Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
21. aug 2009

tak hadam ano ja by som majove brala ale ani junove neni zle 🙂))))horsie to je z augustovim ☹

sabiatko
21. aug 2009

tak to uz teda vydrz do pondelka minka... ja sa mam... no co ja viem, bolo mi uz aj lepsie, som si myslela, ze mi tie nevolnosti uz pomaly prechadzaju, ale dneska som po dlhsej dobe zase skoncila na zachode 😖 no ale aj tak to uz nebyva az take zle. a ty ako? mne to prave v tom 6tt zacalo, ty si v pohode s tymto?

lucialen
21. aug 2009

Ja uz som sa naobedovala, robila som len halusky s vajcom, o stvrtej ideme na oslavu, takze len nieco lahsie 🙂

katy1979
21. aug 2009

peta ja som isla k dokimu co k nemu chodi kamoska a je tu aj tema o GPN takze vyspevuju tam viacerých. hlavne nejaku doktorku. ja chodim k MuDr. Mareš mne sa zdal celkom v pohode

ten krcok som si pozrela aj ja, ale mne take veci nevadia ja dokazem kludne aj pri tom jest.
ale vo svojom sa nevyznam, skusila som to raz a aj tak neviem aký prave bol. to by mi musel niekto nazorne vysvetlit.

sabiatko ja ta nepotesim mne nevolnosti trvali skoro do 6.mesiaca, ale samozrejme ze po tom 3-4 to uz bolo o hodne lepsie. zvracanie uz bolo naozaj vynimkou ale zaludok sa mi zdvihal snad zo vsetkoho.

lucialen
21. aug 2009

Fuuuuj, akurat som videla mys v zahrade 😲 😕 😨 Horsie ako ten krcok 😝

katy1979
21. aug 2009

luci bojis sa mysi? vsak zalez na stolicku alebo do baraku a mys ostane vonku. treba si kupit macky

minka21
21. aug 2009

sabiatko mne niekedy pride zle,ale nevraciam a aj to prejde,takze nic strasne,hlavne ma trapi unava,ja by som stale spala,nic sa mi nechce len lahnut a spat,inak mi nic uz take nie je,tie prsia stale a krce uz tiez nemavam,takze ti to moc nezavidim,dufam ze mna to nestretne! ☹

michelle
21. aug 2009

nadenka tenato cyklus sa nam to hadam uz podari 😔 ...musi! 😠 🙂
luci ty mas (okrem mysi) doma aj sliepky, ze mas taku spotrebu vajec? 😀 😉 ...ja som si na obed dala parky...
ale aj ja baby musim nieco so sebou robit, lebo som pribrala... a na mne vidno kazdy gram 😒 ..takze zvysujem frekvenciu behania z raz na tyzden na 3x za tyzden 😎
minka chceli by sme mat tvoje problemy 😵

katy1979
21. aug 2009

vsak co by sme za taku nevolnost dali.
mne pri sebim zacalo byt zle na konci 6-7týždna najprv ale iba pocit ze mi je zle do vracania to preslo asi týžden nato.
a viem ze ked mi prestalo byt blbo tak som zacala panikarit ze co ak nieco nie je v poriadku.

michelle
21. aug 2009

katy ze? ty si na tom ako s DC?

katy1979
21. aug 2009

michelle momentalne 18DC takze niekde medzi snazilkovanim a cakanim na mrchu, takze vlastne sa nachadzam nikde

predtým mi ta nevolnost liezla na nervy teraz co by som za nu dala. ale nie ja sa toho bojim ze to dopadne tak isto a to netusim ako potom zvladnem behat okolo maleho a zaroven objimat zachodovu misu.

cheerlady
21. aug 2009

ahojte babulky 🙂
tak ja som si dnes spravila leharo den - z postele som sa o deviatej presunula do obyvacky - lahla a pozerala na HBO Titanic 😀 a teraz zase spi mm,lebo je po nocnej a vecer ide do dalsej nocnej.
k tym nevolnostiam - mne byva zle rano,ked sa zobudim - musim si niecoho trochu dzobnut a potom je to lepsie - zatial 😅 inak som este ani raz nevracala - zatial 😀

sabiatko
21. aug 2009

katy, tak dik, ja to mienim vydrzat do konca tretieho mesiaca a ak to neprestane, tak si dam s malym pohovor 😀 to takto nemozeme fungovat 😀 este sa mi zoparkrat stalo, ze sa zobudim v noci, 3 hodiny rano a hlad jak za vojny... no a teper sa z postele unavena jak nikdy a rovno do chladnicky...
minka, tak tuto unavu mam uz za sebou, teda ne celkom, ale podstatne. to ti bolo hrozne, cele dni som len prelezala, som sa citila jak taka lemra, co cele dni nic nerobi, ledva riady umyje... no hovorim, stastna som, ze som uz takmer celkom vo svojej kozi 😝

cheerlady
21. aug 2009

a este som zabudla - prisla mi posta zo skoly - nebudem platit skolne!!!! 😀 😀 😀 jupiiii,korunky sa zidu,ved budeme musiet zariadit cely domcek 😉 idem akurat do mesta - mamina mi odlozila v domacich potrebach supravu riadov - mali akciu -30%, tak idem pre to 🙂

lucialen
21. aug 2009

No hrozne neznasam mysi, a netopiere, nic ine mi nevadi. Vsak som aj usla zo zahrady a ostala len v bezpeci na lehatku 😀
Sliepky nemame, ale vajcia boli v akcii, tak nekup to 😀 A moj drahy je vajcia skoro kazdy den 🙂
Za hodinku odchadzam na oslavu, tak sa budem motat vnutri, pri laptope 😉

lucialen
21. aug 2009

Cheerlady mne prisliel list zo socialky a vypocitali mi najvyssiu davku v hmotnej nudzi 😀 Jupiiiii 😀

cheerlady
21. aug 2009

luci tak parada 😉 som sa potesila,lebo aj keby som tu skolu nedokoncila,tak aspon nebudem mat vycitky,ze som si ju zbytocne platila 😠 🙂

lucialen
21. aug 2009

To ano, tak nastupujes do dalsieho rocnika? Zvladnes pri malom. Niektore spoluziacky mi vraveli, ze najlepsie je studovat pocas materskej 😉 A do ktoreho rocniku ides?

michelle
21. aug 2009

katy tak teraz si spokojne cakas na vysledky 😵 ..sranda, ako sa nam to pekne kazdy cyklus opakuje... az na tie stastne, ktorym sa na 9 mesiacov doopakovalo 😵
cheer a co studujes? v ktorom rocniku? ..ja som skoncila jednu VS pred rokom, teraz sa pohravam s myslienkou, ze si este cosi dostudujem psychologiu v brne...
sabiatko inac aj ja byvam unavena... ale asi nie z toho dovodu co ty... skoda... 😒 😎
luci a este k tomu vajcia su k teme... bielko - vytok v ovulke, vajko sa uvolnuje a oplodnuje.... len to zltko k comu by sme prirovnali? 😕 😀

lucialen
21. aug 2009

Zltko len k zltemu teliesku, aby nezaniklo 😕 🙂
Nikto nemoze povedat ze vybocujeme z temy 😀

michelle
21. aug 2009

luci no ved 😀 ..vlastne.. ked sa to tak vezme, my sme take slepicky, kedze znasame vajicka... 😀 😅
...sorry baby, je piatok, zvikendieva sa, mne sibka 😔 🙂

lucialen
21. aug 2009

Musim sa uz ist pripravit, stretneme sa vecer 😀 A zase je tu vikend a nikto tu nebude ☹ Ale Tea by uz mala dnes prist a zvestovat novinky 🙂

michelle
21. aug 2009

ja tiez za cvhilku odchadzam... prijemnu oslavu luci 🙂
a vsetkym pekny vikendik 🙂

cheerlady
21. aug 2009

no ja som teraz spravila Bc. 🙂 takze idem ako keby do 4.r.,ale to je 1.rocnik 2.stupna. a studujem externe ekonomicku univerzitu v Blave 😉 no termin porodu mi vychadza na april,co nie je ani pocas zimnehoskuskoveho ani pocas letneho,tak ja dufam,ze to zvladnem 😉 a mam spoluziacky,ktore boli tehotne pocas minulych rocnikov a zvladli vsetko v pohodicke,tak hadam to tak bude aj u mna 😅

minka21
21. aug 2009

michelle ja vam ich aj od srdca zelam 😀

fazulka1512
21. aug 2009

ahojte baby je tu niekto

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
groka
21. aug 2009

Caute baby pisem z mobilu,sme prec asi az do nedele,u gyndosa to dopadlo tak ze zatial neni vidiet ani jedno vajko nikde,v stredu idem opat ale do stredy nemame sexovat,aby sme mali silne sper.a aby dlho vydrzali,vraj aj ked sa chodi na spermiogram tak sa nesmie sexovat minim.5 dni,a je to tak,potom uz pocas ovu mozme casto,dnes ale mozno nieco podnikneme,neviem,ale cakam ovu az na 18dc a v stredu som len 14dc,sme v prirode,stanujeme,hra nam hudba,uz le cakam kedy pojde maly spat nech sa s muzikom pomojkame,musim koncit,mozno este nakuknem

monikapd1
21. aug 2009

awojte baby som na skok a hlasim ze mrcha sa dostavila 😒 , ale nic sa nedeje pokracujeme dalej 😉 😉 😉 🙂

lucialen
21. aug 2009

A zase som tu 🙂 Je tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre