Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
13. nov 2009

stahujeme ale nie este do domu,ale uz odovzdavame byt,kde sme boli v podnajme.do domu by sme mohli ist tak za 3tyzdne a dovtedy budeme u nasich,nechceme zbytocne neplatime dalsi mesiac najom,lebo nie je to par korun a zidu sa napr.na zariadenie 🙂 uff,mam tu taky bordel,ale to najhorsie ma este len caka-oblecenie 😝

sisa2
13. nov 2009

luci - tak si to uzi! ja som nikdy nebola v polsku na nakupoch

cheerlady
13. nov 2009

ani ja som nebola v polsku na nakupoch,ale som rozmyslala,ze by sme tam isli pokupovat nieco pre miminko,no este uvidime,ci sa mi tam bude chciet trepat 😅

petafr
13. nov 2009

kocky, este raz dakujem!!!! nadenka, este chvilku pockaj s tabulkou, aj tak budeme viacere 😉 tak to spravis naraz... tehulky, kedy ste si zacali uvedomovat, ze ste tehotne, lebo mne to nejako nedochadza (akurat okrem toho divneho pocitu zo zaludka a jemneho citenia podbruska)... kolko dni vam to trvalo, kym ste sa zacali povazovat za tehulky?

sisa2
13. nov 2009

nadi - dik 😵
ty ako??? cakas zajtra na ortiel? drzim palceky 😵

lucialen
13. nov 2009

Baby, sa ani necudujem ze ste neboli v Pl, ved pre vas je to dost daleko sa tam trepat 🙂
Peti, takze priznaky su iba podbrusko a zaludok?

sisa2
13. nov 2009

peti - ja sa tak este stale necitim 😔 ale to je asi skor tym strachom, ci bude vsetko ok.

lucialen
13. nov 2009

Tomuto konovi nejako dochadza dych 🙂 Hrozne je pomaly 😠

nadenkaaa
13. nov 2009

no mna to tu nejak nebavi ked musim polhodku cakat kym sa mi vobec otvori diskusia a dlho sa to natahuje 😔 😒
ok peti tak dufam ze nezostanente so siskou jedine v juli 😉 lebo potom to isti uz len august 😀 😀

sisa2
13. nov 2009

mne to tu dnes ide tiez strasne pomaly. myslela som, ze mame problem my s pripojenim na net.

lenka2112
13. nov 2009

ahojte,prišla som vás mrk.a vidím samé dobré správy. 😵 😵 😵 😵

peti-aj ja sa pripájam ku gratuláciiiiiiiiiiii.nech všetko dobre dopadne a drobček si tam spokojne nažíva po celých 9 mesiacov. 😵 😵 😵 drž saaaaa. 🙂

sisa-to je super,že na testíkoch sú //.tak sa drobček pekne uhniezdil. 😵 😉

...ku grafom sa vám nejdem vyjadrovať,to nie je moja šálka kávy,nevyznám sa.zatiaľ ešte nemeriam. 😉

k tým príznakom,bodaj by sme mali všetky tehu bez väčších nevoľností. 🙂 ja som mala pri malom bolestivé prsia,únava a trošku pobolievanie podbruška.neskôr nevoľnosti,ale žiadne "faxovanie"-aj to iba do 12tt.a užívala som si to naplno až v nejakom 16 tt.dovtedy strach,keďže som mala aj cystu aj bublinku ☹

babulky,kázala som mm kúpiť testy,ráno skúsim.ešte stále našťastie nešpiním,ale prsia ma bolia statočne a podbruško tiež.tak dúfam,že to nie je z mrchy,ale z niečoho iného. 😉

sisa2
13. nov 2009

leni - verim tomu, ze ked si mala ducha, zajtra uz bude lepsie viditelna. moc moc drzim vsetko, co sa da 😵

ja mam citlive prsia, ale nie nejako extremne, boli ma podbrusko a stale spim 😔 😀 inak mi okrem toho spinenia nic nie je, je mi to nejake podozrive. vcera ma sice natiahlo v eline z jedneho bezdaka, ale to by ma podla mna aj tak, vsak ten smrad je desny pre vsetkych.

petafr
13. nov 2009

luci, citlive prsia, ale len mierne na dotyk, podbrusko ma bolelo poriadne od nejakeho 4. dna nejake styri dni, teraz uz vobec, len ho tak jemne citim, ze tam je, obcas ma troooosicku pichne, ale oproti tomu, co bolo pred par dnami tak nic. Ale na grc mi bolo uz tie prve dni po oplodneni, musela som sa rychlo najest, lebo mi bolo zle a teraz mi ani nie je na grc, ale tazko od zaludka, straaasne ho mam naplnene plynom, ci cim, grkam a prdim (pardoooon) 😀 a uz od vcera vecera a stale neprechadza... tak uvidime.

lenka2112
13. nov 2009

peti-tak to budete mať ešte pestré s tou plynatosťou. 😀 ale nie neboj,možno to z tehu ani nesúvisí,iba si niečo zjedla.mňa tiež to podbruško pred tým nikdy a teraz už na 4DPO ma začalo pobolievať,ale bolesťou to ani nemôžem nazvať.bolo len také citlivé.ešte je občas.ale prsia mám ako skaly.tvrdé a také žilkové. 😝 a kedy bude prekvapko pre mužíka? 😵

sisa. 😀 no pri pohľade na bezďáka by nám bolo viacerým zle. 🙄 no duch tam bol,ale bol to ten Rapid-naprd test,tak nič nie je isté.ale tak strašne dúfam.a včera večer ako sme zaspávali,mi mužík hladkal bruško,tak to bolo milé.len dúfam,že okrem slaninky hladkal aj omrvinku. 😉

sisa2
13. nov 2009

luci - ked bolo nieco na rapide, tak na inom musi byt uz viditelne normalne. ja mam aj teraz na rapide slabsie ciarky, ako na inych testoch 😉
xixi, ze omrvinku, to je zlate 😵

motylek17
13. nov 2009

.... sisus nechodievas do cinskej na obchodnej???

dzou
13. nov 2009

ahojte kocky no ka dobra sprava... peti ja som ti uz nestihla napisat ale ja som vedela ze si tehu a vies preco? kvoli tomu snu... ja mam meniny 6.augusta cize akurat okolo tvojho TP 😀 preto sa ti to snivalo...
tak potichucky gratulujem nech silnejie // aj ja ju vidim 😉
no ja idem zachvilu ku kadernicke ale teda napisem co bolo s mm vcera...no to ani nebla hadka len taka debata...
no lahli sme si do postele ze uz ideme spat a ja ze si dam ten canesten... vytiahnem von tie tabletky a bolo ich tam akokeby 5... a ja hned to je na 5dni??? ja som myslela ze len na 1den... mm hned no a mam po ptakach 😀 ...tak som nevedela co robit kedze ovu sa blizi... tak mu hovorim ze asi si ho dam az na bud. tyzden a on ze preco, sak naco som si ho kupila....bla bla bla... aj ja ze to ako nebude nic cely vikend? no a vtedy mu to doslo...ze ahaaaaaaaaa tak ty mas mat teraz niekdey ovu... no a hned zacal ze preco to tak silim ze ked to ma prist tak to pride ze co vymyslam a tiez hned zacal ze mi z toho sibe lebo chodim na konika (pricom by mi sibalo ovela viac keby som nechodila kedze sa nemam skym o tom porozpravat)... a ze chcem sexik len cez ovu a bla bla bla pricom to vobec nie je pravda... tak samozrejme ze medzitym som sa ja nasrala a ze dobreeeeeeeee tak si ho dam sak mne je to jedno jeden mesiac v prdeli... a on ze tak si to uz nedavaj...no sak viete si predstavit... no a tak som si to sla dat a prisla som na to ze ta tabetka tam naozaj je len jedna!!! skoro ma slahlo... tak som si ju dala uz sme sa aj smiali na tom ze vobec ta debata nemusela byt keby som kukla lepsie...ale pruser je ze teraz vie ze mam mat ovu takze ak ja zacnem iniciovat sexik urcite budu reci typu ze chcem len kvoli ovu ... no a moze sa stat ze on to bude bojkotovat naschval a cely vikend nic nebude no chapete... ale tak uvidim ako sa zachova...
a rhodos ja cakam este vacsi pokles a ovu tak zajtra pozajtra 😉
takze tak 😀 no idem ja pridem vas kuk potom

sisa2
13. nov 2009

sorry leni, som ta premenovala 😅

sisa2
13. nov 2009

maji - ee, ani neviem, ze tam je 😕 dame tam stretko?

motylek17
13. nov 2009

dzou neboj, on to urcite naschval urobil... to ti predsa nemoze urobit.... uvidis, budete mat perny vikend🙂 drzim palecky....
sisus mas rada cinu????

lenka2112
13. nov 2009

dzou-tie reči typu načo nad tým premýšľam a stále rozmýšľam poznám. 🙄 ale neboj nebude si myslieť,že to je len kôli ovu.chlapi keď vidia nažhavenú ženu tak nerozmýšľajú.a keď už budú potápači tak kde majú,nech začne premýšľať. 😀

sisa-nevadí. 😅 pozerala som tvoj album,máte krásneho synčeka. 😵 taký smejko malý. 😉

lenka2112
13. nov 2009

juj babule máte stretko?to je super si vypadnúť. 😉 užite si.

motylek17
13. nov 2009

leni to este nie je iste, to bol zatial len napad, ak by vysiel bolo by to super...

sisa2
13. nov 2009

dzou - jaj, to mi je luto! chlapi niektore veci nechapu. by som mu na just povedala, ak by nieco on chcel, ze teraz nie, ako by sa mu to pacilo 😝 😀
ale fajn, ze to nakoniec dobre dopadlo 😉

sisa2
13. nov 2009

maji - jaska, mam rada a moc 😵 kde to je na obchodnej?

lenka2112
13. nov 2009

motylek-ak máte možnosť a chuť,tak neváhajte.my s nitrankami chodíme pravidelne a vždy to super padne pokecať si.normálne sa teším domkov k chlapom mojim.takto odventilovať sa raz za čas nie je od veci. 😉

motylek17
13. nov 2009

sisus na zaciatku obchodnej je panda... 🙂

janulka04
13. nov 2009

jee, baby, ze cina...mnam....hned by som sla s vami....provokaterky....my dnes ten gordon bleu, kedze vcera bolo kurca k tomu majonezovemu salatu...
dzou, tak to bola teda debata...a vlastne ste sa zbytocne rozculili...stava sa..dufam, ze vikend klapne

sisa2
13. nov 2009

maji - myslim, ze viem kde. tak tam mozeme dat stretko, rada ta spoznam aj osobne 🙂

sisa2
13. nov 2009

jani - a ja by som si taaak dala ten majonezovy salat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre