Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
6. jan 2010

no dzou, rok co rok je to tu horsie, nie???
a divim sa ze nic s tym nerobia, vsak ak to tak pojde dalej deti musia chodit do skoly ked snezi??????? viete si predstavit tie zimne prazdniny na svk??? cele 4 mesiace 😀

dzou
6. jan 2010

no sak a ked aj povies ze co neodhrnuju tak sa tiez smeju ze naco sak nasypu sol 😖 oni su proste jeb.....ty ked uz to tak mam povedat ako ked je na ceste uz neviem kolko cm snehu tak proste ta sol tomu nepomoze len sa sparvi kasa a na to novy sneh 🙄 som zvedava co budu robit dalej ale my si na buducu zimu uz konecne kupujeme zimne gumy tak dufam ze nespadne ani vlocka jak na schval 😀

dzou
6. jan 2010

a inac aby ste boli v obraze ako su jebn...ty tak u mm segri su normalne lenivy si odhrnut aj sneh pred domom(teda aj u nas 🙄) a pred garazou a jeden ich sused podrbal cele auto mu az gumy horeli a spojka odisla lebo nemohol vyjst z garaze tak turoval a turoval az mu to odislo ale aby vystrcil tu lenivu rit z auta a odhrnul sneh ktory mu zavadzial tak to nie... oni priste nechapu ze je to sposobene snehom 😖

majuska7979
6. jan 2010

dzou no su to tupci, ja len cakam ak im to dnes primrzne, ci sa budu zajtra korculovat :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale oni boli vzdy blby a velmi sa cudujem ze tento stat si tak zije ako zije, vsak tu nevedia riadne sneh odpratat a nehovorim o innych veciach 😀 😀 😀
mm ma ist na nakupy jedla, to som zvedava ci vobec nieco kupi, lebo myslim ze anglani si uz mysleli ze ide byt koniec sveta, take nakupy robili 😀 😀 😀 😀 😀 a to iba par cm snehu spadlo 😀 😀 😀 😀

dzou
6. jan 2010

no oni su drbnuty vo vela veciach a mas pracdu niekedy sa aj my cudujeme ako tu mozu tak zit s ich zmyslanim.... ale zase my sme sa uz naucili z toho tazit ze sme mudrejsi ako oni....
a nac ako sa mas? uz je lepsie? uz sa ti aj blizi dalsia ovu ci nie?

majuska7979
6. jan 2010

no uz mi je lepsie, preto uz konikujem, troska ma to vzalo vies, lebo sme obydvaja videli // a potom uplne nic
ale uz myslim pozitivne a uz sa tesim ako tu ovulku nabuchame 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
este nic nevydno ale myslim ze nejako 15dc moze byt ovulka, aspon myslim 😀
no a mas pravdu ze to troska vyuzivame 😎 tupci blby, verim ze si sa musela nasmiat na tom susedkovi 😀 😀 ja by som sa asi pocikala od smiechu 😀 😀 😀

lucialen
6. jan 2010

Ju tu hnusni hlupi lenivci 😀 Mna tak vsetci srali ked som s nimi robila a tie baby nechutne tucne, fuj 😀

majuska7979
6. jan 2010

no ani mi nehovor lucialen, a tie blbe kravy si este oblecu minisuknicku s triskom obtiahnutym a brusiskom odhalenym

dzou
6. jan 2010

no to sme sa nasmiali a inac aj na mm kukali ze naco odhrnuje pred domom... ze saaaaaaak to sa zachvilu roztopiiiiiiii no to chcem vidiet.. a ked idem domov nechcem sa asi brodit snehom proste oni to nemaju v hlave poriadku 😀
jeeeeeeeeee ja som skoro ako ty ja som 8dc 😀 ale ja sa zatial nechystam merat uz som merala 4.cykly ovulku my vzdy oznacilo tak chcem oddych tak uvidim... zatial sa mi nejak uz nechce tak nechcem zase zacat aby som sa zase nenamotala 😀 ja mam ovu tak na 15dc tiez 😉

lucialen
6. jan 2010

Akurat davali v tv uk, no riadne to tam vyzera 😲 A najviac ma stvalo ako sa na nas pozerali, ako na blbcov 😠

dzou
6. jan 2010

presne maji a este im tam to sadlo tak vysi a myslia si ze ake su krasne 😀
a luci no sak na nas kukaju jak na blbcov a pritom oni su blbci 😀

majuska7979
6. jan 2010

no dzou sme na tom rovnako 😀
neboj zajtra uvidis ze tvoj sused bude odhrnat prvy 😀 😀 😀 😀
ja este pomeram chcem si byt ista kolko mavam lf, ale myslim ze 16dni

dzou
6. jan 2010

hej este meraj ja som merala uz dost a raz som ti pisala ale tusim si sa uz odlogovala vtedy ze aj ja mam lf 15-16dni 😀 ze to je asi tym anglickym vzduchom 😀

majuska7979
6. jan 2010

no tak to som si neprecitala 😀 asi to bude tym anglickym vzduchom 😀
baby mam alergiu, a beriem tabletky, kazdy den jednu ale vravela som doktorke a povedala ze ich mozem brat aj pocas tehotenstva a ked som citala to su ok aj pre tehotne zeny
takze to by nemal byt problem vsak

dzou
6. jan 2010

tak ked pisu ze by nemalo vadit tak by nemalo asi.... a na co mas alergiu?

majuska7979
6. jan 2010

no prvo som myslela ze mam astmu, ale tu v uk ma ani poriadne nevysetrili a zhodnotili ze mam astmu, ale nic nepomahalo ani tabletky to som teraz na svk sla ku doktorkam, a zistili mi ze som alergicka na prach, pliesen a roztoce, co myslimze tu v uk je toho az privela, ale uz sa citim lepsie 😀 😀
doktorka zhodnotila ze ak by som to nechala tak to by z toho astma bola jak fras, ak uz nieje 🙄
ale nemusim brat inhalator, takze to bude iba ta alergia 😀

dzou
6. jan 2010

jaj no tak je dobre ze si sla k nasim tu v uk su na prd ... ale tak to sme uz velakrat rozoberali.... no ja osobne sa tu ohladom chripek a tak citim lepsie ako na svk... este ked mm pracoval so slovakmi tak ked oni prisli z svk s nejakou chipkou mm to od nich chytil a ja tiez 3x horsie... teraz ked uz s nimi nerobi tak som zatial este tuto jesen/zima chripku nemala co sa az cudujem a tak som sa smiala ze ja skor chtyim vyrus zo slovenska ako anglicky vyrus 😀

dzou
6. jan 2010

akurat davaju na bbc ze nie je chleba skoro nikde 😅 no hrozne na desiatu som si kupial croissanty nic ine nebolo

majuska7979
6. jan 2010

tak ty budes asi alergicka na tie svk virusy 😀 😀 😀 😀 😀
ja som dost v soku ze som celkom zdrava, co sa tyka chripky, baby v praci su nonstop chore a ja som bola vzdy ta ktora to chytila cokolvek az som dostala prezyvku, sicky 😖
ale uz 4 mesiac beriem vitaminy, a nielen ze teraz tu prezyvku maju oni, a ja som ta ktora je zdrava 😀

majuska7979
6. jan 2010

dzou to ma nedivy, dnes som citala v metre ze v ochodoch su prazdne regaly ???? no povedz mi niesu ty ludia hlupy, a ked sa snezik pekne roztopi to to vsetko jedlo pojde do kosa ????????????????? 😕
uvidime ake nakupy urobi mm, 😀

majuska7979
6. jan 2010

oni si myslia ze 15cm snehu to je uz koniec sveta 😀 😀 😀 😀

dzou
6. jan 2010

no sak maji aj ja beriem vitaminy vlastne skoro vsetky kvoli otehu ale asi to celkovo pomaha 😉 teda beriem ten pregnacare C-cko a este zinok ale to kvoli imunite ... jaj no a uz som aj mm kupila ten wellman co som ti pisala tak papa teraz tak som zvedava ci pomoze 😉
no u nas v tescu sice nebol chleba ale preot ze neprisiel kamion 😒

dzou
6. jan 2010

no ale teraz davaju spravy ze to ma trvat este 10dni 🙄 a ze dnes v noci moze byt az -10C 😲

dzou
6. jan 2010

no nic idem ja este daco navarit ked postavim na sporak tak nakuknem ci je tu este niekto 😉 zatial pa pa

majuska7979
6. jan 2010

no prave kukam bbc, a uz teraz sa mi nechce ist do prace, ak ma tak snezit, to bude porazka 😕
a vitaminy no beriem to iste pregnacare conception, a manzelovy som este nekupila to wellman, ale to iba preto ze som riadne v ochodoch nebola ale kupim mu to 😎
tu v londyne sa zas myslia ze bude koniec sveta
😀 take shoppingy robia, osobne sme neboli v obchode uz tyzden, tak nemam tusenie, ale citala som a kamoska z prace bola este pred tym nez zacalo snezit, ked iba predpovedali ze bude znezit, to nemohla nic kupit 😀 😀 😀 😀 😀

sharmana
6. jan 2010

baby, tak v tom anglicku sú fakt divní ludia 🙂 ale to asi v každej krajine sú nejaké podivnosti.. ja som nikdy nevedela pochopit, prečo jedia taliani napríklad mäso zvlášt na jednom tanieri a hranolky na druhom... ked kamaratkin mm talian ohrnal nosom, že na SK to davame na jeden tanier.. tak som sa ho spýtala, či to neje tak či tak spolu? on že áno.. tak hovorím že vidíš a nemáš to teda jedno, načo špinit dva taniere.. oni sú tiež v niektorých veciach tupí...
a mám novinku, bráško čo teraz čaká s priatelkou mimi bude mať svadbu, takže v januári alebo vo februári, t. j. vlastne ochvílu, teda majú čo vybavovať.... no a ja tiež, musím zohnat nejaké šaty pre tehulku, ale aby boli aj elegantné a nemám ani topánky.. neviem čo s vlasmi... no bude to o držku všetko vybavovať, to im nezávidím, my sme chystali svadbu 4 mesiace a to intenzívne 🙂

majuska7979
6. jan 2010

sharmana no je to tu divne, ale asi ako hovoris vsade su nejake divnosti
a s tymi hranolkami no aj tak sa to v bruchu mixuje no nieje to jedno 😀
no to drzkam palceky aby si nieco nasla, brusko uz musis mat galantne 😉
idem ja pomaly tak sa majte krasne a do skoreho pismenkovania 😉

brisilda
6. jan 2010

ahojte kocky no pravdu povediac ulievam sa lebo rekonstruujeme detsku izbu 😀 teda manzel nie ja 😉 cize mame doma hotovu komediu 😀 momentalne obzeram kocik casualplay s4 zaujala ma polohovatelna autosedacka 😒 inak v byte mam riadny brajgel nakolko mame vsetok neporiadok pohadzany po ostatnych izbach 😝
kocky inak stale vam drzim place k // aby to uz bolo cim skor 😉 tfuj tfuj a zaroven posielam darcek aj ked sa akosi na vas lepit velmi nechce ☹ ☹ ☹
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// a zaroven speci // len pre vas snazilky 😉

kkatkaa
6. jan 2010

ahojte kocky zasa takto neskoro ale predsa

luci drzim ti palce a verim v tvoj pozitivny vysledok

ja mam zhruba 10 dni do dalsieho cyklu a nic zvlastne necitim - klasika tiez uz to pomaly vzdavam ☹

dobru nocku

miskahryzka8
6. jan 2010

cheer dakujem 🙂 jeeej, tak to budes mat doma rybicku alebo rybiaka, to su najlepsie znamenia 😉 aj ja som ryba 😀 😀

groka, tak mna boli tak divne furt, skor je take, akoby som v nom mala svalovicu alebo tak 😕 , nie je to nic neprezitelne 😅

luci a kedy chces testovat 🙂 ? My sme dnes prebehli ikeu 🙂

dzou dakujem 🙂, ak beriem ze LF mavam 14 dni a ovula bola toho osemnasteho, tak necakam v stredu, ale najdlhsie nevydrzim netestovat do pondelka rana, ak by neklesla teplotka, tak vtedy by som testla ja 🙂

majuska ahoj 🙂

hehe no sneh a anglani, to musi byt terno 😀

majuska, drzim palce na uspesnu ovulu 🙂

sharmi o talianoch ani nehovorim, ja som ta zila a presne ako pises a maju asi desat chodov a vsetko zvlast a vela veci je tam nahlavu 😀

bris dakujeme 😵 a aky nabytok davate dodetskej izby?

kati ahoj 🙂 a vy sa kolko snazite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre