Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
2. dec 2009

ahojte kočky, došla som len na skok... dnes som bola na Vianočných trhoch s partiou priatelov, bolo super, cigánska, lokše... a počasie vyšlo, dnes svietilo slniečko... som úplne spokiojná...
luci. je mi lúto, že ti to zatial nevychádza...
peti, sisa, dúfam že ste v poriadku...
sisa. tie výsledky sú super, takže babo rastie, lebo stúpa aj hcg 🙂
nadenka. už tu máme jednu tehulku, ktorej sa stratil teplomer vo wecku:0 a tebe sa rozbil... snáď znamenie 😉

nadenkaaa
2. dec 2009

sharmi uvidime 😉 bodaj by tvoje slova svate boli 😀
pojdem ja este kuk radio fresh a potm haji 😉 dobru nocku vsetkym aj tehulkam aj snazilkam 😵

sharmana
2. dec 2009

idem aj ja hajat.....dobrúú nocku a nebojte sa snažilky, tie vaše bábätká prídu, oni si len vyberajú ten najsprávnejší čas 😉

dzou
2. dec 2009

ahojte ja zase na skok 😀 nadi sak aj janke sa rozbil teplomer predtym ako otehu 😉 tak drzim palce 😉
petka no ako som ja pisala jedna baba mi tu pisala ze podla BT ovu mala aj podla ovu testov ale podla hormonalneho profilu nie... 😒 takze ani BT nie je 100% ... cize u Luci ak nevidel folikul asi tam naozaj nebol 😔
siska dakujem 😵 ja verim ze sa nam podari normalne verim tym vitaminom a niekedy to staci aj ked to nepomaha teda len verit 😵 😀 sak kolkokrat davali lieky ze pomozu na rozne choroby a pritom to bol len cukor 😀 a pomohlo lebo ludia verili ze im to pomoze 😉 ja som sice chcela byt tehu do vianoc ale tak postaci aj do toho roka co sa budeme snazit 😉

dzou
2. dec 2009

sharmi 😵 dakujeme 😵 sak ja si aj chcem uz zmenit pas na heslo: nic nie je v zivote presne tak ako si to my naplanujeme alebo chceme 😵

sisa2
2. dec 2009

peti - ahojky, myslela som dnes cely den na teba. viem si predstavit, ze ti je smutno, ja si to neviem vobec predstavit, ostat tolko bez mm ☹ na zajtra drzim co sa da, nech ta mimi nenatahuje. verim, ze tehulkujeme spolu. drz sa a daj potom hned vediet. ja idem buducu stredu na kontrolu, budem mat "frei", tak by sem sa mohli stretnut.

sisa2
2. dec 2009

jej nadi, takze ides v jankinych slapajach? 😀 este zbehni nakupit haldy vloziek a cakaj pozitivny testik 😵

sisa2
2. dec 2009

sharmi - tak si mala pekny den. aj ja sa chystam ... ale dnes ma cestou z prace za 10 minut asi 5x naplo, tak neviem, neviem. ale taaaak sa z toho tesim, ze mi je zle 😀
a aj tebe dakujem 😵

tea333
2. dec 2009

Ahoj baby,
ja som bola na vianocnych, bolo tam tolko ludi a taka zima ze sme so spoluziackou skoncili v malecone zase raz, ale super sme si pokecali o vsetkom..inak co sa tyka mojho merania hroza a des, 10.dc a ja nemeriam 😖 koly uceniu som nespala..jaaaj,,..snazilkovali sme vcera 😉 ale snad aj zajtra alebo pozajtra podari, podla toho kedy drahy dorazi..rano meriam 😉
napiste co je nove, nestiham citat

tea333
3. dec 2009

a este teraz rano: http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

ovulu cakam zajtra 😉

groka
3. dec 2009

ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/groka trosku mam tie teploty divne,ale viem preco,no nevadi,ja viem ze ovu bola na 15 alebo 15DC

groka
3. dec 2009

zas tu nikto neni a mne sa zda,ze mali piseme uz,za den 2 strany a volakedy aj 7 stran sme zapisali babule,co sa deje?
kde ste vsetky?
nase tehulky?ostatne snazilky?

petafr
3. dec 2009

ahojte, tak som naspat, vraciam sa k snazilkam, tehotna nie som. V maternici ziadne znamky tehotenstva, od vcera trochu krvacam, malo by to odist samo, ak to nahodou nie je niekde vo vajecniku, do tyzdna by som mala dostat MS, ak nie kyret, ak nie mmt nahodou.
takze tak... vam ostatnym prajem krajsi den, ako mam ja... uz nech to rychlo prejde a zabudnem na to vsetko...

sisa2
3. dec 2009

ach peti, je mi to moc moc luto ☹ to vsetko je ako zly sen ☹ ☹ ☹ posielam velke fuuuu ubolenej dusicky. dufam aspon, ze nebudes musiet ist na kyret, resp. to nie je MMT. ani neviem, co povedat 😢

lucialen
3. dec 2009

Petka, no to je mi strasne strasne luto 😢 Aj tak tomu dobre nerozumiem ☹ Dali ti nejaku vyvolavacku ci co? Ani neviem, co napisat, aby som ta trochu potesila. No len cas to poriesi 😔

lucialen
3. dec 2009

A dobre rano ostatnym 🙂

sisa2
3. dec 2009

tea - drzim palce na ovulku, nech dorazi a nech sa zadari
groka - tak snad ovu bola tak, ako myslis 🙂 veru, aj mne sa zda, ze uz pomenej piseme.

sisa2
3. dec 2009

luci - ty ides kedy k lekvosovi? az ked pride mrcha?

groka
3. dec 2009

petka moja 😢 😢 😢 je mi to velmi luto,pozbieraj sa









jaj mam vyzdobenu spravenu v bytiku,som rada,idem uvarit kapustovu polievku,a budme sa zase motkat po byte

janulka04
3. dec 2009

dobre rano, dievcata 😉
petka...velmi ma to mrzi, tak som ti drzala palce... ☹ 😢 😔
ono su vsetky slova zbytocne, treba tomu cas...verim, ze na ten maly zazrak uz nebudes musiet dlho cakat, dufam, ze cim skor sa postasti zdrave babatko, to ti prajem z ceeho srdca !!!😵
groka, ty sikula, ja som stihla dnes tiez vstat skor, tak som si spravila plnku a peciem plnene kura a k tomu spravim pyre....sa mi nechce nic, vcera som do pol jednej do rana upratovala kuchynu...ale baby...hura!!!! kuchyna uz jeeeeee!!!!! 😀
vcera sme si s mm kupili take mikulasske ponozky, male maju take princeznovske s pierkami a glitrikmi, lebo stale sa pytali, preco nevesia aj mamina a tatino, tak sa tesim, az tam budu visiet...som jak mala 😀 😀
nadi...ten rozbity teplomer je mozno znamenie....ja som isa kupit novy, este aj vlozky a boli mi na ho... 😀 😀 , tak dufam, ze to bude aj tvoj pripad 😵 😉
siska, drzim palce na odbery
lucka.... ☹ tie tvoje darebne foliky....dufam, ze sa cim skor spamataju

cheerlady
3. dec 2009

petulka,je mi to strasne luto ☹ ☹ ☹ drzim palceky,nech to co rychlo prejde a vela sil 😔

janulka04
3. dec 2009

a veru, groka, mas pravdu, nejako to tu viazne....tehulky uz sem chodia pomenej, vcetne mna, mne to komplikuje aj to stahovanie a momentalny chaos v byte, plus vianoce do toho 😝 🙄
a snazilky poniektore zacali obmedzovat, no vetsina ma asi tiez uz predvianocny shon, verim, ze po novom roku sa to polepsi 😵

cheerlady
3. dec 2009

jani tak super,ze kuchyna je komplet,my mame uz hotovu spalnu-vymalovane,pakety a vcera nam namontovali vstavane skrine! 😀 akurat zbytok domu je neobyvatelny,no snad sa to do vianoc stihne a ked nie,tak uz mi je to asi aj jedno-na vianoce by sme boli este u nasich 🙂
mna od vcera zase hrdlo boli,sopel,37 teplota, a to sa mam ucit a zajtrajsiu skusku 😠 a vobec mi to nejde do hlavy a ani nemam chut si k tomu sadnut,hroza 🙄

janulka04
3. dec 2009

chudatko, cheerly, tak sa daj cim skor do poriadku... 😖 , ono teraz je taky cas necas...
ja som inac vcera porusila a kupila som malemu deku....lebo taku tenku nemam, mam len hrubsie...ae dobra cena bola, za 2€ v normalnom obchode a dvoje balenia ponoziek, jedny frote a jedny obyc...potom hodim do albumu....ved to sa neda vydrzat, nic nekupit... 😀 😀 😀

cheerlady
3. dec 2009

jani a co si si dala zavazok nic nekupovat? 😕 😀 ja mam zatial kupenych 5bodyniek,ciapocku a 2capacky 😀 aj by som kupovala,ale uz sa nejak drzim do toho 14.teho,nech uz mozem kupovat aj ine farby 😀
no najhorsie je,ze uz som takuto virozu mala pred 2mesiacmi 🙄 a to ja som predtym nebyvaval skoro vobec chora a odkedy som tehu,uz 2x 😒

janulka04
3. dec 2009

no pekne, ale cheer...ja som pri maych bola skoro nonstop chora a su tu...prezila som to vdaka maminym bylinkam a homeopatikam...dufam, ze uz sa ti budu choroby vyhybat...
praveze teraz klop klop klop, som este chora nebola a to ja byvam kazdu zima, mam stale chytene priedusky, aj moj lekar povedal, ze krcne mandle mam ako handru, ze budu musiet von, tak nechapem, preco tento rok nic...iba na zaciatku tehu ma to chytilo raz, ale som si kupila homeo od WELEDY...drahe, ale fakt zabralo aj mne aj malym a za tri dni...
no a mas pravdu, dala som si zavazok, ze do zaciatku februara nic 😀 , kedze neviem, co to bude a neutral veciciek a chlapcenskych mam kopu, pretoze do 7.mesiaca sme mysleli pri malych, ze budu chlapci 😀 😀
tak chcem take nejake fesi vecicky kupovat uz a kozmetiku...ma to zacina chytat... 😀 😀 😀 😀

nadenkaaa
3. dec 2009

ahooojte babulky 🙂
peti je mi to strasne luuuuuuuto slova asi nepomozu posielam aspon virtualne objatie moja 😔 😔
ja mam pre vas super novinu od januara nastupujem do prace k mensim detom na detske tak aspon tak si budem kompenzovat to ze este nemam vlastne a snad sa to potom skor podari 😵 😵 aj ked teraz by sa mi tehu moc nehodilo lebo lebo nastupit do roboty a byt tehu nebolo by to doveryhodne 😎 tak uvidime asi nacas pozastavime snazenie aspon teraz v decembri uvidim 😅

lucialen
3. dec 2009

No akurat som sa vratila od veterinara, dalsia tisicka sedych vlasov 😒 Mali sme ist povodne na ockovanie so psom, lenze ta dostala nejaky zachvat, posr... sa, nevlada chodit, narazala do steny, potom sa pocikala, vam poviem, taky stres som dlho nezazila a to je len pes ☹ Ja neviem, co budem robit, ked budem mat deti ☹ Tak som volala k veterinarovi, co mam robit, ale nastastie sa jej polepsilo a uz bola ok. Sestricka mi povedala, ze asi som sa len zlakla 😠 Tak jasne ze som sa zlakla, ved som mala pulz asi 300 za minutu 😒 No nevieme z coho to bolo, tak cakame,ci sa to zopakuje 😒 Teraz potrebuje, aby som ju stale hladkala a objimala, no proste decko 😀

lucialen
3. dec 2009

Nadi, tak super, aspon sa trochu pobavis s detickami 😵

janulka04
3. dec 2009

nadi, jeee, to som rada....gratulujem upimne k novej praci a prajem nech si spokojna 😵

tak a dala som vam sem do albumu tu moju pneumatiku....aby ste videli, ze ja teda rozhodne chuda niesom 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre