Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
19. jan 2010

uz mam vybaveneho zubara,placem tu ako sprosta co sa bojim

lucialen
19. jan 2010

Maji, aj ja som tak klesla, len viac 😉 A to je fakt minimalny pokles
Groka ☹
Bris, ty uz mas riadne brusko na tej fotke, ako pred porodom 🙂 Ale to je asi len z blizka fotene, tak to tak vyzera 😀

miskahryzka8
19. jan 2010

ahojte 🙂 , ja budem tusim od lyzovacky ranostaj 😀, inak sa mi spravil herpes asi 4 krat v zivote 😕, ja mavam len kutiky 😠, moze sa v tehu zovirax? Som googlila a nepisu, ze nie...

motylek este treba dufat, rozhodujuci bude zajtrajsok!!!!

jeeemine groka, ty budes mat neskutocne dobre miminko, ked teraz mas tolko starosti 😉 , ja som citala, ze injekcia sa moze dat, uz sme to tu rozoberali, ale tak na sto percent to neviem 😒 , aj aj budem musiet ist k zubarovi a hlavne v tehu sa nicia zuby 😠

inak groka, ty mas ze 10tt a predpokladany datum porodu 29 augusta a ja 5tt a 22 septembra 😕 , tak konik to asi pocita inak nie? Lebo mne supol 6tt, ja som si to ale dala na 5tt...

motylek moooc drzim pakce na zajtrajsiu teplotku 😵

miskahryzka8
19. jan 2010

ozii a novinka 🙂 , poloviciak suhlasi, ze spravime aj kupelku hore, lebo nechcem behat s mimcom po schodoch a tak a vzdy som snivala o krasnej kupelke 🙂 , bude to vacsia investicia, ale tesim sa, myslela som, ze to bude boj a nic, suhlasil v pohode 😵 😵 😵

brisilda
19. jan 2010

groka vidis to ked ta to bolelo pred tehotenstvom tak si sa na to vyprdla ☹ ale ja som taka ista 😀 co sa tyka injekcie tak v prvom trimestri neviem ci sa moze nieco pichat no potom uz v pohode ano mne pri prvom zubar injekciu nedal nakolko by mohlo dojst k poskodeniu plodu ako to je v dnesnej dobe netusiiiim 😖 ale hlavu hore zvladnes to tu dieru trebalo dat vyvrtat uz davno a hlavne bezbolestne
lucka to sa ti vazne iba zda inak mam brusko malinkate 😀

motylek17
19. jan 2010

miska myslim, ze zovirax by si nemala, chod do lekarne a nieco si vypytaj....
luci hodis mi tvoj graf???
groka neboj sa, este nikto u zubara neumrel... to prezijes a o chvilu mas pokoj... musis byt silna aspon kvoli babatku.... 😉

brisilda
19. jan 2010

misi super novinka 😉 tesim sa s tebou

groka
19. jan 2010

bris tento zub ma vobec nebolel,na nete som citala ze jeden zubar radil pacientkam a v ktorom kolvek stadiu moze pichnut injekciu ze to nema vplyv na babatko,lebo je lokalna,dnes sa davaju tie pistolove inkecie,moj lekar ma aj nejaky sprej na umrtvenie,len tu je problem ten,ze on nelubi davat injekcie lebo takto vie pokial moze vrtat,bude to teda dilema ci dat alebo nie,no jasne ze nechcem aby sa babatku nieco stalo a nechcem zit este par mesiacov s tym vedomim ze neviem co ma caka,ale ta bolest bude strasna

miskahryzka8
19. jan 2010

motylek a preco nie 😕 ?

dakujem bris 🙂 , juuuj kupelka to je moje - ja som ryba, tak milujem vsetko co sa vody tyka, chcem taku azorovu, resp. kombinacia tyrkysovej a modrej juuuj, no ved uvidime 😀

brisilda
19. jan 2010

groka tak s tym ma pravdu mne doki ked vyvrtal zub pod injekciou tak som pol roka na jednej strane nemohla jest take som to mala citlive 😝 inak moze byt ze uz aj v prvom trimestri sa pichaju injekcie 😉 mne to vtedy povedal ked som cakala Samka a odvtedy sa casy menia 😀 ved to bolo pred viac ako 7 rokmi 😀
misi takze mas o zabavu postarane teraz 😀

brisilda
19. jan 2010

juuuj kocky ja zacinam stresovat o 10 mam ist po vysledky krvi a potom sup na interne 😖 neviem preco ale aj tlak mam teraz 140 a pulz 110 co sa tak bojim 😀

groka
19. jan 2010

bris v augustovkach mi bba napisala ze je to do dasna lokalne,ved ked si to vezmeme tak ono sa to nepicha do zili k babatku sa to nedostane ci ano?

brisilda
19. jan 2010

no ja neviem ale viem na 100% ze do materskeho mlieka to ide

brisilda
19. jan 2010

groka ale ber to tak ze co sa ma stat sa stane aj keby neviem co bolo takze v pohode si daj tu injekciu 😉 stale lepsie ako prezivat stres a bolest 😉 ja osobne som velky strachoput mna ked nieco boli tak tabletku nevezmem ani keby neviem co bolo 😀 to by som asi mret musela aby som siahla po liekoch

motylek17
19. jan 2010

miska tesim sa s tebou... 🙂
miska ale skus sa este pozret...

lucialen
19. jan 2010

Inak neviem, ale ja som dostala injekciu u zubara raz v zivote, ked mi trhal zub, a to som si uz so zubami vela uzila. Urcite to groka zvladnes aj bez, ved to hadam nie je horsie ako porod 😉
Maji mam v albume graf, potom som sa uz vzdy drzala na 36,9 😉

rhodosbb
19. jan 2010

ahojte babenky, 🙂 vcera som vam este zabudla napisat, ked som prisla k dokymu, tak sme sa prvyraz videli a on vravi, ze tak teraz sa vas budem pytat na rozne choroby a zdravie vo vasej rodine a nakoniec sa ma pyta, ze kedy bola posledna mrcha a ja ze 26.11. a on na mna tak cudne pozrel a vravi, tak to ale bude problem...a ja vyplasena, ze preco problem? 😕 a on ze no lebo je uz polovica januara, nebudete tehotna??? a ja ze no ved preto som tu 😀 inac doktora mam takeho fesaka, vysoky tmavy, normalne som sa pred nim riadne hanbila 😀 robil mi aj vytery, no katastrofa s tymi zelezami, uz som aj zabudla, ake to je neprijemne 😒

fazulka1512
19. jan 2010

ahojte 😉
dnes mi teplota supla o 1 stupen, ale vecer sa chcem poistit, lebo clovek nikdy nevie, dnes som presne v strede cyklu, a poobede idem k lekarke po duphaston, a chcem si kupit aj femibion800
groka ja ked mam ist k zubarovi ja som tiez hotova, takze som rada ze tam casto nechodim,klop klop, ale musis vydrzat, a bolest prejde a potom uz bude super 😉
moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558-mne sa zda taky cudny

brisilda
19. jan 2010

lucka bolest zuba je horsie ako porod 😀 nakolko porod prinesie aspon velke ovocie 😀

motylek17
19. jan 2010

fazulka nejde mi pozret ten tvoj graf ☹

lucialen
19. jan 2010

Aha Bris, tak porodu sa uz nebojim 😀

miskahryzka8
19. jan 2010

bris to hej, idem googlit, kukat vyberat, juuuj 😀 a to vysledky na tu cuktrovku?

motylek, este som to kukla na konikovi a ze by sa teda nemalo, ale niektore baby si davali pocas tehu a nic sa nestalo a jednej vraj gyndos povedal, ze moze, ze z takej malej plochy sa to k babtku endostane, no tak si vyberte 😠 😠 , ale zotrela som si ho a dala pastu radsej 🙂

veronika, ze ved preto som tu 😀 😀 😀 😀

fazulka, tvoj grafik nejde otvorit, dala si tam cez pomlcku este mne 😕

jj zuby su ble ked bolia 😝

fazulka1512
19. jan 2010

asi vas to velmi nezaujalo ☹

lucialen
19. jan 2010

Fazulka, este stale to nevyzera na ovu, poistujte 😉

motylek17
19. jan 2010

fazulka ja si tiez nemyslim, ze by to bola ovu, asi zajtra... ako hovori luci, stale poistujte... 🙂

fazulka1512
19. jan 2010

mam otazocku, mozno trapnu ale mam
kedy je lepsie keksikovat, pocas ovu alebo pred nou hmmm

fazulka1512
19. jan 2010

a ked mi zajtra vysupi teplota hore,a bude sa hore drzat tak bola ovu alebo nie ako to funguje

lucialen
19. jan 2010

Fazulka, ja by som skor povedala, ze lepsie je pred ovu, pretoze spermie potrebuju cas, pokial sa dostanu do ciela a po druhe v den ovu mozes poistovat vecer, ale ak ovu bola rano a spermiam trva kym sa dostanu kde maju, uz to nemusia stihnut 😉 Ak zajtra teplota vystupi, tak je ovu dnes, ale musi sa ta teplota aj dalsie dni drzat hore, popripade este stupat 🙂

sisa2
19. jan 2010

ahojte 🙂 babule nestiham vas citat, neviem, kde mi hlava stoji ... mam otazku, nie je tu niekto s dobrou nemcinou??? pripadne neviete poradit, kde rychlo prekladaju? potrebujem narychlo prelozit jednu zmluvu (1 strana) a netusim, kam sa obratit. dakujeeeeem!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre