Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
20. nov 2009

dnes som mala zenu instruktorku baby a si chvalim,je dobra,akurat mne sa zda ze kazdou jazdou jazdim horsie ale povedala ze to sa mi zda,lebo stale mam nieco nove,ale sama od seba povedala ze na 5 jazdu soferujem dobre,tak ma potesila,zajtra mam rano jazdu,chlapi idu prec do 13:00 ked pridem domov,idem upratovat,prat,riady ma cakaju,dnes sa mi uz nechce,bola u nas svagrina,tak sm nacala medovinu,vypili sme flasu a ja uz viac nemozem,zajtra jazdim,tak nechcem spekulovat
maly uz spinka,mm pozera cumlikatora a ja idem asi k nemu si backat a popri reklamach budem chodit sem

sisa2
20. nov 2009

jani - asi by som ju prizabila. neviem si predstavit, ze by som byvala so svokrou pod jednom strechou 🙄
ja som tiez tak nejako dostala mrchu. vobec mi nechybala 😀

janulka04
20. nov 2009

ja som tak byvala len rok a pol a stacilo mi dozivotne

groka
20. nov 2009

sisa hned vpondelok volat dokine nech ti posle recept alebo si pon pojdes,nemozes ostat bez neho
ja by som aspon nechcela,mne rpedpisal doki vzdy na 2 mesiace dopredu

majuska,budem drzat palce any neprisla,kedy ma ozaj majuske prist?som pehliadla

sisa2
20. nov 2009

jarka - super! vidis, ze ti to ide. si sikulka!

janulka04
20. nov 2009

babule, idem drochnit....
som si kukla na E-bayi tie tehu pasy, krasne, vsetky mozne farby aj s kamienkami za 9€ nove a rifle od 11€ H&M, tak asi objednam 😀

papa sladke snicky

groka
20. nov 2009

baby ja vam to napisem,ako to je......ja som dnes mala silnu zapchu a straaaasne moc som tlacila,musela som,aj pol hodin usom sedele na wc,potom ma zacalo boleit velmi brusko a baby od pobedia citim podbrusko ale uplne dole dole dole ako keby som mala svalovicu,je to normalne?citim asi vajecnik,ale tak inak,ako keby bol plna niecim a potom a to len skor v pravo a potom aj taku ciaru ako keby tiez podbrusko

groka
20. nov 2009

tema o sovokrach?????????????no coment,mala by som co k tomu dodat a dost,ale nestoji mi to za to rozculovanie sa

groka
20. nov 2009

janulka dobru noc

motyleeeeeeeeeek kde siiiiiiiiiiiiiiiiiii

sisa2
20. nov 2009

dobru noc jani, ja sa uz tiez chystam. vsak na moje pomery som vydrzala uz aj tak dlho 😀
posli link na tehu pasy, pozriem. diiik 😵

janulka04
20. nov 2009

tak som sa okupcala a tu to je, siska...tieto su nove, bez etikety od 1€ a v nadhernych rfarbach..tatinko mi uz dnes priklepol 3 rozne 😀
http://cgi.ebay.de/BAUCHBINDE-BAUCHBAND-NEU-EIN...
alebo s kamienkami
http://cgi.ebay.de/Bauchband-Bauchbinde-mit-Str...
alebo obycajne
http://cgi.ebay.de/Neu-HOPPEDIZ-Bauchband-Bauch...

ak to chces popozerat po jednom, tak:
http://shop.ebay.de/i.html?Artikelzustand=Neu%3...

janulka04
20. nov 2009

papaaaaa 😉

groka
20. nov 2009

cakam,cakam,ze niekto pride a vsetky idete spinkat,tak idem aj ja,dobru nocku prajem vam,zajtra sa "vidime" 😔

tea333
20. nov 2009

Kto natiahol Kona?

Inak dnes ma napadlo ze idem na mokreho ponika 😀

Hlasim ze idem spat zas ako sa patri 😉 Bola som s kamoskou poprechadzat sa po starom meste, uz je tam taka prijemna predvianocna atmosfera, boli sme na vystave Himalaje v starej trznici a potom si este sadnut do mojho oblubeneho kubanskeho podniku na Mojito, tak sme si dobre pokecali 🙂
Rano sa hlasim s grafom,ale musim podotknut ze ziadne tehu predpriznaky ma nezavaluju 😒

miskahryzka8
20. nov 2009

ahojte, nestiham, ale myslim na vas 😵. Ako motylek, co grafik?

tea333
21. nov 2009

miska motylek dostala MS 😠 Takze tehu bude az v decembri 😉

Dobre ranko vsetkym, som prva co dnes pise 😀
moj graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

xena1
21. nov 2009

ahojky...
tea...graf krasny....drzkaj si teplotku 😉

tea333
21. nov 2009

Dik xeni, ja ti velmi drzim palce na tom IUI, snad sa potom postasti, a budes mat ovela vyssie teploty ako ja 😉

sharmana
21. nov 2009

dobré ránko snažilky a tehulky, ako ste sa vyspali?
no ja som mala dalsí desný sen, akože som bola v egypte na dovolenke a uniesol ma nejaký arab, ktorý všetkým nahovoril, že som jeho žena, tak som nemohla ani ujst, nakoniec sa mi podarilo... ale hrôza... to malé v bruchu musí krútit hlavou že čo tá mamina prežíva v snoch, musela som sa hádzat ako divá, tak som sa snažila utiect 😀 😀

rodos.luci. vyrážame dnes akurát do metra do ZV, zabudli sme oslávencom kúpit nejakú flasku a potom ideme na rodinnú oslavu do reštiky... v europe som bola, ale priznám sa, že ma to neohurilo, lebo v BA tych centier je tak či tak dost... a priznám sa že v týchto menších mestečkách sa radšej prechádzam po centre a obdivujem meštiansku architektúru a tie malé obchodíky v ktorých velakrát kúpim omnoho lepšie ako v centrách 😉

tea333
21. nov 2009

Shami aj mne sa snivali divociny posledne dva dni, dnes ze som sadla do autobusu namiesto vlaku a isiel uplne inym smerom, tak som vystupila a bezala niekam inam, kde som stretla kulturistu ....atd atd..no fakt realne 🙂

xena1
21. nov 2009

baby vy mate sny...ale chapem...ja ked som oba razy bola tehu som sa bala zaspat aby sa mi zas tie strasne veci nesnivali...
tea dakujem...v pondelok sa dozviem kedy ma to presne caka,ale predpoklad je koncom tyzdna...

tea333
21. nov 2009

Xeni tak nech to bude coskoro za tebou, a urcite sa uhniezdi 🙂 Baby co chodia na IUI maju celkom peknu uspesnost, vacsinou sa to podari do 4 krat uolne v pohode..verim ze budes ta stastna a podari sa na prvy 🙂

xena1
21. nov 2009

tea dakujem moooc vsak uz to odkladam pol roka...a je rok co sa snazime...neviem aku to bude mat u mna uspesnost,pokial nemam nepriechodne vajcovody-co netusim,tak nemame nejaky zavazny problem...ja sa tesim hlavne na ten klud a oddych od snazenia...
aj ja ti prajem krasny grafik a potom //......

janka911
21. nov 2009

Ahojte...potrebujem surne poradit..prepacte ze sa vám sem pletiem male nikto mi neporadi.. bola som u lekara a tak somm tehotná ale niekde uple na zaciatku HCG mam 353 a povedak ze sa mi plod nevyvija ale na ultrazvuku bolo vse v poriadku plodnma 3 mm.tak som teraz uplne v strese a pondelok idem zase na krv a spravia mi HCG ze ked sa to nevzysi tak je to zle...neviem co teraz

rhodosbb
21. nov 2009

dobre ranko 🙂
tea, stranku nam natiahla janulka so svojimi pasmi 😀 ja ked som bola tehu, tak stali dobrych vyse 1000Sk 😒 a to sa mi zdalo privela...
sharmi, to mas pravdu s tymi obchodakmi, aj ja sa radsej prechadzam po nasom centre ako pomedzi butiky 😀
tu je moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

rhodosbb
21. nov 2009

ahoj janka, nerozumiem, podla coho zistil, ze sa drobcek nevyvija? bola si u neho viackrat? ale ked bol utz v poriadku, tak sa predsa nemas coho bat. ja viem, ze su to velke stresy a bude to tvoj najdlhsi vikend, ale musis to vydrzat a nestresovat sa kvoli tvojej fazulke a uvidis, ze bude vsetko dobre 😉 🙂

tea333
21. nov 2009

rhodos velmi pekny graf :D

Janka z coho lekar usudil, ze sa plod nevyvija??
Hlavne musis zachovat klud, lekari sa takto uz velkrat mylili..

janulka04
21. nov 2009

ahojte, tak my dnes ideme drhnut byt 😠 , vobec sa mi nechce, taketo akcie niesu pre mna, radsej budem vypekat od rana,ale drhnutie neznasam bleeee 😝
veronika, grafik supis, zatial..drzim vsetky palceky... 😉
xeni, pripajam sa ku tee a drzim tiez vsetky palceky...
tea, teeda, ty si sikula...skoro chodievas spat a poctivo merias...dufam, ze uz coskoro to prinesie ovocie, najlepsie by bolo, keby si to mala ako ja: 1. a posledny grafik zaroven 😀
janka911: neviem, ako ti poradit...kedy si mala asi ovulku? Merias si bazalnu teplotu? Ak si tehotna len par dni, nezostava ti, len cakat...HCG by sa malo zvysit do pondelka urcite uz budes naisto vediet...je to asi tazke, takto cez vikend....
lekar si myslim urobil maximum...

lucialen
21. nov 2009

Dobre ranko baby 🙂 Dnes 7DC 🙂 Normalne som si to musela popocitat 😀
Veronika, Sharmi, mna europa tiez nejako neuputala, ja chodim prevazne len do dvoch obchodov a urcite by som sa radsej prechadzala v centre, lebo BB je krasna, vzdy som tam rada chodila 🙂
tea drzim palce ale bohuzial niekedy tie teploty davaju falosne nadeje, preto ich netreba brat do uvahy 😉 🙂
Janka a to ze sa nevyvija usudil na zaklade hcg a tyzdna v ktorom by si mala byt? A v ktorom tt si asi? Nebolo este srdiecko?

janulka04
21. nov 2009

a teda tiez nechapem, preco povedal, ze sa plod nevyvija.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre