Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
20. jan 2010

luci, pozeram, ze ty mas v albume, ze si v 5 t a 1 d, ako je to mozne, ked si bola tehu skor 😕 , to kvoli dlzke cyklu? Das mi sem este please tvoj grafik, nech sa an to kuknem 😉

lucialen
20. jan 2010

Miska, ja som to urobila tak, ze ff mi vypocitak tp na zaklade ovulky a tak som si tu na konovi posunula poslednu mrchu o 4 dni, aby mi vysiel datum ako na ff a tickery som robila podla dp. Graf mam v albume. Takze priblizne to sedi som 5+1 t.j. v 6tt 🙂

brisilda
20. jan 2010

misi ja davam do zem. placiek vajicko muku sol popor majoran cesnak vegetu proste treba to ochutit a potom uz iba piect raz som skusala dat aj kyslu kapustu a mnaam boli uzasne 😀 inak vsetko to mixujem spolu so zemiakmi

brisilda
20. jan 2010

kocky mne tu na MK vypocitalo TP na chlp presne a doki mi to uz len potvrdil 😉

miskahryzka8
20. jan 2010

tak luci, som ti to spocitala po dnoch a mne to vychadzy na 5 t a 5 den, ked som odratala presne tyzdne od prveho dna tvojej mrchy po dnes, ked si to odratas na grafe to tak vychadza 😉 , no ja to uz menit nejdem, som zvedava, co povie dokina 🙂 , ale ked sa to rata podla posledneho dna mrchy to bude asi najspolahlivejsie, kedze ovula nemusela byt uplne presne ako ukazuju grafy 🙂

brisilda
20. jan 2010

misi ono sa to stale rata od prveho dna poslednej mrchy 🙂 a ked sa blizi termin porodu tak doktori si davaju rezervu + - 14 dni potom musia robit vyvolavacku

lucialen
20. jan 2010

Ja to od prveho dna mrchy nemozem pocitat, lebo ovu som urcite nemala na 14dc, ale az na 18dc. To aj ja by som bola teraz uz 5+5. Tak to vypocita aj doki, ale podla sona to nebude sediet, lebo babo bude 4 dni pozadu. Ale uvidim co povie doki podla sona, moze byt aj viac dni pozadu alebo si mohlo nadbehnut a byt popredu 🙂

miskahryzka8
20. jan 2010

bris, takze to ratam dobre, nie 😕 , ja som 5tt a 4 dni a luci 5tt a 5 dni 🙂 , luci tak podla mna si 5+5 😉 , ja si to necham podla tej mrchy 🙂 , bris a ty si isla v kt. tt dokimu?

lucialen
20. jan 2010

Ved ale ak maju baby 40 dnove cykly a ovulku mavaju na 30dc, tak im predsa nemoze doktor vypocita tp podla mrchy, ved to by babo bolo o dva tyzdne pozadu. Ved si predstavte ze podla jeho vypoctov by mala byt v 7tt a ona by bola len v 5tt a bol by zhrozeny, ze nevidi ziadny plod.
Ja si necham tak ako mam, ak sa dokimu bude zdat mensie ako by malo, tak poviem, ze ovu bola neskor o 4dni

fazulka1512
20. jan 2010

ahojte 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/29c55
ovu nike, asi sa posunula alebo nebude vobec
zacala som brat duphaston a femibion 800, vcera ked som bola pri lekarke,od lekarky odchadzala akurat moja kamoska a nestastna lebo bola v 11 tt a prestalo jej byt srdiecko, dnes o 8 rano mala zakrok, tak mi jej bolo luto,ma jedneho 8 mesacneho chlapceka, velmi tuzila po dievcatku

miskahryzka8
20. jan 2010

a myslite, ze sa moze arnika gel - kosodrevinovy gel s arnikou pocas tehu - na svaly a tak, malo by to byt prirodne, nepisue, ze v tehu sa nesmie, ani na nete, ale pribalovy letak nevidim v krabicke, to mam doma a ma boli koleno z lyzovacky a iba u dojciat a malych deti sa ensmie pouzivat...

fazulka1512
20. jan 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
ups vymazala som omylom na koci 8

lucialen
20. jan 2010

Fazulka, zly graf 😉 A ty beries duphaston uz teraz pred ovulkou? 😕 No stat sa moze hoci co, srdiecko moze prestat byt kedykolvek, tak to je ☹

lucialen
20. jan 2010

Miska, to neviem 😒
Fazulka, no ovu nebola 😒

fazulka1512
20. jan 2010

lekarka mi vravela ze od 15 dc po 25, mne sa to tiez nezda
mam ho zacat brat az po ovu, luci co myslis

groka
20. jan 2010

tak uz varim,len mi ostalo velmi zle ako som sa najedla,ale uz zas by som jedla nieco,sa tesim na placky,prisiel mm domov necakane na hodinku ,tak mi ostruhal zemiaky a uz sa pecu

bris aj my mame mixer,len raz sme robili v nom placky ale nejako cudne mi to posekalo,musime na to prist este

bettynka222
20. jan 2010

groka ahoooooj 🙂

ako sa máš? ani sa neozves 😕 my už vieme pohlavie- ukazoval sa nám už v 12 TT a v 16 TT si už dr bola istá. A dnes boli brušku prvé bublinky 😵 Teda vlastne prvé boli pondelok, ale ešte som si nebola istá

lucialen
20. jan 2010

Co som citala Fazulka, niektory dokori hovoria, ze duphaston moze zabranit ovu, iny hovoria ze nie. Ja ked som ho zacala brat, tiez som si dala pred ovu a ziadna ovu sa nekonala. Na dalsi mesiac som si pockala na ovu a az potom dala duphaston. Vacsinou baby radia, zacat az po ovu. Ja sa k tomu priklanam, lebo je to progesteron a ty ho v prvej faze cyklu nepotrebujes, potrebujes ho az v druhej faze po ovulacii,

groka
20. jan 2010

inak musim pochvalit mojho muza,baby je uzasny,pozorny,pride domov a hned sa ma pyta ako sa citim,ja mu dopoviem ze na chuja a on sa hned prihovara brusku ze aby uz mimco posluchalo maminku 😀
vsetko mi pomaha,vystiera pradlo ked ja nie,perie pracka,,ja nakladam ,on ju len spusta lebo je pokazena este stale,umyva riady stale,s malym mi velmi pomaha,kupe ho,do skolky ho zanasa ked ja nie som schopna,s varenim
on taky nikdy nie je,ale viem ze toto sa skonci po tehu,potom bude zasa iny ked sa nam to narodi,tiez bude milunky,no casom ho to prejde,ale zatial si to uziiiiiiiiivam

groka
20. jan 2010

inak sila baby 😠 ked sa mi da byt za netom,tak pisem sama so sebou

dzou ak prides kedy nemas dostat mrchu?

fazulka1512
20. jan 2010

luci ja som ho stale brala po ovu, ale teraz ovu niekde zabludila tak pockam kym pride a zacnem brat tabletky, jednu som sice zobrala ale druhu uz nevezmem a pockam, ved oni sa beru 10 dni a ja mam do ms este 14, este mam nejake dni k dobru 😉
ja som tiez citala v teme duphaton ze je lepsie brat az po ovu
groka super, ja by som si tiez tak rada vychutnavala svojho mm
luci dikes za vysvetlenie
😉

groka
20. jan 2010

betty ja som ti pisala aj do trombofilií,tak som je super ze citis pohyby,a cakate chalana teda?gratulujem,pekne meno davate,my sme chceli nikolasa a nakoniec sme dali si rozmysleli uplne ine
vies ako casto na teba myslim?mozem ti aj zavolat ak chces a mas cas,ja teda mam habadej 😀

groka
20. jan 2010

misla si sa ma pytala ze preco som 10tt som inak 9tt mk ukazuje 10tt ale babatko mam mensie o par dni,4 dni az tyzden,je to za to ze som nemavala a28 dnove cykli a ovu som nemavala na 14DC

miskahryzka8
20. jan 2010

luci, a dokimu ides tento piatok, alebo az ten dalsi? JJ aj ja uz necham tak, upravime podla toho, co povedia dokinovia 😉

fazulka, ovu zatial nebola, ale to neva, napr. ja som mala az na 18 den tento posledny cyklus 😉 , uvidis ako teplotky v najblizsie dni 🙂

tak si tu arniku dam, ved to ma byt prirodne..., viem ze tie ibaginve a podobne masti sa nemozu...

groka super, tak si uzi teraz mileho muzika a nech mu to vydrzi 😉

miskahryzka8
20. jan 2010

groka a si mala teda cykly dlhsie ci kratsie 😕 ? Uz som z toho jelen 😀

bettynka222
20. jan 2010

jasne zavolaj kedy chceš 😉 ja mám tiež koooopec času- na rizikovom 😝 inak v nedeľu som bola v nitre 🙂 by sme sa volakedy aj mohli stretnut 🙂

groka
20. jan 2010

miska mavala som 33 dnove cykli ovu na 18 DC,ten mesiac ked som otehotnela som mala na 18DC

dnes som podla spravnosti 8+2 cize 9tt

motylek17
20. jan 2010

babulky kedy mozem ist k lekarke??? aj teraz??? chcem aby ma vysetrila

motylek17
20. jan 2010

a mm na spermiogram ma ist kam?

miskahryzka8
20. jan 2010

aha, lebo aj ja tak v priemere 31 dni a teraz ovu na 18 den 🙂 , ale encham to teda na dokinu 🙂

motylek, podla mna jej zavolaj a sa objednaj 🙂 ona ti povie aj k mm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre