Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
10. aug 2009

Baby a vy po mrche nemate nejake vytoky, teda nejaky hlien, ci ako sa to vola 😖 Citala som, ze po mrche by mali byt suche dni, nejaky tyzden, ale ja samozrejme, stale nieco 😒

monikapd1
10. aug 2009

baby ja asi pojdem, som straasne nevyspata ☹

kkatkaa
10. aug 2009

tak monika dobru noc a neboj sa si ok

kkatkaa
10. aug 2009

luci ja myslim ze nemam resp. som si nic take nevsimla ale som v (ne)ocakavani mrchy tak to mozem ked ta odsledovat 😉

lenushka
10. aug 2009

Ooo🙂 Dufam, ze je to tak a nech ste rychlo vsetky tehuuuuuuuu🙂🙂🙂 Ja sa tak tesim🙂 Som zvedava, ako zareaguje priatel🙂🙂 Nie je velmi romanticky typ🙂🙂 😢

monikapd1
10. aug 2009

luci a ja mam stale nieco, ale vraj je to ok nemusim sa strachovat. tak este raz bru nocku a hadam sa aj ja pridam k cheer, malalady, lenke a ostatnym tehulkam 😵

lucialen
10. aug 2009

Katka, dufam,ze nedostanes 🙂 Vy skusate prvy mesiac?

lenushka
10. aug 2009

Verime a drzime palce🙂🙂 Dobru nocku, Monika

lucialen
10. aug 2009

A Monika a Cicimon tiez drzim palce 😉

kkatkaa
10. aug 2009

luci aj ja dufam no 🙂 predpriprava bola v juni, naplno sme zacali v juli teraz je to druhy mesiac
vy dlhsie?

kkatkaa
10. aug 2009

lenushka ja som prehliadla tvoju odpoved o tej svadbe jasne ze rozumiem ked si zariadujete byvanie tak svadba moze pockat ale mohli by ste mat aj skromnu verziu ak by ste velmi chceli 😉
tak nech si rychlo urobis dalsi potvrdzujuci testik a nech nam mozes poslat tehu virusiky 😀

lucialen
10. aug 2009

My sme zacali v maji, ale v marci som mala kyret. Doktorka povedala, ze mame cakat 6 mesiacov, kym sa maternica zotavi, Tak este asi nie je pripravena 😖

kkatkaa
10. aug 2009

luci no moze byt ale ked tak a mali by ste posluchnut doktorku tak to od septembra ak dobre pocitam mozte na to skocit to by uz mala byt pripravena a to uz nie je tak dlho necely mesiacik 😉 a to by ti vyhovovalo tusim aj so skolou ako si pisala a so statnicami 🙂

lenushka
10. aug 2009

🙂 Ano, snazim sa posurit noc, aby bol rychlo den a pohla robit dalsi, ale velmi mi to nejde😀
Potrebujeme zobrat uver a ako svojim by nam ho nedali.... ☹ Preto musime pockat 😒
Ale ked ho dostaneme, svadba moze byt aj v stredu😀

lucialen
10. aug 2009

No vies, ale v nemocnici mi doktorka povedala cakat 2mesiace, primar 3 mesiace a moja 6 mesiacov. Tak sme mali na vyber 🙂

kkatkaa
10. aug 2009

lenushka tak to uz hej tak drzim palce nech uz ten uver coskoro mate a nech nam potom hned oznamis kedy bude svadba ale este predtym sem zavesis fotku testika s // 😀

kkatkaa
10. aug 2009

luci aha tak ste tusim vybrali zlatu strednu cestu no ale ved ani ta najdlhsia doba sa vas uz dlho tykat nebude a coskoro uplynie 😉 tak najneskor v septembri zasa hor sa do snazeina

lenushka
10. aug 2009

Jasne🙂 Strasne pekne dakujem, Katka🙂 Tak drzim palceky🙂🙂 Pojdem si oddychnut🙂 Papa a dobru noc🙂🙂 Tesim sa na zajtra🙂 Plodnu noc🙂

kkatkaa
10. aug 2009

leni dobru nocku a dakujem
zajtra sa urcite ozvi

kkatkaa
10. aug 2009

baby to tu uz nikto nie je? nejako to tu utichlo ☹

kkatkaa
10. aug 2009

no tak to vzdavam lebo si asi momentalne pisem sama so sebou ☹
tak sa ked tak ozvite az sem niekto pride pa zatial

cicimon
10. aug 2009

ja idem do vane 🙂

brisilda
10. aug 2009

no kocky takze mame tu temu priznaky ja som estelen 12 DC a priznaky mam ale asi tie ovulacne 🙂))) 😉 aj ked podla mna ocu som uz mala ak nie tak ju mam dnes 😉

brisilda
10. aug 2009

cicimon tak si ju uzi aj ja mam na nu chut ale ked tam vlezem tak aj zaspim🙂)

lucialen
10. aug 2009

Bris ja som 10DC a ovulka bude najskor o tyzden 😉

brisilda
10. aug 2009

luci ja neviem uz treti den ma boli v podbrusku nie vajecniky je to taka prijemna bolest nikdy som ju nemala , podla mikroskopu som mala ovu jemne papradie sa tam zjavilo 😒 ja neviem co ine okrem ovu to moze byt a vytok toho mesiaca aky taky mam je slabulilinky dnes uz mierne dobiela take priesvitnobiele ale minimalne a zapal isto nemmam ziaden

nadenkaaa
10. aug 2009

baby prave sme s mm dopozerali Ice Age 3 a ideme snazilkovat 😉 dobru nocku vsetkym 🙂

lucialen
10. aug 2009

Tak to musi byt ovulka 🙂 To je super taka skora ovulka, zavidim 🙂

lucialen
10. aug 2009

Nadenka, este vas to bavi? 😉 Stale kazdy den??? Nemala by ti uz neprijst mrcha?

brisilda
10. aug 2009

no ved ja som si to tiez myslela ale min. mesiaca som take nieco nemala 😒 cize teraz len aby to bola OCU ako ma byt a aby sa vajko pekne krasne uhniezdilo ved ma na to casu a casu mrchu ocakavam az 25-27 tak hadam dovtedy uz budem vediet nacom som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre