Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
20. júl 2009

Ahojte a pekný večer! Tak my už snažilkujeme v plnom prúde po mrche 😝 . Vo štvrtok ideme na pozorovanie vajíčok, manžel na spermiogram...takže to musíme mať 3 dni pauzu. Teraz mám opat veľa elánu, len neviem, neviem, ako to zase zvládnem, ked mrcha o 21 dní príde. ☹

andzi
21. júl 2009

ahojte, no tak ja sa tento mesiac zase pridávam ku snažilkám. V noci mi zostalo zle, začalo ma bolieť brucho no a potom prišla mrcha, zdá sa mi, že silnejšia ako bežne. Takže keď to prejde, začíname odznovu. Bolo mi smutno, aj som si poplakala, ale predsa sa nemôže život zastaviť.

ellit
21. júl 2009

babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nemozem tomu uverit, spravila som si rano test a boli tam // 😀 , ta druha nebola taka krvavocervena ako ta jedna, ale je tam jasne vidiet. Len vcera som mala dostat mrchu, tak ja dufam, ze sa to nezvrati tym nespravnym smerom a o tyzden testujem znovu 😀 😀 😀

a dneska ma moj syncek 1 rooooooooooocik, kraaaaaaaaaaaaaaaasny dnik to bude dufam 😀

lucialen
21. júl 2009

Ellit ratulujeeeeem k ciarockam aj k syncekovim narodeninam 😀

fazulka1512
21. júl 2009

dobre ranko, elit to je super, tesim sa s tebou, och ale si ma potesila,davaj na seba pozor, daj test do alba nech mrkneme a syncekovi vsetko najlepsie

fazulka1512
21. júl 2009

som trosku prekvapena ze vsetky julovky su v teme zaciname v auguste, to sa budeme takto presuvat 😒

andzi
21. júl 2009

ahoj ellit: gratulujem, si šťastná tehuľka, krásne ti to vyšlo na prvé synčekove narodeninky.

ellit
21. júl 2009

dakujem babulky, nechcem to zakriknut, ale snad je to naozaj ono, ved hodim po obede foto do albumu 😀

nadenkaaa
21. júl 2009

Caute babule ,takze blahozelam elit a tesim sa s tebou nech to krasne silnie ta ciarka 😀 😵 a malemu krasne narodeniny 😉 🙂
andzi je mi luto ze to nevyslo ale urcite sa to podari uz coskoro 😉
my s drahym sme na to vhupli uz vcera vecer takze pracujeme na dialnici a snad ju vybudujeme uz tento mesiac😀 😉

biancarv
21. júl 2009

ellit gratulujem srdečne a synčekovi prajem všetko najlepšie k narodeninám, no tak ty musíš mať dneska úžasny deň, andzi to mi je lúto ale prajem príjemné snažilkovanie 😉

katy1979
21. júl 2009

fomarik neboj raz to urcite príde. len pekne snazilkujte. a na spermiograme ste uz boli niekedy ci drahý tam ide prvýkrat?

ellit gratulujeme takze dnes mas stastný den. dvojnasobna radost.

ach jaj kedy tam my uvidime tiez dve ciarky to bude veselo.
ja musim ist este tento týžden do socialnej nech to mam z krku. neviem preco ale mam taký blbý pocit ze v auguste to vyjde 😅

andzi
21. júl 2009

Ja som dnes celý deň z toho normálne smutná, lebo už sme sa s manželom začali tešiť a čím dlhšie ms mešká, tým väčšie sklamanie. Hneď ako skončí ms pôjdeme snažilkovať. Rozhodla som sa, že si budem robiť aj graf BT, aspoň kvôli prehľadu. Je lepšie snažilkovať každý deň alebo každý druhý? Neviem, ako trafiť ten správny deń.

andzi
21. júl 2009

bianca: ty si sa už testovala?

katy1979
21. júl 2009

andzi raz za 2-3 dni. ja si robim graf tento mesiac ale zatial som z toho jelen 😅

biancarv
21. júl 2009

andzi ešte nie, bojím sa toho testovania, ale neviem do kedy budem čakať, možno do zajtra, alebo do konca mesiaca, ešte neviem a podľa mňa čo sa týka toho snažilkovania tiež stačí raz za Dva dni (ved spermie prežiju v pošve 48hodín)

andzi
21. júl 2009

bianca: ale veď ty si už riadne v omeškaní s mrchou, si skúsená tehuľka, nie ako ja, už vieš čo a ako tvoje telo reaguje. Ja som si na každé zabolenie v tele myslela že je to príznak tehotenstva. Ale keď mi už včera na 36.DC tehotenský test vyšiel bez náznaku druhej čiarky, pochopila som, že je to už pasé tento mesiac. A tak aj bolo. Nad ránom prišiel dôkaz.

tea333
21. júl 2009

ahoj baby, ja som sa dnes bola vyvalovat s mamou na strkovisku a umyvala si afto, tak som tu este nestihla byt..
elit- gratulujem, budes to mat dobre zapamatane tento den 😉
andzi nic si z toho nerob, to sa jednoducho stane, ale august je este pred nami 😝
biancarv-ty si uz uplne vytehulena 😀 😀 😀

sabiatko
21. júl 2009

cavteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵

prave som dorazila domov... konecne. nestihnem to teraz vsetko precitat baby, lebo musim troska porobit okolo domacnosti, ale zajtra rano tu nabehnem. tak mi zatial napiste, co sa za poslednych 10 dni udialo... dake nove tehulky a tak 🙂

a zdravim vsetky nove snazilky, nech sa vam dari a coskoro pride babetko 😵

biancarv
21. júl 2009

andzi no ved to , už som si istá že som tehu, tak kašlem na ten test, už sa len rovno objednám k doktorovi a bude po probléme 😀 a prajem ti aby sa vám to už v auguste podarilo a ako dlho sa vlastne snažíte?

ahoj tea, no som zvedavá či nebudeš náhodou tehu tento mesiac? 😀 kedy má prísť mrcha?

zlata2
21. júl 2009

AHOJTE, som len par dni po plodnych..presnejsie 17dc a uz mi byva nevolno a pobolieva podbrusko akoby som mala kamene v bruchu, trva to druhy den...myslim ze nam to vyslo..som si ista..ked som bola prvykrat tehu, mala som take pocity ale trosku v neskorsom termine, teraz po porode je predsa vsetko citlivejsie..no to som zvedava ci ta mrcha pride, ci nie..?!nechcem sa este predcasne tesit, ale urcite taketo stavy nemam vsugerovane, trochu ma to tiez prekvapuje, ze tak skoro reaguje moje telo..dufam, ze prve tri mesiace nepregrcam..

fazulka1512
21. júl 2009

biacarv-pobavila si ma, dobre na to ides, vies ze si tehu, test ti netreba, rovno ides k lekarovi a ten tam najde malu fazulku 😀, tesim sa s tebou

brisilda
21. júl 2009

kocky takze gratulujem vsetkym ktorym sa to uz podarilo a na teste si nasli vytuzene 2 ciarocky 😀 mne zatial test ukazuje len jednu 🙄 no dufam , ze sa to do konca mesica zmeni 😒 ak nie tak si nasadim po mrche antikoncepciu a budeme sa snazilkovat az niekedy v zime 😀

lucialen
21. júl 2009

Ahojte, dnes uz 18DC a ovulka sa este neukazala, asi to zase bude az 20DC a dlhy cyklus 😠 Ale istime to 😀

andzi
21. júl 2009

baby, ako si zisťujete ovulku? Testami? Alebo meráte BT?

biancarv
21. júl 2009

ahoj zlata, tak prajem aby ti to vyšlo a verím že tvoje inštinkty sa nemýlia tak ako moje 😀

dakujem fazulka za podporu 😀

tea333
21. júl 2009

joj biancarv neviem, mam 21. DC tak budem cakat kym mi to nebude podozrive 😀

andzi tento mesiac som sa testovala a poviem ti ze 10 krat som mala negativny test a raz taky ze trosku ciarka(ale zevraj sa to ma brat ako neg) takze som podla nic neovulovala vobec a to je blbost..uz par krat som na gynde trafila ovu a mi povedali ze mam takze som zdrava, a bolel lavy vajecnik..neviem ci som ja blba alebo tie testy 😀 😀

zlata vsetko je mozne podla mna, vsetko co povedali vyskumy a lekari su len dohady, nikto presne nevie ako to je a kazdy to ma inak..takze je mozne ze mas priznaky..aj ked, vies ako nechcem malovat certa na stenu ale prvych par tyzdnov je neistych, myslim ze fazulka sa ukotvuje az po par dnoch..

andzi
22. júl 2009

tea: presne ani mne minulý cyklus ani raz nevyšil + ovu test a pichalo ma vo vaječníkoch takže neverím, že by folikul nepraskol.

biancarv
22. júl 2009

dobré ránko prajem, no ja sa do tých ovu testov nevyznám, ale na nete som čítala že žena približne dva razy do roka nie je plodná, proste že sa neuvoľní dozreté vajíčko, takže možno preto vám tie ovu testy nič neukázali...

sabiatko
22. júl 2009

dobre ranko baby 🙂

tak kukam, ze tu sme minimalne 3 na zaciatku tehotenstva... bianca a zlata gratulujem 😉 ja som pred 2 dnami videla moje malinke babetko a hoci podla poslednej MS som v 7 tyzdni, doktorka vravi, ze v takom 5-6 tt. ja som jej aj tak sama povedala, ze som otehotnela ku koncu cyklu, lebo som to uhniezdenie poriadne citila.

no drzim vam vsetkym palce...

fazulka a ty ako? som odisla zrovna ked si bola na rade... tak ako to vyslo tento mesiac??

andzi
22. júl 2009

ahoj sabiatko po akom dlhom snažení vám to vyšlo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre