Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
12. nov 2009

cheer na telefone je take nieco?

cheerlady
12. nov 2009

jaaaaj na telefone?tak to netusim... 😒 ale aspon za pokus to stoji 😉

lucialen
12. nov 2009

Groka ja to mam aj na mobile, tiez kvetinka 😉

janulka04
12. nov 2009

odfot ho polozeny ny bielom podklade... 😀
nooo, groka, tak asi budeme musiet cakat...aj ja ti prajem, nech silnie a nech potapac vydrzi tych 9 mesiacov pekne v brusku...nech rastie...tesim sa, groka, po tom, co ta postihlo ti to prajem este viac 😵

janulka04
12. nov 2009

groka...a este: uz ziadne diety, moja.... 😠

groka
12. nov 2009

janul jasne ale mam doma mm a on klud pc ja nie a pred nim zas nic nechcem robit,chapete nie?

groka
12. nov 2009

aj brucho ma prestalo boliet 😀

groka
12. nov 2009

mne sa neda uz vobec prihlasit na ff ked zadam meno a heslo vyhodi ma to do prazdnych okienok 😠

nadenkaaa
12. nov 2009

jarka gratulujem ale len tiskooo 🤐 😅 😵
inak cheer takeho by som teda doma nechcela moj tiez snival o zabijacke ale ja som ho poriadne uzemnila ze ak by sme mali dom (stavat je kde )tak v ziadom pripade tam mat velku zahradu robit tam jak otrok alebo robit tam zabijacky ja som asi taka "mestka kvetinka" 😀 😀
jani tak to verim ze je problem zohnat bryndzu mimo slovenska 😉 ale o to viac si potm ked dojdes domov na tom pochutis 😀

motylek17
12. nov 2009

groka gratulujem 😉
sisa budem rada, mozeme zajst na obed niekedy... 😀

motylek17
12. nov 2009

groka a kto bude teraz so mnou pit?????😀

cheerlady
12. nov 2009

nadi no za zahradu typu-zemiaky,mrkva,rajciny atd nie je ani mm,obaja chceme len taku okrasnu,preto som v soku o com basni,ale sak uz dobasnil 😀 a mne mama do dnesneho dna hovori,ze sme si mali radsej kupit byt,lebo ze sa mi nebude chciet robit okolo domu,ale ja radsej zasadim nejake kricky,polejem,pokosim travnik ako stat pri sporaku 🙄

nadenkaaa
12. nov 2009

cheer urcite je lepsie mat domcek hlavne kvoli dietatu a potm dalsim dovodom pre mna je havo taky poriadny napriklad bernsky salasnicky ktory by nam domcek strazil a potom este tie grilovacky a posedenia na teraske pri dome 😉
ja osm vyrastala v byte aj moj mm ale jeho rodicia moji svokrovci maju teraz dom,s malym synovcom tam v lete hravame futbal 😉 a niet nad to ked clovek tam v lete pride a vytasi sa na lezadlo v plavkach a nemusis sa bat ze ta niekto bude ocumovat 😀

cheerlady
12. nov 2009

nadi presne tak,nasi byvaju v dome,aj mm byval v dome a ked sme teraz byvali spolu v bytovke,tak to bolo ako za trest,sme sa stale niekde tulali,aby sme nemuseli byt zavreti medzi 4stenami.a havinka uz mame kupeneho 😀 dnes nam zacali stierkovat,ale este treba kupelku spravit,no mm chce,aby sa to do 23. stihlo,lebo vtedy mam narodky a on mi to chce dat ako darcek 😵 inak uz mame aj postel kupenu,vcera nam bol vymeriavat linku jeden,tak uvidime aku nam spravi cenu.a uz len kupit obkladacky do kupelne a sanitu (okrem vane) 🙂 no a este ma za ulohu spravit budu aj s volierou 😎

motylek17
12. nov 2009

ja tiez byvam v domceku (3 roky som byvala s mm v BA v panelaku) a uz nikdy viacej, byt je ako za trest....

groka
12. nov 2009

motylek sa chod kuk do temy BT som stratila nadej potom co som si tam precitala s tymi testami

motylek17
12. nov 2009

oki, idem precitat

cheerlady
12. nov 2009

groka co tam take je?? daj link

motylek17
12. nov 2009

ako teraz nechapem, testy mozu byt vadne??? to je ako sila, ty si najdes dve ciarky si stastna a ono to nemusi nic znacit??? to je sila 😠
mas doma este dake testy???
ak nie, skus si kupit z kazdej znacky....

cheerlady
12. nov 2009

najlepsie je spravit si fakt viac testov a roznych znaciek,ja som ich spravila asi 8,lebo som mala na zaciatku len duchov,ale to preto,ze som mala posunutu ovu a hcg este nebolo take silne..ale odstup aspon 2dni,lebo ja som najprv testovala kazdy den a tam som velky rozdiel nevidela.

monikapd1
12. nov 2009

ja som si pre istotu spravioa asi 10-12 testov a nastasie vsetky boli pozitivne 😉 ale pocula som uz ze nemusia veru dobre ukazovat

motylek17
12. nov 2009

sila!!!!! 😠

groka
12. nov 2009

jaj baby som doteraz studovala ten test a vyzera to teda takto,druha ciarka je teda vyrazna ma sirku asi pol centimetra,cca,ak netrepem a ta druha tam je slabsia ale len pasik to znamena ze nema pol centimetra,nesfarbila sa druha cast tej palicky ako keby,akoze kaslem na to,o 2 dni testnem zase a verim ze tam budem druha,na druhej strane neverim asi za tie boliestky zase,no nic,doteraz som testovala,baby v teste spravim najviac 3 chyb dnes uz len 2 a uz som konecne spravila aj bez chyby,dnes idem na teoriu,ideme sa ucit znacky aj ked ja ich viac menej viem,ale idem,no a vecer baby kto sem pride?ja budem vasa 😀

motylek17
12. nov 2009

posnazim sa prist groka... snad bude dobre ako vcera... 😀

cheerlady
12. nov 2009

groka mna na zaciatku tiez bolelo brucho stale ako na mrchu 😉

groka
12. nov 2009

idem sa obliekat a prisiel mi maly zo skolky,potom pridem papa

motylek17
12. nov 2009

.. papa...
cheerly to fakt??? a ako dlho??? bo mna boli uz od soboty, je to strasne... sem tam lepsie, sem tam horsie (ako keby som mala dostat kramy).... dnes som si musela dat ibalgin

sisa2
12. nov 2009

maji - mna boli brucho tiez este stale, akoby mala prist mrcha. niekedy viac, niekedy menej, niekedy nalavo, niekedy napravo .... ale fakt je, ze ho citim takmer stale.

prave som bola na wc-ku a zasa ten hnedasty vytok 😢 ja zajtra do obeda asi umriem 😔

lenka2112
12. nov 2009

ahojte babule,už dlhšie vás čítam.asi zo dva razy som písala. 🙂 prídete mi super vyškolené snažilky. 😉 🙂 😵 my tiež skúšame od júla,zaťial nikde nič,ale tento mesiac to vyzerá nádejne.som 11DPO aod minulého týždňa,čo bol asi 4 DPO začalo pobolievanie brucha.ani nie polesť,iba to cítim také citlivé,tak dúfame. 😵

sisa2-ja som tiež smalým špnila,ako ty píšeš. mne nasadili Ascorutin.tiež to bolo do takého 8tt.som bola ja PN.držím palce. 😵

sisa2
12. nov 2009

leni - ahoj, este som ta tu myslim nevidela 😅
drzim palce! 😵 jaaaaj, tento mesiac to vyzera fakt velmi nadejne, tolko tehuliek tu bude 😵 😵 😵

dik, ze si dala vediet. ja strasne stresujem. viem, nemala by som. ale pri danielkovi som nespinila a bolo mi priserne zle ... teraz ani neviem, ze som tehu 😕 nebyt toho pobolievania v podbrusku, tak mi fakt nic, ale absolutne nic nie je (ak teda nemyslim to spinenie, co nie je tehu priznak 😀 ).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre