Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
27. mar 2010

luci hrozne moc gratulujem k vajkam 🙂

majuska to nemyslis vazne ze bielucky!!! ach do kelu

kkatkaa
27. mar 2010

miska si uplny technicky typ ked si prisla na takuto zahadu lebo ja by som na nu nebola prisla a bez teba by som nevidela konecne svoje tickery

majuska musis prave coraz viac verit. zajtra neviem ci sa sem dostanem, ale tesim sa na spravy od teba a drzim palce hrozne moc

majka1981
27. mar 2010

Ahojte dievky. Ja som si dnes poobede dva krat oddychla po leziacky, lebo som bola velmi unavena. Teraz som sviezejsia 😅 . Mame doma prve vecicky pre babätko, lebo sestra co caka dvojicky dostala od druhej sestri vecicky a tie co nechce lebo sa jej nehodia, tak mi ich poslala. No super veci - dva fussaky (jeden z kozusiny, tmavomodry a jeden fleecovy bledomodry). Sestra co caka dvojicky, tak ona si kupe rovnake nove. Tak to chapem. A potom nam poslala este aj taku hracku, co sa na postielku primontuje na zaspanie s muzikou, zlatunke je to, su tam maciky a slniecko a mesiacik. S mm sme sa tak z toho tesili 😵 😵. Neviem, preco to ona nechce, ved podla mna taketo veci nemusi mat rovnake? No bude nam. Jaaj a este som Vam chcela povedat, ze vsetky tieto vecicky tak vonaju babätkom 😵 😵.

Jani hämoglobin 10,2 je dost nizky, ja mam 11,2 ale pred otehu som mavala okolo 11,5-11,8 a normal je medzi 12-16, takze nie je to take zle. Inac byvas aj unavena? Ci nie?

Majus, tak zajtra nam napis ako to u Teba vyzera. Drzim Ti palceky, budem hned rano na Teba mysliet a posielat Ti dobru energiu. 😉

lucialen
27. mar 2010

Jej Katka ahoj 🙂 Uz ste prestahovani? Ako sa citis, unava ustupila? Lebo mne nie, uz neverim, ze ustupi 😒
Maji, dobre ze ti sestra posiela vecicky, aj ja by som chcela 🙂
No ja som si akurat vydrazila elek. pestunku 😀

majka1981
27. mar 2010

Luci to je co elek. pestunka?

janulka04
27. mar 2010

maji...nebyvam vobec unavena praveze....rano vstanem okolo siestej, siedmej a chodim spavat okolo polnoci...cez den mi je normalne, akurat mi dava zabrat to nase druhe poschodie...to sa vzdy zadycham, ale myslim, ze je to uz aj tym bruchom a tymi kileckami navyse...

minule som mala 10,8 a teraz co som naozaj poctivo papala ten preparat, co m dal lekar, tak mi to aj kleslo a pritom papam aj Femibion aj zeleninu, pecivo, lusteniny....ako nechapem, kam to mizne....
abojim sa kvoli poporodnemu krvacaniu...kedze u mna je este aj ten myom a to nieje dobre, ked mam teraz malo zeleza 😔 😢

xeniii, co je s tebou?

Aj nadenka by mohla kuknut... 😔

miskahryzka8
27. mar 2010

majuska, zahada nezahada aj tak drzim palce na zajtra 😵 😉

kati to mm sa stale smeje, ze nie som technicky typ, ale tak to len na niektroe veci 😉 😀

majka, jj ten svet detskych veciciek je super, ja teraz ani na seba nic nepozeram poriadne 😕 😀

janulka my sme si dnes uz dali pazitku, aj tam je vela zeleza 🙂

miskahryzka8
27. mar 2010

pozeram si pri filmiku s costnerom veci z jankinho zoznamu 🙂 a nasla som dobru stranku http://shop.aladdin-kociky.sk/ 🙂

ozaj aky monitor dychania si zaobstarate, ta kocka co sme boli kocikovat v piatok, tak jej mala prestala dychat a museli ju ozivovat a valstne monitor jej zachranil zivot, doteraz som nebola presvedcena, ze si ho zaobstaram, teraz uz urcite 🙂

janulka04
28. mar 2010

ahojte, kocky, peknu nedelu...my nic moc...mala Linda celu noc zvracala a horucky mala cez 39...tak som jej dala cipky...no uvidime, ci este nezbehneme aj na pohotovost...do kelu...a celu noc bola v spalni s nami, tak som neni vobec vyspata....
😉
inac, miska...pan, ktory so mnou komunikuje cez Aladdin kociky je uplne super, ja som si ztade dala vela veci objednat, lebo inde nebola ochota dat mi IBAN a SWIFT...to akoby som ziadala rodne cisla s prepacenim...a navyse mi aj super ceny spravil....a vimla som si, ze tam maju aj ten Luckin kocik... 😉
idem ja piect ten jablckovy mrezovnik a dnes nevarim...mame sosovicovu zo vcera a na veceru spravim spagety, ja som neni zastanca toho, ze v nedelu musi byt maso...papa zatial

groka, na teba som myslela vcera...ak je to to, co si myslim, drzim vsetky palce, co mam, moja 😵

lucialen
28. mar 2010

Dobre ranko 🙂
Jani, ty si mala noc, Linda bola chora aj minule s mm? Ten kocik som si tam nevsimla 😕
Maji, elek. pestunka su tie vysielacky, ze ked supnem dieta von, tak ho budem pocut vo vnutri 😉
Miska, ja tiez budem mat monitor dychu, rozmyslala som na tym, co spomynala Bris, co sa pripne na plienku, ale nakoniec mi da kamoska 🙂

majka1981
28. mar 2010

dobre rano, teda uz obed. Ja som dnes velmi unavena, ani som nemohla otvorit oci rano. A pritom som spala 10 hodin. 😒 No teraz som si dala kavu, obed bude varit mm, ja mu len rozkazem ze co a ako a uvidim. Hadam je to ta tehotenska unava? Alebo jarna unava? Neviem.

Jani jaj tak Ty si mala noc. Dufam ze je Linde lepsie a ze si moznoze poobede oddychnes? Chodia male este spavat poobede? Ak nie tak posli mm s dzerkami von a Ty si lahni. Jani ja som sa docitala, ze napriklad kava a cierny caj vylucuju zelezo. A telo nespracuje zelezo pokial nema vit c. Beries to zelezo hned ked femibiion? Ak nie tak si daj maly celaskon alebo zpapaj za tym daco s vitaminom c.
No a neviem ci mas rada ovsene vlocky, ja ich ranajkujem 3 - 4x do tyzdna, tie obsahuju vela zeleza. Ak Ti velmi nechutia, tak ich mozej pridat aj do polievky. Tie obsahuju vela zeleza, aj proso. Aj to papavam casto. Dade som citala, ze proso (po nemecky "Hirse") ma velmi velmi vela zeleza.
Pred dvoma rokmi som mala tiez nizke zelezo, a vtedy mi doktorka povedala, ze mam viacej papat cervene mäso (teda hovädzie, bravcove mäso), lebo kurace mäse obsahuje velmi malo zeleza oproti hov./brav. A vtedy sme viacej varili s cervenym mäsom a polepsili sa mi vysledky dokonca bez tabletiek.

Lucka ahaa tak uz viem co je ta pestunka. Este som o tom nepocula. Uz som mudrejsia.

Miska, hej tie vecicky - to su iny svet. Ja som si pre seba uz poobzerala veci, taku zakladnu vybavu min 2x nohavice, 1x saty, 1-2x suknu, kedze budem cez leto tehotna s bruskom a v oktobri uz viac menej len doma. Ale este brusko nerastie, tak si ich objednam len o par tyzdnov, lebo nechcem vyhodit peniaze ak by mi tie veci potom nepasovali.

lucialen
28. mar 2010

Miska, akurat som si pozrela tvoj album, ty si tiez riadna maniacka, som zvedava co na to povie mm 😀 Inak to sede tricko s cervenym mackom a tucniakom mam aj ja 😀 😀 Z tesca nie?

lucialen
28. mar 2010

Maji, ja byvam tiez stale unavena 😉 Mna pre zmenu vcera poobede rozbolela hlava a dnes som sa zobudila a este stale boli 🙄 To zase bude den 🙄

groka
28. mar 2010

Ahojte
koceny 😀

ja noc otras nieco a aj cely den vcerajsi 😔 najskor nejake kopmlikacie ohladom tej veci,kde ste nam mali drzat palce,ale este stale drzte,hadam dnes sa uz nieco dozviem,no a vecer sa ozval zub,takze paralen navecer a potom o 1 rano,teraz boli,ale da sa bez paralenu,uvidim ako bude do pondelka,ak bude boliet,tak uz pojdem na vytrhnutie,pretoze ked ten zub neboli a maju ho ist trhat je to vacsia bolest,ako ked boli a trhaju ho,ked ho vytrhnu to sa aspon ulavi a kedze dnes je nedela nikde mi nic neurobia...

lucka este si v nemocnici?nepostrehla som,ze co a ako

ahoj majka,ako si uzivas tehotenstvo?

inak ja sa musim pochvalit aspon niecomu dobremu,moje nevolnosti sa uz asi skoncili alebo koncia... 😀 len aby som to nezakrikla a aby sa mi este dnes neratili,ale ved som v druhom trimestri a vravi sa ze to je pohodove obdobie... a moja vaha sa drzim a ja uz nemam chut na tie prejedanie sa,takze mam hore + 7 kilov,len moj metabolizmus pracuje po schudnuti tak,ze ked sa neprejedam a nieco robim a posledne dni uz nie som cez den v posteli tak ja chudnem...akoze kludne mi mozu zist dole 3 kila,pretoze to je len slanina+voda v tele...mozno mam hore ked to tak spocitam 5 kilov...dokonca sa mi nejako nohy schudli sa mi vidi

janul napisem ti IP len musim byt sama doma na to aby mi do toho necumakovali ine oci 😀

groka
28. mar 2010

janulka a co je Linduske?viroza ci co?

fazulka1512
28. mar 2010

ahojte babule, prajem vam krasnu slnecnu nedelu
my sme vcera opat malovali byt u tety spolu s mm, no uz len sme dokoncovali
dnes mm uz natiera nasu spalnu a poobede ide na zapas, je zlaty a usilovny
majuska skoda ze je biely, ale my sme bojovnicky a ide sa dalej ale sa mi snivalo vazne ze som prisla na net a ty si tam mala krasne kolajnice
baby jak vam fajne vy uz nakupujete veci , aj ja uz chem
posielam vam grafik http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
chcela som sa vas opytat ze cim to je ze mam take rozdielne teploty kazdy mesiac

groka
28. mar 2010

fazulka krasny graf 😉 drzim palce

baby dnes sa posuval cas?mz mame momentalne vsade 10:30 😀

fazulka1512
28. mar 2010

groka posuval ste hodinku pozadu 😉

groka
28. mar 2010

fazulka 😀 no sila inak c ti poviem ja ze budeme presne na obed obedovat,no nebudeme 😀

fazulka1512
28. mar 2010

my dnes na obed pecene kurca ryza a hranolky, kuracia polievka

janulka04
28. mar 2010

baby, neviem, co s nou je...uz jej teploty troooosku klesaju a aj co to zjedla suchy chlebik..teda parkrat si odkusla...uvidime....som uplneze hotova...caputo... 😝
groka, oki, ked bude cas, IPni 😉

maji, to zelezo uzivam s Femibionom pri hlavnom jedle....papam vela maska, praveze, preto som si aj myslela, ze cakame "gulky" 😀
a obilniny aj oriesky, to je moje..ja tiez ranajkujem ovsene vlocky...fakt tomu nerozumiem, kam to mizne....i ked je pravda, ze sem tam zhresim kavou....ale to je skor take kakao a mam ho tak dvakrat v tyzdni, ale ja mam na nu straaaaaaasnu chut, neviem si pomoct, tak si robim Nescu, iba pol lyzicky a zalejem pol pohara vodou a pol mliekom... 😒
a prave tu davaju nejaku rozpravku s Nogom, ako super do toho ten nemecky dabing.... 😀
dobru chut, k obedom 😉

miskahryzka8
28. mar 2010

janulka, jeej ty si si z aladinana objednavala aj do nemecka 🙂 ? No mne sa aj velmi paci ako je ich stranka urobena a celkovo aky maji vyber 🙂 a ten pan vie menit aj ceny 😕 , ze by dal zlavy, kebyze si velam objednam naraz 😅 ? Inak teraz su zase chripky medzi detickami vraj 😒

luci ten plienkovy maju tiez na tom aladinovi, ostatne sa davaju na telo tusim...

maji asi tehu unava s jarnou ani mne sa dnes nechcelo vstavat 😅 , ja tiez nejem investovat moc do tehu gati beriem to tak ze ide leto a vynosim saty a sukne 🙂

luci to chystam na mmho ako prekvapko, vycapim na postel po tom ult. v 20tt ved to uz bude polka tehu to sa moze uz nakupovat podla mna 🙂 , ze ahaaaaaaaaaa kolko veci uz mame, tak snad sa nebude paprcit ze to bolo na tajnasa 😅 a jj to triceno je z tesca 😉

inak ja si nemozem pomoct, ale ja si drobca citim, ked som aj v noci vstala na wecko a som musela ist dole po schodoch a hore ked teraz robime tu kupelku, tak akoby sa tiez prudko zobudil a sa mi tam mrvil, uz neverim, ze to su haluzky 🙂

inak ja som orve 3 mesiace vydrzala kavu skoro vobec nepit, ale teraz som si povedala, ze jedna za den enva, nebudem sa jedovat s unavou 😠

groka by som ti bacla za tie zuby 😝, aj ked ta chapem, ze mas strach zo zubara..., ale tak daj si ho von a budes mat pokoj 😉

ina ja mam hore 4 kila a daco, zalezi to aj od toho kedy som vecer jedla a ci bola na zachode 😀, ale so pozerala, ze do 4 mesiaca je kilo za mesiac norma a potom neviem ci este kilo a potom aj 2 kila za mesiac, potom zase kilo a po a zase kilo, dopisem a kuknem tu tabulku, tiez to bolo na konikovi 🙂, jani ty si mala taku hmotnostnu tabulku aj s vyskou v tehu, das ho este raz prosim ta sem 🙂, dik 😵

fazulka, grafik zatial super, drzim palce 😵

my dnes budeme mat rybicku na prirodno a zemiacky 🙂

groka
28. mar 2010

miska,ale ja mam nalez po korenom,takze ked pojdem k zubarovi vtedy ked ma nebude boliet,tak zosediviem,tak preto chcem ist k nemu ked ma boli,no nemozem za to ze ma zacne boliet vzdy vtedy,mked bud neni zubar na slovenku,alebo cez vykend a uz som pisala ze na pohotovost s nim nemozem ist

jaj baby chce sa mi grcat zo vsetkeho...to co sme chceli,nam vyslo,ale nevyhovuje 😢 ja sa asi zblaznim

fazulka1512
28. mar 2010

miska je pekny ale dokedy
ale ocakavam odpoved ze cim to je ze kazdy mesiac mam vyssie a vyssie teploty, take ake mam teraz som este nemala, cim to je ovplyvnene

lucialen
28. mar 2010

Miska, aj ja som kavu nepila, ale teraz uz dva tyzdne si dam jednu za den, myslim, ze babu to neuskodi 😉 Inak ja mam tiez hore tak 4,5kg, tak sa tesim, ze som v norme, lebo na zaciatku to tak nevyzeralo. 😀 Mama mi hovorila ze ona uz takto mala +10kg, tak ju dufam nedobehnem 😀 Ja este necitim nic, myslim ze take 2-3 tyzdne mam este cas, ale ak je tvoje male velke, tak mozes citit 😉

fazulka1512
28. mar 2010

baby aj u vas je tak krasne slnecno

fazulka1512
28. mar 2010

niet tu nikoho, asi si vsetky uzivate krasne slniecko alebo oddychujete a dali ste si poobednajsiu siestu 😉

miskahryzka8
28. mar 2010

janulka skus este tu pazitku na chlebik a porik 😉

groka ja tak odkladam trhanie zubu mudrosti 2 roky 😅 , cez tehu ma zatial nebolel, klop,klop,klop 🙂 a viete to zmenit aby vyhovovalo?

fazulka tie vyssie a vyssie teploty smeruju k tehu 😉

luci ja tak isto s kavou 😉, aj kilami 😅, len sa bojim, ze kedy sa to rozbehne mimo tabulky 😀, ale zase ide leto a budeme mat viac pohybu a mozno mensi apetit 😉, ja ani neviem kolko narastlo, lebo naposledy ho teda merali v 11tt, ja som akurat citala ze je to indi vindi na tehu academy a pomaly ho od toho 16teho tyzdna uz citit je, ale niektore hlavne prvorodicky az po 20tt 🙂

fazul, aj tu vykuklo slniecko, na nom je teplucko 🙂, ale ked zalezie tak ee 😒

janulka04
28. mar 2010

miska: 1. nie, nemenil cenu, ale objednal mi speci vec, ktoru bezne nema a dal mi na nu super cenu 😉
2. to nebola tabulka, ale zadas si vahu pred tehu a terajsiu a v kolkatom tt si teraz a ono to "priblizne" vypocita, kolko kil ti asi zostane po porode a je to na http://www.predporodnapriprava.sk/index.php?loc...

lucka, ja tu kavu tiez neriesim nejako, volakedy som ju nemusela, ale teraz ju musim... 😀

groka, do prciiiiic..to mi je luto, kelu...snad sa cim skor vyskytne druhe 😉

a miska...4 kila su super, ja mam okolo +14-16kil, tiez podla plnosti zaludka 😀

fazulka1512
28. mar 2010

miska ja len ked si porovnam predchadzajuce teploty z inych mesiacov tak su o dost vyssie
asi to bude tymi femi kvapkami, ale ja ich uz neberiem cely cyklus ale len do ovu, alebo cim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre