Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
12. aug 2009

lucka veru netrpezlive ten posledny tyzden pred MS je ozaj tazky, ale ved to poznas 😅

fazulka1512
12. aug 2009

babulky klidanko, trpezlivost ruze prinasa

luludi
12. aug 2009

ahoj lucka, jeeej.. aka pekna foto 🙂
uff, ja sa na flusatko zatial necitim, zatial sa mi zda dost komplikovane aj skumanie krcka 🙂)

pici
12. aug 2009

tak ja som si vcera na zelanie manzela kupila samodrzky s okami a cipkou, posexovali sme si a potom som mala cvicme v rytme s nohami hore.. trochu kukal na mna sice.. ale fajn

akurat mi volala svagrina ze v piatok budeme mat synovca

michelle
12. aug 2009

luludi flusatko je uplne jednoducha nekomplikovana zalezitost... ale ked sa na to necitis, tak... da sa skusat aj bez toho... uvidis ako sa zadari 🙂

rhodosbb
12. aug 2009

pici, dobré 😀 😀 😀

monikapd1
12. aug 2009

pici noo pekne tak ste mali divoky vecer doma 🙂) ja tiez cvicim v rytme s nohami hore a raz som takto cvicila a nam do spalne vosiel svagor, som myslela, ze sa od hanbu prepadnem, este, ze som si dala hned po tutu mutu noc. kosielku ale aj tak, zadok som mala holy a pipinu tiez, som sa citila trapne 😨 a zaroven nahnevane 😠

monikapd1
12. aug 2009

fazulka snazime sa byt kludne 😉

rhodosbb
12. aug 2009

michelle, prosim ta to co je to flusatko, dostanem ho v lekarni?

fazulka1512
12. aug 2009

moni pobavila si ma 😀
a to svagor sa neunuval zaklopat, hm

michelle
12. aug 2009

rhodosbb je viac druhov aj znaciek, so svetielkom aj bez. je to taky maly mikroskop, ktory analyzuje sliny, konkretne hladinu estrogenu, ktora sa prejavuje formou krystalikov (zvysena hladina estrogenu sa obajvuje pri ovulacii)... ked nemas krystaliky ale take kvazi gulicky, mas neplodne obdobie, ked mas kombinaciu guliciek a krystalikov, mas prechodne obdobie (tesne pred ovu alebo tesne po nej). kukni link, co som tu vcera niekde davala. ja som ho kupila cez internet (za 19€), ale potom si sa dozvedela, ze sa da kupit aj v lekarni a za menej. odporucam taky so svetielkom... pytaj si ovulacny tester na viac pouziti, tzv. mikroskop. ....ale sak pockaj do soboty, mozno ho uz nebudes potrebovat 😉

luludi
12. aug 2009

michelle: asi tak.. ked sa dlhsie nebude darit, tak uvidis ako pobezim po flusatko ako s posolenym zadkom 🙂)
Moni: predpokladam, ze svagor sa odvtedy zdaleka vasej spalni vyhyba 🙂

fazulka1512
12. aug 2009

idem pozerat gilmorky 🙂
ja sa vratim

michelle
12. aug 2009

luludi ja som rada, ze som si ho kupila, inac by som ani len netusila, ze mam tak skoro plodne dni. keby som na to prisla po pol roku neuspesneho skusania, povedala by som si, ze skoda, ze som si to "nepoistila" flusatkom skor... takze v mojom pripade to bolo dobre rozhodnutie 🙂

brisilda
12. aug 2009

fazulka tak ja som z Vychodu konkretne z Michaloviec no teraz zijeme v PB 🙂)))
monika fakt super zazitok juuuj hrozny pocit
Kocky ja po snazeni nohy hore sice nedvyham ale anazim sa uz ostat v posteli ( nevstavat ) a tak uz ostanem spat az do rana 😉 cize ani kvapka na zmar 😀 😀 😀 no a do rana sa to akosi vomne vstrebe a von uz nevyjde ani kvapka 😀 😀 😀 cize ak nahodou sa mi podari otehotniet tak to funguje 😉

rhodosbb
12. aug 2009

michelle, ďakujem 🙂 znie to zaujímavo...

brisilda
12. aug 2009

michelle tak mne ak sa do konca tyzdna uz neobjavi papradie na flusatku tak som taktiez mala plodne dni hned po mrche 😉

michelle
12. aug 2009

bris mne uz paparadie konci, po 10tich dnoch... flusas kazdy den?

cicimon
12. aug 2009

fazulka - tak u nas som bola iniciativna ja, 🙂

inac - dnes som testla zas, ta ciarka uz nebola taka svetla, taky stred, ale uz bola dobre viditelna (dnes som 31DC)

vie mi niekto poradit, ako rychlo sa treba ohlasit o lekarky?

michelle
12. aug 2009

cicimon gratulujem 🙂 kedy si sa prvy krat testla?

monikapd1
12. aug 2009

luludi svagor sa nevyhyba, teda cez den i ked aj cez den niekedy snazilkujeme 😀 ale tak isiel na dovolenku a bol odcestovany a nejak na to zaklopkanie pozabudol a uz mi aj 2x na WC vosiel 😅

brisilda
12. aug 2009

michelle tak ano aj niekolko krat denne no pretoze uz na jedno oko nevidim dobre 😉 😀 😀 😀 tak skusam len rano a dnes mi napr. ukazalo kristaliky ako su na fotke ked je neplodne obdobie takze pockam do konca tyzdna a uvidim ovu tym padom mohla byt hned po mrche a ja som ho kupila 4 dni po vtedy tam miestami papradie bolo ako ked konci ovu takze ak nebudem tehu bola ovu ale neuspesna ☹ teraz to budem sledovat kazde rano a uvidim do dalsieho cyklu ako to bude pokracovat 😉 aleje to super vec ak bude pravda, ze aj funguje 😉

cicimon
12. aug 2009

prvy krat v nedelu vecer - 28DC, ciarka bola, ale taka straaasne slaba

brisilda
12. aug 2009

cicimon zaklad je ze tam bola ja ani neviem co by som zato dala kebyze si taku ciarku najdem 😉

michelle
12. aug 2009

bris uvidime, ci to funguje... ak som tehotna, tak urcite ano 🙂 ...a mozno aj ty si, ved uvidis 😎

brisilda
12. aug 2009

michel inak tu ovu som mohla mat hned po mrche mala som aj bolest v podbrusku a min. vytok cize je to lepsie ako min. mesiaca ak to teraz nevyjde tak sa budeme snazit v sept. ak ani potom nie tak sa davam ockovat proti chripke a pockam si ked prejde chrip. obdobie 😉

monikapd1
12. aug 2009

bris a to ked si ockovana sa nemozete snazit????? 😕

pici
12. aug 2009

cici, pockaj s lekarkou este urcite aby pripadne bolo na sone aj nieco vidiet..
ak si mala ciarku tak je to neodskriepitelne... nie kazdemu ide hned dialnica po par dnoch po sexe..
moja kamoska mala dve slabulinke na testoch po sebe. aj u lekarky nevedeli zistit lebo velmi malo hcg mala a maly ma dnes 10 rokov.. xixi

brisilda
12. aug 2009

monika ja neviem ako to je ci sa moze tehu ockovat alebo nie ja si radsej pockam a budem sa informovat u lekara ked som cakala maleho tak sa ockovat v tehotenstve nemohlo tak isto ani ked ta maju ockovat proti tetanu vtedy ani kojit nesmies

cicimon
12. aug 2009

tak este testnem asi raz a buduci tyzden sa ohlasim lekarke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre