Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
11. dec 2009

luci tak to mas hodku k dobru 😀

dzou
11. dec 2009

hej kati presne si to vystihla ale strasne vela citam angl. knihy uz ich mam plnu skrinku co som pocitala a to mi ide dobre aj mi to zlepsuje gramatiku 😉 citam tak asi 1 knihu za tyzden 😉

dzou
11. dec 2009

jani 😀 😀 😀 tak sa pekne teste 😀

lucialen
11. dec 2009

Tak sa chodte tesit Jani 😀
Ja uz teraz viem, ze uz je 23.00, tak asi idem aj ja spat, ale deti sa este hraju, tak nech sa unavia a spia az do rana, lebo bez mm je s nimi dost roboty 😀

dzou
11. dec 2009

deti 😀 luci najprv som rozmyslala ze co tym myslis 😀
jani inac ten tvoj musi byt taky isty sexos ako ten moj 😅 😀

lucialen
11. dec 2009

Dzou 😀 Chapeme sa 😉 Idem ich radsej pozriet, lebo je nejake ticho pred burkou 😀
Dobru 🙂

kkatkaa
11. dec 2009

to je super dzou to ti zavidim ja ich tolko nemam ale nevynecham ani jednu prilezitost na nakup nejakej novej ale nemam potom cas ich citat takze asi tak

no nic kocky idem ja spat zajtra sa tu stretneme prajem dobru noc

cheerlady
11. dec 2009

xeni my sme u nasich teraz len na mesiac docasne kym sa dokonci prerabka domu,lebo sme nechceli dalej platit najom-peniaze sa pri prerabke zidu,takze si nemyslim,ze ten mesiac zitia "tu"by ho nejak poznacil,kedze moja mama by mu aj modre z neba dala,staci aby povedal,ze ho bolia nohy a hned mu uteka dat masaz,takze on sa tu vzdy mal ako prasa v zite 🙄 ale dakujem za podporu,ja verim,ze to zvladneme..len som sa potrebovala aspon niekomu trochu vyrozpravat,lebo uz som mala pocit,ze mi z toho sibne ☹
tak bru nocku babulky,idem ja pomaly spat,zajtra prvy krat po dlhej dobe tie halusky,hadam sa podaria 😀

dzou
11. dec 2009

tak dobru noc ja som este tu ak je tu este niekto tak piste

dzou
11. dec 2009

jezis halusky 😵 baby vy mi vzdy narobite take chute 😀 ja zajtra budem robit francuzske mnaaaaaaaaam uz sa tesim 😵

cheerlady
11. dec 2009

dzou no ja ich tiez strasne lubim,len v tehu by sa nemala bryndza,ale sak hadam z jedneho razu sa nic nestane 😕 a francuzske tiez zboznujem,len tie sme mali nedavno 🙂

dzou
11. dec 2009

no z jedneho razu urcite nie.... sak keby si sa mala riadit podla toho co je zakazane tak si asi o chlebe a vode 😅

cheerlady
11. dec 2009

dzou sak to 😅 a uz sa upokojujem tym,ze tie zakladne veci ma babatko uz vyvinute,tak uz to nie je take nebezpecne 😉 ja som strasna,vzdy si poviem,ze uz vypinam a vzdy sem este nakuknem!!! 😠 😀 😀 😀

dzou
11. dec 2009

cheer 😀 😀 😀 aj ja uz za chvilu padam vsetky uz idete spat tak co tu budem 😒

cheerlady
11. dec 2009

dzou ja uz idem ale naozaj,lebo reno nechcem vyspavat,chcem rychlo navarit a potom sa ucit,ved utorok je tu za chvilu a ja som na 22.strane 😅 tak bru nocku a zajtra vecer sa ukazem 😉 pa pa

dzou
11. dec 2009

no aj ja idem bru bru

lucialen
12. dec 2009

Dobre ranko 🙂 Tak teplota klesa, mrcha prichadza 😵 😵

nadenkaaa
12. dec 2009

Dobre ranko luci to je skoda ze klesa ☹ ale zasa tusim si hovorila ze tento mesiac bol podla lekara anovulak?ci sa mylim?ja cakam na 16.12 😎

lucialen
12. dec 2009

Nadi ahoj, no anovulak, takze nebola velka sanca 😉 Ale tebe drzim palce 😉

nadenkaaa
12. dec 2009

luci tento mesiac by sami to velmi nehodilo pokial v januari nastupujem ale pokial by sa podarilo tak samozrejme dolezitejsie je babetko ako robota 😵
co robkas?
ja som si zarobila na vanilkove rozky 🙂

rhodosbb
12. dec 2009

dobre ranko 🙂

lucy, blby anovulak 😒

dzou, citam citam ze koncis 😕 a potom vidim prazdne miesto a potom citam, ze si nas dostala, u mna sa ti to podarilo 😀

nadi, ahoj, dlho sme sa tu nestretli 😀

baby, odchadzame do blavy, ideme pozriet nasich kamosov a ideme popozerat do ikei, mozno niektoru z vas blavacok aj stretnem 😀

tu je moj graf, vyznacilo mi neistu ovulku na 12 DC http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

pekny dnik vam prajem, pridem kuknut vecer 🙂

xena1
12. dec 2009

bre ranko 😀

lucialen
12. dec 2009

Veronika, mozno si to FF este rozmysli a zmeni to 😉
Nadi, ja som len o 9.h vstala a teraz este popijam kavu 🙂

nadenkaaa
12. dec 2009

ahoj veronika 😉 pekne nakupovanie 😉 aco sa tyka tvojho grafu skor by som to tipovala na 15 dc 😀 😅

xena1
12. dec 2009

aj ja kavickujem Caro-moja najoblubenejsia kava...

nadenkaaa
12. dec 2009

no ja som taky exot ja kavu nepijem 😀 😅 nechuti mi 😔 ahoj xeni 😉

xena1
12. dec 2009

ahoj nadi....ako mas???v cakani sme priblizne rovnako..... 😉 ako sa citis???

lucialen
12. dec 2009

Xeni, co si taka vysmiata? 😀

nadenkaaa
12. dec 2009

xeni uplne normalne 😉 ziadne priznaky nesledujem sa lebo cim viac by som sa sledovala tym viac by som potom bola sklamana 🙂 takze citim sa normalne a je pravda ze nic necitim 😉

xena1
12. dec 2009

luci len tak sa tesim ze vegetim pri kave.. 😀
nadi presne tak si predstavujem ze by som sa mala citit ked budem tehu... 😉 nic necitit... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre