Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
19. okt 2009

motylik - ake tabletky si mala? tieto vianoce budu pre nas vsetky super, lebo budeme mat v bruskach svoje pokladiky 😵

motylek17
19. okt 2009

sisa mozes poslat viacej fotiek z domceka, pls... 🙂 ...
dzou, minuly rok sme finisovali s byvanim...cize este na stedry den chlapi robii do pol siestej vecer, aby som ja mohla mat stedrovecernu veceru u seba... cize sme boli taky neodychnuty (bo sme pracovali dva tyzdne v kuse pomaly od rana do rana), ze ani neviem, ze nejake vianoce boli... ale tento rok si chcem uzit vsetko co k tomu patri...

motylek17
19. okt 2009

sisa zavidim toho pokladika co mas doma... je strasne zlaty... 🙂

sisa2
19. okt 2009

kokos to co je, preco mi vymazali fotku domu? vsak tam bol danielko 😕 😠

motylek17
19. okt 2009

aj ja som pozerala, preco ju tam nemas... sisa myslim HA...

sisa2
19. okt 2009

dakujem baby 😵 ale krpec dokaze byt obcas aj riadny cert. mam pocit, ze denne musime mat aspon jeden vystup, inak sa to nerata 😀

maji, hodim fotky niekam inam a poslem link, tu by mi to zjavne vymazali 😠 niekedy mi tu tie pravidla idu dost na nervy 😖
a uvidis, tieto vianoce si uzijes se vsim vsudy!

sisa2
19. okt 2009

pri HA som mala pravidelne 28 dni, pomaly na hodinu 😀 vidis, na to som uz uplne zabudla. ale odkedy neberiem, tak to je des a hroza. a to je uz peknych par rokov, takze sa mi to malo uz davno upravit.

motylek17
19. okt 2009

... no ja ju neberiem od juna... a odvtedy mam 30-34 dnove cykly... ale tak aspon taketo ako ziadne... setra vysadila HA a uz rok nema mrchu... ☹

motylek17
19. okt 2009

sisa ty si este v praci??? dokedy pracujes???

sisa2
19. okt 2009

fu, tak to mozem byt tusim rada, ze mam vobec nejake cykly a ze som sa dopracovala k ovu 😉

este som v robote, ale akurat to tu balim a padam pre danielka. som tu ca. od 8:15 - 16:45

motylek17
19. okt 2009

lucim sa s vami, odchadzam domov... pekny vecer ak by som sa uz nestavila... 😉

dzou
19. okt 2009

tak pa baby inac ja som mala taku obovsku tu tekvicu sme ju kupili na trhu.. to ten ujko co ju vypstoval kludne mohol ist na sutaz o najvacsiu tekvicu sak len teraz som ju dostruhala 😅 😲 😲 a je jej uuuuuplne plny velky hrniec no aspon budem mat pokoj do piatku 😀

sisa2
19. okt 2009

dzou - mnaaaam, mi robis chutky. hned by som si dala 🙂

dzou
19. okt 2009

vrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 tak sa hnevam tej tekvice bolo tak vela ze mi naspodu torochu prihorela lebo sa to nedalo rozmiesat 😠 tak som to prehodila do druheho hrnca ale stale to citit ☹ a teraz prisiel mm domov a hned ma sprdol ze som mala dat polovicu do mraznicky 😠 😠 😠 😠 😠jooooooooj dnes mi to nejak nevyslo 😠 😠 😠 a pritom tu je take tazke najst taku tekvicu 😒 no nic tak na buduce...
inac dost ma boli to podbrusko mrchovsky nechapem... dufam, ze nemam nejaky zapal alebo tak

sisa2
19. okt 2009

to mi je luto ☹ je uplne nepouzitelna?

dzou
19. okt 2009

inac baby od zajtra robim az do piatku takze tu budem az podvecer zase... tak aspon mi to cakanie rychlejsie ubehne 😉

dzou
19. okt 2009

ale nie da sa to zjest... len mm sa hneva hlavne preto ze som nedala pol. do mrazaku ale tak to preije 😉

sisa2
19. okt 2009

aby mal zasoby na zimu??? 😀

lucialen
19. okt 2009

Caute baby 🙂 A vy co take rozpisane, neviem kedy to dobehnem 🙂
Skusku som spravila na A 😀 Mrcha v plnom prude 😠 Ale dnes som ani nesmutila, to som stihla uz v piatok 😉
Miska, ta baba vesti s nejakym prstienkom, ale podla coho neviem 😉 Ja som jej napisala, ci sa moze na mna kuknut, inak o mne nic nevie, a napisala, ze tehotna asi nie som, mrcha pride zajtra (teda dnes) a nech sa nebojim, mimco bude skoro 🙂 No tak mrcha teda prisla 😒 Ale ostatnym babam to tam nejako vychadza, pisala, ze buduci mesiac vidi min 2 tehulky a aj dalsi mesiac 🙂 Tak ale snaziliek je tam dost 😒

dzou
19. okt 2009

hej hej sis...ale aj preto ze fakt ta tekvica bola obrovskaaaaaaaaa
luci aj na mna sa kukla a ja neviem... mne to nevyslo moc dobre tak tomu proste neverim 😀 teda napisala ze plodna som ale ze si bockam a ze maminou budem az v roku 2011.... keby som tomu verila urcite to tak bude takze neverim 😀 😀

dzou
19. okt 2009

ako nehovorim ze nepise pravdu alebo tak ale ja som to tak musela urobit 😀

lucialen
19. okt 2009

Dzou, tak dufam, ze tebe to nevyjde (az v 2011) a mne hej 😀

lucialen
19. okt 2009

A nevies podla coho to robi?
Idem sa sprchovat..

nadenkaaa
19. okt 2009

baby o akej babe co vesti to tu pisete? aj ja chcem vediet ci budem maminou 😉

dzou
19. okt 2009

je to salute... vacsinou je v grafoch bt... robi to s vlasom a prstienkom a ja teda dufam, ze u mna sa sekla 😀 a mozno aj hej lebo vazne tak ma boli to brucho... ze mozno aj daco z toho bude 😉

nadenkaaa
19. okt 2009

a myslis ze jej mozem normalne napisat a poprosit ju? 😅

dzou
19. okt 2009

normalne aj rozmyslam ze zapisem do ff cramps... no uvidim este

dzou
19. okt 2009

hej urcite ona tu vestila vsetkym ked si ju poprosila 😉

nadenkaaa
19. okt 2009

idem jej skusit napisat ip 😉 dakujem potom ked budem vediet tak vam poviem 🙂

lucialen
19. okt 2009

Co mas bolesti brucha Dzou?
Ja nebudem merat tento mesiac, som sa rozhodla, len v case ovulky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre