Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
19. feb 2010

dzou - moj umieral minuly vikend, mal dokonca 37,5 😀 😀 😀

majuska - juj, taky vonavy uzlik 😵 hned by som brala. i ked ja sa tesim aj na tehulkovanie, na brusko, na to vsetko. bolo to krasne obdobie, aj ked ku koncu som uz toho mala dost. ale spatne, ked na to spominam, tak to bolo jedno z najkrajsich obdobi. ked si odmyslim, ze som bola ako slon a ledva som sa hybala 😀

xena1
19. feb 2010

siska ratame sa vsetky ved 100% tehu nie je nik.... 🙂
dzou aj ja mam uz taky nejaky nadhlad nad toto nedarenie... 😉

lucialen
19. feb 2010

Dzou, ale prezrad nam, ved mi nikomu nepovieme 😀 Tak mm sa uz chcel rozpravat? No konecne. To chcete cakat este cely tento rok kym pojdete k dokimu? 😕 Som myslela ze len do leta 😒
Maji, ja len tak, ze ked pojdes k dokimu a opyta sa ta ci si testovala, tak mu len povies, ze ty veris ze si tehu 😕 😀
Aspon tu budeme mat skusenosti, ako je to so starostlivostou v rakusku, dobre sa rozrastame 🙂
Moj chlap je nastastie normalny ked je chory, ale co si spominam na oca a brata, no proste prechladnuty a uz si pomaly pohreb zariadovali 😀

janulka04
19. feb 2010

siska, vyrobca je jane....a predavaju sa pod nazvom Nurse, ale googlila som dnes cely den a su aj pod nazvom Jane Nurse 😉

janulka04
19. feb 2010

a prave mi pisala jedna babenka, co ho ma cez polroka, takze babo ako ja v maji a este stale sa zmesti aj v overali fusaku a deke do vanicky, plus, terenak pre mna ako stvoreny, ze bohovsky zvlada kopy snehu a konstrukcia len 8kg, to nebudem ani rozmyslat...a narozdiel od tej Bexy sa da vsetko stiahnut a oprat a sedacka ma posuvne pasy, to Bexa nema, nema ani foliu na nohy...takze to by som sa bala, to bude nonstop treba cistit a plus tento Jane Nurse ma aj homologizovanu vanicku, co je megavyhoda pre take dlhe cestovanie DE-SVK s malym drobcekom 😉

sisa2
19. feb 2010

jani - ahaaaa 😀 tak verim, ze bude ok a budete spokojni. jane je zname tym, ze ich kociky patria medzi lahsie, tak to bude fajn. a budes ho moct vyniest k susede na chodbu a tam umyt 😀

dzou
19. feb 2010

no luci nechcem prezradit ak by ma niekto tu niekto vyhladal 😉
a jasne ze som to myslela ze cakame do roka... som myslela snazilkovskeho roka cize do leta 😉

xena1
19. feb 2010

Siska ano su volnopredajne...doporucil mi ich znamy co ich uzival a krasne sa nu upravil spermio

majka1981
19. feb 2010

lucia - no dr nopoviem ze som presvedcena ze so tehu 😀 ja mu poviem ze mrcha neprisla, meriam BT a okrem toho mam polrocnu kontrolu. Takze tak ci tak by som mala ist. a predsa: tyzden ma boli podbrusko, na 10 dpo som mala krv v nohavickach - len tak trosku, prsia ma bolia, BT je hore.

sisa2
19. feb 2010

dzou - takto nas tu napinas, vrrr 😠 😀 😀 😀
ale som rada, ze ste o tom s mm pokecali a dohodli sa na dalsom postupe! to je super uspech!!!
ako akvarko?

xeni - tak dik za tip 😉

dzou
19. feb 2010

akvarko super 😉 😀 rastlinky uz pustaju korienky a rybicky gupky...zivorodky su tehotne 😀 aspon niekto v nasej domacnosti 😀

xena1
19. feb 2010

siska-rado sa stalo

sisa2
19. feb 2010

tak nech sa to rychlo nalepi aj na teba 😵

majka1981
19. feb 2010

jeej dzou aj ja som male gupky ked som bola mala. to boli jedine zvieratka ktore mi rodicia dovolili mat doma. 🙂

dzou
19. feb 2010

no snad sa nalepi 😀

majuska7979
19. feb 2010

siska, proste ten maly drobcek je uplne nadherny,
baby musim vam nieco povedat, pozerali ste film pearl harbour, myslim ze tak sa to nejako pise 😀 😀
no to som dnes kecala s josh hatnett, ten co hral s benom afleckom a co na konci zomrel, boze baby, keby ste nas videli dnes v praci 😀 sme skoro same baby, ako nahle okolo nas presiel, to sa nam vsetkym horuco urobilo ,to davaj sli sme akoze robit nas let, a nahodou sme sli okolo, a predstavte si ze kolegyna si specialne dala cas aby ho pustila do lietadla a pouzila zdlhavy system na boardovanie 😀 😀 😀 😀 ked zasiel kazda sme sa ovievali ze nam je z neho horuco 😀 😀 😀 😀 😀 nasa manazerka sa z nas iba smiala 😀 😀 😀

janulka04
19. feb 2010

dzou 😀
siska, to si pis 😀 😝
majka, pytala si sa na moje male...teda uz velke... 😀 , ony noli a su stale jak z cukru, celu matersku som mala veget pri nich...a potom baby, ze tie kila nesli dole 😀 😀 😀

sharmana
19. feb 2010

jani pozerám že si sa asi rozhodla pre Jane.. to sú pekné kočíky, ale dosť drahé..

lucialen
19. feb 2010

Jej, rybicky byvaju normalne tehotne 😕 😀 To ako prebieha dzou? Kolko si ich uz odrodila? 😀
Jani to je homologizovana vanicka? 😕 To som rozmyslala, ze ako cestuju deticky autom na take dlhe trasy? To musia cely cas len sediet v tych sedackach? Alebo existuju aj nejake polohovacie sedacky? Si neviem predstavit ked pojdeme s malym do litvy a nebude si moct lahnut a spat v aute 😒

majka1981
19. feb 2010

janulka a v ktorom tyzdni si porodila?

majuska ty sa teda mas dobre v robote. aj my sme len baby v teame, okrem sefa, ale nam josh hatnett ani nikto podobny nechodi si pokecat. 🙂

sisa2
19. feb 2010

majuska - teda, tak mas zazitok 😉 asi sa aj on bavil na vas, co? 😀

sisa2
19. feb 2010

luci - prave ta homologizovana vanicka sluzi na to, ze babulo nemusi byt vo vajicku, ale je vo vanicke. to znamena, ze je schvalena na pouzivanie v aute. aj PP ma napr. taku (navetta). neviem, kto vsetko to ma, k tomu len prikupis specialny pas na priputanie a babatko mozes vozit vo vanicke.

dzou
19. feb 2010

luci no tak este nerodili 😀 ale ked anm ich predavali tak ten chlapik sa dost tomu rozumel a povedal ze su ''pregnant'' a to aj vidis taku ciernu bodku na konci bruska pri chvoste ako sa zvedsuje 😉 tak som zvedava kedy budeme mat male 😀 mame aj speci male akvarko aby ich potom tie ostatne nezjedli 😀

majuska7979
19. feb 2010

no asi hej, asi sa troska bavil na nas 😀 neviem co sa robi, ale teraz nejako casto lietaju vcera letel otec angeliny joyle,ale ja to ich vobec nepoznam, to baby vacsinou,...a tohto to si vsimla manazerka 😵 kto by to bol na nu povedal 😅
cely den sme sa smiali lebo kolegyna co ho boardovala, to vravela ze prve co si na nom vsimla to pozerala na chu..ja, s prepacenim 😀 😀 😀

janulka04
19. feb 2010

hej, sharmi, je to jane vyrobca, ale nieje premakany ako slalom...je to Jane nurse a komplet vyjde 420€ aj s dopravou sem z Anglicka, co je uplne smiesna suma...
lucka, ano, ma homologizovanu vanicku...ktora je pre babatko najlepsia na dlhe trasy a navyse, ak sa tak dlho cestuje s babulom, v autosedacke dostava velky zaber...treba robit castejsie prestavky..je tu aj tema o cestovani s babatkom...ja uz kocik nehladam...uz som si aj nasla paradnu deku do kocika...kuknite 😉

majka, ja som porodila v 38 ukoncenom tt, este 1 den a bol by 39tt 😉

lucialen
19. feb 2010

Majka, dobreeee 😀 A v londone nestretavas nejake celebrity?

majka1981
19. feb 2010

dobre dievcata, tak ja idem pod sprchu, venovat sa mm 🙂 a potom sup do postele. prajem vam nadhernu noc, vy co ste mali zle sny - nesnivajte 😉

majuska7979
19. feb 2010

nie vacsinou iba v praci, asi rok dozadu beyonce, westlife nonstop,..ale poviem ti ze niektory to su taky namysleny ze najlepsie by bolo na nich naplut 😠 myslia si ze su pupok sveta 😠

sisa2
19. feb 2010

jani - ta deka ja uzasna!!!! 😵

majuska - my sme tak kedysi davno sedeli s georgom clooneym na pive, ked sa v BA natacal peacemaker 😀 jaj, stare zlate casy

janulka04
19. feb 2010

jeee, dzou...a ty mas nejake aktivne rybicky....no asi by si mala tvojho mm poslat k nim na skolenie 😀
ale tak tesim sa, ze mas zabavku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre