Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
12. feb 2010

cheerly, ved teraz su o 20 ci 30€ lacnejsie ako predtym a dokonca v oktobri, kedy som po nich pokukovala, stal novy bez vybavy 295€...takze terajsich 245€ je smiesna suma

miskahryzka8
12. feb 2010

jeeej dzou akvarko aj ja chceeeeeeeeeeem uz konecne 😠 , uz mam aj vybrate iesto kde bude, ked prestaviame obyvku 😀

luci mna tak pichne, ked zakaslem alebo kychnem, takze snad nemam nic zle poskladane 😀

luci tvoj bracho je pomala ryba 😕 , lebo ja som ryba a som hyperaktivna 😀 , ale zase ryby chlap je ine ako zena 🙂

grokaaaaaa, tak ked si nesla na pohotovost, tak snad sa to do rana zlepsi aspon!!!

miskahryzka8
12. feb 2010

ale ja viem, ze ten e-kociky je internetovy obchod 😝 , ale ci aj na nom predava bexy ten amrk z polska 😅 ? No a plienkove torty idem kuk 😀 , jeeej to je srandn a na co su dobre 😕 , ked s narodi babo, ci...?

miskahryzka8
12. feb 2010

cheer, ale tam na e-kocikoch nie je ta nasa farba, ci 😕 ?

miskahryzka8
12. feb 2010

aha uz vidim 🙂 , aky je rozdiel medzi B3 a B4 bexou 😕 ?

janulka04
12. feb 2010

miska, je tam...v bexe B3 je az dole iba odfotena col.12 😉
a tie torty su ako darcek, moje male to bude mat akoze od mojej maminy 😉

brisilda
12. feb 2010

misi po vatsine sa tie plienkove torty davaju ako darcek pre mimi 😉 je to zlate a prakticke zaroven 😉 inak robia sa dokonca uz aj svadobne torty z plienok 😀 idealne pre taky parik ako je napriklad nasa tea ze sa vydava uz ako tehulka 😉
Inak kocky myslite ze kocik s polska bude kvalitny??? ja neviem ale dost ludi na polske veci nadava ☹ preto ja radsej kupujem vsetko na slovensku az to mozem reklamovat

janulka04
12. feb 2010

no, neviem, bris, baby, co ho maju, zatial nenadavaju...zistújem si o nom uz od oktobra...a ten mark ich dovaza sem na SVK, teda aj este s jedou pani a co som citala, on nemal este reklamaciu a ona raz...ved uvidime...my budeme mat bris viacmenej dieta na cestach v aute 😉
a co mm este nevie, dalsi rok chcem kupit este sportiak 😀 😀

miskahryzka8
12. feb 2010

janulka jj uy som nasla 🙂 a aky je teda rozdiel B3 a B4?

Jeej tak to mozem kamoskam povedat, ze aha co existuje, plienkove torty 😀

bris, no uvidim co povedia janulka a cheer 😉 , ja sa zveziem 😀

janulka04
12. feb 2010

a ja by som si nepomohla..kedze co som kukala tu kociky, sa mi vobec nepacia..iba ak ten ABC este, ale ten nevtrepem do auta..i ked mm slubuje, ze do maja kupi Sharana...no nechcem sa na to spoliehat...potrebujem nieco megaskladne 😒

janulka04
12. feb 2010

misi, B4 je klasicka stvorkolka, B3 skoro tiez, ale te dve kolieska su pri sebe, takze je to vlastne trojkolka 😉

miskahryzka8
12. feb 2010

jani a ta taska je k tomu?a co je lepsie trojkolka alebo stvorkolka?

janulka04
12. feb 2010

hej, ta taska je k tomu..zalezi od terenu, kde ho budes pouzivat, ved skus nakuknut do tej temy vo vybave, tam je

miskahryzka8
12. feb 2010

oki pokukam 🙂

petafr
12. feb 2010

caute, ja som sa akurat vratila zvonku, boli sme na pohariku s kamaratmi... baby, ja mam taku chut na mm... a tu nie je.. no o nicom a prave asi ovulujem niekedy teraz, no taka skoda!!!
ale co uz, Jani, ja som blizenec a mam samych blizencov okolo, ono, ak sa podaria (tak ako ja 😀 ) tak su super, ale ked su ako moja svokra 😒 tak to uz nie je bohvieco... hihihi, aj moja mamina je blizenec, ja som nimi obklopena a tiez skorpionmi a vodnarmi a levami... pre mna su to najlepsie znamenia 😀

Miska, s tou kamoskou to myslim vazne, na latky sa pridem velmi rada kuknut... skoda, ze jej to nevydrzalo...

Groka, no moja, som na teba myslela, ze ako si sa rozhodla, tak dufam, ze si v poriadku... ak by ti nebolo dobre, tak na tu pohotovost chod...

sharmana
13. feb 2010

ahojte, no ja som včera zalomila a už som nešla n anet...
bris. no ja už kočík mám, takže asi nepôjdem omrknút do TO 🙂 aj ked sa tam chystám, ale preto že tam mám zubára a idem rodinu pozriet, beriem našim CD z 3/4Dčka, niečo som už mamine poslala, ale všetko sa mi nechcelo... a už mi potvrdila aj svokra aj sestra, že malá má oči velké po mne a nos a pusinku po mm 🙂 juj sa teším, tak som si to priala 😀
cheer. ved tak som to myslela, že či si ho budeš objednávať z tej predajne v TO... alebo som stále mimo? 😀
a ten mark, to je kto? majitel tej predajne, či ako?

majuska7979
13. feb 2010

ahojte babule, tak vidim ze vsetky si pekne uzivate vikend 😉
ja dnes takto, ovulka je za dverami tak ratam take 2,3 dni bude tu 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

miskahryzka8
13. feb 2010

ahojte 🙂 , groka akooo????????

Peti jasne, dohodnem to s tou kamoskou 🙂

no vidim, ze s bexou je celkovo chaos kto je kto a co 😀 , ja som pochopila, ze mark je ten predajca z polska 😅

majuska, ako to rychlo ubehlo do dalsej ovulky 😕 , drzim palce 🙂

my sa teda dnes poobede niekam chystame, este stale neviem presne kam, mozno na zochovu chatu, zatial robi mm lokse 😅

cheerlady
13. feb 2010

jani lenze ta cena 245 je bez autosedacky.a s autosedackou a adapterom k nej stoji 290 😉
sharmi nie,nie,ten mark nema s tou predajnou v topolcanoch nic.

xena1
13. feb 2010

ahojte... 🙂

majuska7979
13. feb 2010

ahojte babule,
no miska preletelo to vsak, uz dalsia ovulka 😵
u teba to tiez leti uz mas 9tt 😵

brisilda
13. feb 2010

ahojte kocky ako vidim groka sa tu neukazala 😒 podla mna skocila na pohotovost a je pod lekarskym dohladom 😉 drzim jej velmi palce 😉 inak kocky mna to lezanie uz nebavi 😢 cele telo ma uz boli 😔 uz len cakam do utorka co i povie doki a dufam, ze ked sa citim dobre ze je vsetko ok lebo nerada by som prelezala cele zvysne tehotenstvo 😝
peti inak aj ja mam chut teraz na mm 😀 ale co uz ked teraz nesmiem 😠

lucialen
13. feb 2010

caute 🙂 Jaj ja som sa ucila, dnes mi to vobec nejde do hlavy, stale som unavena, drieme sa mi, proste neschopna.
Idem upiect nejaky kolac na zajtra, ja a krstny budeme mat narodky, tak sme sa dohodli, ze to oslavime u nas, takze musim nieco vyprodukovat 😝
Ja si myslim, ze poliaci maju trochu posahane meno, ale ich vyrobky su kvalitne, dokonca by som povedala ze kvalitnejsie ako tie nase, aj ked slovenskych produktov je minimum. Tiez neznamena, ked je nieco napr. chicco, casulalplay, tak je to kvalita, chybicka sa moze vyskytnut. Pri tom ako poznam poliakov a anglicanov, tak by som urcite verila viac polskemu vyrobku 😀
Maji, ty len pekne snazilkuj cely vikend 😉
Cau Xeni, ako?

majuska7979
13. feb 2010

luci budem zajtra 😀 nedela 😀

sharmana
13. feb 2010

a čo sa stalo vlastne groke? nestihla som všetko prečítat...
miska. užite si výlet
bris. no musíš vydržat, ale ved do pôrodu to zas nie je až tak daleko 😀
majuska držím ti palce..
luci. ja by som konkrétne nechcela polský kočík, ale netvrdím že všetky polské výrobky sú zlé, to určite nie.. ved aj adidas, nike a podobne sú napríklad vyrábané v číne, to by tiež znamenalo, že sú nekvalitné? to určite nie, lebo sú v originál výrobe, v továrni, pod dozorom a materiály musia byť použité kvalitné.. inak by si pokazili meno a už by to nikto nekúpil...

majuska7979
13. feb 2010

sharmana, dakujem ale co bude to bude, 😉

groka
13. feb 2010

Ahojte

bris stale som doma,ale uz asi dlho nebudem,na obed som citila zasa tlaky a citim to dodnes,a do toho aj bolesti v krizoch

lucialen
13. feb 2010

Sharmi, ved presne to neplati ani o cinskych vyrobkoch, mne sa napriklad nepacia polske kociky, teda jeden-dva sa mi pacia, ale o jednom nieje vela recenzii a na druhom nie je dobra sportova cast, skor ide o to ake mas poziadavky, a to nielen na kocik, neda sa to hadzat vsetko do jedneho vreca
Groka, ty sup sup do nemocnice, nech ta skontroluju, ci je to vsetko normalne

xena1
13. feb 2010

ahoj luci,zijem,upratujem dnes a tesim sa poobede na mm,pride skor z prace a budeme spolu...neboli ms espolu poriadne 3dni,tak mi to chyba.. 🙂
neviete ako sa ma motylek,dlho som o nej nepocula...

janulka04
13. feb 2010

ahojte, babule...
groka, ty si doma?
inac, bris, si mi vcera nasadila riadneho chrobaka do hlavy...a teraz ine nerobim, len na E.bayi vyhladavam zkociky a zistila som, ze znacka tu sa vyrovna cenou polskemu z SVK a este by asi aj bol problem s reklamaciou, keby nejaka bola, takze ja momentalne dumam nad tymto, mm uz ma nekomentuje, povedal, ze nech si vyberiem, co chcem, ale mam zabudnut, ze poleti s reklamaciou na

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre