Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
29. sep 2009

ved to, ze bris chcela zacat, alebo len zacinala merat BT, tak ako ja, ja som merala jeden mesiac....necely 😀 😀
ahoj, luci: ja by som tiez testla, byt dzou...takto napnuta byt....dobre by som bola na nervy
dzou PMS priznaky nejake su....ak by tedy mala mrcha prist, ako ty myslis....

lucialen
29. sep 2009

Dzou, ja ok, doki oznamila ze cysta uspesne praskla tak ideme dalej 🙂 Dufam, ze tento mesiac uz vajo praskne, lebo prasknem ja od nervov 😀
Ja si tie // neviem ani predstavit, mi to pride take ze sa mi to ani nestane 😒 Aj ked ich urcite najdem, coskoro, dufam, ze do vianoc 🙂 Ale neviem, rodit v lete, v takych horucavach, hmmm? 😒 Si predstavim ako sa kamoska potila v 9tom mes vo februari, tak ako to moze byt ked je vonku 35? 😒

dzou
29. sep 2009

nadi sak to aj tak bude mat 😀 😀
jani ako to myslis? ze ci mam moje klasicke pms teraz?...no zravku nemam jak obvykle oraveze mi nijak nic nejde...a nafucana tiez nie som, akurat tie prsia mam citlive...a to je asi naj znak takze 😖

dzou
29. sep 2009

luci presne aj ja si niekedy myslim, ze sa mi to ani nikdy nestane tie //
jani ja uz v podstate nie som napnuta, ja uz som praskla a cakam mrchu

nadenkaaa
29. sep 2009

luci mne uz je to jedno na zaciatku som si tiez vyberala ze najlepsie by to oblo vtedy alebo vtedy ale teraz mi je to uz jedno 😀 😀 okrem toho moze byt chladne leto 😉
dzou 😀 a co sa tyka tych priznakov vraj pms alebo tehu byvaju skoro rovnake

janulka04
29. sep 2009

viem, dzu, len ze ci mas pocity ako pred mrchou, alebo ani ie....to len tak, mi nejde do hlavy ta tvoja teplota....
luci: tehu v lete je strasne, male sa narodili v oktobri...som zomierala, vazne....fucala som jak lokomotiva a vsade som tahala flasu s vodou 😀 😀 😀

dzou
29. sep 2009

nadi presne ja som hovorila ze nechc em blizenca... ateraz mi to je uuuuuuuuuplne jedno nech je aj blizenec jak repa, nech je hocico len nech uz je 😉
ja viem nadi... no proste mna uz presvedci len ta zaktrajsia teplota co bude robit, som taka zvedava, aj som este v robote rozmyslala ze testnem, ale potom som si povedala ze nie nie...pockam... este aspon do zajtra zajtra budem mat 14dpo...co by asi mala byt moja lf...takze sa to ujasni
luci moc drzim palce aby ovu prebehla tak ako ma a ziadna cysta sa nekonala 😉

dzou
29. sep 2009

jani... no tak ja sa necitim na mrchu nebyt tych prs... ako vobec nemam pocit ze by sa nejaka mala konat...ale to moze byt klamne
nooo este ze tu nie su teple leta 😀 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

podla mna este v lete je to ok horsie je to v tom oktobri alebo v septembri lebo tie najhorsie mesiace si este 2 v 1 ale zasa aj v zime je to o nicom lebo ked je smyklavo alebo ked cloveku opuchnu nohy a nemas si co obut a to obliekanie v zime takze neviem co by bolo vyhovujuce 😀 😀 ,dzou pokial zajtra neklesne tak testni 😉

dzou
29. sep 2009

ale tie prsia mam tak... ze normalne ma vzdy boleli tak ze ked som sa ich dotkla alebo ked som lezala...a teraz ich stale citim aj napr. teraz ked len tak sedim...take zavaly tepla a take mravencenie...take cudne to je 😕

xena323
29. sep 2009

ahojte po dlhsej prestavke....bola som pracovne i sukromne vytazena,co mate nove kocky?????dzou...luci....atd...

dzou
29. sep 2009

ahoj xeny ja pred mrchove... a ty? ako si dopadla?

nadenkaaa
29. sep 2009

no ale dzou to uz som pocula ze ked boli tehu mali take mravencenie podla mna je to stale nadejne 😉 😉

janulka04
29. sep 2009

kelu mi blbne net...taky dlhy text som napisala a nic
nadi, ja viem, ze to moze byt podobne....ale napriklad ja mavam zravost aked naposled nedorazila, uz som bola na pochybach a aj upratovacia mania...aani ta sa nekonala.

janulka04
29. sep 2009

a ozaj...uplne ma presla chut keksovat....akoze vsetko v poriadku medzi nami s mm, len nejako nemam chut....unava...taky pocit, ze staci mi objatie....ja to nechapem....

dzou
29. sep 2009

no ja zravku tiez nic aj teraz som si dala polievku a ani cely tanier som nevladala dojest, vcera som dokonca nevaladal dojest taky mali sacok chipsov 😀 no... ja som nad tym rozmyslala este v robote..ze ci sa citim tak jak predtym, ale nezda sa mi to na mrchu..no mudrejsie budeme zajtra najskor sa ta moja mrcha som mnou sakredo poharava a vymysla si nove pms...

janulka04
29. sep 2009

a ani ja nechcela blizenca...ale kaslem na to...budem mat doma mojho otca, zmenseneho 😀 😀 😀

janulka04
29. sep 2009

dzou, vyzera to ze tento mesiac to je vsetko cudne.... 😀

dzou
29. sep 2009

ja ak by sa nieco zmenilo tak moju sestru 😀
no ja teraz uplne hrozne citim tie prsia take horuce... teraz sa mi to starsne rozbehlo...takto som to fakt este nikdy nemala... a ty jani fakt nic nic nic ziadn priznaky?

dzou
29. sep 2009

hej ale este nezabudnime ze moj mm je pannic a tym sa tento mesiac darilo 😀 na to dnes napadlo, uz som na to zabudla 🙂

janulka04
29. sep 2009

😀 ved to dzou: 😀
inac, dzou, ja mala krce, tie slabiny ma tak tahali hnusne....prsia ma boleli, unavena som bola, raz som tyckovala...a teraz nic....
to ma chytalo na zaciatku....aj v pase som pribrala, aj cez prsia...ze som musela new nohavice kupit 😀 😀 😀
teraz nic, zdochlina je zo mna, nic ni nic sa mi nechce

dzou
29. sep 2009

tak mozno to este pride 🙂 zase alet ak dufam,ze aspon moc zle ti nebude 😉
nadi a inac ako vy s tou kuchynou? uz ste nejak pokrocili?

dzou
29. sep 2009

no sak aj mna tahali tie slabiny ale uz asi 2-3dni nic... ale dakedy ma zaboli v podbrusku..

nadenkaaa
29. sep 2009

cakam na obklad akurat sme uz zaplatili prac. dosku aj digestor mame doma zajtra sa ide pre dosku takze tak pomaly 😉

dzou
29. sep 2009

ale tak do vianoc ju stihnete, nie? 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

daj pokoj dufam ze tweraz v priebehu 2 tyzdnov to bude lebo inak ma poraziiiii 😀 😀

dzou
29. sep 2009

dnes som inak aj rozmyslala ze aky konicek by som zacala aby som tak nemyslela na tehu... co robite vy?

lucialen
29. sep 2009

Xeni, ako si dopadla? Prisla mrcha? 😒

dzou
29. sep 2009

nadi 😀 😀 my sme zacali v marci a este furt nemam kachlicky 😀 😀 ale tak dufam, ze do vianoc budu...
no xena napisala a nejak zmyzla neviem kam...

lucialen
29. sep 2009

Mne to bolo vzdy jedno, kedy sa narodi babo, my sme cela rodina narodeny v prvej polovici roka, od augusta do decembra nemame nikoho, tak by sa to zislo vyplnit. 🙂 Ale s tymi opuchnutymi nohami ma to nenapadlo Nadi 😉 A tiez nova vetrovka na zimu je drahsia ako tricka na leto 🙂 Ja by som len chcela tie prve tri mesiace mimo zimy a chipkovych epidemii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre