Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
13. jan 2010

ahojte babule ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

sisa2
13. jan 2010

maji - stale sa ti to pekne drzi, len nech sa drzi. LF by sa ti nemala menit, ale ktovie, co spravia tie tabletky, ci ti ju trochu nenatiahnu. no som fakt zvedava, co s tebou bude. ale verim na happy end 😵

miska - uzite si lyzovacku a davaj na vas s drobcekom pozor!

malalady - taktiez sa pripajam a gratulujem k vytuzenej princeznicke 😵

jani - dik za ten link, ani by som o tom nevedela. a samoska, ze ho mam doma 😠 a mohla som sa divit, preco danielko na vianoce tolko teplotoval 😠 😠 😠

sisa2
13. jan 2010

majuska - tak este predsa len nebola? dokedy si doma?

motylek17
13. jan 2010

sisus dakujem, ale ako hovorim, gratulacie prijimam vo stvrtok rano.... 🙂

sisa2
13. jan 2010

bris - uaaaaa, mna by asi od jedu vystrelo. neznasam taketo situacie. nech si tam spravia poriadky a nie ze ludia vyzeraju ako blbci, co nevedia svoj PIN 😠
vak na spinkanie je pekny, ale je fakt, ze upsy daisy je pre dievcata - je to z rozpravky pepa pig 😀 no myslim, ze to je aj tak jedno a drobcovi to bude tiez 😉

dzou - mavala som rovnake problemy s tym suchom, pouzivali sme lubrikacny, ale to sme vtedy este nesnazilkovali ... tak ti bohuzial neviem poradit. potom sa to same napravilo, hm, vlastne som pre to ani nic nerobila 😕 tak mi este napadlo, bolo to v case, ked som mavala dost casto mykozy, to som poriesila, preliecila som sa aj ja aj mm a odvtedy ma pokoj (klop-klop) a ani to sucho uz nie je. neviem, ci to s tym moze suvisiet?? 😕 tusim si aj ty pisala o mykozach, ci uz to pletiem?? kde si citala o tych slinach? to som netusila.

majuska7979
13. jan 2010

sisa, zajtra uz valim do prace 😠 ale myslim ze zajtra rano sa vysvyhne 😠

sisa2
13. jan 2010

maji - ten tyzden bude tazky 😔 ale ja tomu veriiiim. vsak si mrchu posielala ku mne. len je stale niekde zabludena 🙄

sisa2
13. jan 2010

majuska - tak to neva, ak by uz zajtra stupla. dnes poistite a mate to 😉

motylek17
13. jan 2010

sisus a kupila si si ten sarapis????
majus viem ako sa asi citis, ja som mala mat ovu tento tyzden, ale som rada, ze to vyslo ked sme boli doma... snad to k niecomu bolo....
moc ti drzim palecky, aby sa to aj vam konecne podarilo... v ktorom kole si?

sisa2
13. jan 2010

maji - hej, uz ho mam doma. tak uvidime, ci urobi nejake zazraky 🙂

majuska7979
13. jan 2010

no baby, dufam ze to tak bude, lebo dnes to poistime, ale neviem neviem, ta moja ovulka ma v poslednom case taha za nos, 😠 musi asi na nu mm riadne ale riadne naplut 😀

motylek17
13. jan 2010

drzim vam moc palecky majus... 🙂
sisus dufam, ze ti pomoze....

lucialen
13. jan 2010

Dobre ranko babulky 🙂 Hodila som dnesny a vcerajsi test a idem vas docitat 😉

miskahryzka8
13. jan 2010

caute, tak jasne ze mi to neda a musim kuk 😀 , dokina furt nedvyha a nema napisanu dovolenku 😠 a dnes som mala trosku slabsiu ciarku ako vcera ale silnejsiu ako predvcerom 🙂 , ale vcera som bola cez noc cikat a dnes nie, tak asi to zavysi aj od koncentracie v moci, ale je tam aj teplotka sa drzi 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed

motylek pekny grafik 🙂

majuska, vyzera,ze to ide hore 🙂 😵

siska dik, budem lyzovat opatrne 🙂, preco danielko teplotoval si zistila?
som zvedava, co tebe spravi ten sarapis s cyklom 🙂

este furt nie som pobalena, musim zacat 😀

miskahryzka8
13. jan 2010

bayyyy 😕 , tak som sa dovolala sestricke a ze mam prist a doktorka musi potvrdit ultrazvukom tehu a az potom robi krv 😕 😕 😕 😕 - to ste niekto uz tak zazili 😕 a teraz ma hrozne pichaju vajecniky 😕 ...

lucialen
13. jan 2010

Ahoj Miska 🙂 Uz chces ist k dokine? Kedy si zmenis snz na tt? Ja som sa dnes potesila silnejsej ciarke, tak asi idem menit. Dnes zacinam 5tt podla internetu. Teda 15dpo je zaciatok 5tt

motylek17
13. jan 2010

miska v tomto ti ja neporadim 😒 😒

motylek17
13. jan 2010

luci ciarka krasne silnie.... je to parada... 🙂 len tak dalej

rhodosbb
13. jan 2010

ahojte tehulky septembrovky 🙂

rhodosbb
13. jan 2010

aj ostatne samozrejme ahojte 😀

miska, som 7 tt a na prve vysetrenie idem az v pondelok a rovno mi vezme sestricka aj krv, tak sme sa dohodli, aby do mna doktor nemusel zbytocne tak skoro vrtat 😉 ked prides prilis skoro, tak doky nemusi nic vidiet a zase budes mat len stresy, pokial ta nic neboli, tak v 5 tt je podla mna priskoro na vysetrenie...

lucialen
13. jan 2010

Miska, no na uzv urcite nic neuvidi, pockaj este 2 tyzdne a chod az potom 😉
Malalady, gratulujem k babulke 😵 😵 😵
Katka, drzim palce u dokiho, nech je vsetko ok 😉
Maji, nastastie silnie, ale este kupim mamatest, tento bol nejaky divny, neodporucam 😒

petafr
13. jan 2010

ahojte, ja len narychlo, dnes odchadzam do prahy na dva dni...
Lucka, krasne ti ciarka zosilnela, tesim sa. malalady, super, gratulujem ku kocke...
My sme sa vcera pekne snazili, dokonca sme si pomohli aj orgazmom, co je u nas vynimka (teda u mna), no a kedze nemeriam, neviem, kedy je ovulka ale asi tieto dni niekedy, hlien nemavam, takze neviem... ale aspon sme si to uzili...
tak zatial pekny den vsetkym!!!

sisa2
13. jan 2010

luciiii 😵 😵 krasny testik 😵 som zvedava, co na to povie doky 😀

majka & miska - dakujem. ja tiez dufam.

miska - netusim, z coho to mal. asi nejaky blby virus a potom som to chytila aj ja. daniel je uz nastastie v poriadku, len ja stale kaslem ako tuberak 😒
inak zvlastny postup u tvojej dokiny, lebo na utz este nemusi byt nic vidiet ... no ale ved uvidis. kedy tam ides?

sisa2
13. jan 2010

peti - uzi si prahu. hned by som sla. ja som mala ist zajtra na koncert DM (su v prahe), ale nejako to nevyslo 😢 co uz, snad este pridu do nasich koncin.
ides aj s drahym? pekne snazilkujte, nech sa trafite do ovulky. verim tomu, ze teraz to uz dobre dopadne.

rhodosbb
13. jan 2010

peta, super ste to vcera poistili 🙂 a uzi si stovezatu prahu, hned by som isla
🙂
baby, kto tu vcera pisal o tom nurofene jahodovom pre deti? asi janulka, no ja som ho kupila pred vianocami a davala som ho sofii, lebo mala vysoke horucky, ale nastastie som na nej ziadne neziaduce ucinky nespozorovala, tak hadam je to ok 😒

motylek17
13. jan 2010

peti krasne si to tam uzi.... 🙂

petafr
13. jan 2010

dakujem kocky, je to pracovne, a vraj su zavaleni snehom, tak neviem, ci si to aj uzijem...
no snazime, snazime sa... len mm ma zase problemy s nohou, ma tam zapaleny nerv, ci co, strasne ho to boli uz piaty den, tak som ho dnes vzala k doktorke, dala nejake lieky, ale ak ho to neprejde, tak bude musiet ist na injekcie do chrbtice, fuuuj... uz si tym presiel pred piatimi rokmi, a odvtedy sa mu to vracia pri vacsej namahe alebo pri sporte, no ale teraz ho to nejako fest chytilo... tak dufam, ze mu to prejde... chudak, nic nemoze robit, stale ho to boli, je to o nicom, potom aj pri snazilkovani trpi, nastastie sme vcera nasli taku poziciu, ze sa to dalo... mal ist do prahy so mnou, nakoniec nejde, skoda, zobrala by som si jeden den navyse, aby sme si to trosku uzili...
dzou a este som zabudla, super ze mm ma novu pracu!!! tesim sa s tebou! korunky sa vzdy zidu...

sisa2
13. jan 2010

veronika - aj vy mate tu sarzu? ja som nastastie na danielkovi tiez nic nezistila, len sme dlho teplotovali a sirup nepomohol. inak ma nasrali, ze to mam vyhodit. ako oni spravia nieco, co je na h***o, zoberu za to peniaze a ja to mam vyhodit a kupit si novy 😠 😠 😠 ako nestoji to moc, ale aj tak 😠

sisa2
13. jan 2010

peti - fu, to mi je luto. dufam, ze bude mm rychlo lepsie, nezavidim taketo trapenia a bolesti ☹
veru skoda, ze nejde s tebou. tak si davaj na seba pozor, ked sa budes ponahlat domov 😉

janulka04
13. jan 2010

ahojte, babule....som vcera zalomila o deviatej...mm sa hned zacal tesit, ze nieco bude...ale ked ja mam taky odpor teraz k milovniu...je to aj tou predohrou...sa moc sustreduje na ten moj horny objem...uz som mu to aj vravela, ale zadna zmena...proste mi to teraz vadi, ked uz mam kolostrum, mi to pride nechutne... 😔
asi som hrozna, ze vam to tu opisujem, ale nejako si neviem pomoct, lebo u neho aj tulenie a maznanie znamena, ze chcem predohru a hned zacne po mne startovat...to ma taaaaak nici...a debata nikam nesmeruje 😢 😢 😢
dnes nas caka ta predporodna, tak depkujem, ze ci budem rozumiet, aky trapas zase stihnem vyrobit, lebo som na to expert...

idem vas precitat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre