Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
18. aug 2009

Styri dlhe predlhe dni... 😝

petafr
18. aug 2009

Jej, tak to muselo byt pekne!!!

stanka1986ke
18. aug 2009

for you v lekarni, je to tatycinka co ocikate... 😀 a stoji 1.9 eura...
neviem mne to povedala lekarnicka...stym 10 a 20miu...
groka dakujem ale este to nieje iste....xixi

lucialen
18. aug 2009

Peta, praveze moj je Litovec 🙂

brisilda
18. aug 2009

stanka lekarnicka to ma asi pomylene kedze kazdy vie, ze 10 je citlivejsia 🙂))

groka
18. aug 2009

stanka tak ma citlivost 10 alebo 20?

ja budem testovat az ked zacne meskat,mrchu by som mala dostat 13 maximalne 14 septembra a pevne verim,ze nedostanem uuuuž

stanka1986ke
18. aug 2009

no ved aj ja som na nu cumela ako puk....ale tak mne vysiel for you 20miu...takze tak.... 😀

groka
18. aug 2009

babule tak mne pri sznovi meskala den mrcha isla som do lekarne kupila som som test s citlivostou 50 a bol pozitivny ale krasne uz,rovnake 2 ciarky

lucialen
18. aug 2009

Inak ja ked som robila test Rapiclear den pred mrchou po negat., a o dva dni som robila nejaky lacny z tesca 20, a uz boli riadne kolajnice 🙂 Tiez sa mi to zdalo nejake divne, ze citlivy neukazal vobec nic

petafr
18. aug 2009

Jej, Litovec, to je super, do pobaltia chodim tak dva-trikrat za rok, je tam krasne... A zvyka si, ma nejaku robotu? V Prievidzi je to asi zlozitejsie ako tu v Blave, sice my sme sa este ani poriadne nerozhliadli, ked ten moj zase nechce robit hocico, tak neviem, bez slovenciny je to tazsie.

groka
18. aug 2009

tak urcite nie su vsetky testy spolahlive,musia byt aj chybne ale vela robi hladina HCG,niekomu to pomali stupa takze testy su negativne a ta ktora si robi test v 10tt a ma ho negativny,prost je test chybny
ale podla spavnosti ma kazdej zene ukazat ak je tehona po tyzdni meskajucej mrche

petafr
18. aug 2009

to je riadna haluz s tymi testami. No ja pockam este par dni (viem ze sa opakujem, ale snazim sa presvedcit samu seba, ze vydrzim cakat) 😅

fazulka1512
18. aug 2009

pata ides na to dobre len vydrz

michelle
18. aug 2009

stanka, tak ty si jasna, gratulujem 😵
luci, ty si mala kolajnice? 😕 uz mas jedno babo? ....ci?

lucialen
18. aug 2009

My sme si tu kupili taku malu krcmicku,takze robi tam, inak zacal asi po dvoch tyzdnoch co sme prisli, vela este nevedel povedat, ale teraz po roku je to ok. Aj ked ta gramatika esta chvilu potrva. Tiez by si chcel najst nieco lepsie, ale teraz je to bez sance

groka
18. aug 2009

petrafr ja som si robila test teraz pred mrchou,skor ovela skor ale len preto lebo som musela vediet vysledok kvoli vysetreniu co ma cakalo vtedy,takze netestuj skor,su to zbytocne vyhodene peniazky a negativny test len spravi zlu naladu a pri tom si tehu len este neukaze,kedy mas dostat?

lucialen
18. aug 2009

Michelle, to bolo pri prvom tehu, som uz pisala, ze som mala MA v marci

michelle
18. aug 2009

aha... tak to mi je luto... ☹ ..kolko ti tehu vydrzalo?

petafr
18. aug 2009

no ved prave, dnes mi to pokazilo cele rano, ale odkedy som medzi vami, citim sa omnoho lepsie (znie to ako z reklamy). ale fakt, my to drzime v tajnosti, ze sa snazime, absolutne nikto o tom nevie, tak som rada, ze sa mam s kym porozpravat aspon takto...

lucialen
18. aug 2009

Bola som v 9tt, uz je to za mnou, nevadi mi o tom hovorit, tesime sa na druhe 🙂
Asi to tak malo byt, lebo mesiac po tom, sme havarovali, takze by sa to stalo tak ci tak

monikapd1
18. aug 2009

stanka gratulujeeem 😉 si ma predbehla 🙂

petafr
18. aug 2009

Lucialen, s tou krcmickou to bol asi dobry napad, hovori sa, ze ked je kriza a nezamestnanost stupa ludia chodia viac do krciem, no neviem, co je na tom pravdy...dufam, ze vam sa dari. Tiez inac uvazujeme o tom, ze sa do niecoho pustime, ja by som si chcela zalozit eshop (ale len popri robote zo zaciatku, aby som mala staly prijem) a moj drahy ma tiez projekt, ale ziadne peniaze, no ale hodilo by sa to viac do FR, takze ked mi skonci o rok zmluva, mozno sa zase prestahujeme tam... este neviem, teraz som strasne rada, ze som blizko k nasim, inac som z Brezna...

michelle
18. aug 2009

luci, tak to je hlavne, ze ste s tym vyrovnani... a ide sa dalej 🙂
peta, sme, ako sa hovori, na jednej lodi 😎

kkatkaa
18. aug 2009

ahojte uz som tu ale o hodinu zase odchadzam tej kadernice
bris ale ty uz mas po ovu vsak? ak ano tak uz mozes len ked sa ti bude chciet ale ja chcem ist do toho naplno lebo neviem presne kedy je ovu a cyklus je nepravidelny takze nechcem nic nechat na nahodu

fazulka1512
18. aug 2009

viete co, mam taky cudny pocit, lebo viem ze je tu ovu kazdu chvilu a my sa budeme snazit o babo, sme ako naprogramovany, preco to nemoze byt spontanne, asi preto lebo je to planovane a viem ze mam pravidelny cyklus a kedy ovu

lucialen
18. aug 2009

Veru, je kriza ale ludia piju stale. Bez toho by sme tu urcite zit nemohli, ja som teraz tiez bez roboty a este studujem, ale uzivi nas to aj oboch skromne.
Uz nech som tehu, pojdem na PN, aspon nejake vyhody z toho nemocenskeho by som mohla mat 🙂

petafr
18. aug 2009

Michelle, pozerala som tvoj profil, to budes mat pekny rozdiel medzi detmi. Bude ti mat kto pomoct. U nas sme mali takych susedov, mali uz 6 deti, najstarsi mal 16 a bum do toho dvojicky. No ale kedze mali uz tri vyrastene decka, mal im ich kto kocikovat 🙂

michelle
18. aug 2009

Peti no to ti poviem 🙂 6 deti mi sice nehrozi, ale ako hovoris, bude mi mat kto pomoct. a dcera sa na surodenca celkom tesi, hehe, este nevie, co ju caka 😎
katka aj ja dnes davam ozivit farbu svojich vlasov, konecne. kukam, ze si z TT, poznas blazovcov?
😕

kkatkaa
18. aug 2009

peta to je super ze si taka sikulka mozno ta aj poprosime o nejake to dielko. ja osobne len vysivam (krizikovym stehom) ale to len obrazy ale hrozne ma to bavi je to pre mna velky relax
stanka tak to je super tesime sa s tebou a daj foto coskoro 🙂
brisilda tu dohodu myslime vazne? tak to budete do mna musiet inak hucat lebo ja nemam taku vydrz a pevnu volu a hned by som testovala este pred mrchou 😉
ahojky groka tak vidim ze s mm uz vsetko ok? to je super. inak aj my sme vcera zacali pracovat na babatku v tomto mesiaci a chceme kazdy druhy den vy ako na to idete? my sme tusim na tom rovnako s mrskou ci nie? ja mam tesne po nej

kkatkaa
18. aug 2009

michelle ak chces mozes napisat konkretnejsie ktorych blazovcov myslis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre