Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
16. feb 2010

dobre ranko baby ja takto ale musim padat tak sa ozvem neskor 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

lucialen
16. feb 2010

Caute 🙂
Ako dlho ste tu boli vcera 😕 Miska, ty este takto vydrzis? Ja spim kazdy den 10hod, poobede hodinku a vecer vydrzim max do 22h. Inak si spomynala vyrazky, mne sa zacali vyhadzovat na chrbte, ale to nie su ani vyrazky ale vredy 😠 A tam to tak fajne boli. No mala som to aj pri prvom tehu, aj mama to mala pri mne 😒 Inak som uz +2,5kg, teraz sa to trochu spomalilo.
Kedy prechadza ta unava baby? Az po prvom trimestri? ☹
Maji, myslim, ze ovu bola o den neskor, ale mate to poistene tak ci tak.
Ja ked precitam co ste popisali, tak zabudnem, co som chcela napisat 😠 No co uz, asi mam pretazeny mozog 😀
Tak idem sa rychlo ucit, lebo za chvilu sa mi zacne driemat, to bude prva faza unavy a ked sa naobedujem, tak ma odpali 🙂 Nakuknem neskor

fazulka1512
16. feb 2010

ahojte babule, posielam grafik ovu sa blizi treba zacat pracovat tento tyzden 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/29c558

janulka04
16. feb 2010

ahojte kocky...tak sisky sa neskutocne podarili, ako na prvykrat a vobec sa mi nepripalili a stale su pekne nafuknute....pred chvilkou som ich naplnila dzemom z lesnych plodov a uz je aj polka prec!!! 😕 😀 😀

male zjedli kazda tri... 😀 😀

sisa2
16. feb 2010

katka - gratulujem k srdiecku!!! 😵 musel to byt krasny pocit. tak cakame na virusiky 😀

majka - som si spravne tipla na ovulku ako FF 😀 aj ste to pekne poistili, tak nech to vyjde

fazulka - bola si chora, ci co to tam mas tie dve vysoke teploty??

luci - ja ani tehu nie som a vyzeram ako pubertak. totalna katastrofa 😒

janka - si sikulka s tymi siskami! ja som to nikdy nerobila, ja som celkovo v kuchyni dost lava 😔 takze mas moj obdiv!!!

janulka04
16. feb 2010

ahoj, siska...no, ja ani neviem ako...viem, ze raz som ich uz robila ako dieta, mohla som mat okolo 15 a totalne betonaky z toho vysli...tak teraz sa vytesujem..uz mam aj receptik stiahnuty....a fakt vysli a to som cesto robila v mixeri, zadne piplanie... 😀 a este aj kvasnice v prasku som pouzila prvykrat v zivote 😀

som tiez teraz zdobla tri a idem sa natiahnut 😵
a lucka, nestresuj s vahou, ja uz mam + 9kilo...a som si niekedy na zaciatku vravela, ze maximalne 12-15kg, takze uz moc mi nezostava ..a tyzdnov este dost predomnou 😀 😀

tea333
16. feb 2010

Ahoj baby ja len na skok zas,
majka super 😉
fazulka treba sa vela snazit 😉
janulka super ze sisky vysli 😉

brisilda
16. feb 2010

no kocky namna nemate co sa tyka vahy 😀 😢 inak dnes som bola na poradni a vsetko je OK cize sa vytesujem , ze uz nesom nutena lezat 😀 ale je jasne , ze tancovat a behat nemozem 😀
lucka ta unava bude az do konca tehotenstva 😒

janulka04
16. feb 2010

bris, tak to som uprimne rada, ze uz nemusis iba lezat a ze poradna dobre dopadla 😉
ahoj, tei...som nakoniec robila tieto
http://www.nanicmama.sk/zdrave-recepty/sisky

janulka04
16. feb 2010

a baby, ja si stale vahu kontrolujem podla tejto tabulky....a vzdy sa zasmejem, ze kolko kil mi ma akoze po porode ostat 😝

http://www.predporodnapriprava.sk/index.php?loc...

miskahryzka8
16. feb 2010

ahojte 🙂 , tak ja mam dnes divny dnik, boli ma brucho ako keby na mrchu, aj mam mat v tieto dni a na toaletaku som nasla kvapku krvy, ale potom u nastastie nie 😒 , plus dnes mame inde zumbu, lebo v kulturaku je pochovavanie basy 🙂 , v priestoroch takej starej skoly, uz sme to raz tak mali, som to rozdelila na dvojhodinovku, lebo je obmedzena kapacita a mam nahlaseny plny pocet ludi, no a pani co to ma na starosti, som s nou bola dohodnuta dnes doobeda kvoli klucom,lebo vecer tu nebude, tak mi ich mala dat a ma od doobedia vypnuty mobil...Som jej aj pisala smsku, ale nedorucena, takze este nie je na tom mobile, a prvu hodku mame o siestej 😠

Plus co som spominala ze mam super partiu, sme kamosky od 15tich, sest nas je, tak sa deju teraz nejake veci a sa ta partia trosku deli a je mi z toho strasne smutno ☹

janulka04
16. feb 2010

a bris, inac aj ja uz mam len dvojmiestne cislo do porodu.... 😲

miskahryzka8
16. feb 2010

majuska, pekne ti to stupa 🙂

luci, myslela som, ze nevydrzim 😀 , ale som sa prebrala, lebo sme este chatovali s kamoskou o tych veciach v partii..., plus som sa rano vyspala, ale aj tak mam taky divny spanok, odkedy som tehu aj pred tym som mala ziv sny, ale teraz mam este viac a nejao vela erotickych 😕 😀 a pri tom mi keksik vobec nechyba, mame ho tak akurat 😕

fazulka uspesne a prijemne pracovanie 😉

janulka, ty si talent od prirody 😉 😵

bris, to je super, ze na poradni vsetko oki 😵 a si sa jej tak bala 😉

brisilda
16. feb 2010

janka si sikulka ze si tie sisky zvladla tak skvele 😉 ja ich robiom raz do roka lebo treba nane vela oleja 😝 a ten potom vyhadzujem 😒 a inak je to super pocite ked sa tie ciselka krasne odpocitavaju vsak? 😀

janulka04
16. feb 2010

no, bris...super pocit, v tom zmysle, ze som jak hroch..uz som si aj minule robila srandu z mm, ze ake to je mat keks s hrochom? 😝 😀 ...nemozem sa zohnut a ja umyvam dlazky len rucne, takze som sa zase vytrapila...mam pocit, ze to brucho je vsade, ze zavadzia...keby sa tak dalo hodit na chvilu na chrbat, ked sa potrebujem zohnut...alebo odlozit na par hodin.. 😀 😀
a na druhu stranu, cim menej dni..tym vacsie nervy z porodu.. 😝 😀 😀

janulka04
16. feb 2010

juj, miska...do kelu, to este aby sa clovek rozculil 😒
inac, my dnes mame faschingsdienstag, takze ludia chodia po ulici ako maskary...vsade, po obchodoch...je to zaujimava tradicia 😕

brisilda
16. feb 2010

janka ja az tak s porodu nestresujem kebyze viem, ze malinke by bolo aj teraz v poriadku tak ten porod prijmem aj hned ale este krasne nech si maly plave tam kde ma 😉 co sa tyka umyvania podlahy tak ja umyvam iba s mopom ziadne zohynannie aj to musim robit pomalicky 😒 inak sa zadychcam a zacne ma boliet brusko cize uz sa nenamaham

janulka04
16. feb 2010

ja som mala ten parny mop...super vec, ale mne nejako s mopom obycajny nejdu parkety, mam pocit, ze len premiastnujem spinu 😒 ...takze ja to robim len raz do tyzdna.minule dokonca po mesiaci...hambim sa, ale nechcelo sa mi 😝 😀

miskahryzka8
16. feb 2010

no hrosikovia nasi, aj nas to caka 😉 a vy u budete mat dorbcekov z bruska uz v naruci a nebudete mat potrebu si prehadzovat brusko na chrbat 😀 😀 a my tu budeme achkat a ochkat, ze sa nam neda zohnut 😀

jani tu bol ten maskovy pochod v sobotu, ci nedelu, ale aj som tie masky nevidela...

fazulka1512
16. feb 2010

sisa no este stale aj som chora, som prechladnuta, ale uz sa to zmiernuje a stihla som nakazit aj mm
dzou takze tento mesiac sme v tom spolu ty chorucka a ja 😉
dakujem za podporu v snazeni, som zvedava akoto bude ist, kedze mm zacali treningy kazdy druhy den a uz teraz vidim ako pada od unavy do postele ale tajne dufam ze sa premoze, a potom uz mu dam pokoj 😉

janulka04
16. feb 2010

ved to, miska....chudatka nase, vas to caka v tych najhorsich horucavach 😝 ☹

miskahryzka8
16. feb 2010

no konecne sa ozvala ta s klucami, uf, padol mi kamen zo srdca 🙂

fazulka, teraz je vela chorych..., ale vtedy sa zvykne zadarit 😉

jani no ved to, sa dost leta desim, ked budu take horucavy 😕 a to sa ani na slneicko nemoze ist

brisilda
16. feb 2010

no kocky& vas cakaju v horucavach aj opuchy ☹ nezavidim inak ja sa zohnut nemozem uz teraz z obuvanim mam problem preto nosim iba botasky 😀 a inak vraj ma prist ta nestastna chripka prave v maji 😠 znova asi ma porazi 😢 😠
fazulka hadam sa to da coim skor do poriadku a budete zdrave ako rybky mozno prave teraz sa vam aj zadari zamiesit coto do bruska 😉 tfuj tfuj drzuim place 😉
miska ved 18 hodina je eset daleko netreba stresoat ale je dobre ze sa to uz s tymi klucami dalo do poriadku 😉

fazulka1512
16. feb 2010

no ja dufam uz 7 cyklus teraz som v 8 takze by bol najvyssi cas 😉

majuska7979
16. feb 2010

ahojte babulky, tak uz som spat z prace
fazulka tak teraz pekne snazilkovat 😵

lucialen
16. feb 2010

Bris, super ze malinky je v poriadku 😵
Jani, ja nestresujem koli vahe, uz sa mi celkom paci male brusko a vacsie prsia 😀
Sisa, ved aj ja byvam vyhadzana, ale ked idem ku kozmeticke,, mam 3 tyzdne pokoj, ale ten chrbat sa neda, boli to ako slak a ani vytlacit sa to neda 😠
A v maji ma byt chripka? 😕 Ved ked je teplo chripky nebyvaju 😕 Tolko chripiek nam uz stacilo 😠
No leto bude pre nas urcite zaujimave 😝 Miska a preco sa nemoze byt na slnku v tehu? 😕 Nemyslim teda, ze sa chcem cele leto skvarit na slnku, ale mimi ma rado teplucko 😉
Ozaj este mam dalsiu otazku tehule. Boli ste aj vy od zaciatku take zadychane? Citala som niekde ze sa mi zvysil tep a mozem byt zadychana. Ale ja sa ucim nahlas, precitam si pol strany a musim sa vydychat 😕 😀 Asi sa opytam dokiho 😒

majuska7979
16. feb 2010

lucia no dufam ze ti tie vyrazky zmyznu coskoro 😕 budem drzkat palceky

dzou
16. feb 2010

ahojte koculky 🙂
ja som na cvhilu nakukla 😉 idem robit palacinky dnes tu je ''pancakes day'' tak ma to nastartovalo ze mam na ne strasnu chut 😀
fazulka tak sme na tom rovnako s chorobou uvidime si pomoze 😅

sharmana
16. feb 2010

ahojte babule, ako sa máte? snažím sa aj prečítat, čo ste napísali...
o váhe ja tiež môžem pomlčať, dnes mi aj kolegyna povedala, že vyzerám že pôrod bude omnoho skôr, také mám brucho 😀 No dúfam že mi toho vela na tele nezostane po pôrode, hlavne na bruchu, tam sa to najhoršie zhadzuje 😒
pečiete koláčiky? že by som aj ja niečo vymyslela? 😉

sharmana
16. feb 2010

luci. ja som bola zadýchaná až od piateho mesiaca, ked som pribrala na váhe... a ja som toto tehu vôbec nemala vyrážky, iba minimum, ale ja som na to nidky nejak netrpela, sem tam mi na brade niečo vystretlí 😀 a pritom čakám dievčatko, takže podla toho sa velmi neriadte, aj moja kolegyna má dcérku a cez tehu práveže opeknela..
a tá chrípka, to bude asi tá prasacia, že? lebo sezonna býva v januári, februári..
no šlahne ma, ak celé tehu prežijem bez chrípky a dostanem ju v nemocnici 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre