Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majka1981
20. feb 2010

dzou nam sa to podarilo asi na prvy sup. musim Ti ale k tomu poznamit, ze ja meriam BT uz viac ako rok takze presne viem kedy by mala byt ovulka atd. posledny rok som presla na stravu podla TCM (cinska medicina), pretoze pred tym som mavala velakrat infekcie. Zmenila som robotu na jesen 2008 a od kedy nepouzivame kondom, jem podla TCM a mam menej stresu, nemam infekcie. celkove som sa drzala lepsie cely rok, lebo sme planovali babo tak, ze musim byt aspon 1 rok v novej robote, aby som si vybudovala respekt a aby som sa mohla vratit do roboty. ja som totiz danova poradkyna, takze mam dlhu cestu za sebou co sa tyka studium a skusok na danoveho poradcu a mam teraz vyssiu poziciu. praca sa mi velmi paci, mame dobry kolektiv, velmi zaujimavych klientov takze chcem sa presne na toto miesto vratit. za ten jeden rok co sme sa chranili len BT som spoznala lepsie moje telo. Vylucila som celkove alkohol (do roka som vypila moznoze 5-6 poharikov, viac nie) a mm tiez nepije.

Ale verim, ze aj u Teba to urcite klapne coskoro. Drzim Ti palce 🙂 .

dzou
20. feb 2010

majka tak tedaaaaaaaaaaaa vy ste sa vazne cely rok pekne pripravovali.... klobuk dole 😵
no ja som uz v 9.cykly snazenia BT som merala 4 cykly aby som tiez cca vedela kedy je ovu .... no teraz uz nie nechcem uz zazivat stresy z toho.... mozno to nepochopis ako to myslim ale keby si sa snazila dlhsie by si pochopila 😎
tak super ale ze vam to tak vyslo..... keby to tak vsetkym tak ja by uz teraz rodila 😀

majka1981
20. feb 2010

dzou trosku ta aj chapem, 9 cyklov je dlho. ja som mala kriticky den 14. DPO takze v pondelok, to som nevedela ze co so sebou robit. cez prestavku som sa sla prejst do parku lebo som to uz nevydrzala. takze trosicku ta chapem ze cakat a cakat. Pre mna to meranie je uz bezne, lebo to robim viac ako rok.

Aj tak sa mi paci Tvoj optimizmus 🙂 🙂.

Este si pamätam ze si zacala chudnut? chodis este na to cvicenie? ako sa citis?

dzou
20. feb 2010

diki maji 😀 hej optimizmus treba lebo sak co ine by som robila...kukmoj pas 😉
no momentalne som bola 2 tyzdne chora takze som necvicila... ale uz sa zase chystam i ked este stale smrkam 😒
a teda ako vidim tak si nas naozaj poctivo citala.... co si sa nepripojila skor?

sharmana
20. feb 2010

babule, tak som naspäť, delíme sa s mm o notebook a on tu hrá nejakú strategickú hru, tak som tu málo...
no dnes tí nad nami, čo normálne hučia s telkou, začali niečo prerábat 😀 toto mi až tak nevadí, viac mi vadí tá telka... ale čo nás všetci buzerovali že sa má prerábat len cez týžden do 16:00 a museli sme dávať oznamy na dvere a čo ja viem čo, tak tí čo nás najvaic ohovárali, hlavne títo starí, tak prerábajú a žiadny oznam ani nič...
som sa zaprisahala, že si budem prerábat kedy chcem a ako chcem.. mi skúsi niekto niečo povedať.. 😀
práve pečiem zemiačky a vysmažím rezne, robím aj brokolicovú polievocku... mnam..
majka. pekná fotečka 😉

majka1981
20. feb 2010

dzou, ano ja som Vas pravidelne citala od Vianoc a pred tym tak sem tam. Nepridala som sa preto, lebo som este nebola snazilka. nechcela som sa do toho vkladat kedze sme este nesnazilkovali, chcela som aby mi cas usiel rychlejsie. a tak sa stalo. ale som bola vzdy zvedava co je u vas nove atd. mm si zo mna srandickoval.

sharmana dik 😉

sharmana
20. feb 2010

majka. takže ty si už vlastne tehu? no super.. tak si to potom zmeň v grafíku, nech máme prehlad 😉

cheerlady
20. feb 2010

ahojte babule,tak kocik konecne skompletizovany a vyfoteny 😀

sharmana
20. feb 2010

ahoj cheer, tak idem kuk 🙂

majuska7979
20. feb 2010

ahojte bambulky ako sa dnes mame?? nejake novinky?? okrem jednej 😉

sharmana
20. feb 2010

cheer. super, to máš aj s vajíčkom 😉 ja mám ten môj ešte zabalený...
ahoj majuska. ja ani nemám nič nové... pôjdeme s mm asi niekam von, lebo tu každý len buchoce naokolo, susede ide huba na špacír, tak mi to tu už lezie na nervy..

majuska7979
20. feb 2010

sharmana, no prechadzka len dobre padne, a so susedmi to sme mali tiez problem, ale mm sa uz tak nastval ze ich siel zjeb...kat to teraz su krotky ako barankovia a ziadna hudba nehra tak hlasno 😉 😉 ale do 10vecera mozu, ale oni robia dakedy hravali o 12v noci, ...to vie cloveka vytocit este ak vies ze vstavas o pol5 rano 😕 😅
baby boze prezieram sa som tak vyhadzana, to bude s tej cokolady a mam brutalnu chut na cokoladu a hned na to na zavinace, 😅

brisilda
20. feb 2010

juuj maji take chute nemavam ani ja 😀

janulka04
20. feb 2010

jee, cheerly, krasny je... 😉 tak som rada, ze si spokojna... 😵
my sa taak nudime doma, dnes sme nejaki vsetci spavi.... 😝

brisilda
20. feb 2010

janka ja uz som mala poobedny spanok 3 hodinky 😀 a teraz ma boli cela chrbtica 😖 akoze uzivam si tehotenstvo nakolko je to moje posledne a pupik stale vystrkujem a hladkam tesim sa s kazdeho pohybu maleho drobca ale tie komplikacie ktore su spojene s tehotenstvom mi uz zacinaju liest na nervy hadam som si malo vytrpela na zaciatku tehu 😝 drzalo ma to do 5-6 mesiaca tak hadam by sa matka priroda uz nadomnou mohla aj zlutovat nie? 😀

majka1981
20. feb 2010

cheer pekny kocik si si vybrala. uz mas nanho aj vodicak 😀 😀

baby ja som dnes taka nesvoja, ide na mna daka zimna depresia. tesim sa na zajtra, lebo budeme s mm doma spolu, chceme sa ist rano prejst na daku dlhsiu prechadzku lebo s tejto zimy mi zacne harasit.

majus take chute ja nemavam, ale sranda ze ta cokolada neuspokoji a musis este aj zavinace 😉

brisilda
20. feb 2010

inak od cokolady sa roabia pupaky aj mne 😝 preto sa snazim konzumovat po vatsine iba bielu 😉 a sladkosti su moja slabost asi aj preto mam tolko kil na sebe ☹

sharmana
20. feb 2010

majuska. no síce je nočný klud od 22:00 hod., ale susedia by nemali otravovat druhých nadmerným hlukom ani počas dňa, a po 20:00 hod. väčšina domových poriadkov hovorí o tom, že si má každý stíšit hudbu a tv na počutelnosť vlastného bytu 🙂 samozrejme záleží aké IQ tí susedia majú, lebo normálneho človeka to trkne aj bez toho, aby ho niekto musel upozornovat..
z prechádzky nič nebolo, lebo sme ako vždy nejako stvrdli doma... ale možno vybehneme ešte...
ahojte janulka, bris. ako sa cítite?
majka. no veru, aj mne už hrabe z toho zamračeného počasia, ale na marec sa velmi neteším, lebo minulý rok stále pršalo v marci, bolo hnusne sychravo, teším sa až na apríl 😵

brisilda
20. feb 2010

sharmi no ja nic moc 😝 uz chapem preco niektore tehulky uz chcu rodit lebo ja sa na porod nesmierne tesim uz teraz 😀 tyzden v bolesti dako prezijem a potom hor sa nieco zo sebou robit 😀

majka1981
20. feb 2010

sharmana - mas pravdu ze aj marec nie je ten najkrajsi mesiac. ale ja februar nemam rada. teraz mi to naozaj pripada dlho. hadam si uvarim caj na ukludnenie. som sama doma, mm je prec, tak je mi smutno. najlepsie by bolo daco poriadit.

brisilda - drz sa, hlavu hore, kazdu chvilku co vydrzis, bude lepsie 🙂

lucialen
20. feb 2010

Ahojte, tak som sa vratila 16.30, vycerpana trochu som si zdriemla, ale stale som unavena, bola mi zima 😒 Inak u nas krasne snezi 🙂
Inak ja som posledny tyzden vobec nepribrala 😒 a tak sa snazim 😀 Dnes som si pobliekla rifle,isla som si nieco zobrat zo zeme a roztrhli sa mi medzi nohami 😝 😀 Skoro ma porazilo, a to som si ich kupila v okt, nov., vobec neboli vysuchane alebo zodrate. Takze ak najdem blok, pojdem ich reklamovat 😠
Dnes bola u nasich sranda. Bracho si doniesol domov nejaku babu prvy krat, samozrejme nikomu nic nepovedal a mama im vtrhla do izby 😀 😀 Trapas 😀 Chuda baba ani na wecko nesla, hladna, smadna 😀

sharmana
20. feb 2010

bris. prečo týžden v bolesti? budeš rodit cisárskym alebo ako?
majka. veru ani február nič moc, to preto, že to už je pomaly koniec zimy a každý to má už pokrk...

sharmana
20. feb 2010

luci. brácho je nejaký mladas ešte ked prvá baba?

lucialen
20. feb 2010

Sharmi, no bracho bude mat 24, ale baby si domov nenosil, nemal nejaky vazny vztah a vlastne do minuleho roku bol na vyske, takze neviem co bolo tam 🙂
Bris, ty co sa chces tyzden trapit v bolestiach? 😕

sharmana
20. feb 2010

luci. ja som už vela vecí takto vrátila po jednom použití... niektoré veci sú totálny šit, pritom nie sú lacné..
no výška, tam si asi dost ludí nájde svoje vážne známosti 😉 ja som nikdy nezažila život "na kolaji" ako sa hovorí, ale musí to byt super...

majka1981
20. feb 2010

lucia tak tie rifle to je zazitok, nie? dufam ze ich budes moct vratit, lebo to kvalita nie je.

majka1981
20. feb 2010

bris preco vlastne jeden tyzden? mas vtedy zase kontrolu?

majka1981
20. feb 2010

dievcata ja sa s Vami lucim. idem pozriet telku a potom buvat. tesim sa na zajtrajsi den s mm. pa

cheerlady
20. feb 2010

dakujem baby,ja som z neho nadsena,vzdy ked idem cez chodbu,tak ho chvilku povozim 😀 ja som ho chcela rozobrat a schovat,ale mm hned vyhlasil,ze v ziadnom pripade,ze on sa chce na neho pozerat a ze ved za mesiac uz rodime-to mnozne cislo ma pobavilo 😀
no prechadzky mam aj ja rada,len dufam,ze toto otrasne uprsane pocasie nebude trvat dlho 😠

sharmana
20. feb 2010

cheer. ale ved jasné, lepšie, ked si ho zložíte a aspon viete že je všetko ok... ved čo keby ste ho zložili až ked budeš v pôrodnici a niečo by nepasovalo? tak ako my ked sme doniesli kočík a nešlo nám to zacviknút do konštrukcie.. museli sme sa vrátit na druhý den do predajne a vymeniť ho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre