Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kararinkabrnka
7. jan 2010

dakujem velmi pekne za privitanie :D podla mna vela zalezi aj na tom co sme zdelili po maminax a babinax... u mna ani jedna nemala problem otehotniet tak uvidim ci ja nebudem vynimka :D co porabate v takom hnusom pocasi? mna hrozne berie na spanie... a k tomu mam polovicku v praci tak som sama doma... mala by som sa uckat na skusky ale taaak sa mi nexce...

xena1
7. jan 2010

baby ja som otehu v 23 a o rok znova a som stastna lebo som este mlada mamina, 😀 a teraz po 32 ani za svet otehu...

groka
7. jan 2010

ahojte

doki dnes dovču,takze nic
ja som do seba dostala reznik na prirodno zo zemiakmi,ale niec moc,zapila som to cajikom,velmi malom,idem si zasa spravit ,budem aspon takto cajikovat sa,ked uz nic ine mi nepasuje
mam tu kopec riadov zas,mm ma nasral,absolutne ho nezaujima ako sa citim aj ked on tvrdi ine,proste mi lezie na nervy,vyhnala som ho s malym von,tak isli,ja sama doma pred tv a idem skusit aspon nieco v tej kuchyni

kararinka ahoj,vitaj

kararinkabrnka
7. jan 2010

tea333: tak blahozelam aj k babatku a aj k svadbicke :D co cakas xlapceka ci fesandu?? v kokatom rocniku na VS si a byvat budete sami alebo u svokrovcov? My by sme sa pokusali aj teraz o babo ale do leta ceme vlastne byvanie tak preto ete cakame... a ako xces riesit skolu a aj babo? a volaj ma katka :D

lucialen
7. jan 2010

Bola som si trochu prevetrat hlavu, tak je pekne vonku 🙂
Ahoj Siska, no som rada ze uz je lepsie, super 😉 A co zistia tie vysledky z histologie? Ja o nijakych neviem 😒
Ahoj Katka 🙂 Ja nemyslim, ze taketo veci su dedicne, moja mama otehotnela 4x bez problemov, ale sme len dvaja a starka mala bez prob. 5 deti a druha starka 2 a potom mala nejaky nador ci co, tak jej zobrali maternicu, takze ja myslim, ze toto je velmi individualne.

tea333
7. jan 2010

Ahoj Katka 🙂
Tiez nemyslim ze to otehotnenie je dedicne, moja mama otehotnela na prvy sup aj so mnou aj s bratmi, ja som bola taka nehodicka 😀
este neviem co cakam, dozvieme sa po 12.tt 😉
Som v druhom rocniku, a byvali sme vzdy sami,k priatelovi do jeho (nasho) bytu som sa nastahovala ked som mala 17 a odvtedy spolu zijeme,a uz 2 roky to budu co mame domcek pri Ba, lebo som chcela von z mesta..
No a babo bude teraz prvorade, chcem prerusit studium na rok po letnom semestri, cize do 3. rocnika budem nastupovat ked uz bude mat mimco viac nez rok a 2 mesiace, a urcite mi vyhoveju individualnym studijnym planom, a navyse sme v podstate doma obaja s priatelom skoro stale, takze sa budeme starat rovnako 😉

tea333
7. jan 2010

A co ty a tvoja skola Katka? ako to planujes?

groka
7. jan 2010

tea ty naco chces vlastne vediet pohlavie uz skor?lebo inak ho budete viedet cca okolo 20tt

tea333
7. jan 2010

groka chcem lebo CHCEM 😀 😀 😝 😀 ani ja ani chlap sa nevieme dockat toho co to bude, a ked to mozeme vediet skor, a uplne naisto, tak preco nie 😉

xena1
7. jan 2010

tea....chapem..... 😉

kararinkabrnka
7. jan 2010

tea333...ja som teraz o5 prvacka lebo som prestupovala tento rok som mala koncit bakalara.. crta sa mi teraz moc dobra robotka tak uvidime... ak by to vyslo tak by som uz teraz na letny semester prestupila na externe a ak nie tak na 100= v septembri uz na externom... podla mna sa vsetko da zvladnut len treba xciet a vediet si to zariadit :D

sharmana
7. jan 2010

ahojte kočky 🙂
tak sme dnes boli na tom ultrazvuku, lekár sa vyjadril, že isté je všetko síce až po pôrode, ale že tam vidí DIEVČATKO 😀

kararinkabrnka
7. jan 2010

jeeeej blahozelam... aj ja cem takeeee:D posli katalog z ktoreho si si vyberala aby aj mne bocian priniesol ruzovu zasielku :D

cheerlady
7. jan 2010

sharmi gratulujeeeeeeeeeem k dievcatku 😵 😵 😵

tea333
7. jan 2010

Jeee shami super! 🙂 Dievcatko 😵 😵 😵 😵

kararinkabrnka
7. jan 2010

baby aky ste mali den???

lucialen
7. jan 2010

Sharmi aj ja gratulujem 😵 Mas aj fotky? Dak rychlo 😵

lucialen
7. jan 2010

Sharmi a mm bol vyteseny z toho uzv? 🙂

xena1
7. jan 2010

ja mam blby den...od rana mi je na figu...teda na mrchu... 😠

tea333
7. jan 2010

katka ja budem mat este blbu noc, hybam sa ucit 😉 rano je skuska 😠 😠 🙄 😅

dzou
7. jan 2010

ahojte kocky no ja len som vas tak preletela a kukaam nove tvare 😉
siska vitaj 😉 ja ti chcem hlavne napisat ze aj ked ti kazdy pise ze 4.mesiace je malo presne viem ako sa citis ked ja som bola v 4.mesiaci snazenia a niekto mi napisal ze to ke strasne maaaaaaaaaalo tak som sa vzdy tak blbo citila lebo pre mna to uz bola cela vecnost(co uz je urcite aj pre teba) no tazko sa to pocuva ale bohuzial je to tak... ja som uz v 8.kole a furt nic ale tak ja uz ani depky nemam uz to zacinam ako normalka ze pride mrcha aj ty dorazis do takeho stadia ak sa skor nezadari 😉 ale tak jasne ze vzdy ked pride aj tak si poplacem ale ja uz cakam na jun kedy to bude rok a skocim k dokymu....
a teda vitam aj karinku... no ak by to bolo dedicne tak ja som uz davno tehu mne sa aj mamina cuduje ze este nic povedala mi ze ona by uz 10x bola tehu 😀
sharmi gartulacia k dievcatku hod fotky... no konecne su tu uz aj nejake frajerky pre tych chlapiskov co maju ostatne 😉
xena mrchu posli do teplych krajin 😉

cheerlady
7. jan 2010

tea citas mi myslienky-ja mam skusku zajtra o 12-tej,dnes som sa chcela v robote ucit,ale samozrejme som bola cely den na konovi a vsade inde 😠 😅

lucialen
7. jan 2010

Xeni, to mozu byt aj tehu bolesti 😉 Inak aj ja mam blby den, som nasrata na cely svet 🙄 Ale ved ja sa z toho vyspim 🙂

kararinkabrnka
7. jan 2010

UFF nezavidim a co vlastne studujes a z coho mas skusku? ja zasinam "az" od pondelka...

dzou
7. jan 2010

luci preco 😕 si nasrdenaa

sharmana
7. jan 2010

kočky dakujeeem 😉
fotky nemám, dala som síce urobit jednu, ale už tam mimi nie je tak dobre vidiet, lebo je velké... 2.2. idem na 3D, potom pridám takú fotečku...
lekár ná na obrazovke nachvílku prepol aj na 3D, aby sme videli tváričku, baby neuveríte, ale tá malá je celý môj mm 🙂 my sme najskôr obaja vyvalili oči a mysleli si, že je to chlapček, ale lekár nám na druhý krát povedal, že to bude dost naisto dievčatko 🙂
mm síce túžil skôr po chlapcovi, ale ked videl ako sa na neho malá podobá, tak ani nemukol, a ešte dodal, že mu jeden kolega z Francúzska povedal, že mať dcéru je na nezaplatenie, tak si to asi zobral k srdcu 🙂

kararinkabrnka
7. jan 2010

Mna zasa cely den priiiserne boli hlava..... xcela som sa ucit ale pri tej bolesti sa to skratka nedalo...waaaa 😖

sharmana
7. jan 2010

a vítam taktiež nové kočky sisi a katku 😉
teda babule, ak sa potvrdí ešte na tom 3D babulka, tak je tá metoda docela pravdepodobná, t. j. my sme splodili mimi 2 až 3 dni pred ovu...

dzou
7. jan 2010

jaj teraz kukam ze ty mas kararinka... takze si katka?
sharmi muselo to byt super aj pre mm 😵 a dobre ze si to zobral k srdcu 😉 ja uz sa tesim ked budem tehu vsetky budeme natiahnute ako guma na trenkach ze co budem mat kedze chceme prekvapko 😀

fazulka1512
7. jan 2010

ahojte babule
srdecne vitam nove snazilky, a drzim palce aby sa zadarilo
dnes som si z toho vsetkeho prefarbila vlasy, z blond na medenocervenu, zmena je zivot a zivot ide dalej
sharmana gratulujem k dievcatku, moj tajny sen mat prve dievcatko, bolo by mudre po ocovi a krasne po maminke alebo aj mudre po maminke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre