Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
15. júl 2009

...kde ste???

aljona
15. júl 2009

ahojte

aljona
15. júl 2009

ja tiež veľmi túžim po bábätku, s manželom sa snažíme asi 2 mesiace, ale moc ho nemám doma, takže je to ťažké

rhodosbb
15. júl 2009

Vitaj Aljona 🙂 akú máš peknú fotku 🙂

2 mesiace snaženia, to je nič, aspoň máte s mužom väčšie vzrúšo, keď nie je často doma 😀 A koľko máš rokov?

aljona
15. júl 2009

ahoj rhodosbb: mám 29 rokov teda už už najvyšší čas. A ty?

aljona
15. júl 2009

No dobre tak si tam idem dať normálnu fotku

tea333
15. júl 2009

aljona vitaj u nas 😀
a uz riesis aj mersnie BT ovutesty alebo hlien? alebo len tak pozvolna? 😀

tea333
15. júl 2009

malalady ty uz mas priznaky?? si sikovne rychla 😉

rhodosbb
15. júl 2009

aj ja mám 29 rokov, som aprílový baran 😀

aljona
15. júl 2009

ahoj tea: ďakujem, už som o tom prečítala nejaké veci, s BT začnem od budúceho cyklu no a ovu testy som skúšala, aj som mala ovu, aj bolo to čo malo byť a nič

tea333
15. júl 2009

ved to nemusi byt hned 😒
niekomu to ide prvy mesiac, a iny musia pockat par mesiacov 🙄
ja skusam teraz prvy mesiac, zatial sme stihli len 2x ale v pohode pockam..

aljona
15. júl 2009

tea: ty si už tehotná?

malalady
15. júl 2009

tea ja som sa tiež čudovala... ale tú palenku ten pach neznesiem aj ked som bola s Tobíkom aj stým čo som musela íst na potrat... neznášam ten pach to ti je taký čudný fúúúúúúúúúúúj 😖 😖

lucialen
15. júl 2009

Ahojte, no my uz zajtra asi zacneme snazit, rozmyslam, ze kupim ten ovu test, co to urobi 😖
A ja mam 26 a bude to moje prve, teda druhe ☹

tea333
15. júl 2009

nie nie som, teda uvidim na konci mesiaca 🙂 mozno aj som, len este neviem 🙂
malalady tak to mas dobre ze to mas odsledovane,aspon vies ci si alebo nie si 🙂

aljona
15. júl 2009

lucialen: koľký deň cyklu si? Aký ovu test si chceš kúpiť?

fazulka1512
15. júl 2009

ahojte, lucialen aj my zaciname od zajtra, som zvedava ako dopadneme, budeme sa navzajom pozorovat a podporovat, samozrejme aj s ostatnymi
aljona- ahoj, srdecne ta tu vitam, a poslusne a trpezlivo cvalaj na nasom konikovi

malalady
15. júl 2009

tea na ten pach si velmi dobre spomínam.. 😀 bo ked som ani netušila,že som teu som robila časníčku takže pálenka stále smrdla no vtedy som netušila čo mi to tak divne smrdí... fuj.... 🤐

malalady
15. júl 2009

tea🙂))))))))))))))))))))))) ja ti držím aby si bola

tea333
15. júl 2009

ja si tiez, velmi by ma to potesilo 🙂
baby co sa tyka testu na ovu urcite si kupte right time iba pruzkovy nie kazetovy, tie maju 2v1 a 5v1 a 5v1 ma neuveritelnu cenu, vychadza to asi 20sk za jeden test...

tea333
15. júl 2009

malalady a priatel sa tesi? lebo si nebol velmi isty si pisala 😒 niekde na zaciatku

dijefcatko
15. júl 2009

ahojte, no tu to teda fakt fičí! Od poobedia som nebola a nestíham čítať! 🙂
Rhodosbb: mam model Feria, je zvláštny, ale krásny. Hodia sa mi čiastočne vypasované šaty.
Holky a máte niektorá skúsenosti s mikroskopom na zisťovanie ovulácie? Zdá sa mi to lepšie ako kupovať ovu testy. Toto je jednorazová investícia a vydrží to roky.

tea333
15. júl 2009

dijefcatko dufam ze to nebudem musiet riesit roky ☹

lucialen
15. júl 2009

Ja som dnes 12DC, zatial nic neboli, takze myslim ovulka este nebude. Predpokladam az buduci tyzden, ale treba to uz poistit. No neviem ake ovu testy budu mat u nas, dufam, ze bude daky vyber.
Ja som si objednala ten mikroskop v januari, a potom som zistila, ze som tehu, tak som to zrusila. Takze neviem co je to zac, ale citala som plusy aj minusy.

dijefcatko
16. júl 2009

tea333, myslela som to tak, že to vraj môžeš použiť aj pri druhom a treťom tehotenstve, preto roky 😀 samozrejme, že nám to všetkým čoskoro vyjde! Neskutočne už túžim po brušku 😅

tea333
16. júl 2009

Dijefcatko jasne🙂 inak dobre ranko vsetkym, ja som este v posteli tak napisem ked sa znova zobudim;)

tea333
16. júl 2009

Pisem z telefonu preto ti smajlikovia😉

dijefcatko
16. júl 2009

Dobré ránko! Vyzerá to tak, že tu dnes strávim kopec času 🙂 Teším...

bamb27
16. júl 2009

dijefcatko... tiez zdielam tvoj nazor ze ten mikroskopik je asi vyhodnejsi.... nie ze ho mozes pouzit aj pri druhom, tretom ci patnastom tehotenstve... ale je to dobre aj ked nechces otehotniet ked nechces brat nejake ine formy kontraceptiv

andzi
16. júl 2009

ahojte, máme tu nejaké nové tehuľky?

Dnes v noci som sa zobudila na bolesť asi v pravom vaječníku, inak necítim žiadne príznaky, ale mrcha stále nedorazila. Už som na 31.dni. Neviem, čo si mám o tom myslieť. Test som si ráno nerobila, manžel ma prehovoril, nech po včerajšom negatívnom teste vydržím ešte aspoň 2 dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre