz, lebo stojí to predsa 145eur, takže nie je to práve najlacnejsie 😒

nadenkaaa
14. nov 2009

podla mna by ti mohol napisat este ascorutin 2X1 tbl to by ti neublizilo 😉
to plavanie vyzera super to by sm aj ja chela dat svoje babetko na plavanie 😉 a ink uz sme sa s mm dohodli ze na nase babetko bude mm rozpravat hned od zaciatku po anglicky aby nase dieta bolo bilingualne 😎 tak uvidime ako sa podari

dzou
14. nov 2009

ahojte babulky.... tal luci, leni sakra... 😒 a groka teplotka je kraasna drzi sa moc drzim palceky....
no ja som inak aky idiot 😠 ja som sa vcera taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak strasne opila 😝 vecer my bolo tak zle tak ani sex nebol 😀 a najhorsie je ze som na tom podobne ako veronika... teplota my vyskocila ako keby vcera bola ovu ale ja neverim ze bola... ale tak merala som o hod neskor ani neviem po kolkohod. spanku a riadnej opici 😅 tak ja so tam tu teplotu ani nedala... uvidim co bude zajtra... ale ja som taky debil no ja sa takto ozerem akurat ked mam mat ovu a potom nemozem merat 😠 😠 😠 uplne som nasrana sama na seba 😠 😠 😠 a este k tomu vyzeram jak nejaky alkac 😅
no s mm sme vcera este rozoberali dalej tuto temu(esteze si to pametam 😀 )a on mi hovoril ze preco este stale meriam bt ze ked uz viem ze ovulujem... ze mu to pride take umele ...tak sme sa dohodli ze tento cyklus domeriam a potom uz nie aby to bolo viac prirodzene 😉 (ale on nevie ze ja si to viem uz celkom dobre zistit z krcka 😀 😀 )ale tak aj povedal ze ked chcem ze mozme ist k dr, ale tak sme sa dohodli ze pockame ten rok....

brisilda
14. nov 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre vsetke ktore este nedostali mrchu 😉 drzim palce 😉

motylek17
14. nov 2009

nadi drzim palecky, aby nedosla cervena navsteva 😉
leni ten biely test ma mrzi ☹
sisa tusim zacinas mat tehotenske priznaky 😀
dzou tak si sa tesila na ovu a toto??? dufajm,ze este nebola a len pride...drzim palecky..... 😉
sharmi s tym plavanim to je super napad, ak mas kde ist tak urcite aspon raz chod 😉
rhodo drzim palecky pri snazeni 🙂 treba to vyuzit ak sofia nie je doma.... 😀

motylek17
14. nov 2009

ooooooo bris dakujeme 😀

groka
14. nov 2009

Ahojte

bola som u babky,zeniest obed,jasne ze nezjedla 😠 mam na to nervy,potom ma chlapi vylozili doma a oni isli prec na dom,idu si pustat sarkana,pobudnu so svokrou a je tam aj svagrina,ja som nechcela ist,som taka o nicom,stale cakam kedy ma zacne riadne boliet brucho a stale nic,tak upratane mam,doniesla som si do obyvacky vankus zo spalne a vyvalim sa,a kukat budem supestar kym nezapim,mne sa ozaj nic nechce,ani s nikym sa rozpravat,ani telefonovat,nic...pobede zbehnem do obchodu,kupit bryndzu a na vecer spravim u babky bryndzove halusky a bude mat aj mm a maly aj ona,ja nie...to ja zabijak pre mna

dnes vecer ma byt v telke firewal,tusim je to dobry film,tak si to kuknem a vecer si spravim chcem si spravit nejaku romantiku ale neviem s cim,lebo chlast nemozem na zajtrajsie meranie este

dzou ja som rada,ze si sa rozhodla tak ako si sa rozhodla a ja schvalujem to vcerajsie popijanie,ja som otehotnela ked som bola v chlaste aj s malym aj pred nim,co sa nam nepodarilo,ale to bolo z ineho dovodu...nic si nevycitaj

keby som vedela ze som tehu,tak spravim babovku alebo kolac jablkovy s cokoladou,mm nelubi sladke,maly zje 2 kusky a potom to ostane na mne,takto to budem musiet zjest vsetko sama a to cini dobre 2 kila...

ale zajtra asi spravim ten jablkovy so skoricou,mnami,taaaaaaaaaaaaaaaaak by som si dala

rhodosbb
14. nov 2009

dzou a co ste oslavovali 😀 😀 😀 tym sa netrap, odmerias zajtra a dnes ten keksik pre istotu dobehnite 😀
mne sa to nezda, ze by som mala ovu uz 11 DC a inac by ma to riadne nastvalo, lebo to sme zrovna keksik nemali ☹
sharmi, ja som chodila so sofiou na plavanie, bolo to super zo zaciatku, ked sme plavali nad vodou a spievali riekanky a pesnicky, ale potom ked sme isli pod vodu, tak asi to s nou instruktorka urobila prilis rychlo a sofia dostala taky zachvat revu a potom aj dalsi raz, tak sme to vzdali...ale vodu ma velmi rada, len ked ma dat hlavu pod vodu, tak to ma taky respekt, to ma asi po mne 😀

rhodosbb
14. nov 2009

obed je uz hotovy, idem ja docitat moju knihu Tisic ziarivych slnk, ak ste necitali, odporucam a dakujem panu bohu, ze som sa nenarodila v afganistane 🤐

kkatkaa
14. nov 2009

ahojte kocky ja som vcera nestihla prist prisla som domov az vecer a som nejaka chora takze idem citat a budem sa spatne mozno vyjadrovat tak budem trocha pozadu 🙂
inak ja som cakala ms vo stvrtok, dnes je sobota stale nic ale testik snehobiely takze to bude asi kvoli tej mojej chorobe necitim sa ani na mrchu ani na tehu tak neviem kedy a co mam cakat 😠

kkatkaa
14. nov 2009

peti to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer je ju vidno tak ti budem drzat palce nech len silnie to je krasa a moc gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!

groka
14. nov 2009

baby ja mam depku,kde steeeeeeeeeeeeee ☹

motylek17
14. nov 2009

som tu, som obedovala 😀

groka
14. nov 2009

no konecne niekto

inak co robis dnes?

motylek17
14. nov 2009

groka neblazni to bude dobre, ale viem co prezivas, to iste som mala tento tyzden.... ☹

groka
14. nov 2009

motylke ipni mi...lebo ja som nejaka zaostala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre