Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
6. sep 2009

sharmi, prerabanie je nervy drasajuca zalezitost, tiez to mame za sebou, ale to asi vacsina z nas, drzim palce a nech to skoro dokoncite 🙂 🙂 😉

rhodosbb
6. sep 2009

sharmi, som 24 DC

nadenkaaa
6. sep 2009

sharmi viem si to predstavit s tym prerabanim ja sa mm neuspesne snazim dotlacit k tomu aby sme v obyvacke vymenili parkety a chcem ju vymalovat na kremovo a dat tam lamany kamen so sadrokartonom a ach boze ti chlapi si vzdy najdu nejaku vyhovorku 🙄 🙄 😔
rodosbb viem si predstavit ze vzdy ked vojdes do kupelne a vidis tie testy tak ta to pokusa aby si si ten test spravila hm? 😀

groka
6. sep 2009

baby aj ja by som upiekla nejaky kolac,ale ja sa bojim toho,ze to pokazim,rozmyslam ze pernik by som urobila s cokoladou,ale nemam asi cokoladu a ceru,tak dajte mi tip na nejaky mam aj kvasnice,ale nejaky mam doma zavarane marhule a broskyne

nadenkaaa
6. sep 2009

tak urob normalny kysnuty kolac s tym ze navrch das tie marhule alebo broskyne

groka
6. sep 2009

no nic kaslem na kolac radsej ,ja by som mala chut skor na nieco nie suche ale kremove alebo slahackove ale ani slahacku nemam doma

rhodosbb
6. sep 2009

posielam na zasmiatie z inej temy od tiniky 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sharmana
6. sep 2009

rhodosbb. super, sme sa s mm narehotali 😀
juj, tak nás je tu dost s podobným DC ... no ja by som mala mat ms asi v sobotu.. ak by som dovtedy nedostala ms, tak môžem testovat? to bude 28DC...

rhodosbb
6. sep 2009

sharmi, jasne, ked ti bude jeden den meskat, tak uz mozes testovat, ale testovat mozes aj teraz, tie uzasne presne testy ti vraj ukazu vysledok uz piaty den po keksiku 😉 , ale po mojich bohatych skusenostiach s testovanim pred mrchou ti radsej odporucam pockat na meskanie 😉

sharmana
6. sep 2009

ja pockam na ms, nechcem zbytocne, nech som si istom, a ak má príst ms, tak proste príde.. a aspon nebudem nahnevaná, že načo som to musela skúsat tak skoro 😀
ja som rada, že vôbec nejaká ovu bola, lebo ked som tu čítala o tom aké mávajú baby problémy, fuh...
a kde ste ostatné? pozeráte telku?

groka
6. sep 2009

sharmana pockaj,pockaj so mnou,tusim sme narovnako s nad,ja budem testovat v nedelu som rozhodnuta,maly mozno darcek dostane

inak viete co robim?upratujem skrine,triedim veci ,letne schovavam,jesenne vytahujem a zimne davam tak aby som mala po ruke,keby nasnezilo 😀 ja sa uz taaaaaaak strasne tesim,je to moje naj,obdobie ake moze byt,no a vradila som strasne vela nohavic ktore su mi velmi velke ako som schudla,vlasnte nemam co na seba,potrebujem este nejake nohavice mierne elegantne a asi rifle alebo nieco take,no a na vrch ani nevravim hlavne ked nastupim do prace niekde,musim vymenit satnik,no ale ked otehotniem tak za par mesiacov mi bude uz aj tak vsetko dobre 😀

petafr
6. sep 2009

Ste mi narobili chute s tymi kolacmi... Sharmi, najprv sa budeme prechadzat s vytrcajucimi bruskami, to bude sranda, no ak otehotnieme v rovnakom case, to by bola sranda... ja som tiez v Ruzinove, v Ruzovej doline, ale vraciame sa az o dva tyzdne, vsak si dame este vediet, uz sa tesim... hlavne na to kocikovanie!!!
Rhodos, nemerias si teplotu? Ja som za dva mesiace skusala asi 10 testov uuuuuplne zbytocne, teraz meriam, takze to budem vediet v rovnakom case ako keby som robila test, testy ti aj tak malokedy ukazu nieco pred ocakavanou MS... a ktory si DC?

petafr
6. sep 2009

teraz som si vsimla, ze som zostala na predchadzajucej strane 😅
tak nic, uz som si precitala aj zbytok... Ja uz tiez zacinam byt hladna, a tu je skaredo...

sharmana
6. sep 2009

groka. no tak ja som teda zas pribrala, rada by som aj cvicila, ale nie je cas, lebo sme teraz frkali pri prerábke.. ale ja potrebujem na schudnutie fitko, lebo tam cvicím tie problematické partie..
no jasné, ja pockám aj do nedele... tak sa môžeme dohodnút, tie ktoré nedostanú ms, tak v nedeľu ráno testujeme 😀 MEGA testovanie 😀 a hneď sem všetky výsledky...
peti. to je super, ved ruzova je hned pri strkovci, ja byvam tam... tak to sa potom možno budeme stretávat s detickami pri jazere, tam ake sú tie preliezky.. xixi.. ale to už predbieham...

petafr
6. sep 2009

Ja si to uz viem tiez zivo predstavit... nech sa nam to uz konecne splni... a nielen nam, vsetkym!!!!!
ùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùçççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêàààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààààà
posielam nejake francuzske virusy 😀 😀 😀

groka
6. sep 2009

inak baby musim vam nieco napisat,mojho otca sestra ked planovali dieta prve,tak otehotnela na 10DC mala ovu skor pravdepodobne,na treti den po pohlavnom styku uz mala v ustach kovovu chut a bola tehu,potom planovali druhe tehu a povedali si ze skusia na ten 10DC a po 3 dnoch zas citila kovovu chut a bola tehu a ked planovali tretie tehu zas skusila na 10DC a zas ten isty vysledok a bola tehu,tak to by som aj ja chcela mat ze by mi hcg hormon uz toto sposoboval,viem ze su take zeny,je to svele nie?mne neni vobec nic,len ma boli brusko obcas na mrchu,ak to je priznak tak by som to uz chcela vediet teraz,ale musim pockat,

sharmana
6. sep 2009

groka. ja príznakom neverím, je to podobné ako pred ms.. a tá kovová chut.. no ale to asi neskôr cítila.. aj zle býva až tak od 5, 6 týždna... tak bolo aj mojim kolegyniam, obe cakali dievcatká... ale podla mna tie nevolnosti sú individuálne.. mojej mamine nebolo nic ani ked cakala dievca, ani ked chlapca..
ja sa proste cítim ak pred ms, brucho nafuknute, take zvlastne pocity... proste presne ako pred ms... len ten vytok mam taky biely a tak vela, že to som ešte nikdy nemala ako teraz.. ale aj to môže byt nieco ine ako tehotenstvo... radšej si nemyslím nič..
ale presne, aj mna ta BT zacala bavit.. je to zaujimave....
ja sa velmi teším aj preto, že môj mm je jedinacik a jeho mamina by sa zblaznila od radosti, keby jej takuto novinku povieme.. no a moja mamcka tiez, strasne by chcela vnucku, ma uz totiz dvoch vnukov.. ale aj keby bol chlapcek, tak by bola rada... ved to je vzdy radost, ked pride do rodiny male dietatko 😲 🙂

groka
6. sep 2009

sharmana nie citila to po 3 dnoch,mozno sa uhniezdilo skor a dokonca svagrina ta hned na druhy den uz vraciala az do konca tehu,no ale mozme len fylozofovat,ale iste je to,ze teta to zazila 3 krat takze nieco na tom bude

idem baby umyvat okna,ved co budem robit sama doma aj tak

sharmana
6. sep 2009

groka. jaj tak chúda si to vytrpela ta tvoja svagrina.. áno je to určite individuálne, tomu verím..
no nechcela by som takto trpiet, to musí byt velmi vycerpávajúce...
no my pôjdeme asi do toho hornbachu
😝

slniecko77
6. sep 2009

ahojte dievcata 🙂
..mam jednu otazocku, trosku od veci...dievcata, ktore ste z BB nepoznate dobreho zubara a dentalnu hygienicku v Roosweltovej nemocnici popripade niekde v bizkom okoli?? dakujeeeeem
..viem, ze rhodosbb je z BB..poprosim ta o nazor a samozrejme aj ine dievcata 😵

kkatkaa
6. sep 2009

ahojte az teraz som sa sem dostala neskoro ale predsa 😉
rhodos o chvilu budeme vediet na com sme a po nas dalsie tak nech su tu same uspechy 😀 (i ked za seba velmi ale velmi pochybujem ako som uz pisala)
a tie testy na policke by ma inak velmi lakali a uz by tam urcite neboli boli by pozite a biele ciste vyhodene. ja mam moje zamknute v skrinke v izbe aspon ma nelakaju 🙂

kkatkaa
6. sep 2009

rhodos 😀 😀 😀 ten odkaz
sharmana tak teda hromadne testovanie v nedelu? moze byt 🙂

kkatkaa
6. sep 2009

a tiez mam len take pms priznaky prsia a bolest krizov ale hrozna a brucha ziadny vytok ani hlien niiiiiiiiiiiiiiic ☹

sharmana
6. sep 2009

joj, tak som zaspala, ako drevo, zas budem kdesi v noci buntosit 🙂
co porábate dievcence?

nadenkaaa
6. sep 2009

babule som tu 😉 s5,nakoniec som ten kolac este opatlala nutelou a posypala kokosom a mm povedal ze je skvely ale ja viem ze uz ho robit nebudem 😎 no ale moc ste tu toho nepopisali,kkatka nemas za co trbea sa tam pohrabat medzi temami co ta zaujima 🙂

kkatkaa
6. sep 2009

jasne nadenka pohrabkam sa diky 🙂

nadenkaaa
6. sep 2009

no dnes je tu nejak mrtvo vsetky tusim vikendujete u nas je o nicom pocasie cheli sme ist pobvodne do prirody ale ked je dnes tak o nicom tak sme ostali doma -papucova kultura 😀

lucialen
6. sep 2009

Ahojte, tak obedik bol dobry, u starkej som si dala kavicku a kolacik, mnam. Dnes mate vsetky doma mm - ov, tak sa im asi venujete 🙂 Este stale mi je trochu zle, ale predychavam to 😉

nadenkaaa
6. sep 2009

luci z coho ti je zle? ci si ssa vela najedla? 😀

lucialen
6. sep 2009

Ale, asi prilis vela vinka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre