Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
7. apr 2010

jani to ste teda celkom dost velky, ja neviem kolko ma moja mala, ale velkostami co mi merali zodpoveda 33 tt

petafr
7. apr 2010

Evi, to je uzasna novinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 tesim sa s tebou, tak to budeme rodit spolu, mne to vychadza tiez tak nejako, viac budem vediet az v pondelok 19teho, som zvedava, hrozne sa tesim... stale si to vlastne ani neuvedomujem, to je divne, asi az ked nieco uvidim, tak uverim...
aj mas nejake priznaky?

Monika, drzte sa s Natalkou!!! 😉

fazulka1512
7. apr 2010

ahojte
evi gratulacia, drzim palce aby si zdravucko tehulkovala
dzou bola si krasna nevesta, dufam ze sa podarilo splodit mimco
drzim vam vsetkym palce aby ste boli zdrave a my snazilky plodne 🙂

eva30
7. apr 2010

fazulka, groka, cheer, peti - vsetkym vam aj ostatnym velmi dakujem, budeme sa snazit drzat a bojovat 😵 😉
peti - my v tom budeme spolu skoro na dni, tak sa budeme drzat, to by bola prca, ze? 😉 ani ja si to neuvedomujem, mala som pichanie v brusku, krciky a pichanie vo vajecnikoch, ale to uz ustupilo, no a nenormalne chodim na wc a moja spotreba vody sa asi zacne ratat na hektolitre 🙂 🙂. ja idem lekarke teraz v pondelok prvy krat, este je to skoro ale chce si na mna posvietit 😉, a ved tak to ma byt, nech sa o nas trosku staraju ti lekeri. peti a tvoje priznaky????
tehulky vy sa drzte a snazilky vam budeme drzat zase palce my a vy sa len prijemne a pekne snazilkujet, hlavne s optimizmom a dobrou naladou a ked ste unavene zoberte si dovcu a trosku oddychujte, to bol aj moj pripad. 🙂

groka
7. apr 2010

je tu niekto babule?lebo ak nie,tak hodim do seba obed a pojdem si lahnut ☹

petafr
7. apr 2010

groka oddychni si 😉
Evi, kedy si mala poslednu MS, ja 28.februara, mozno sme mali dokonca spolu... sranda... ja priznaky skoro ziadne, teda kym som netestovala, po tyzdni som zacala citit trochu prsia, teraz uz menej ako predtym a obcas ma zaboli v podbrusku, ale to len tak aby sa nepovedalo... a kazdy den mi je inac, vcera mi nic nebolo, dnes rano som mala trochu divny zaludok, uvidime zajtra... mam pocit, ze sa mam kazdy den inac...
tak nech nam to len vyjde...

Akurat som sa vratila z Mileticky, kupovala som redkovky a ta predavacka, ze ci nechcem hrusky, ze su krasne a ze pre mamicky a hlavne pre tehotne ako stvorene... a o tych tehotnych tam splietala, este mi aj vymenila jednu hrusku, co som si vybrala, ze je prilis zelena, ze mi da zltsiu... tak to mam brat ako znamenie? 😀

janulka04
7. apr 2010

peti 😀
groka, veru, oddychni si...aj ja som s pospala 😉

eva30
7. apr 2010

groka, jani, ako vam zavidim, ze si idete pospat, ja musim ficat v praci, ale neva - ved evracky sa zidu
peti - poslednu mrchi som mala 4. marca, to nie je presne, ale blizko 🙂 😉 . a chodis kupovat ovocicko na Mileticku??? Aj ja tam obcas chodim kupovat, to je fakt prca.

babulky len pekne oddychujte, ktore mozete, a my vam budeme len zavidiet 🙂

fazulka1512
7. apr 2010

baby ked sa nad sebou tak zamyslim tak som hrozna
ja velmi tlacim na pilu, z coho mam byt tehu ked sa ani poriadne nesnazime, a potom nieco ocakavam
myslim si ze malo keksikujeme pred ovu, a teraz som z toho vsetkeho nestastna,
zacinam brat vsetko negativne,a viem ze to je chyba
a ked si predstavim ze nemam robotu, ze mi konci podpora ale este mam zolika, mozem ist na pn, lebo si platim dobrovolne
normalne sa bojim aj toho spg

majuska7979
7. apr 2010

fazulka, drzkaj sa nesmies tak negativne mysliet, ja si zas myslim ze keksikujeme asi az privela a dobrych plavcov vzdy pustame velmi skoro pred ovu 😠
nebojkaj moja budeme coskoro tehule 😉

lucialen
7. apr 2010

🙂 Caute 🙂
Jani, tak ty si mi dala, ze 13torcata 😀 😀 A dva tyzdne som rodila po jednom 😕 😀
Evka, velmi, velmi gratulujem 😵 Nech to dotiahnete do uspesneho konca 😉
Petka, klidek a oddychuj, male sa ma urcite vyborne 😉
Tak ja som bola dnes na poradni, riadna spust v nemocnici, tolko ludi 😝 Doki mal robit do 10h, nastastie zostal do 11h a stihol ma zobrat. Ale nerobil mi sono, takze som nevidela mojho maleho a dalsia poradna az 10.5. ☹ Zobral mi krv na tie geneticke poruchy, ze v prvom trimestri mi z toho vysli vyborne vysledky, tak ze sanca ze by bolo male chore je minimalna 😵 Tak aspon nieco. No a kedze sa citim dobre, tak sono nerobil, ze urcite je vsetko ok, urobi mi az buduci mesiac a potom uz mozno uvidime, co to bude 😅

groka
7. apr 2010

babule kedze sa nikto nechytil sukromnej diskusie,tak sa idem chopit toho ja,takze zakladam sukromku s nazvom takym istym ako mame tu

ak mozem poprosit tak mi ipnite par udajov spravim nejaku mini tabulku,ktora sa bude kopirovat na kazdu stranu v diskusii,aby sme mali prehlad,pretoze tema sa zacne od zaciatku

samozrejme ze nenutim nikoho aby sa pridal

ale nasa tema je super a su infosky u nas,ktore by sme nemuseli zverejnovat

tak idem na to

groka
7. apr 2010

ha zalozena je,ale neviem tam prispiet 😀

groka
7. apr 2010

uz to fici,tak hladajte babule

majka1981
7. apr 2010

Ahojte baby.
Janulka gratulujem k zelezu, tesim sa s Tebou ze mala je pocuvna a ze sa otocila hlavkou dolu. No Ty si teda presvedcena, ze budes rodit v aprili 😀 😀 .
Miska masaz nezabrala lebo nebola 😢 . MM nechcel. Bola som potom nasrata, zbadal to a bude urcite coskoro masaz. Ale teraz nie je doma ☹ .
Fazulka tak vyzera to naozaj na mrchu. Skoda ja som verila.

Peta ja si trosicku viem predstavit, aky nervak si mala. Skus sa byt optimisticka, slniecko Ti svieti, je jar, bude vsetko v poriadku. Mame spolu termin 19.4. ja idem do nemocnici zmerat to co sa meria v 12-14 tt (prepac nenapada ma to po slovensky, po nemecky je to Nackenfalte, ak vies po nemecky 😀 ). Tak zapamätam si a budem na TEba mysliet.

Ozaj moja sestra mi povedala, ze ona pojde so mnou na to meranie do nemocnici, lebo ze to je dobre ked je niekto s Tebou a ze ona ma aj tak cas, je jej nuda tak pojde so mnou. Sranda ine chodia s mm, ja chodim so segrou 😀 😀

majka1981
7. apr 2010

Miska ja mavam tiez take nalady. Naposledy v pondelok. Lenze ja nie na blbostiach, ja na realnych veciach, ze napriklad nevedela som sa na co sa mam v buducich dnoch tesit. MM ma tiez vyrohotal, ze ved sa nemusim kazdy den na daco tesit (je samozrejme ze sa tesim na babo, ale mne to tak prislo ze na chalupe sme boli, neviem kedy zase pojdem ci o 2-3-4-5 tydznov a normalne mi z toho depkovalo).

Groka ved aj to je dobre, byt v pyzame cely den. Oddychni si trosku!!

dzou
7. apr 2010

majka my sme uz v sukr. teme tusim mas aj ty pozvanku....

majka1981
7. apr 2010

Cheer tak dufam, ze sa to same pusti. nekeksikovali ste este? a vinko si si nedala?

Peta klud, klud klud. Vsetko je v najlepsom poriadku. Spinenie nevadi.

majka1981
7. apr 2010

Evka gratulujem k //. Jeej to je dobra sprava. A je to velmi mile, ze ste robli testik s mm. Ja som testik nerobila, lebo som sa tiez bala.

majka1981
7. apr 2010

Aha tak sukromna tema. Idem ju hladat. Uz letiiim.

miskahryzka8
7. apr 2010

ahojte, tak ja idem citat este tu a pisat uz do novej temy sukromnej 😀

tea333
8. apr 2010

Dufam ze ste vsetky nasli 😉

kkatkaa
9. apr 2010

ahojte kocky idem citat a dohanat co som zanedbala 😉

dzou
9. apr 2010

katka my sme uz vsetky v sukromnej teme aj ty mas pozvanku uz nepiseme tu 😉

kkatkaa
9. apr 2010

cheer myslim na teba, uz nech je to kazdu chvilu tu a nech vam to super dopadne, aby si uz mala vonavi balicek domka a tesila sa z neho

dzou
9. apr 2010

katkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pod do sukr. temy ....

kkatkaa
9. apr 2010

dzou nepustilo ma tam, nemam ziadnu pozvanku a odkazalo ma to na groku ako zakladatela temy, ze jej mam napisat 😒

dzou
9. apr 2010

ale ona pisala ze ta pozvala 😕 tak jej napis no nechapem....

kkatkaa
9. apr 2010

diky dzou, ale fakt nic nemam, zatial ma tam nepustilo, pisala som jej, zatial nic, tak uvidim ☹

dzou
9. apr 2010

tak musis pockat kym sem pride 😒 ako sa mas inak?brusko uz rastie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre