Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
18. dec 2009

alebo mala sibnuteho porodnika...co mala tak ci tak, lebo rodila bez nastrihu a take velke dieta a prvorodicka...chuderka, sa natrhla po stehno...a prisahala, ze uz rodit nebude a teraz caka tretie 😵

cheerlady
18. dec 2009

moze byt 🙂 a co dnes mate na plane? ja mam strasnu chut ist robit nieco vianocne,lebo tento rok ma ten pocit prichadzajucich vianoc akosi obchadza.. ☹ asi aj preto,ze mm vyhlasil,ze tento rok nekupujeme darceky kvoli prerabke,no ale mojim rodicom musime kupit urcite,to by som nezniesla,kedze u nich uz mesiac byvame v podstate zadarmo a moja mamina ho obskakuje jak len vie a na vianoce vlastne budeme este u nich.len najhorsie je,ze neviem co kupit 🙄

motylek17
18. dec 2009

cheerly ja budem dnes spat, teda ak ma sef pusti domov, bo mi je strasne zle.... mi hovor s darkami, ja som tento rok vobec netusila co mojim rodicom.... svokrovci isli lahsie...

janulka04
18. dec 2009

cheerly, ja mam len mm... 😀
malym kupujeme s mm a nakolko idem ku svokre, tak aj nim nieco...ale co...necham na nom...kozmetiku urco nie, lebo svokor robi pre jednu megasiet drogerii a tychto veci nosi domov haldy...takze ja som v koncoch...no necham na mm..ved on ich pozna...

janulka04
18. dec 2009

haloooooooo...to tu nikto neniiiii?

sisa2
18. dec 2009

tak som spat, som myslela, ze ma tam uz vystre. a aby mi nebolo luto, zabudla som si vypytat PN-ku, asi ma slahne. ja co si nenapisem, to zabudnem 😠

darceky mam nastastie uz davno poriesene, teraz by som veru len tazko behala po obchodoch, stale sa necitim uplne fit. a este ze existuje internet 😀

lucialen
18. dec 2009

No to si vela neprecitala baby 😒 Neflakajte sa a piste 😠 😀

sisa2
18. dec 2009

luci - ako bolo u kozmeticky? ja sa tu poflakujem, varim chlapom gulas a pozeram telku ... len tam akosi nic nedavaju 😀

janulka04
18. dec 2009

ja uz som tu, babule...som sa bola ze natiahnut a boli z toho tri hodinky. Ale moc som neni oddychnuta...bolo mi ze, nejake motaky som mala a napinalo ma a male ma stale budili a nakoniec ma zobudil mm, ked zadrncal mobil 😠 ☹
lucka...vykraslena?
siska...no pekne s tou Pn...aaaach jaaaj

lucialen
18. dec 2009

No moja kozmeticka len nado mnou kruti hlavou, z coho sa mi robia take vredy. Stale mi rozprava, ze to musi ist z vnutra, ze ci nemam nic so zaludkom, ale uz sa mi nechce chodit po doktoroch este aj koli tomuto ☹ Takze vykraslena urcite niesom, , ale ma utesila ze ked budem mat baby, tak sa to zlepsi 🙂 No, horsie to uz nemoze byt 😀

janulka04
18. dec 2009

no, lucka...tak asi uz jedina sanca, ako opekniet je ostat tehu...i ked u mna to platilo len pri babach, teraz som tiez ako v púberte, ba este horsie... 😀 a bojim sa pleskat si nieco na kozu...

lucialen
18. dec 2009

Ja by som isla aj koznemu, ale da mi antibiotika a to teraz fakt nepotrebujem 😒 Ja uz mam tolko dovodov, preco byt tehu 😀

janulka04
18. dec 2009

vidis, to, co to tie foliky nedokazu pochopit???
no, snad dostanu rozum v nedelu.... 😀 ,ozi, v nedelu si kolko DC?

lucialen
18. dec 2009

V nedelu som 9dc 😒 Nastastie nam to takto pekne vychadza, ze som domrchovala a mozme ist na to 🙂 Dufam, ze foliky pochopia a od pondelka budu praskat ako o zivot 😀

janulka04
18. dec 2009

treba im prehovorit do duse, alebo poprosit xenu a folikove virusiky 😀 ....ta so svojimi dvojickami ako? 😕 dnes mala ist na krv, nie? Dufam, ze to bude stuupat..HCg

lucialen
18. dec 2009

No dnes mala ist, som zvedava,ale mozno nebude mat vysledky hned 😒

janulka04
18. dec 2009

vidis, to ma nenapadlo....i ked mozno si to nejako vydupe, ze budu skor 😀

dzou
18. dec 2009

caute kocky 😉 ja len na skok zatial len vas chcem rozveselit 😉

ZASTAVI NAKLADAK NA KRIZOVATKE NA CERVENU, KU DVERAM DOBEHNE

BLONDINA A ZATUKA NA OKIENKO. VODIC HO STIAHNE A BLONDINA NA NEHO:

"VOLAM SA LENKA, IDEM ZA VAMI A CHCEM VAM OZNAMIT, ZE STRACATE NAKLAD".

VODIC POKRUTI HLAVOU, NASKOCI ZELENA A IDE DALEJ. NA DALSEJ KRIZOVATKE

SA SCENA OPAKUJE.

NA TRETEJ CERVENEJ TO VODIC UZ NEVYDRZI, VYSKOCI Z NAKLADAKU, ZATUKA NA

OKIENKO BLONDINKINHO AUTA A KED SI HO BLONDINKA STIAHNE, TAK JEJ POVIE:

"VOLAM SA LACO, JE ZIMA, SME V TATRACH A JA SYPEM SOL NA CESTU".

lucialen
18. dec 2009

😀 😀 😀 😀

janulka04
18. dec 2009

dzou.... 😀 😀 😀

dzou
18. dec 2009

dobre ze? 😀 😀 😀 😀

dzou
18. dec 2009

a teda dufam ze ziadna blondinka sa neurazi 😅

groka
18. dec 2009

ahojte
dnes som si vybojovala duphaston tak zistujem ako si ho mam davat spolu s B6 dnes mam dostat mrchu,takze ma aj pobolieva brusko sem tam,pojdem lezat,musim si oddychnut a aj v robote som si na zajtra vybojovala volno,konecneeeeeeee

volala som dokimu a v pondelok mam prist na sono a na krv

janulka04
18. dec 2009

baby, tak ja uz tu budem pomenej, mm ma sokol....ze uz za hodinku, maximalne dve je domaaaaaa!!!!!
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

groka
18. dec 2009

tak baby ja som si uz dala prv tabletku duphastonu budem si davat 2 krat denne,tym nic nepokazim,my prave ozdobujeme stromcek,ja som dostala sialenu chut na kavu a aj by som nieco jedla,ale neviem co

majuska7979
18. dec 2009

ahojte babeny, tak ja som stupla 😀 skoro mi oci vypadli, musela som merat 2 razy lebo som vlastnym ociam neverila, ja viac nez 36.6???
musela som merat o hodku skor, ale nemyslim ze by to nejako extra ovplyvnilo co myslite
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

lucialen
18. dec 2009

Maji, tak takto by mala vyzerat ovulka 😉 Musis len cakat ako to dopadne 🙂 Ja by som skor odporucila folikulometriu, aby si vedela, kedy mas asi ovulku. To je dost rozdiel, ked mas jeden mesiac 17DC a dalsi 11DC 😒

majuska7979
18. dec 2009

no budeme to riesit az od noveho roka 😉
uvidime zajtra 😀

lucialen
18. dec 2009

No teraz by ste uz vela neporiesili 🙂 Pravdepodobne by bola este vyssia, keby merias normalne

majuska7979
18. dec 2009

no len pri mojej praci je to velmi tazke merat o tom istom case, lebo robim na smeny, 😖 ale aspon nieco odmeram a vidim aspon troska o co ide, 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre