Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
20. jan 2010

fazul pre mna ta obrucka az tak vela neznamena, ja by som si kludne menila aj gymnasticke obruce, ide o ten krok, a o nas pocit z toho 🙂 a preto musim nejak vyriesit tie obrucky na obrad, lebo to bude LEN na obrad 😀 😝

uz sme si rezervovali lux izbu v hoteli hills v tatrach, trosku naslepo, lebo chodievame do ineho hotela, ale chceli sme mensi hotelik (nie grandhotel praha a belewue ci ako sa to vola) a pozerala som ze tento je v top desine hotelov podla casopisu trend, fotky sa mi hned zapacili, tak tam stravime svadobnu noc, aj tu noc po nej, nech si oddychneme na cerstvom vzduchu 🙂

brisilda
20. jan 2010

kocky ahoj 🙂
motylek este ani mrcha neprisla a uz smutis podla mna staci ked sa vyplaces ptom ked pride .
groka nestras nas dufam ze ide iba o plany poplach a to krvacanie nieje nic vazne .Jednoznacne stres ti neprospieva .
fazulka mas pravdu s tou obruckou moj mm ju nenosi lebo ju nosim terza ja 😀 ta moja sa zmensila a jeho mi je dobra na prostrednik 😀 inak ja obrucku tiez nenosim to len obcas ked si nanu spomeniem 😉
tea juuj uz sa vam to rati co? 😉

dzou
20. jan 2010

ahojte kocky... no len tak som preletela....
motylek 😒 no pokles je ale mrcha este nie tak este mas nejaku nadej...kuk mne do pasu 😉
groka ...... juuuuuuuuuuuj moja dufam ze bude vsetko ok aj ked viem ze asi si to uz neprecitas 😒 drzim palceky a vsetky urcite myslime na teba....
ahoj silver.. aj ja som ta co ''podvadzala'' a zacala v juni 😀 a tehula este nbue som netreba vesta hlavu ... ono to raz pride ci uz same alebo s pomocou lekarov 😉
no a viem ze groka sa ma pytala ze kedy mam mat mrchu... viem ze tu asi nie je 😒 ale teda dnes som...tusim 22dc a 7-8dpo asi... cyklus mam 30dc takze mrchu cakam aaz na bud. tyzden v piatok... no asi v utorok testnem to budem tak 13-14dpo...

tea333
20. jan 2010

bris veru krati, aj tebe sa krati 🙂 25tt wow

majuska7979
20. jan 2010

ahojte babule, tak dlhsie som medzi vami nebola lebo mi nefungoval internet
😠 ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 zas mi posunulo ovulku, este kolko krat posunie??

lucialen
20. jan 2010

Majka, no vyzera, ze teraz je to spravne, uz neposunie urcite 😉
Ja tu bojujem s unavou, este chcem vydrzat do 20h a idem konecne spat 🙂

majuska7979
20. jan 2010

lucialen, no dufam ze sa mi to uz nepresunie, ale myslim ze uz by sa nemala lebo minuly mesiac bola tiez pri tej teplote, 😉
takze si 100percentna tehulka, este raz gratulujem 😵 😵 😵 😵 super 😵 😵 😵 😵 😵 😵
lucia vcera v noci som sa zobudila na hroznu bolest bruska, no taka tupa, ale az som sa na to zobudila, da sa opisat ako pred mrchou alebo ked ides mat hnacku, ale samozrejme ze hnacku som nemala 😀

lucialen
20. jan 2010

Maji, 100% este nie som, k dokimu idem az buduci tyzden 😉 Ja som mala asi pred dvomi mesiacmi take velke bolesti v podbrusku, nechapem z coho 😒

majuska7979
20. jan 2010

no telo sa s nami hra nie 😀

fazulka1512
20. jan 2010

baby viete co darujete svojim mm na valentina, ja by som mu chcela dat nieco take srandovne, ale neviem co , musim najst na nete

majuska7979
20. jan 2010

nemem tusenie fazulka, ale mohlo by to byt babatko 😀 to by ho potesilo najviac 😵

dzou
20. jan 2010

ja som mu uz dala taky hrncek som dala spravit na nom nase fotky a napisane .... kaficko pre moje zlaticko... 😵 ja vzdy davam darceky skor ja to nikdy nemozem vydrzat 😀 a pacil sa mu velmi a poctivo z neho pije kaficko 😉
maji zaujimavy graf.... ale hlavne ze snazenicko bolo 😉 tak drzim palce to ti teraz kedy vychadza mrcha?

majuska7979
20. jan 2010

dzou pravdu nemam tusenie kedy mi vychadza ale ratam 30dc 😉

lucialen
20. jan 2010

Dzou, ty si mu ho uz dala? 😀
Ja neviem, co mu dam, poradte. Nieco male pre otecka, ale neviem co 😒

majuska7979
20. jan 2010

dzou dobry napad s tym hrncekom 😉 a no graf sa mi este nejako nezda stale su nejake nizke teplotky?? 😠

sharmana
20. jan 2010

ahojte babulky, čo nové?
groka držím palčeky, aby to nič neznamenalo a aby si bola v poriadku 😉

dzou
20. jan 2010

maji je to ok 😉 takze budes necakat mrchu 30dc ale to by sa ti potom skratila lf.... nie?
no luci dala lebo prisiel balicek a on ho videl tak som to uz nevydrzala 😀

lucialen
20. jan 2010

Ja mu asi kupim tricko s napisom: Pozor, ocino zaciatocnik 😀

dzou
20. jan 2010

jeeeeeeeee to je super luci... to je dobry napad a aj take maju?

majuska7979
20. jan 2010

dzou no asi by sa skratila lf ale ja neviem ci ju mavam tych 16dni, mozno menej?? 😕
luci nobry napad 😀

dzou
20. jan 2010

no prave maji .... ak si mala 2x lf 16dni tak podla mna bude aj teraz ...... no uvidime 😉

lucialen
20. jan 2010

Maju Dzou, teraz som to hladala http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/o...
Diky ze ste mi pripomenuli valentina 😀

majuska7979
20. jan 2010

dzou ale ak kuknes minuly mesiac bol inny?? neviem kedy bola ovulka?? 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

lucialen
20. jan 2010

A tie tehotenske pasy su naco? Aby mi nefukalo na krize, ked mi tricko vylezie hore? 😕

kkatkaa
20. jan 2010

ahojte babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy idem vas precitat a vy zatial kuk album co vy na to? 😀

sharmana
20. jan 2010

babule nad nami ale tak bokom dupoce nejaká koza jak šibnutá, neviem či sa tam stahuje taký pár, alebo sa práve odstahúvajú, ale dúfam že ten druhý prípad... vždy ked vychádzajú z bytu, tak totálne tresknú vchodovými dverami 😝

sharmana
20. jan 2010

katka. to máš akože tehu test??????

lucialen
20. jan 2010

Kati 😵 😵 😵 😵 A to som sa ta vcera chcela opytat, ci mrcha prisla ale uz si tu nebola 😵 Gratulujem velmi velmi 😵 😵 😵 Som nemyslela, ze tie femi kvapky tak rychlo zaberu 😀

brisilda
20. jan 2010

kkatkaa 😕 😕 😕 waaaaaaaaaaw dobre vidim? neklame ma zrak? ty tajnostkarka ako si nam to takto mohla dlho tajit 😀
lucka to tricecko som uz videla chcela som ho mm kupit no co ked on uz neni zaciatocnik? nam by trebalo otecko zaskoleny so 7 rocnymi skusenostami 😀

sharmana
20. jan 2010

katka a nepísala si niečo o tom, že už je tu mrcha alebo že to zas nevyšlo? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre