Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
28. jan 2010

Jani, ano, lebo cheer sa pacil tiez, ale ze nasla nieco a potom sme spominali aj teba, ze ty ho mas vybraty

janulka04
28. jan 2010

uz som to kukala, ale to jednej baby nazor, co ho bola pozriet..je to v aprilovkach....to, co tam opisuju, mi nepride ako vady, ide o to, ze kazdy ma od kociku ine poziadavky, naroky...a mne vyhovuje... 😉

lucialen
28. jan 2010

Ja myslim,ze kazdy kocik ma svoje plusy a minusy

janulka04
28. jan 2010

tak tak lucka....podla mna nieje jeden kocik, ktory by sedel vsetkym...ja viem, co od neho ocakavam, viem, coho sa vyvarovat...kedze uz sme jeden mali...a kazdy nech voli podla seba 😉

dzou
28. jan 2010

joj babulky ... ja uz sa ani neviem pripojit do temy...sak tu uz same tehule...

janulka04
28. jan 2010

tak dzou... pocasie prebrane...tak co budes varit? 🙂
daj tip nejaky na vikend....

kkatkaa
28. jan 2010

dzou 😉 nesmut do tejto o kocikoch sa neviem zapojit ani ja lebo som kociky este vobec neriesila, vobec netusim aky ktory je ako vyzeraju ako sa volaju co stoja 😒 neviem kedy sa do toho pustim

dzou
28. jan 2010

jaaaj idem robit kolozvarsku kapustu... a teraz mi mm kazi moju dietu lebo robi take falosne spize... spekacky,slaninka...a cibulka 😵 ale mnaaaaaaaaaam a konecne ''akoze'' vari on 😀

janulka04
28. jan 2010

mnam, ja som robila pred tyzdnom a mm to jedol prvykrat, tak si pochutil 😉 , ja to velmi lubim
a ty nam dietujes, dzou? 😕

dzou
28. jan 2010

no ja ako kocik vybraty uz ako tak mam ale co z toho ked nie je co do nho 😒
ja lubim kolozvarsku tiez moooooooooooc 😵
a hej chudnemm.... sak treba sa zamerat na nieco ine ako len na snazilkovanie 😉

janulka04
28. jan 2010

a co to mas za dietu, dzou 😕

dzou
28. jan 2010

nic extra... len som vysadila sladke a nezdrave(ako burgre ktore som mala asi tak 2x do tyzdna 😅 , hranolky...) kavu z automatu v robote som skosila z 3-4na jednu (lebo tam je sus. mlieko)..... ranajky a obed normalka nemusi byt nic extra dietne aby som mala aj vitaminy vsetky a vecera uz len nieco lahke.... ale teda dnes asi nie ze ked slaninka a spekacky 😀 ... no a chodim na to taebo zatial 1x do tyzdna ale od bud. tyzdna uz chcem is 2x 😉 to len taka easy dieta nic extremne 😉

sharmana
28. jan 2010

ahojte babulky, tak ako? no dnes bolo ale počasie, keby ma mm nezaviezol kožnej, tak to asi vzdám... snežilo jak divé a všetky spoje meškali...
no a zas som neodolala, niečo som musela kúpiť 😀 ale všetko to len potrebné veci a nejaké šatky za perfektné ceny 😉

dzou
28. jan 2010

ahoj sharmi 🙂 tak pofot zase 🙂

janulka04
28. jan 2010

teda, dzou...a kolko chces dat dole?
idem baby kukat s mm film, zatial papa 😉

dzou
28. jan 2010

noo to postupne ak neotehu... tak aj 10kg 😀 ale to je asi len sen 😀

sharmana
28. jan 2010

dzou. už som dala do albumu...

dzou
28. jan 2010

jaj idem kuk 😉

dzou
28. jan 2010

jeeeeeeeee sharmi obe satocky su kraaaaaaaaaaasne 😵 😵 😵

brisilda
28. jan 2010

shami zacina sa u teba manicka mania co? 😀 😀 😀 ja som s nakupovanim uz skoncila este mi prde jedna nike supravicka a koncim 😀 ale neviem dokedy 😉 lebo uz mam vybraty aj fusak 😀
dzou no narobila si chute so spekacikmi zajtra asi ukuchtim ked nebudem zleniveta 😉
a chudnut dufam budes az po porode 🙂 a teraz by ti to mohlo prekazit tehotenstvo 😉
co sa tyka kocikov tak mate pravdu kazdy jeden ma nejaku vadu preto ja osobne mam 2 a som nadmieru spokojna 😀 a inak stoke je na predaj v aukciach za super cenu no nemohla ho tam ta kocka dat skor???? do prcic 😀

kkatkaa
28. jan 2010

sharmi krasne vecicky ... opat 😉

brisilda
28. jan 2010
sharmana
28. jan 2010

dakujem babulky...
bris. no veru, asi budem maniačka a to sa mi zdá, že nemám ešte nič kúpené 😀 ale vy máte možno už niektoré vecičky po prvom dieťatku, tak niečo využijete... ja síce budem mat veci po sestrinom synčekovi, ale predsa je to chlapček, takže niektoré veci nevyužijem 🙂
dzou. je mi lúto, že ti klesla teplotka... ale netreba vešať hlavu 😉

brisilda
28. jan 2010

sharmi ja uz som pisala vsetko po samkovi ide na charitu lebo je to predsalen 7 rokov stare oblecenie a hlavne uz nemoderne 😝 bleeeee

tea333
28. jan 2010

bris mna to uz netankuje,ked vidim stokke 🙂 mam uz iny vybraty a som kludna 😀

xena1
28. jan 2010

ahojte bambulky....minule mi zblbol konik...tak som sa vypla,,,
dzou ako moja???mrcha sa dufam nenahlasila 🙂 ze tri tehulky???ale s tebou... 🙂

brisilda
28. jan 2010

inak ja som ho uz videla nazivo a vanicka je strasne mala ☹ hadam aj o 20 cm mensia ako ma moj abc-cko

sharmana
28. jan 2010

bris. aha, tak to je jasné... no mna stále láka kupovat, ale pozerám aj tu na bazáre, niektoré veci ako svetríky alebo rifle by sa mi páčili aj odtialto, lebo to tie detičky ešte nezoderú, je to ako nové... ale také že bodynka a podobne kupujem čisto nové...

abc má perfektnú vaničku,´nie ako na ostatných kočíkoch, kde majú problém už so 6 mesačným ako ho uložiť, aby sa zmestilo... a nebodaj ked je zima, tak aj s fusakom je to priam nemožné..

tea. a aký si si vybrala kočík?

brisilda
28. jan 2010

nooooo veru tea akeho mas favorita?

tea333
28. jan 2010

baby budem mat bumbleride indie lebo nemam takmer ziadny kufor a predsalen, budem chodit do prirody..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6121058

maju akciu s hlbokou vanickou, fusakom, a autosedackou..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre