Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
1. feb 2010

Ahoj baby, som spat zo skusky..Dostala som A zo Spravneho prava, co je jeden z nahorsich a najrozsiahlejsich predmetov.Mala som skusajuceho o kt. som pocula ze je hrozny, ale vobec nebol, sice chcel vediet, ale snazil sa to dat kazdemu, aj sa pytal, pomahal, ale dnes tam asi boli nejaki mumaci co sa ucia z vycucu 30 stranoveho
Kedze som sa naucila 450 stranovu knihu,ani ma nenechal dopovedat ani jednu otazku, kontrolne sa ma spytal na 2 chytaky a ked som bez vahania odpovedala bol ohureny a poslal ma z Ackom prec, ze naco budem hovorit ked tomu rozumiem
Taka som rada, bolo tam 16 ludi a 3 sme to urobili..
Takze dnes si zasluzim romanticku veceru

lucialen
1. feb 2010

Tea gratulujem, to si teda zasluzis 😉

brisilda
1. feb 2010

lenka presne tak 😉 inak preco mas neplatenu matersku? vybav si aby ti platili zo zdrav. dovodov vtedy mozes maleho davat do skolky na 4 hod. 🙂
lucka na toxo. sa uz krv neberie vraj aspon mne to povedala sestricka 😒 tak teraz neviem ako to je ci aky lekar take vysetrenia? podla mna vsetke tehulky maju na to narok uz som sa docitala ze poniketore nechodia ani na vysetrenie hladiny cukru v krvi

brisilda
1. feb 2010

tea si sikulka 😀 gratulujem

lenka2112
1. feb 2010

tea-gratulujem. 🙂

bris-nie to enchcem,aby mal v papieroch,že je má nejakú vymyslenú diagnózu.a v auguste ešte dostanem peniažky spätne za júl a v septembri už síce nič,ale prežijeme.

...no idem babuľky od vás.konečne som dieťa vylákala vona na sánky.

lucialen
1. feb 2010

A odkedy sa neberie na toxoplazmozu? mne brali este v maji minuleho roku? Toho sa najviac bojim, ostatne nie. Moja kamaratka bola napr minuly tyzden v 13tt na cukor a potom pojde zase ku koncu tehu 😒 Co som zase ja nechapala, lebo som pocula, ze sa to robi az ku koncu

tea333
1. feb 2010

a fazulke odkazujem ze graf lepsi byt nemohol 😉

brisilda
1. feb 2010

lucka cukor sa robi cca v 20tt ja som tam bola teraz 12 januara 😉 a toxo mi povedala sestricka ze sa uz neberie tak ja neviem 😝 aky kraj taky mrav 😀 jedna kocka mala podozrenie na cukrovku a doki jej ani za svet ten cukor nechcel dat spravit no mne to robili aj pri samkovi

groka
1. feb 2010

LENKA ktory mesiac sa ti narodil maly?mne v septembri a peniazky som dostala este v septembri za cely mesiac on sa narodil na zaciatku mesiaca a este v oktobri som dostala za tie prve dni kym sa narodil

inak malinka=malinky dakuju za brusko 😀

ja som si upratala koooooonecne obyvacku,maleho hracky poputovali do detskej utrela prach a co sa nestalo,roztiahla som si na zehlenie aby som to mala pred ocami 😀

miskahryzka8
1. feb 2010

pomooc ja ma dnes zravku 😀 , som v potrvainach dostala chut na trescie jatra, tak som ich zbodla aj s cherry paradajkami a olivami a zajedla jesienkou 😕 😅 , inak ja priberiem brutal, lebo moje telo bolo zvyknute na vela pohybu a teraz ho bude mat menej 😒

jani to je super prispevok 😀 a inak aj motylek dlho nebola 😕

jj rano poriadne snezilo, ked som isla na tu krv, som mala nervy 😠 , slnieco pekne svieti, ale aj tak idem spat za chvilu 😀

siska a ako ti to zistili - z krvy 😕

luci mne tak ako tebe, ne tie vselijake vysetrenia 🙂 a kedy budes mat vysledky?

kkatkaa
1. feb 2010

ahojte kocky
uz som doma idem precitat a podam spravy

groka krasna fotecka. neboj ja som tiez totalne unavena kazdy den, ked pridem z roboty ani nehovorim to si musim aspon hodinu pospat a cely vikend som teraz skoro prelezala v posteli

miska no vidis musis byt pokojna ako pani doktorka a keby sa ti nieco nezdalo tak hned k nej 😉

luci takze tebe dal doki v pohode pn-ku?

fazul super a to ako na teba prisli??? myslim s tou fotkou. a ze az teraz preboha 🤐

ta torta vyzera super, mnam hned by som si dala kusok

miskahryzka8
1. feb 2010

No ja som zvedava ako to mimi bude mat so skolkou, ked bude septembrove 😕

Tea gratulujem ku skuske 🙂 , sikulka 😵

sisa2
1. feb 2010

tea - gratulujem ku skuske, si sikulka!

miska - mne to zistili na utz, lebo stale bolo vidiet len dutinku a mimi nie, chodila som kazdy tyzden na kontrolu. ale toto urcite nebude tvoj pripad! ver tomu, ze je vsetko ok a na najblizsej kontrole uz urcite bude vidiet krasne mimi, ako si plava a mozno ti aj zakyva 😵

miskahryzka8
1. feb 2010

no katka nenapinaj nas 😝 😀

sisa2
1. feb 2010

miska - no budes dufat, ze nebude vela deti a zoberu vas od septembra 😀 ja som rada, ze nas je septembrovy, predlzi si detstvo, kedze do skoly pojde o rok neskor. a skolku sme nakoniec tiez zohnali, i ked to boli nervy. davali sme viac prihlasok a zobrali nas len sem, ale som spokojna, lebo sem sme chceli najviac 😀

kkatkaa
1. feb 2010

janul tie vselijake prispevky ti teda zavidim tu mamicke pomaly odopru aj to malo co jej naozaj patri 😠

baby ma strasite lebo mne nezobrali ani kvapku krvi 😒

miskahryzka8
1. feb 2010

siska, ja som sa tak nejako uz zmierila s tym, ze musim pockat, aj ked sa to strasne prieci mojej povahe 😅 , ale proste, ked ma byt vsetko OK bude, to uz nezmenim tym skorsim ultrazvukom... A este sa opytam, ze v kt. tyzdni ti zacali robit ultrazvuk 😕 ?

fazulka1512
1. feb 2010

tea gratulujem k skuske
katka ked som klikla na svoju fotku, tak tam bolo napisane ze musi byt aktualna,inak nebude zverejnena 😀

tea333
1. feb 2010

Katka cakame :D

Miska kedy mas tu kontrolu?

miskahryzka8
1. feb 2010

katka, mna na krv objednali, nebrali mi ju hned...

miskahryzka8
1. feb 2010

Tea 22.2. 😕 a ty si uz bola v tom genetone, ci pojdes 😕 ?

tea333
1. feb 2010

kkatka ja som bola na odberoch cca 7tt, neboj este ta vycucaju 😀
ja sa tesim ze mam od dnes 11tt, chcem tam mat 14 😉
gate uz uzke nezapnem, takze to pojdem riesit coskoro 🙂

Groka vidim ze mas pekne Brusko, maly si plaaaaavaaa a plava 😉

sisa2
1. feb 2010

miska - presne tak. tak hlavne pozitivne myslenie 😉
ja som chodila na utz od zaciatku, lebo som zacala spinit (asi v 6-7tt), no a potom som chodila kazdy tyzden, lekvos to stale sledoval, meral a ja som dufala ☹

brisilda
1. feb 2010

katka krv sa berie az v 10tt 😉 takze klud o nic si neprisla potom ti ju budu prat ako pre upira 😀

kkatkaa
1. feb 2010

tea gratulujem si sikovna 😉

takze u dokiho mi potvrdil vnutromaternicove tehu, ale vraj velkost gestacneho vacku zodpoveda 4. tyzdnu co by asi aj mohlo byt vraj som zrejme otehu neskor - to asi aj ano kedze na poslednej navsteve vtedy este nic nevidel, takze som objednana o 2 tyzdne aby skontroloval srdiecko. dufam ze uz bude. ale ste ma nastrasili lebo z vas uz vytiahli tolko krvi a zo mna ani kvapku. neviete preco? a vraj mi ani o tie dva tyzdne nebudu brat mi povedala sestricka tak ja neviem, ze by az na prvej poradni?

ale aj tak sa tesim ze videl tehu tak teraz pockat dalsie dva tyzdne dufam ze ubehnu rychlo a ze tam uz bude to srdiecko

takze ja asi tak som dopadla dnes

lucialen
1. feb 2010

Som si zdriemla 🙂
Miska, vysledky budu asi az 22.2., si pamatam, ze to trva dost dlho 😉
Katka, tak ako?

brisilda
1. feb 2010

katka neboj stresi s vysetreni estelen pridu teraz si uzivaj ze ti nic nebrali 😀 a tes sa s mimi ze je na spravnom mieste 😉

kkatkaa
1. feb 2010

miska ja ta chapem ja tiez nenavidim cakat ale bohuzial musime nijako to neurychlime a ked ma byt vsetko ok tak bude aj neskor no nie? 🙂

mna na krv ani neobjednali

tea super budem sa tesit ze budem chodiaci darca krvi 🙂

groka
1. feb 2010

katka krv sa berie na zaciatku na zistenie hcg ked tak,no inak az na prvej poradni co je v 10tt ako sa zacina aj tehu knizka s tyzdnami

tea333
1. feb 2010

kkatka krv ti kludne mozu brat v 10tt a objednaju ta..neboj 😉 mne brali len raz, ale vela 😀

Miska tak super, to sa oplati pockat, 22.2 ti malinke zamava 😉
a do genetonu sa chystam zajtra,jasne ze dam vediet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre