Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
17. dec 2009

😀 😀 bris...

brisilda
17. dec 2009

lucka tak teda hadz novinky co sa zmenilo od nasho snazilkovania k vasmu k lepsiemu pocatiu?
janka a mna zase strasili ze sa stehy mozu potrhat a potom zasivaju zaziva 😖 mala som iba lezat no hrozne nieco 🙄

brisilda
17. dec 2009

janka co narobim ked si zena postavi hlavu tak s nou nepohne ani buldozer 😀 hadam to male dostane rozum a supne sa dole hlavickou tak ako bolo doteraz 😉 inak to nechapem lebo hlavicku ma presne tam kde ohybam nohu ked sedim na stolicke za PC ved chudatko moje ho to musi tlacit 😒

lucialen
17. dec 2009

Bris, skus to preformulovat, lebo nechapem 😀

janulka04
17. dec 2009

bris, to mi hovorila doktorka uz pri siti, lebo mne ked pichli to lokalne umrtvenie, asi mi nezabralo, ci co..ja som citila vsetko, no statocne som zatinala zuby...ale nadvihavala som sa a len sykala a ta trubka, ze: Nedvihajte mi tu ten zadok, lebo to budem musiet rozparat a sit nanovo...mali ste vidiet, ako som drzala, ale jedno mi to nebolo, asi mi ta injekcia nezabrala... 😒

brisilda
17. dec 2009

a inak priserne ma svrbi brucho !

janulka04
17. dec 2009

bris, namazat..mna ked svrbi, supnem olej a je klud 😉

brisilda
17. dec 2009

janka ja som tiez jojkala a doktor na mna to vas aj boli???? 😀 ved to bolo horsie ako samotny porod
lucka myslela som to tak , ze co mate noveho v snazilkovani od vtedy co sa nam podarilo otehotniet ci su nejake nove finty polohy lieky alebo ja neviem co k lepsiemu pocatiu 😉

janulka04
17. dec 2009

inac, ti lekari su aki vtipni... 😠 😠 😝

lucialen
17. dec 2009

Aha 😉 Neviem 😀

brisilda
17. dec 2009

jani a myslis ze som nenamazala 😀 inak bola som dnes aj na koznom a dala mi iba detsku masticku na prdelku 😀 imazol vraj si tym mam potieraz miesta kde ma to svrbi ( myslim teraz ten ekzem pod pazuchou ) a deodorant iba na oblecenie nie na pokozku k tomu mam vyhodit avivaz a malo by to byt ok no dakujem pekne ja avivaz musim mat inak saty smrdia ☹

janulka04
17. dec 2009

ae lucka skoci v nedelu po mm, ved ten ma bojovnikov nazbieranych za dva tyzdne a bude hned medzi tehulkami 😉 ...vsak, luci? 😵

janulka04
17. dec 2009

tak kup nejaky detsky, bris, lovela...ci ako sa to vola....a imazol som tiez davala...mne nezabral...vtedy
tak asi treba este supnut kremu, bris 😀

lucialen
17. dec 2009

Jasne Jani 😉 Ved tak nam to vyslo aj v january, ked sa mm vratil 😉

brisilda
17. dec 2009

janka no vidis to detska avivaz ma ani netrtkla 🙂)) ja som sprosta hned zajtra kupujem 🙂 dik za radu 😀
lucka inak ak pride mm tak treba sexovat casto aby aj potapac na spode mali sancu sa ukazat 😀

sharmana
17. dec 2009

kedy ti príde mm luci?

janulka04
17. dec 2009

jaj, lucka tak drzim palce v nedelu...ci kedy... 😀 😉 kazdopadne, drzim 😉

xena1
17. dec 2009

ahojte...

janulka04
17. dec 2009

neni zac, bris 😉
ahoj, xeni...ako? co nove s mrchou? uz odisla, dufam...

groka
17. dec 2009

caute caute
ja som pod dekou,kukame odrinaciu,pojdem hodit sprchu a rano si umyjem hlavu som sa rozhodla,lebo mam nie rannu,ale vecernu nevolnost,napina ma a mam kyselinu 😝 ale inak v pohode,si to riadne uzivam 😀

lucialen
17. dec 2009

V nedelu 😵 😵 To musia byt superspermie, horsie neberiem 😉
Ahoj Xeni 🙂 Prisla si mi pomoct? Ja som tu dnes sama s tehulkami 🙂

brisilda
17. dec 2009

groka tak to poznam mna aj vecer o pol noci napinalo ☹ a bolesti zaludka som mala celodenne teraz som stastna ze to preslo 😀
inak idem hodit sprchu a spat lebo po dnesnej snehovej prechadzke som totalne unavena aj som si zdriemla na 3 hodinky a aj tak sa mi oci zatvaraju

janulka04
17. dec 2009

lucka... 😀 😀

janulka04
17. dec 2009

briiiiis??? 😲 ty uz si v polke.... 😲 😲 😲
no bezkaj, dobruuu...vidis, mne zase prechadzka prospela a nechce sa mi 😵

xena1
17. dec 2009

no luci,som tu kym nezaspim...rano mi bolo divne od zaludka,poobede som si musela lahnut a pospat..mrcha=spinenie...rano idem na krv na endosku,tak ze mi vezme aj HCG ci stupla ta hodnota z 22DC alebo to naozaj bolo pregnylom...

sharmana
17. dec 2009

babulky idem hajat, dobrúú nocku, zajtra mám vianočný večierok, tak tu nebudem... papapa

janulka04
17. dec 2009

tak ja som zvedava, xeni....

lucialen
17. dec 2009

No tak uvidime zajtra Xeni 🙂

janulka04
17. dec 2009

idem aj ja, idem kuknut online C&A...pokochat sa akciami...tak zajtra babule...

xena1
17. dec 2009

jani,luci....aspon si budem ista ze to bola normalna mrcha a hura do iSCARE 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre