Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
10. júl 2009

Už som tuuuuuuu...našla som si zmrzlinu z Lidla.

No mne chutí všetko, okrem mlieka a smotany.

biancarv
10. júl 2009

veď aj v zmrzline je smotana to ti nevadi? 😀

fomarik
10. júl 2009

inak fakt, neviem, neviem, ja by som mala riadnu depku, kebzže neexistuje Koník. ja by som sa asi zbláznila. fakt je to super, aspon si vymiename názory, rady, skúsenosti a hlavne tá podpora.......

Bianca...ty si naozaj Bianka?

biancarv
10. júl 2009

áno ja som v skutočnosti Bianka a ty? čo znamená to fomarik? ak to nie je tajomstvo 🙂

ellit
10. júl 2009

veru, vdaka bohu za konika

niesom vo svojich trapeniach, starostiach, neistotach ale aj veselych veci sama 🙂

biancarv
10. júl 2009

aj teraz ma pichá podbrušku, tak slabo ale pichá 😀

ellit
10. júl 2009

ja mam par dni taky tlak v podbrusku ako pred MS

biancarv
10. júl 2009

a kedy máš dostať mrchu? iste si to už písala len mám asi stratu pamäte 😅

ellit
10. júl 2009

az 18teho

fomarik
10. júl 2009

Fomárik? No takto to začalo....... bola som na vysokošk. intráku v BB a na tom istom sídlisku býval moj terajší manželík. On ma veľmi, ale veľmi dobíjal. Pod oknom mi spieval (straaašne falošne), noci presedel pod oknom na lavičke, lozil po hromozvode (aj ho dolámal), hral sa na opravára PC, ...to povedal vrátnikovi, že mi ide opraviť počítač. Ale ja som ho vtedy vobec Nechcela!!!!!!! A on stále na mna kričal "TY FOMARIK (ako somárik), nevieš o čo prichádzaš" Doteraz ma tak volá. Ked som zlá tak som Fomár.
Ale civilne som Lucia 😉

fomarik
10. júl 2009

Aj mna popicháva...len nech pekne pichá...... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fomarik
10. júl 2009

Ellit a ty si v skutočnosti ako? teda ako sa voláš

fomarik
10. júl 2009

Žienky, vy už babatka máte, aký je to pocit, Asi blbá otázka, jasné, že prenádherný!!!! Ja Fomár!

lucinka1104
10. júl 2009

Ahojte my as síce snažíme už dlho a nedarí sa lebo som zatiaľ nemala ovu takže snad v july už nabehne a začenme sa snažiť

biancarv
10. júl 2009

bože to je straaaašne zlaté, také romantické 😅 , mňa môj manžel kedysi volal bublinka a mne to išlo na nervy, lebo nič iné som nepočúvala len bublinka, bublinka atď. a som mu povedala že mi môže povedať aj Bianka, že mi to chýba aby ma oslovil aj vlastným menom , no a odvtedy už nie som bublinka, lebo sa urazil, teraz som max. zlatko moje najdrahšie, ale aj to je pekné, on je taký uražlivý aj vtedy ked nemusí, ale čo už každý je nejaký, inak si nesťažujem, lebo si rozumieme 😉 a to sme obidvaja v znamení barana 😀

fomarik
10. júl 2009

Ahoj Lucinka. Vitaj medzi snažilkami!!!!!!
ja hovorím, že zázraky sa dejú!!!! ja mám tiež problémy s ovulkou ☹ ☹ ☹ ☹ , ale spoločne to zvládneme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
10. júl 2009

my sme obaja býci. A ten moj je tiež urážlivý, ako baba. Ale tiež som spokojná, nemenila by som...ani za svet!!!!

biancarv
10. júl 2009

fomarik zase si ma rozosmiala ty fomar! 😀

mať bábo je niečo neopísateľné, už len to tehotenstvo je úžasné, ked mi ho po pôrode položilo na brucho celého od krvy a ešte s pupočnou šnurou, na ten moment nikdy nezabudnem mám to odfotené a uložené v hlave, no niečo nádherné a ked vidím ako rastie a každým dňom dokáže niečo nové no to je neuveriteľné, teraz je už veľký chlap, normálne sa s ním dá debatovať o hocičom 😀 a teraz mi už len chýba druhé bábätko k dokonalému šťastiu. 😉

biancarv
10. júl 2009

idem robiť mužovi večeru, ahojte 😀

fomarik
10. júl 2009

Dakujem Bianca za neopísateľné pocity!!!!! Verím, že sa toho dočkám aj ja. tak len pekne pripravuj večeru, aby si bola za ňu patrične odmenená 😉

tea333
10. júl 2009

ja nikdy nestiham citat po vas..pripravovala som sa na vecer 😉

bianca si jasna verim tomu..
fomarik-to je zlate, dobre ze si si to rozmyslela a nakoniec si ho zobrala 🙂

lucinka1104
10. júl 2009

Dakujem za privítanie no ja ešťe veľmi veľa kojím tak zato nemám ovu 😖

fomarik
10. júl 2009

veru, veru Tea, neľutujem, bo ten moj Obuch stojí za to 😉 ,i ked má slepé náboje 😖

Aj ja sa chcem pripravovať na večer...no drahý je v robote 😔

fomarik
10. júl 2009

Lucinka.... kukla som tvoj fotoalbum. Lukynko je veeeľký bojovník!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ty silná žienka. je z neho riadny chlap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biancarv
11. júl 2009

ahoj lucinka aj ja som si pozrela tvoj fotoalbum, a bolo to veľmi dojímavé, prajem vám s Lukáškom veľa veľa šťastia 🙂

fomarik
11. júl 2009

ja dnes na vás len rýchlo kuk........ Dnes nebudeme celý den doma, takže až zajtra!
Prajem vám krásny slnečný den, snažilkujte ako sa len dá 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

biancarv
11. júl 2009

aj tebe pekný deň 😀

tea333
11. júl 2009

dobre ranko vsetkym,
tak mam za sebou svoje uplne prve snazilkovanie 😀 jasne ze pokracujeme, mam aj ovu test kupeny aby som si overila svoj vypocet..
konecne pocasie ma byt pekne, tak sa ideme okupat do galandie, aspon nebudem mysliet na plodne dni hehe

andzi
11. júl 2009

ahojte dievky, dnes som už nemohla vydržať robila som si tehu test, mám 26. deň, negatívny. Ms mávam 29-30. deň bežne. Som smutná. 😢

jaruska8
11. júl 2009

Andzi, nebud smutna, mozno si sa prave trafila do anovulacneho cyklu, ja som vyhodila majland za testy, a potom som sa na to vykaslala a sledujem si len hlien, mozno zacnem s bazalnou, este uvidim. Nesmut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre