Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
15. dec 2009

no minuly mesiac, sa to pretiahlo, lebo sme leteli do pl a potom z pl na svk, a zo svk znova spat do pl a potom z pl do UK, takze vacsinou mam taky cyklus jak cestujeme, ja to mam vzdy troska stresy, vies, neznasam lietat 😖 😖 takze myslim ze to sa mi presunulo preto, lebo inak mam cyklus 29,30.=,31 dni 😕 a 31 to je maximum

majuska7979
15. dec 2009

no uvidime, mudrejsie budeme buduci cyklus 😀

majuska7979
15. dec 2009

inak diki moc a ty ako si na tom???

majuska7979
15. dec 2009

ktory dc si ty??? a ako dlho sa snazite???

brisilda
15. dec 2009

kocky mne dnes vypadol net ☹ lucka foto uz je v albume no trosku nekvalitne hadam mate predstavivost a viete kde je hlavicka a chrbatik 😀 dnes som si urobila radost a kupila sebe a zubrienke tricko 😀 nas otecko ma po chlebe ak pojde s babom von bez maminy 😀
peti dik za info o siske hadam ju to preboli cim skor a vrhne sa coskoro do dalsieho kola 😉

brisilda
15. dec 2009

inak maly dnes vymyslel meno pre dievcatko ak nahodou 🙂 vraj by chcel aby sa volala Paulinka 😀 tak uvidime 😉

brisilda
15. dec 2009

to U neni preklep 😉 tak to ma byt a basta !

lucialen
15. dec 2009

Majka, ja som 4DC, toto je 9ty mesiac snazenia a od zajtra zacinam s clostylbegytom, aby mi rastli folikuly, lebo sa mi niekde stratila ovulka 😉

lucialen
15. dec 2009

Bris, pekne ju vidno, hlavicku, chrbticu, je zlata 😵 Aj tricka su fesne 😀

majuska7979
15. dec 2009

aha, takze vy uz viete kde mate problem, no vsak uvidime, ja to zacnem riesit od noveho roku 😒
mas aj grafik???

majuska7979
15. dec 2009

bris, mas krasne brusko 😉 aj ja by som take chcela 😒 dufam ze sa tiez dockame 😀
prajem aby ste stale tak pekne rastli a paulinka je peknucke meno, my sme sa zamyslali nad barbarou 😀

majuska7979
15. dec 2009

bris, jedine co dokazem fakt rozoznat to je chrbticka 😉 ale pekne rastie 🙂 a tricka su uplne super 😀

brisilda
15. dec 2009

maji u nas sa Barborka preberala pred 7 rokmi 😀 teraz uz nie nemame ani sajnu o dievcenskom mene no hadam pipik este narastie aj ked neviem neviem lebo podla ociek s konika sa da pohlavie urcit uz aj skor 😀

majuska7979
15. dec 2009

brsilka, nie barborka, ale barbara, ale to je este otazne, lebo v pl mavaju vzdy 2 mena, tak budeme musiet vymysliet 2, sice este ani babo nieje na ceste 😒 uz sa rozpravame o menach, ja milujem vanesa, ale uz mi ho vsagrinka prebrala a jej mala sa vola vaneska, 😒

brisilda
15. dec 2009

kocky dik 🙂 Samko mi pomahal s vyberom 🙂
maji nerob si starosti s tym, ze vidis iba chrbticu 😀 hlavicka je na pravej strane na konci chrbtice 😀 😀 😀

lucialen
15. dec 2009

Mne sa vzdy pacilo meno Paulina, aj Barbora sa mi paci s o, ale uz mame v rodine 🙂
My mame teraz taky problem, ze nemam ovulaciu 😒 Tak to ideme konecne napravit 🙂 V grafe mam len jednu bodku, tak radsej nedavam 🙂

lucialen
15. dec 2009

Bris, akych ociek s konika 😕 Nerozumiem 😀

brisilda
15. dec 2009

maji sorry no je to podobne premna to iste 😀
lucka malo byt Kociek akosi sa mi pismenko K stratilo 😀

groka
15. dec 2009

Ahojte babule,dnes sme boli v praci dlhsie uz som penila,hladna od rana bozieho do 15:00 potom sme s kamoskou behli na obedik,ale nechutil mi,dnes som cele doobedie mala v ustach klobasovu chut,aj som si robila na nu chut,klobaska,slaninka,vajicka,horcica,chren,ale upustilo od toho nakoniec,robila som dalsi test pred chvilkou,no co ja viem,je pekne vidiet druhu,ale sa vam priznam ze vcera bol ten test slabsi ako pred vcerom a dnes je o nieco silnejsi ako pred vcerom,mozno keby som testovala rannajsim bola by celkom silnejsia,testujem stale tym istym testom

brisilda
15. dec 2009

ahoj groka ja som dnes neobedovala a to nezebysom nemala co no nesom hladna a kedze mam zakazane solit tak neviem neviem 😀 inak podla mna je dobre menit test ja som zacala 10 citlivostou no skoncila pri 25 😀

groka
15. dec 2009

bris ale cakam s 10 citlivost ci bude tmavnut,no stmavlo,ale o nieco len a vzdy je to robene pobede

brisilda
15. dec 2009

no tak si zajtra daj 20 alebo 25 citlivost a stmavne jedna radost 😀 no kym budu ciarky rovnocenen sa este nacakas 😉 takze zbytocne sa neznepokojuj 🙂

groka
15. dec 2009

tak zajtra testovat nebudem

brisilda
15. dec 2009

😀 a to akoze vydrzis netestovat? ja by som nevydrzala 😉

groka
15. dec 2009

bris chcem uz viditelnejsiu tu ciarku druhu vies?takze keby som testovala zajtra a zas bude taka ista alebo ak by som testovala aj 20 tak bude taka ako dnes tak by som sa netesila este

brisilda
15. dec 2009

groka viem o com pises tiez som si tym presla no ja som sa zacala naplno tesit az po 12 tt 😉 dovtedy to bola sice radost ale taka opatrna 😉

groka
15. dec 2009

idem sa chystat,skoro som zaspala na gauci,idem na jazdu predposlednuuuuuuuuuu

brisilda
15. dec 2009

groka no super uz s ti to krati 😀 drzim palce zvladnes to 😉
ja som sa prave docitala ze v 19 tt uz je chlapcekom pekne vidiet genitalie 😀 takze ak by som cakala chlapceka tak by som to na sone uz zbadala 😀 no lekari vraj cakaju s potvrdenim do 20 tt cize uvidime nabuduci tyzden v pondelok ci mi to doktor na 4 D potvrdi

dzou
15. dec 2009

ahojte kocky no ale aj tak je tu nejak mrtvo... to bude asi tym ze sa bizia vianoce...
no tak gratulujem cheer k chlapcekovi 😵 hod recept aj ja chcem chlapceka 😀 a bris asi k dievcatku no ja tam vidim peken babo aj hlavicku 😉 krasa
groka drzkam palce na ten vodicak no vidis ako rychlo ti ubehlo....
no my ideme na tie nakupy o chvilu...
inac luci ja mam creamy vzdy!!! ja skoro nikdy nemam sucho a teraz ho mam zase strasne vela... ja praveze dost casto aj cez ovu mam skoro creamy ako vodovy ale je trosku vodnatejsi... sak som pisala ze mam s tym problem ze nemam skoro vobec plodny hlien a o egg ani nesnivam 😀 no sak som myslela ze tie vitaminky my nejak pomozu a zatial mam akurat este viac creamy 😖 ale tak musim ich brat dhsie aby som to nejak zhodnotila
jaaaaaaaj a janka ... dik ze ti chybam 😉 no ja som ale aj rada ze konecne ma mm viac casu ako predtym posledne 4 mesiace sme spolu travili moc malo casu to vzdy prisiel vecer o 20-21 hod kukli sme daco v telke a spat... a my sme neboli ba to moc zvyknuty my sme vzdy travili kopec casu spolu aj do posilky sme spolu chodili aj vselikde a teraz dho nic.. tak dufam ze sa na mna az tak nehnevate 😀 teda ze vas trochu zanedbavam

majuska7979
15. dec 2009

dzou, ja ma tiez dnes ten creamy, ale zaujimave je ze som si ho minuly mesiac nevsimla 😕 a teraz je ho, no konkretne dnes je ho az az , az som sa zlakla ze co to je?? mozno to tie vitaminy co beriem??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre