Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
19. aug 2009

groka, to je oki...nooo za to s tebou to oki nieje....nejdes predsa len na pohotovost?

groka
19. aug 2009

tak predsa niekito?:

janulka neviem ,bojim sa co mi povedia ked tam pridem,

groka
19. aug 2009

boze ,co mi je?????????

andzi
19. aug 2009

ahojte, je niečo nové?

janulka04
19. aug 2009

aspon budes vediet...ja by so sa bala nechat to len tak, takto na noc...ved pockaj chvilku, co ja viem....a ak sa to nezmeni....sup sup utekaj....

janulka04
19. aug 2009

groka..premyslam, co ti tak poradit? Ale netusim....radsej neriskovat..podla mna...drzim palceky a nech ti je cim skor lepsie 🙂

petafr
19. aug 2009

ahojte baby, akurat na vas kukam aj ja, boli sme na Kuchajde a teraz papkame a pustili sme si film...
Groka hlavne sa upokoj, skus si dat nieco na zvysenie tlaku, nejaky poharik vinka, alebo co, ale ak ti je fakt zle, radsej chod k lekarovi, clovek nikdy nevie... Aspon nie si doma sama, mas doma muzika nie?
Janulka, to mi je luto, ale este uvidis, ci bude poriadna alebo nie, vsak predtym si mala tri, takze u teba by to bolo vcelku normalka...
Inac mne tiez bolo strasne zle dnes, ako som dopisala posledny prispevok, som myslela, ze budem vracat, strasne sa mi zacala tocit hlava, roztriasla som sa a bolo mi hrozne zle od zaludka... nakoniec som mala hnacku, no prepacte za popis... Este stale mam nejaky obrateny zaludok, nic mi nechuti, tak neviem... Ale asi som len bola hladna...

groka
19. aug 2009

janulka dakujem pekne,no idem si lahnut uz,uvidim ako mi bude za hodinku a tak

sharmana
19. aug 2009

ahoj andzi, tak som rada že sa stretavame aj tu po tych nasich svadbach.. ako sa máš? tak aj my s manželom sme sa rozhodli už pre miminko, dufam že sa zadarí co najskôr 🙂
groka. skus si lahnut do postele a hlavne nepozeraj na monitor, to ti teraz velmi neprospeje a ked neprejde ani po chvilke, tak bež na pohotovost.. lepšie než potom trpiet celu noc

petafr
19. aug 2009

Janulka a tvoj drahy je slovak ci nie? Ako aj Luci hovorila, ze ma Litovcana a ja Francuza, dnes sme sa akurat zacali rozpravat o menach, no a mame o problem viac, lebo to musi ladit v oboch jazykoch, tak mame strasne obmedzeny vyber... Vy ste uz o tom rozmyslali baby?

petafr
19. aug 2009

Ja som si tiez dala dva pohare vinka akurat, dobre mi spravili, k tomu chipsy, no mozem priberat... Ale hned mi je lepsie, na nic ine som nemala absolutne chut... zeby si uz male babo pytalo pit? 😲

lucialen
19. aug 2009

Ahojte, uz som sa sem dostala, trochu som robila v zahradke, padaju nam hrusky a same osi su tam, sa bojim, ze postipu psa 😅 Tak sme to dali doporiadku a isli sme na prechadzku ku krstnemu a so psom plavat 🙂 (teda len pes plaval)

sharmana
19. aug 2009

petafr ako dlho sa snažíte o bábo? ja som si už myslela tiež že som tehu a nakoniec som mala MS a to dost bolestivu, tak ma to vyštavilo, tabletka mi zabrala až po hodine.. no a vôbec netušim, kde som mohla prechladnut, alebo co som mala za problem 😒

janulka04
19. aug 2009

Peta ja mam Slovacisko, ako poleno...takze je to ok....ale kedze chceme ostat tu, tak slovanske meno nechceme, skor take, aby sa mu tu nesmiali, aby zapadlo, no pritom aby bolo poznat odkial ma korene...

a ja som v poho...lved cakam a znacim do kalendara vsetko...i pocet vloziek denne....teploty a co ja viem...uf...a ja som kolegialna a cakam na vas vsetky...predsa sa tu neukazem, aby som vam o dva dni napisala : Caute, idem do inej temy.... 😀 😀 😀 😀

lucialen
19. aug 2009

Peta, veru aj my, teda hlavne ja, som rozmyslala na menami. Je to blbe, lebo moje sa tiez nehodia k priezvisku. Ale dame ako sa mi paci, ved dievcatko ked sa vyda zmeni priezvisko a chlapec sa s tym bude musiet vyrovnat. Ale zase nijaka Zuzka a Janko nebudu, to su az prilis slovenske mena 😉

janulka04
19. aug 2009

lucialen tak ani mne sa take tradicne nepacia...som rozmyslala nad dvomi krstnymi menami, ale neviem, ci mi to prejde

lucialen
19. aug 2009

Ja zase nad dvomi priezviskami ale len pre seba 🙂

janulka04
19. aug 2009

luci a vy kolko snazilkujete?

lucialen
19. aug 2009

My stvrty mesiac, vlastne tento sme si chceli dat prestavku, ale nezvladli sme. Mozno prave teraz sa podari, ked by som ani velmi nechcela, lebo by sa narodilo v case statnic 😉

janulka04
19. aug 2009

tak drzim vsetky palceky lucialen 😉 😉

sharmana
19. aug 2009

baby robievali ste si testy, ktore "vraj" vedia zistit tehotenstvo už na piaty den po styku? alebo to nie je možne a treba pockat vzdy az na termin MS?

brisilda
19. aug 2009

shamarka tak tie testy su klamlive nikomu este neukazalo // na teste po 5 dnoch ☹ ale ved skus ja som tiez skusala 😀 a naivne im verila 😠

janulka04
19. aug 2009

sharmana, pocula som o tom, ale nie, nerobila....

sharmana
19. aug 2009

nie, jasne, na 5 den by som to neskusala, to je skoro, len neviem prečo to tam vypisuju... najlepšie je asi pockat do MS... len ten cas sa dovtedy tak vlečieeeee 😀 no mna ovulka ešte len caka, neviem presne kedy, aj ked mam MS poslednych 5 mesiacov pravidelnu, 29 dni ...

fazulka1512
19. aug 2009

ahojte, mm som odprevadila do prace, tak trosku popisem
ja 12 dc teraz asi pred hodinkou bol keksik a potom nohy hore, uz pocas dna sa ozyvalo prave vajko, takze na zajtra som poistena 😉

petafr
19. aug 2009

no tak my mame tiez s priezviskom problem, mne sa paci napriklad meno Lucas (po francuzsky sa to vyslovuje bez toho "s" na konci) no a mileho priezvisko zacina tiez na ka, tak to by bolo "kaka" vo vyslovnosti, takze to urcite nie... Ale sranda, ze nad tym rozmysla viac on ako ja, a pritom som ja vzdy chcela babo, a on len teraz suhlasil.
Sharmanka, my sa snazime presne od 8.jula, takze tak ako ty, druhy mesiac, akurat sme trosku popredu, nie? Ja som tiez testovala tie Rapi, su po 5. dnoch tiez napisane, ale je to jedna velka hovadina, vobec to nedetektuje, teda aspon u mna nie, no mozno ze nie som tehotna. Ale pozerala som na ine temy, akurat dnes poobede, ta tema priznaky velmi kratko po oplodneni, akurat sa tam o tom baby bavili, ze je to blbost a ze to nemoze jednoducho fungovat... Takze ziadne testovanie pred dnom ocakavanej M nema velky vyznam, lebo vo vacsine pripadov to aj tak neukaze... To som ale mudra, som testovala vcera aj dnes, a este mam 4 dni do M. Takze bud nie som, alebo to nefunguje, ved ti poviem v nedelu, ale chystam sa kupit si z tych najnajlacnejsich...

lucialen
19. aug 2009

Test do 10tich dni po ovulke nema zmysel robit 😉

andzi
19. aug 2009

ahoj sharmy, som rada, že ťa tu stretávam

nám sa zatiaľ nedarí, práve dnes prišla MS a tiež dosť bolestivá, skoro som v robote odpadla

sharmana
19. aug 2009

fazulka... no mne sa nejako ozyvaju striedavo obe vajka, dufam že nemam nejaky zapal... ozaj, dozrieva vajicko striedavo v pravom a v lavom vajecniku alebo to s tym nema nic spolocne a môže to byt hocijako? no podla mojich vypoctov, by mi malo vajko tento mesiac dozriet v lavom.. a aj by to vychadzalo, ked som bola totiz pred rokom v marci na UZV, lekar mi presne povedal, že mi dozrieva v pravom.... no a posledny mesiac ma pobolieval pravy vajecnik... takže tento mesiac to bude asi lavy 🙂 a možno nie... neviem xixi...

fazulka1512
19. aug 2009

sharmana mna stale popichava na lavej strane,este som nikdy na pravej nepostrehla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre