Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
15. mar 2010

groka podla mna pod pupkom este maximalne v okoli pupka aj to len take jemne pohyby 😉

janulka04
15. mar 2010

bris, to je ten syrsky asi potom...ale zase bez vody urcite dlho nevydrzi..bez jedla aj ano, kedze si naskreckuje do licnych torb 😀

groka...jasne, ved vy si spravte a kto bude mat zaujem, tak pride.... 😉

janulka04
15. mar 2010

groka, ja mam dve knizky..podla jednej meria male v 17tt 12cm a podla druhej 16 cm a vazi okolo 100-135g 😉

groka
15. mar 2010

ja si myslim ze 16 ma uz urcite,lebo teda ja ho citim vacsie nejako aj podla pohybov

janulka04
15. mar 2010

ved podla mna sa tym ani neda doslova riadit....hlavne ked podla lekara je v poriadku, groka 😉
nasa mala bola podla dokiho tabuliek o tyzden mensia naposled, no podla kniziek a netu je vacsia ale lahsia...ved uvidime, az budeme tlacit...hlavne nechcem 4 kilovu medvedicu 😀

brisilda
15. mar 2010

kocky hlavne aby bolo zdrave 😉 ja mam tyzden naskok 😀 ale pocitam ze takych 3500 g budeme mat 😉
janka ano je to presne ten vidno ze sa vyznas 😀 inak mam hodene aj v albume jeho foto 😉 domcek sme kupili taky ze ak samko ukaze ako sa vie onho postarat tak mozme doplnovat bludisko 😀 co sa tyka vody tak vraj mu staci jablcko 😉 ale je jesne ze ma aj vodu 🙂 juuj ale je rozkosny ako nasa jessynka 😉
groka mna maly kope stale do praveho rebra 😠 minule som sa ani ohnut nemohla 😒

janulka04
15. mar 2010

jaaaj, bris, to je ten box...alebo klietka...box je lepsi, nesypu sa bokom piliny a najlepsia je Ferplast znacka 😉 😀
idem ho kuknut..a syrsky su menej agresivny... 😉
juj, bris, radsej kopance a zdurance..moja mala sa vyduva...a sponuje mi cele brucho podla seba..proste do vselijakych patvarov

a skrecok je uuuuzasnyyyyyyyyyyy 😉

janulka04
15. mar 2010

ty kokos, bris, ten ma ake moderne byvanicko 😲 😀
super, musi mat radost, ze je u vas 😉 a maly je aky nateseny 😅

brisilda
15. mar 2010

janka maly sa tesi ako dieta co ti budem hovorit 😀 a byvanicko je super ved aj cena bola super 😀 no da sa k tomu dokupovat kadejake bludisko a neviem co este takze ak samko ukaze ze sa onho vie postarat tak budeme dokupovat postupne 😉 inak aj zradlo mu manzel kupil najdrahsie ake predavali 😀 750 g stalo 6 € 😝

janulka04
15. mar 2010

tak treba treba...aj ja som bola taky magor bris...Prestige je najlepsie, to bude asi ono..podla ceny 😉 , krasne vonia a su tam vselijake kusky ovocia a oriesky a zelenina... 😉
potom este Vitakraft, ale obcas v nom byvaju mole, na to bacha 😉

a kedy mas ty poradnu? inac ja uz + 13kil 😀 a to vsade pisu, ze uz by sa tolko nemalo priberat...tak uvidime 😕

lucialen
15. mar 2010

Ahojte, tak som doma od dokiho 🙂 Malicke je v poriadku, omrkli sme ho na sone, pekne sa hybalo, nie zase nejako extremne, uz vyzeralo take velke, ale nemame fotku, leo nemali papier v tlaciarni. No ale aspon ho videla, doki pozeral nosovu kosticku, mame ju, a nejaky opuch, ten nastastie nemame a NT mame 1,3mm. Vysledky z krvi negativne, aj ked neviem coho sa tykali. Inak len tlak a prirala som len 1kg od minulej poradne, co je ok. Bola som tam max 5minut, ale ze nabuduce bude velka poradna, idem 7.4. 🙂
Miska, napis mi prosim este raz to nt, lebo si nepamatam.
A mozem sa spokojne ucit 🙄

groka
15. mar 2010

baby ja som teraz dostala strasnu chut na lekvarove perky s makom
zayjtra sa bude robit fazulovica udena s kolenom a asi spravim aj tie perky,sliny mi tecuuuuuu

janulka04
15. mar 2010

groka, osviet ma...co to je? ja som vyrastala v Cechach, tak mnohe tieto nazvy mi nic nehovoria... 😕

groka
15. mar 2010

janulka je to ako sulance alebo gulky len toto je plnene lekvarom a vyzera to ako pirohy

my uz napapkani a ideme haji,ja som rozbita,maleho este premeriam

lucka a nepisala si ze mas hore kila?a gratulujem k dobrym spravickam

janulka04
15. mar 2010

mnaaam...tak to musi byt dobrotka... 😵
my tiez napapane..mm isiel na ten pohovor a ja musim nechat chudatko Lauru doma samu, idem pre druhu do skolky, tak snad bude vsetko v pohode 😔 😕 , skolku mam 5 minut od domu...musim ponahlat...

janulka04
15. mar 2010

😠 tak som sa vcera rozculila na susede, no dnes som musela nechat malu samu tiez doma... 😖
ale nastastie mi to fakt trvalo do 10 minut...mala pekne hackala za stolom a dojedala kolac, co som jej nachystala 😵

a inac, u nas taka chumelenica, ze dovi dopo..ani na krok nevidno 😒

janulka04
15. mar 2010

a sice trpim samomluvou...ale jaaaaaa mam taku radost...mi dosla ta lienka s plienkou na mojkanie...a stala ma len 9€ a je to dost velke...len hlavicku ma ako moja dlan a este to ma aj hrkalku...strasne to je chutnucke....inac stala na nete okolo 14€ a ja som nasla minuly tyzden akciu, ze za 9€...tak uz ma bambulienka hracku 😵 😵 😵 😵 😵

majuska7979
15. mar 2010

ahojte babulky viete nieco nove o dzou??

lucialen
15. mar 2010

Groka, no ved som aj pribrala, ale na zaciatku, teraz uz len tak striedmo. 😉
Majus, nevieme, ale dufame, ze sa nam ozve s dobrymi spravami 😉

lucialen
15. mar 2010

Inak dnes som si kupila femiion 400, skoro som odpadla v lekarni, co uz nie su normalni, ked za to tolko pytaju? 😕 Uz 800 sa mi zdala draha a 400 dvojnasobok, takze nech si to male tento mesiac este uzije, lebo potom koncime s dobrotami 😀

brisilda
15. mar 2010

lucka to je super ked je vsetko s babatkom ok ja som bola dnes na prietoky videla som maleho no stresovala som lebo moj samko sa siel kamsi poprechadzat uz to nevydrzal v cakarni a ked zmizol s dohladu tak ako narokom ma zavolali dnu 😀 maly sa hybe vsetko je OK sme hlavickou dole a mam si lahat na lavy bok lebo tam ma mrnusko chrbatik tak az sa mu dobre lezi a ja ze preco kope ked som otocena na pravom boku 😀 😀 😀
janka tak dufam ze v nasej potrave mole nebudu 😠 lebo za tu cenu by ma urvalo 😀 inak je to zlate natrhala som mu tam servitku a ten skrecok sa nou poprikrival 😀 😀 😀
groka mnam aspon uz viem co mam varit len neviem ci mam lekvar 😒 ale dik za radu mozes prist ku nam na veceru

miskahryzka8
15. mar 2010

ahojte, som bola u zubara pred hodkou a pol, mi robil zubny krcok a dal mi len polovicnu davku injekcie a este stale mam opuchnutu a nectlivu polku ust 😕

pisem od kamosky, odbehla pre jednu látku tak zatial 🙂

fazulka, veru ubiehaju 🙂 , len to je take zvlastne, ked drobceka este necitim a ho ani nepozerali a tak..., uz od 15-16 tyzdna tusim by ho mohlo byt citit, tak nech to uz je a potom sa tesim na ten 3D ultrazvuk, ze ho uvidim a este trosku stres z tych vysledkov, nech su oki 🙂

bris a ako sa vola skrecko 😅 ? Moje deti budu moct mat vsetky mozne zviaratka, ja som ako jedinacik mala a ked nebudu chciet budu ich musiet mat kvoli mamicke zvieratkomilke 😀 😀 😀 😀

groka
15. mar 2010

ahoj miska,no este nehovor dopredu,deticky mavaju niektore aj alergie na zvieratka
moj maly nema ale papagaja davam dnes prec,kvoli miminku a nemala som ho ani pri malom,pri babatku perie neni dobre...a nechapem preco len polovicnu davku injekcie 😨

ja inak v stredu idem k zubarovi,ale chcem to zrusit 🙄

brisilda
15. mar 2010

groka ty len nic nerus!!! tie zuby ti uz musia dat do poriadku ! podla mna neni dobre sa stale dopovat liekmi uz len koly babatku ktore cakas .
miska skrecok sa vola Klaid lebo sme zistili ze to nemoze byt Bonny 😀
Xena drzim place aby vsetko dopadlo dobre a druhe mimi sa ukazalo cim skor 😉 neskor nas informuj co a ako 😉 drzime ti palce
janka obcas aj ja mavam krce 😉 ale ja to mam s tej zapchy 😝 a kapuste sa vyhybam velkym oblukom 😀

groka
15. mar 2010

bris nic ma neboli a teda ten zub ktory ma bolel by som aj tak vytrhnut nedala ked ma neboli,a ma mi robit kaz,to som chcela rusit lebo na ten som objednana,ale tolko chodit k zubarovi,ja neviem

brisilda
15. mar 2010

groka ty si hrozna !!! ja to nechapem tak ty utekas k dokimu len ak ta nieco boli? ved pokial tam mas kaz tak ho treba cim skor poriesit a necakat kym zacne boliet takze len pekne krasne chod k zubarovi a mysli na to ze uz nebudes musiet maleho dopovat paralenom 😀

brisilda
15. mar 2010

inak podla mna pokial to nebudes riesit zablombovanim tak ta potom trhanie zubov neminie nakolko kaz sa moze dostat az k nervu a nasledne moze sposobit zapal okostnice ☹

groka
15. mar 2010

bris chcela som este pockat do porodu s tymi kazmi,myslis ze by som nevydrzala este par mesiacov?tie nervy co tam prezivam je pre to male urcite priserne

sharmana
15. mar 2010

ahojte kočky...
groka. určite chod k zubárovi, prekonaj strach, kazy nie sú dobré v tehotenstve, môže to negatívne pôsoboti na telo, vznikajú z toho rôzne zápaly...
jani. tak nás pomaly dobiehaš s kilami... mne sa malá tiež hlavne vydúva a asi mení polohy, kopká už len občas... včera sa mi pri pupku urobila taká malá hrčka, to bola asi nožička alebo ručička, neviem, ale bolo to zlaté, som ju tam rýchlo chytila 😀
no včera som vyprala látkové plienočky, idem ich požehlit a teraz periem biele vecičky na prvé mesiace, zajtra začnem farebné... už to musím pomaličky pouklada do skrine a pripravit si veci, aby som nezosala nečakane prekvapená...
jani. a ja tiež ešte nemám postielku, sestra nám ju chce kúpit, respektíve v apríli mi pošle peniaze na postielku, tak až potom... ved prinajhoršom by mm vybehol aj sám a kúpil ju, keby som nečakane musela íst rodit..

lucialen
15. mar 2010

Co je to tu??? 😕 Nemame sa o com rozpravat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre