Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
6. sep 2009

no je tu nejak neobvykle ticho vsetky asi vikenduju a muckaju sa 😉 ja si tiez musim mm este uzit lebo o tyzden odchadza prec a bude tam s malinkymi prestavkami do konca roka takze nase snazilkovanie je ohrozene ☹ viete aka som smutna ☹
ale budeme sa tie prestavky snazit zmysluplne vyuzit ovulka neovulka 😉

lucialen
6. sep 2009

No Katka, to nieje bohvie co ☹ A kde ti odchadza mm? Do zahranicia?

kkatkaa
6. sep 2009

luci ja viem ☹ idu pracovne do madarska, odchadza 18.9. a kedy pride prvykrat to nevieme este vobec

brisilda
6. sep 2009

ahojte kocky 😀 idem mrknut co ste popisali 😉 ja som dnes mala stresi lebo som si vcera vecer a dnes rano dala urolog. caj a ten ako som sa dozvedela nesmiem ☹ ale pomohol mi klop klop klop na moje tazkosti no dufam, ze babatku tie 2 poharee caju neuskodili 😝

lucialen
6. sep 2009

Ja sa idem pokusit zaspat, vstavam o 4tej a trepem sa do tej Blavy 😝
Ozvem sa asi az v utorok po mojej folikometrii 😉
Caute a vela piste 🙂

nadenkaaa
6. sep 2009

bris z dvoch poharov caju sa fakt nemoze nic stat a okrem toho ved to je prirodny produkt a este k tomu vies kolko zien by este ani nevedelo ze je tehu a fajcia a piju alkohol a to je ovela horsie ako 2 pohare urolog. caju 😉 takze nestresuj a zajtra good luck 😵

brisilda
6. sep 2009

lucka tak drzim place 😉 ja rano vstavam o 6 😀 takze ty uz asi budes v Ba 😀 😀 😀

nadenkaaa
6. sep 2009

budeme sa tesit luci 😉 zajtra dobre vybav v ba a v utorok nech ta folikulometria dobre dopadne 😉

sharmana
6. sep 2009

ahojte, odbehla som s mm do toho hornbachu a ešte do polusu, potrebovala som nové pohodlné tenisky...... a už ich mám, pumičky moje zlaté.. tak dlho som ich chcela.. konecne... už aj ráno obúvam..
no je tu mrtvo dnes, ale to je asi normalne, nedelka....
bris. a co más zápal moc. mechura? ja som si tiež dala pred dvomi dnami urologicky caj, a ani som netusila, že sa nemôže pocas tehotenstva.. bože čo vôbec môže tehotna žena? 😀

nadenkaaa
6. sep 2009

sharmi v podstate skoro nic 😀 a to este nehovorime o kojacej zene 😀 😀 😀

brisilda
6. sep 2009

nadi ved ja som to tiez prirovnavala k tomu 😀 a ukludnovala sa tym ze aj kava cigarety a alkohol skodi a vyvolava potrat ale citila som stahy maternice ☹ tak preto no dufam, ze bude vsetko v pohode lekarnicka mi povedala ze ak by mi mal caj ublizit tak to pride hned a nie po par hodinach ale aspon uz viem ze grapefruit a caje nesmiem pit 😀 😀 😀 a jedt o tom som nevedela a kavu som uz vylucila uplne hned ako mi test ukazal // 😀 zajtra vam dam vediet co mam nove 😉 idem k dokimu 🙂

nadenkaaa
6. sep 2009

zajtra cakame krasne babetkovske spravy od teba bris 😉 😉

slniecko77
6. sep 2009

..skoro ziadne bylinkove caje sa nesmu pit pocas tehotenstva, lebo prekrvuju maternicu
..ale myslim si, ze dva pohare ti neublizia 😉 a urcite lepsie ako brat ATB
..neboooj, zajtra budes pocut bit srdiecko a uvidis bublinku 😵

brisilda
6. sep 2009

shami je toho strasne vela co nesmieme ☹ hlave v prvom trimestri ked sa vyvijaju organy 😒 potom to uz je lepsie 😉 a ano asi som terazv tehu precitlivena zacali ma boliet krize ( otrasne) a vecer uz aj stipanie 😝 tak som si dala cajik a pomohol tak som rano dala zase lebo krize zase boleli 😒 no uz mam brusnicove tabletky a musim poklopkat ze krize nebolia 😉 takze uvidime zajtra dam si aj moc vysetrit no to sa mi zda ze berie sestricka spolu s krvov 😉

nadenkaaa
6. sep 2009

vies co bris podla mna je to uz v mnohych ohlaadoch uz aj prehanane co sa smie a co nie lebo kedysi boli tiez tehotne zeny aj nase mamy boli tehotne a zas az tak sa to nebralo a rodili sa deti zdrave 😉

lucialen
6. sep 2009

Tak diky baby, idem a este netestujte, ked tu nebudem 😉 🙂

brisilda
6. sep 2009

slniecko tak to mas pravdu tiez si myslim, ze je to lepsie ako antibiotika 😉 ja len dufam, ze mi v moci nic nenajdu lebo pri Samkovi som mala tyzden pred porodom hnis v moci a pritom ziadne problemi 😒 zaujimave ze??? ale doscitala som sa ze su bakterie ktore antibiotika neznicia uplne ☹ juuuj no zajtra budem mudrejsia 😀
inak ktora ocakava neocakava mrchu??? az viem komu posielat virusiky 😉 😀

nadenkaaa
6. sep 2009

bris najblizsie myslim rodoss a kkatka 😉

brisilda
6. sep 2009

nadi mne sa tuez zda ze to uz s tymi zakazmi prehanaju 🙂 cim viac sa snazim davat pozor tym viac xiksov robim 🙄 asi si to uz prestanem vsimat a budem zo vsetkeho trosku a basta 😀 😀 😀 😀 napr. ma prekvapilo ze femibion 800 neobsahuje vela vitaminov ☹

brisilda
6. sep 2009

dik 😀 inak mas super teplotu 😉 paci sa mi takze len tak dalej a zda sa ze aj groke to stupa ze? a tie virusiky od peti boli zlate 😉

sharmana
6. sep 2009

ja bris neocakavam 11., 12.9., neviem presne, lebo mam 28, 29 dnove cykly... 😉

slniecko77
6. sep 2009

..neboj Bris, to bude v poriadku, asi sa netreba na to tak upinat (mne sa to povie, vsak xixi)
..dolezite je brat do 3 mesiaca kyselinu listovu 800mg a vitaminiky papat prirodzenou cestou, teda aspon ja som toho zastanca
..a uvidis zajtra ti bude bublinka mavat 😵 ze mami nestresuj ved tu som 😉

brisilda
6. sep 2009

😀 😀 😀 no kiez by to tak bolo 😀 inak moc si dam v kazdom pripade vysetrit 😉 a ukazem im aj tie brusnicove tabletky co mam az domna zbytocne nepchaju antibiotika 😒 no ak bude treba tak ich budem brat 😝 a na mrnuska sa tesim ak tam bude tak aj foto si poprosim 😉 az si uz emusim robit tolko testov a sledovat // 😀 ci nahodou nezmizli 😠

brisilda
6. sep 2009

nadi pisala si ze ta prsia nebolia tak to je na dobrej ceste mna tiez neboleli 😉 zacali az 3 dni pred planovanou mrchou 🙂 vytok som mala minimalny ale bol natahovaci 🙂 a inak mi nic nebolo takze nemusite sledovat priznaky 😀 nie kazda ich ma rovnake 😉

slniecko77
6. sep 2009

..treba hlavne vela pit, lebo tie potvory sa v mocovom mechure velmi rychlo rozmnozuju, netreba im dat sancu, ale rychlo ich dat z tela von
..viem o com hovorim xixi je to moja ''najoblubenejsia'' choroba...mne sa vsak velmi rychlo zjavuje v moci krv..tak len co citim, ze to na man ide tak nasadim brusnice, urologicky caj (co ty teraz nemozes) a veeeela tekutin
..ale je este jedna moznost, ze je to sposobene tehotenstvom, ale to zajtra zistis 😉

brisilda
6. sep 2009

slniecko ja som mala kvapku krvi v moci asi pred rokom a stipanie ale preslo to rychlo trvalo to asi 5 hodin potom sa to ako zazrakom stratilo a nebolo mi az dovcera nic takze moze byt ze coto som tam mala a teraz sa to prejavilo vraj je to u tehotnych normalne ak neni zapal po zenskej stranke tak je zapal inde 😝 😝 😝 no uvidime zajtra co to bude az to bude inak ako si so snazenim ty?

slniecko77
6. sep 2009

no my sme na tom tak, ze manzel momentalne zije cca 200 mil odo mna,a le ked sa vidime tak snazilkujeme..ale od novembra budeme uz spolu, teda aj naplno snazilkovat 😉
sama som zvedava ako rychlo sa nam to podari

brisilda
6. sep 2009

no tak drzim place aby sa vam to podarilo na prvy sup 😉 a kde je ze je tak daleko?

nadenkaaa
6. sep 2009

ja uz radsej nic nesledujem okrem teploty 😉 lebo by som si zasa zacala nieco nahovarat takto to budem vidiet dopredu ci testovat ci nie podla teploty 😉 ja nejak nemam skusenosti s tymito zapalmi ,mala som mykozu pred casom a to kvoli tomu ze som bola dost chora a brala som atb a tie mi vymlatili vaginalnu mikrofloru odvtedy vzdy ked beriem atb beriem aj probiotika 😀 a co sa tyka tych vitaminov neviem podla mna je dolezita len kys. listova a presne kao hovori slniecko vitaminy prijimat skor v prirodzenej forme -lebo pokial su to taketo tabletky tak je to vsetko take umele ale neviem ludia si myslia ze ked si daju denne multivitamin uz je vsetko ok to ja neuznavam

kkatkaa
6. sep 2009

dobre luci tak sa drz aj v skole aj u lekara a "vidime" sa asi zasa az cez vikend
a neboj sme sa dohodli s testovanim na nedelu 😉
bris neboj uvidis ze zajtra bude vsetk ok a potom nam sem prestastna napises ze mas tehu potvrdene 🙂
bris ja necakam okolo 11. a rovnako so mnou sharmana a rhodos

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre