Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
12. sep 2009

to je tu vzdy tak,ale raz za rok mi to teda voooobec nevadi 😉 tesim sa na to 🙂 a na buduci rok uz hadam pojdeme pozriet s drobcom 😵 idem uz hajat,nejak ma zacalo lamat,zajtra zase do roboty 😒 tak bru nocku,miska 😉

michelle
12. sep 2009

fuuha, robis aj v nedelu? 😕 no nic moc.. tak dobru nocku aj tebe cheer 🙂

janulka04
13. sep 2009

dobre rano dievcata..dnes som tu prva? 😕 nejako uz hodiu nemozem spat...a teplota dne takto....
www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?toke...
😨 😨 😕 😕 takze ste mali pravdu a trosku to vyskocilo.....no ved este ma par dni pred sebou...zavery budem robit v utorok...i ked to skor vyzera na mrsky aj podla krcka 😖

sisa2
13. sep 2009

dobre rano 🙂 danielko ma dnes za odmenu nechal dlhsie spat, vstavali sme az o siedmej 😀

u nas zatial nic noveho - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

sisa2
13. sep 2009

jani - super, dobre znamenie 😉

sisa2
13. sep 2009

cheer - kde mate predajnu? moj brat je ferrari maniak 😀 a danielko mal tiez kopec ferrari oblecka - tenisky, tricka, bundy, siltovky. teraz uz mame len tricka, neviem ine zohnat. a sedacku v aute mame tiez ferrari 😀

sisa2
13. sep 2009

michelle - co to tu citam? ☹ stale dufam, ze z PMS sa stanu tehu priznaky. drzim palceky!!!

sisa2
13. sep 2009

dzou - ten druhy je od narodenia, vsak ma aj vanicku. a ta stolicka na jedenie je dobra haluz 😀
tie kresla, co ste spominali s petou su super. len na SK ich myslim nemaju. raz som to niekde videla predavat, ale ta palka 😕 to fakt u nas malokto kupi.

sisa2
13. sep 2009

nadenkaa & groka - ako dnes????

sharmana
13. sep 2009

dobre ránko, tak ten moj mm ma zobudil už o 6:11, by som ho zaškrtila....
sisa, jani obe máte výstup teplotky, takže super, držím palce 😉
čo máte nového? no dnes ráno som si všimla že sa mi trochu prsia naliali a začali ma boliet bradavky na dotyk, takže už to asi začína... a robila som si test, akože z ranného moču, no kupila som dva testy a môžem už z istotou povedať, že tie, čo sú akože najcitlivejšie, sú najmenej citlivé, konkrétne Rapiclear už viem že nestojí v rannom štáiu tehotenstva absolútne za nič.. mamatest mi ukázal dnes dve silné čiarky, aj ked som musela chvílku počkat, kým sa ukázala tá druhá.. odfotím a dám do albumu... takže rapiclear ani nekupujte... možno je dobrý, ale asi tak, keď je žena už v 6tt, že to musí zachytit aj testovací papier na parfémy 😀 😀

petafr
13. sep 2009

ahojte, aj ja som uz hore.http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 ja dnes takto, mierny pokles, ale zase som merala o hodinu skor, ako som mala. Potom som skusila este o hodinu (ale uz medzitym som bola na WC) a mala som 37,1 (namiesto 36,9), takze zatial sa to drzi celkom dobre.
Sharmi, super fotecka, ja si asi budem musiet na test pockat, tu vo FR najlacnejsi stoji tusim 10 eur, esteze si meriam teplotu... Mamatest tu asi ani neexistuje.
Jani, Sisa, pekne teploty!!! Len tak dalej; Sisa dokedy budes cakat na testovanie?

sisa2
13. sep 2009

shrami - krasny testik 😵 kde predavaju tie s //? by som tam zbehla aj ja kupit 😀

sisa2
13. sep 2009

peti - ked si merala o hodinu skor, tak by to zodpovedalo teplote zo vcera 😉 pekne sa drzis!

ja zatial netestujem. chcela by som pockat do buducej soboty, uvidim, co bude robit teplota. dnes som este len 13DPO, tak mi to este pride zbytocne.

sisa2
13. sep 2009

a sorry sharmi, som ta premenovala 😅

petafr
13. sep 2009

ja som este len 9DPO, ide to hrooozne pomaly, najradsej by som uz zajtra testovala ale skoda peniazkov a potom by som bola zbytocne sklamana, kebyze to nevyjde...
Sharmi, sme si povedali, ze budeme spolu kocikovat, tak to musi tento mesiac vyjst, aby som ta dobehla 😀

sharmana
13. sep 2009

sisa. ale ved ja som dnes 13DPO a už mám výsledky na teste, tak kludne môžes testnút 😉
peti. neboj, ešte ale 3 dni vydrž a potom ak sa bude teplota držat hore, tak testni... no ja dúfam že bude u mna všetko v poriadku, stále trosku spiním, tak som z toho nervozna.. štvrtok pôjdem k dr., len dúfam že mi dovtedy ciarky nezmiznú ☹

petafr
13. sep 2009

neboj sharmi, tvoje ciarky sa pevne drzia... nemaju sancu zmiznut... To je hrozne, najprv sa stresujeme, kedy otehotnieme, potom ked uz sme tehotne, aby sme zostali a potom este plno stresov, vlastne sa odteraz ideme stresovat cely zivot 😀 😀 😀
ja sa uz neviem dockat, tri dni je straaaasne dlha doba!!! 😅

lucialen
13. sep 2009

Dobre ranko baby, Teplota vyskocila ale len o 0,1, normalne je to uz poovulacna teplota, hadam to este pojde hore, FF mi nejde, tak graf mozno neskor 🙂

groka
13. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 kuknite aka sranda

dobre ranko

mrcha este neprisla,iste ma problemi so spustenim

lucialen
13. sep 2009

Sorry Groka, to je riadny pad a vyzeralo to tak nadejne ☹

groka
13. sep 2009

doma mam maroda,maly kasle,ma sople,nechce fukat,ked mu s cistitkami robi jak nenormalny a ked odsavat tobôž,nasadila som mu mucosolvan+caj s citronom a bude lezat len,ak zajtra neprestane kaslat,do skolky sa nejde

groka
13. sep 2009

lucka no jasne,mrcha je to stopercentna,ale dnes by mohla,mohla by aj neskor,ale uz chcem mat opat plodne dni,len za mesiac ideme na svadbu a keby sa jej chcelo napriklad nabuduci mesiac prist skor tak aspon pocas svadby nie

lucialen
13. sep 2009

Tak uz si mala spravne pocity pred 2 dnami, ze pride hnusoba 😒 Veru nech radsej pride co najskor a nenatahuje 🙄

groka
13. sep 2009

a ja sa citim ako chripku,zalahuje mi v usiach,kaslem,vcera vecer ako mi bolo zle,potom aj klby ma boleli,idem rychlo spravit polievku a s malym do postele,lebo som kaput,mm neni doma,takze sama som

sisa2
13. sep 2009

groka - to mi je luto ☹ a vyzeralo to tak nadejne 😒 prajem skore uzdravenie obom a nech ta mrcha dlho nenatahuje.

sisa2
13. sep 2009

luci -tym, ze si nemerala pravidelne a niektore dni vobec, ma v tom FF zjavne gulas. som zvedava, ako to u teba pojde dalej.

sisa2
13. sep 2009

my sa akurat chystame s malym na vylet aj s celou partiou, tak tu budem az vecer.
pekny den vsetkym!

brisilda
13. sep 2009

ahojte kocky 😀
shami aj ja som si vsimla ze tie tasty ktore maju citlivost 20 su lepsie ako 10 😀
groka tvoj pad ma mrziiiiii 😠
inak pripajam sa tiez ku gratulacii aj ked oneskorene 😀
dzou ta stolicka na papkanie je chutna ale isto aj ta cena 😀 😀 😀 mne staci aj ta kalsicka s Ikeii 😀 hadam nebudem kupovat novu ked mam este po Samulkovi 😉 a kociky budem riesit asi cez e-bay cenovo su vyhodnejsie ako na SK

groka
13. sep 2009

babule kuki http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 ☹ ale co už,zatial mam len ružový výtok,ale do vecera sa to rozbehne a zajtra uz v plnej parade,tak ze dufam,ze oktobrovy graf bude uz aj zeleny,spravim preto vsetko,dufam,ze mm ma spermijky take ako ma mat,ja zacinam s kyselinou listovou a cajikmi

polievka spravena uz sme ja obedovali,teraz dovaram kuracie prsicka na stave s cestovinou,vecer budem robit pecienky na cibulke s ryzou a zajtra maskovu polievku,idem si s malym lahnut,toho dopujem odstavenymi pomarancmi,mucosolvanom a kvapkami do nosteka,sa pyta krpec do skolky,no ale asi ho zajtra nedam,teplotu nema,no ale uvidim ako bude zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre