Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
12. nov 2009

no dzou, tiez si myslim ze moje telo este velmi spinka, a aj teplotky 😉 dufam 😠
vsak uvidime dnes rano 😉

cheerlady
12. nov 2009

sharmi no dr.myslela skrining ako klasicky utz,lebo aj moj dr.tomu tak hovoril,ze sa robia 3 - v 10tt, potom v 20tt a nakoniec v 30tt 🙂 co sa mi zda ale dost malo iba 3 utz za cele tehu 😒
letim baby domov z prace,este na domcek kuknu,co je nove a potom domov a zacinam balit,tak si vas urcite popri baleni a ordinacii zapnem 😀

lucialen
12. nov 2009

Majka, podla mna si nemala ovulku. Ked vajko praskne, vybehne z neho zlte teliesko ,ktore produkuje progesteron a len ten ti zvysi teplotu 😒 Kedze sa teplota nezvysila, nieje progesteron, ani teliesko a teda vajko este neprasklo 😉
Treba merat a snazit dalej, az pokial teplota nestupne, musi ti skocit aspon o 0,2 hore

dzou
12. nov 2009

cheer ja tu v uk pojdem na utz 2x!!! tak ze ti je dost asi ist 3x 😉

cheerlady
12. nov 2009

dzou tak diky 😀 😀 😀 ale no je to otras,keby sa nieco medzi tym stalo,tak to ani nezistia 🙄

majuska7979
12. nov 2009

lucialen, dufam ze nemas pravdu 😒 bola by som velmi smutna ze sme nechytili ovulku 😒 a ci ju vobec mam 😢

sharmana
12. nov 2009

cheer. ano, tieto 3 sú povinné...ale medzitým sa môžeš objednat na 3D ultrazvuk a podla mna, keby si požiadala dr. tak ti urobí sono...

lucialen
12. nov 2009

Inak to je jedno kedy merias, hlavne aby si merala v ten isty cas, mozno je ovulka dnes 🙂 Vcera ta mozno uz pobolieval, lebo vajko uz je velke a pripravuje sa na prasknutie ale prsklo az dnes, takze BT skoci az zajtra 😉

kkatkaa
12. nov 2009

babiky na co je dobry ten duphaston? ja som to nikdy predtym nepocula a tu ho baby beru bezne

cheer kam ten tvoj mm chodi na tie jeho skvele napady? aby ti neurobil bitunok za tujami 😒

majuska7979
12. nov 2009

lucialen, no tak to sa aj dnes vrhnem na mm, len nech dojde domkov 😀

sharmana
12. nov 2009

katka. v tehotenstve sa používa na podporu činnosti žltého telieska, aby sa mimi udržalo a zastavilo napr. spinenie...
ale používa sa aj pre otehu, o tom vie myslím viacej lucka...

dzou
12. nov 2009

no sak ... ale aj tu na konikovi som uz citala ze utz na zaciatku tehu tiez moze sposobit potrat takze asi preto 😒 ...
inac baby neviem co mam robit... dnes som si kupila canesten .... vcera ma to zase nejak tam dole svrbelo... a je to ten co jednu davku dam dnu..ale neviem ci si ho mam dat lebo je tam aj napisane ze ho nemaju uzivat tehotne zeny a co sa snazia otehu...ako o to by az tak neslo, ale teraz som kukala krcok a je hore a otvora sa ... ovu a blizi aj ked teplotky zatial nenasvedcuju tak neviem ci si ho mam dat alebo nie...

lucialen
12. nov 2009

Majka neboj, na to je meranie dobre aby si zistila, kedy a ci mas ovulku 🙂 Ja ked som merala prvy mesiac, tak som od 12DC cakala ovulku, lebo tak som zvykla mavat, ale teplota vyskocila az na 21DC, skoro som odpadla, ale dalsi mesiac som uz bola mudrejsia 😉 A som ani neverila, ze to meranie funguje, ale dockala som sa.
A ake dlhe cykly mas?

sharmana
12. nov 2009

dzou. ak si pred ovu, tak si ho môžeš dat..

janulka04
12. nov 2009

babule, som narazila na temu v oddeleni Babatka...s nazvom: Mamicky, z coho existujete?! Precitajte si to, ak budete mat niekedy cas....mne az smutno prislo, co dokaze jedna zena urobit pre svoj luxus a pohodlie...sila....akoze styl zarobku je jej vec, ale zbavit sa dietata....sila!!!! mi rislo velmi velmi smutno z toho....

dzou
12. nov 2009

ale zase ide o to ze je to predsa len krem... no dnes asi sexik nic i ked chut by bola 😀 no ale ci to tam nejak neostane a potom to budu mat potapaci horsie... no dnes je stvrtok ovu cakam cca v nedelu...

dzou
12. nov 2009

baby inac precitajte si toto snazilky... preco netestovat tak skoro 😉 http://www.fertilityfriend.com/blog/posts/228.html

lucialen
12. nov 2009

Katka a Myska, duphaston je na upravu cyklu, predlzenie lutealnej fazy aj proti potratu 😉
Dzou, myslim ze tie cipky sa mozu aj v tehu, ja som sa na to v lete pytala dokiho a povedal ze ok

sharmana
12. nov 2009

jani ahoj, nesmieš čítat teraz takéto veci... ja som na toto velmi citlivá a celkovo teraz sa mi slzy spústajú z každej kraviny, napr. dávali v telke reklamu s vianočnou hudbou, ukázali detičky a ako im svietia očká ked pozerajú na rozžiarený stromček a mikuláša na saniach... a normálne som sa rozplakala, že aké sú tie deti maličké nevinné a ako veria na toho ježiška a aké su zlatunké...... asi mi šibe, ja viem, hormony 😀

lucialen
12. nov 2009

Sharmi 😀 😀 😀

dzou
12. nov 2009

teda ide o to aby ten krem nebranil spermijkam...

janulka04
12. nov 2009

sharmi, tam ide o to, ze zalozila temu, ze ako vychadzaju mamin a pritom rozdelila svoje dvojicky...o malu sa stara jej mama...aby jej druhe dieta malo luxus, aky mavala ona!!!! Boze....to mna nas...o!!!! Ako moze niekto rozdelit deti...dvojicky a ist do Viedne sa tocit okolo tyce???? AAAAch, jaj...nechapem....tu su zeny, co bojuju o to, aby dieta mali a niekto sa ho takto zbavi....svet sa zblaznil...

dzou
12. nov 2009

jani ja som to zacal citat to co za p...u😠 😠 😠 😠 😠 ze prizivnictvo na manzelovi 😠 no normalne nemam slov....

majuska7979
12. nov 2009

lucialen, vies ze ja som si tiez myslela ze mam ovulku uz na 11,12dc 😀 takze som troska v soku 😅 a to neviem ci este bude 😕 normalne mavam 29,30,31 dc 😀

nadenkaaa
12. nov 2009

jani ja som tiez to dnes citala a uplne som nechapala aj mm som to citala a krutili sme hlavami ako jedna "matka" m oze rozdelit dvojicky a pysit sa len jednym dietatom a kupovat mu a o to druhe sa ani nestarat nad tym sa rozum pozastavuje ta matka ani nema pravo sa tak volat je to proste maximalne detinske nedospele chovanie 😔
majka 79 pokial mas taketo teploty tak ovu bud je dnes ak zajtra teplota vystupi a ak nie tak ovu este len bude 😅

janulka04
12. nov 2009

ja som docitala po piatu, siestu stranku, kedze dalej sa dama uz neunuvala ani reagovat...preco asi?
inac gordon bleu ostal v chladnicke, mm kupil dnes cestou domov pecene kurca, tak mam na zajtra....ale salat sa papa...

dzou
12. nov 2009

normalne nechapem.... ze ak ma zena vyssi plat ako muz ze preco by mala spajat peniaze s muzom 😖 sak co je uplne drbnuta 😅 sak zijeme spplu a je tpo uplne jedno kto kolko zaraba.... ved sme parnteri no neviem kde to dievca zije ...

majuska7979
12. nov 2009

no nadenkaaa, dufam ze vobec bude 😠

dzou
12. nov 2009

a uz ju uzamkli...myslim tu temu.... ze preco asi

janulka04
12. nov 2009

ved to, nadi...ze najprv ani v pase tu malu nemala, tu si tam pridala tusim vcera vecer....ja som to tiez rozoberala s mm... 😒 ☹ 😠 😠 😠
a inac nadi..ty ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre