Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
21. jan 2010

Dobre ranko 🙂 Maji ako, klesla?
Miska, som unavena skoro tyzden, od vikendu, v noci spim 10-11h, doobeda v pohode, ale poobede som uz ako keby som dostala bejzbolkou do hlavy, uz nie som schopna nic robit. 😒

motylek17
21. jan 2010

dobre rano, hlasim o 4 rano prisla mrcha...

lucialen
21. jan 2010

Maji, tak treba ist dalej. Ako ste sa dohodli s mm? Ides k dokine? Uvidis ulavi sa ti, pohne sa to dopredu, budes vediet na com si 😉

motylek17
21. jan 2010

idem v pondelok gynde, uvidim co mi povie

motylek17
21. jan 2010

vsetko sa mi zrutilo, uz nemam silu bojovat... 😢
katka moc ti to prajem a hlavne moc moc gratulujem, aspon niekto z nas tu ma to stastie... 😉

lucialen
21. jan 2010

Maji, to len teraz nemas silu, ona zase pride po mrche a ked pojdes k dokine, pudes plna sil 😉

motylek17
21. jan 2010

ako uz to nebudem silit, nebavi ma to... uz ma to nejako prestalo bavit a vlastne teraz po tomto vsetkom ani neviem ci to este vobec chcem... uplne som stratila chut bojovat... 😢

lucialen
21. jan 2010

Silit sa to neda, neotehotniet do roka je v norme, tak sa snaz to tak brat, bud trpezliva, babo pride aj k tebe, ci uz prirodzene alebo s pomocou mediciny 😉

groka
21. jan 2010

Ahojte

hlasim ze som doma,na pohotovosti som skoro odpadla,bol tam moj gynekolog,mala som stastie od boha,tak ale k veci,babatko je v poriadku,akcia je ,spinenie nenasiel,ale som mu popisala ze to bolo take narazove,ze to prislo moc,potom nic nejaku dobu,potom zas vela,akurat ked som tam bola nic nenasiel,ale podla toho co som mu opisala je to stale z uhniezodvania a este aj zo zapalu,takze mi pichli dicinone+kanavit tusim,doma som si dala 2 tabletky magnezia,duphaston a isla spat s malym,teraz uz nespinim,na obed idem k nemu,kazal mi prist do ordinacie,predpise mi dalsie lieky a dohodneme co s tym zapalom dalej

len ma serie to nekonecne sonovanie stale,ale mala som to aj s malym a je zdravy

ja uz neviem ako mam reagovat na pripadne dalsie spinenie,asi tak,ze babo je bojovnik ozajstny,je mu u mna dobre,ved robim vsetko preto a spravila som vsetko preto,aby mu bolo dobre,takze ozaj spinenie je z ineho a ja ostavam kludna

groka
21. jan 2010

a 3 hodiny som cakala v cakarni,plna cakaren tehuliek bola na pohotovosti,ale take co chodili na pasy,na prietoky,uz mali termin,no lekari mali 2 sekcie,2 porody naraz a jednu kyretaz

petafr
21. jan 2010

ahojte, prisla som si vas znovu precitat, stale som rozcestovana...
Katka, gratulujem ti, super, tak sa nam to tu zuzuje... Maji, prosim ta, si nebudes kazit naladu nejakou blbou mrchou, a co, ved sa tes s nou, prisla naposledy, tak si ju uzi... 😅 ale nie, ja to myslim v dobrom... neboj, o jeden dva dni budes mat znovu chut bojovat, a nie si tu sama, takze sa neopustaj!!!
Jarka, neboj, maly je bojovnik, uvidis, vsetko spolu pekne zvladnete...
Ostatne kocky zdravim a prajem krasny den!

brisilda
21. jan 2010

will kuk ip 😉
motylek nestracaj nadej lebo ta vazne umiera az posledna a stale sa najde niekto komu je este horsie ako tebe 😉 inak ta mrcha ma mrzi 😔
groka davaj na seba a maleho velky pozor ! vela oddychuj a zbytocne sa nestresuj 😉 vidis to, ze malinky je vazne bojovnik a statocne sa drzi uz iba prekonat prvy trimester potom druhy a sup sa do finale 😀
peti ahoooj vitam ta a som rada ze si k nam prisla spravit mrk

miskahryzka8
21. jan 2010

ahojte, ja mam dnes hrozne nizky tlak od rana 😠 a to mam dve zumby, asi si dam akvu, co som googlila tak raz za cas by nemala byt az tak na skodu a kamoska, co som bola za nou vcera pila pocas tehu kazdy den a v pohode 🙂

luci, ty ides zajtra dokine, ze 🙂 ?

tehu pasy 😕 date mi prosim na ne link, dakujem 🙂

bris, tak aj som vcer zaspala o jedenastej a zvladla precitat len dve strany, inak chodim bezne spat po polnoci 😠 , cez den mi vadi spat, potom mam pocit, ze som rozospata...

luci, mna to chyta tiez poobede, potom sa preberiem a potom vecer skoro na moje pomery 🙂

inak nasla som si konecne vyhodu mat najvacsie brusko v lete - oblecenie, dam na seba saty a mozem behat, nemusim kupovat tolko tehu nohavic, bund a podobne 🙂

maji, to bol este len prvy cyklus tento rok, budu dalsi traja anjelici vo februari 😉 ja si myslim, ze dokina ti povie, ze je vsetko ok a budes psychicky v pohode a podari sa to 😉, aj ja som bola u dokiny pred vianocami, som sa bala, ci nemam cysty a mi povedala, ze vsetko OK a otehu som 😉

groka, tak super, ze vsetko je oki, maly je fakt bojovnicek 😉

ahoj petka 🙂

groka
21. jan 2010

bris my to zvladneme
inak vam poviem ze som dostala trosku strach a bolo mi to take divne,mozno vtipne,nejde to do kopy,ked prisla baba na pohotovost s balena s plienockami na vrchu ze ma od rana bolesti,bola otvorena na 4prsty,ale vobec nepredychavala v cakarni,ja som bola otvorena na 2 prsty a myslela som ze umrem 😀 ale bolo to mile a ostala som kludna ze v nemocnici v ktorej som nechcela rodit zacal pracovat moj lekar a pracuje tak aj jedna supis porodna baba takze uz len dohodnut a som stastna ako blcha

brisilda
21. jan 2010

miska jeden tehui pas cisto novy predava jedna kocka na mimiaukciach pod kolonkou oblecenie pre tehotne mrkni sa 😉 ja tie pasy uzivam maximalne ako sa len da 😀 hlavne ked uz nemam ciste tehu triko a musim nieco na seba hodit 😀

brisilda
21. jan 2010

groka coskoro na tej porodnici s plienkami v ruke budeme stat my 😀 😀 😀 😀 no ja nevezmem cely balik plienok iba 5 ks a manzel potom prinesie 😀 az sa 2 nasobny otecko snazi a stara 😀

miskahryzka8
21. jan 2010

groka a ta bab bola v kt. tt 😕

no tie pasy asi este uplne nesuria 🙂 , to su aj rozne znacky a vzory ci ako? Bris, ty ich odkial kupujes 🙂 ?

A inak kocky, kde kupujete tehu oblecenie 🙂 , ja sa budem vsetko pytat tu, lebo kebyze zacnem chodit aj do inych tem to uz vobec nebudem stihat 😀 😀 😀

groka
21. jan 2010

bris ja som si niesla pampersky tie malicke najmensie pol balika a pol balika som nehala doma,lenze my sme boli v porodnici 7 dni takze muz mi este musel aj z domu doniest niekolko krat plienky

groka
21. jan 2010

miska bola tam so mnou 2 zeny,jedna mala termin vcera,bolo jej neskutocne dobre,druha bola v 37tt a ta co prisla mala tusim termin 22 cize zajtra,no a ta dalsia neviem v ktorom tt bola,ale mala brusisko a ked som ja odchadzala tak uz nejaka rodila a ta so 4 prstami to urcite nebola este

majuska7979
21. jan 2010

ahojte babule ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
miskahryzka, gratulujem, ty si tehula 😵 😵 😵 😵 😵 jeje super, este raz gratulujem 😵 😵 😵
rycho mi poslite nejake tie vyrusiky 😀 😀 😀 😀 vidim ze je to u vas nakazlive 😵 😵 😵 😵

groka
21. jan 2010

majuska aj katka je od vcera tehula u nas

pre teba

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

majuska7979
21. jan 2010

groka chytam 😵 😵 😵
dakujem mozno je to take nakazlive 😀 😀 😀

sisa2
21. jan 2010

majka - zlatko, mrcha ma fakt moc moc mrzi ☹ viem, ze sa citis na figu a nemas chut ani naladu na nic. velmi dobre to poznam. uvidis, o par dni bude lepsie. vyplac sa, premysli plan... myslim, ze ist k dokine je fajn. pozrie ta a budes vediet, ci je naozaj vsetko ok, alebo co sa deje. ono je to o tom, ze chceme vzdy vsetko hned a nechce sa nam cakat. ja si stale hovorim, ze vsetko sa deje z nejakeho dovodu. pozri, vy mozete aspon snazilkovat, my teraz ani to nemozeme. myslela som si, ako som na tom ja zle ... a kamoska, co prisla o babatko par dni po mne musia prestat so snazilkovanim min. do juna, ak nie dlhsie. pri tom sa moje 3 mesiace zdaju byt ako nic. bude lepsie, uvidis!!!! posielam velke objatie a pofukanie ubolenej dusicky.

fazulka1512
21. jan 2010

ahojte, co to citam mame dalsi tehulku....katka srdecne blahozelam
moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
motylek nebudes sama este som tu ja, takze nezufaj, a dievcata slubili ze ostanu s nami a ked nie tak si budeme pisat dve
groka super ze to dobre dopadlo
jedna vec ma trosku zlosti 😠 , baby posielate malo tehu vyrusikov nech sa na nas nalepia 😉
a ako sa volaju tie femi kvapki nech pozreim na nete na ten zazrak 😉

sisa2
21. jan 2010

katiiiiiiiiiii ja odpadnem! tesim sa s tebou a moc moc gratulujem! 😵 pohladkaj brusko a davaj na vas obrovsky pozor!

miskahryzka8
21. jan 2010

takze ked sa ide rodit, baby dofrcia na pohotovost 😕 ?

majuska, zaujimavy grafik 🙂, dakujem 🙂, jj zadarilo sa, vianocny darcek 😵, vyrusiky poslem po navsteve dokiny 😉, chystam sa v stredu asi 🙂

groka
21. jan 2010

baby idem do sprchy,obliect sa pojdeme k dokimu,som zvedava co mi zas da ,co doriesime,vymyslime

papa

sisa2
21. jan 2010

majuska - zatial sa pekne drzis, super! len tak dalej 😵
fazulka - tak ovu stale nic?? ake dlhe zvyknes mavat cykly?
miska - no ked to na teba pride v noci, tak ides na pohotovost, tam ta uz nasmeruju dalej 😉
groka - super, ze je vsetko ok.

sisa2
21. jan 2010

peti - ahoj mojko, rada ta tu zasa vidim. ako bolo v prahe? mm mas este tu? uz hladas novy job?

brisilda
21. jan 2010

miska nie na pohotovost ale na porodnicu na prijem 😀 inak tie tehu pasy som kupila z jedneho netoveho obchodu no uz neviem s akeho je ich tu vela a stali tusim do 500 sk ja mam biely a cierny ine farebne prevedenie som nevidela 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre