Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
3. sep 2009

ahojte kocky 🙂

fazulka ty si tehu?? 😕 🙂 ja nestiham sledovat, ako tu vsetky pekne otehotnievate 😀

lucialen
3. sep 2009

Caute baby,
tak som doma od doktorky, dostala som duphaston a kys. listovu a zacala som s folikometriou, este idem buduci utorok, stvrtok a pondelok. Ze si odsledujeme to vajko ci narastie a praskne, bola zlata 🙂

rhodosbb
3. sep 2009

ahoj lucialen, preco si bola u doktorky? prepac, ale nestihlla som vas docitat, tak som teraz trochu dost mimo, co sa tu dialo pocas mojej nepritomnosti 😅

nadenkaaa
3. sep 2009

luci to je super hlavne budes mat istotu 😉
ahoj rodosbb 🙂 skus precitat dnesok 😉 fazulka necaka zajtra mrrchu 😀

michelle
3. sep 2009

ahoj rhodosbb, hadam ano ze vsetky.... 😎 ...ty si na tom ako? uz fakt nemam prehlad.....

brisilda
3. sep 2009

fazulka ja som vytok od vysadenia hak nemala a teraz som ho mala trosku a je biely natahovaci ako pri ovulke len s tym ze je biely 😀 prvykrat som myslela ze je to oneskorena ovu 😀 😀 😀

lucialen
3. sep 2009

Rhodos, bola som ju mrknut, teraz mam polroka od kyretu, cykly idu ako chcu a tym padom aj ovulka 😉 Tak uvidime, co zistime, povedala, ze mam merat aj nadalej a vsetko jej znacit 🙂

brisilda
3. sep 2009

cize rozdiel vo vytoku pred mrchou a tehulkovanim je ten ze pred mrchou je sice biely ale kremovi 😀 😀 😀 v tehu sa natahuje

fazulka1512
3. sep 2009

baby len aby ste s tym mojim tehu neboli tak sklamane ako ja
ale do zajtra uz len nejak vydrzime

brisilda
3. sep 2009

fazulka zajtra rano si zmeraj len tak pre zaujimavost teplotu ak bude vyssia ako 36,7 tak testni 😉 ak nizsia tak cakaj az zbytocne netestujes 😉

fazulka1512
3. sep 2009

a teplomer mam kde dat dole alebo do ust, a o kolkej mam testnut

brisilda
3. sep 2009

fazulka mozes uz po 6 hodinach spanku 😉 a dole je najistejsie 😉 no mozes aj v ustach ale je to stale lacnejsia zalezittost ako testovat a vyhadzovat peniaze do kosa teplota nikdy neklame 😉 ale su zeny ktore vysoke teploty nemaju ani v tehotenstve takze nezufaj no ak budes mat 37 na 100% si potom tehotna 😉 😀 😀 😀 za skusku nic nedas a ak nahodou pride mrcha tak zacni s meranim aj ty a budes vediet aj kedy je ovulacia 😉

brisilda
3. sep 2009

skoda ze si nemerala uz skor ☹ lebo zase na druhej strane poniektorym klesa teplota az po mrche 😖 😢

fazulka1512
3. sep 2009

bris dakujem, mozno skusim a ked nie tak ja viem kedy mam ovu, skor by som testovala pred mrchou tak ako si to skusila ty

brisilda
3. sep 2009

fazulka ja som netestovala pred mrchou ja som ju cakala na 26 DC ak neprisla tak som si pockala do 28 DC 😉 a ciarka slabucka cize treba cakat do mrsky ktora nepride usetris na testoch 😉

fazulka1512
3. sep 2009

bris uvidim mozno skusim je to zaujimave, idem ja trosku vonku na dvor nieco porobit a potom sa vratim, zatial sa maj pekne

fazulka1512
3. sep 2009

je tu niekto babule

petafr
3. sep 2009

Caute baby, uz som tu aj ja... trosku som vas citala,ale nie vsetko... Groka, sranda ten tvoj sen, mne sa zatial s babetkami vobec nesniva, tak uvidime... Bris, ty sa daco narozdavas tych virusov, len aby sme nechytili nejaku tu novu chripku...
Inac asi som vcera ovulovala, som zvedava, ci mi to zajtra graf uz aj vyznaci, zatial nic... takze uvidime, mozno sa zadarilo...Tie krvne testy co som robila su v pohode, mam imunitu na rubeolu, tak ako ste mi vraveli, a mam aj pozitivnu krvnu skupinu ako moj drahy, takze by malo byt vsetko v pohodicke... este dva tyzdne dovolenky...ako mi je dobre, co?

cheerlady
3. sep 2009

peti,ked hovoris o tej chripke - som pocuvala v spravach,ze uz mame na slovensku tusim okolo 100 pripadov tej novej chripky,ale ze vakciny dojdu az niekedy v decembri alebo v januari, a ze ked sa bude ockovat,ze prednost budu mat zdravotnici a tehotne zeny,tak ja sa modlim,aby tie vakciny prisli cim skor,lebo ak by to tu vypuklo,tak amen tma... ☹

petafr
3. sep 2009

cheerlady, no neviem, ci nam potom tie vakciny pomozu, ja si skor myslim, ze ide o marketingovy tah, tie tri firmy, co to dodavaju, sa na tom poriadne nabalia... Ved umrtnost je velmi nizka, co som doteraz citala, nizsia ako pri obycajnej chripke; tak uvidime, co este bude... Ale tehotna by som v januari uz mohla byt 😅
A este rozmyslam, Tamiflu sa tusim da kupit aj teraz, nie? Len keby to vypuklo, tak sa vsetci na to hodia a nebude toho dost...ale radsej na prijemnejsie temy... a ty sa ako citis?

nadenkaaa
3. sep 2009

cheerlady neplas sa zbytocne na obycajnu chripku umrie rocne viaqc ludi ako na tuto novu ako hovori peta okrem toho na nu umieraju ludia ktori maju oslabenu imunitu a pripadne este ine ochorenia takze bvobec sa neplaste a co sa tyka tych vakcin je to len marketingovy tah 😉

fazulka1512
3. sep 2009

varim polievku tak som si odskocila vas precitat

sharmana
3. sep 2009

ahojte, no tak ja mam oddnes husty biely vytok, som 20DC, tak neviem, takyto som už dlho nemala, ani nepamätám... ale ked bris piše, že by mal byt tahavý, tak u mna asi nič 🙂

brisilda
3. sep 2009

ahojte babule 😀 😀 😀
shami no ja vela toho vitoku nemam ale je tahavy no nemusi byt zrejme u kazdej 😉
tou chripkou sa netrapne co ma prist pride tak ci tak vela ludi ochorelo aj po ockovani cize ktoho vie ako to vobec funguje 😒
fazulka dost neskoro na polievku 😀 alebo su to zasoby na zajtra? 😀 😀 😀

sharmana
3. sep 2009

bris. no možno je to aj nachladnutím alebo nejakými zdravotnými problémami.. mám teraz nejakú zápchu, a nafúknuté brucho, takže možno aj preto....
robím kapustové fliačky, už som fakt nevedela, čo mám varit... a je ružová, tak možno niečo k našej téme 😉

lucialen
3. sep 2009

Kde ste dievcata??? Pozerate ordinaciu alebo panelak? 😀 Ja ordinaciu 😀

dzou
3. sep 2009

caute kocky len vas idem na chvilu pozdravit, kedze mam rchu mrchovatu tak sa u mna nedej nic zaujimave 🙄 tak som zvedava na tu fazulku zajtra ako dopadne, a ty bris uz nestresuj 😉 urcite je vsetko v poho..

andzi
3. sep 2009

zdravím vás baby, čo máte nové?

dzou
3. sep 2009

jaj a akurat dnes som mm kupila vitE tak mi aj zaspieval, ze vitamiin eeeeeeeeeee na spermieeeeeeeeeee 😀 😀 😀 a nevie niekto ze ked berie aj klasicky multivitm kde je tiez vitE (tam ho je 100% dd) a vtom cistom je ho ooooooooovela viac, tak len ze ci nebude predavkovany E-ckom?

brisilda
3. sep 2009

dzou ten vitamin by si mala uzivat aj ty 😉 ja som ho uzivala 2 tyzdne kym som nezistila ze mam na teste // potom som si kupila vit. pre tehotne no a dnes som konecne zohnala femibion 800 😀 😀 😀 huraaaaaaaa cize od zajtra uzivam len ten len neviem preco obsahuje tak malo vitaminov 😒 hm.......lebo tie komplet vit. pre tehotne ich maju ovela viac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre