Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
14. feb 2010

joj no kraaaaaaaaaasne je to akvarko ked odfotim dam na strechu 😉 chceli sme povodne trocu vacsie toto ma cca100L ale zase krasne sa nam aj so skrinkou hodi k nabytku 😉 lebo je to krasne drevene

janulka04
14. feb 2010

som videla tu fotku...a rybicky pokupene?

sharmana
14. feb 2010

no chúda dzou, asi nemôžeš íst na PNku, že? najhoršie je, ked sa človek cíti slabo a musí íst do práce 😒
jani. ja som sa dnes chystala niečo piecť a nakoniec nič z toho, kvasím doma s mm celý den, ani sme sa nepohli z obývačky.. hrúza...

dzou
14. feb 2010

jj predal nam k tomu aj rybky ale rastlinky len umele dal 😖 tak sme si uz nakupili nove zive rastliny a este trosku viac rybiek tak snad sa chytia 😉
no sharmi ja PN ako taku nemam ... tu to je inak jak na svk ja az po tusim 10dnoch nieco dostanem inak my zamestnavatel neplati nic ak som doma napr.tyzden... ako ja sa citim dobre vsetko ok teda aspon teraz ked som doma 😉 len ten soplik ma trapi dost a to ze vsetko co jem tak neviem ako to chuti a je to faaaaaaaaaakt hrozne ☹

janulka04
14. feb 2010

ja som chcela sharmi robit tie ceske buchty..ale mm kupil vcera hovadiny, kedze ja som s nim nesla, jak mi zle bolo....ze minul som len 70€ a kolko som nakupil...aha...kupil to, co netreba 😀
ale dostala som tu kvretinku...tak ma aj potesil 😵

sharmana
14. feb 2010

tam nemáte prvých 10 dní nič zaplatené ked si na PN? no to je dobre na figu..

mne sa tiež páčia akvarká, ale nechcelo by sa mi o tom starať 🙂

miskahryzka8
14. feb 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeee 🙂 , kraaasneho valentinka vam zelam 😵 😵 😵

vyletik bol super, boli sme na tej zoske, bolo trosku tazsie tam prejst, ale sme to zvladli a objavili sme super penzionik univerzitku, super zrekonstruovany, hrozne mila spravkyna tma je, perfektne varia, v izbe bolo teplucko, no parada 🙂 , sme boli na vecernej prechadzke este vcera a dnes na doobednej a je tam super kopec pre deticky na ucenie, aj take detske vleky a pas, uplne perfketne a kusok od BA, budeme tam s fazulkou chodit 😵

Idem citat 🙂

dzou
14. feb 2010

nie nemam to si zamestnavatel urci sam moze platit ak chce ale jasne ze ak nemusi tak nikto neplati ....
no vacsinou to maju zaplatene uz len na tych vyssich miestach ty ktory tu nemaju plat tyzdenne ale mesacne fixny tak ty ked su doma tak aj tak maju zaplatene rovnako

sharmana
14. feb 2010

miska, tak to si mala super, ja sa až hanbím ako stále kvasím doma, nikam s mm nechodíme 😀

no dzou, to je fakt blbé, ja som myslela, že sociálne a nemocenské je tam zabezpečené, ved musí za teba odvádzat odvody, tak by si mala nárok mat zaplatené aj za PNku. Na Sk ti musí platit prvých 10 dní a potom to ide zo sociálky. Nie je to na zamestnávatelovi, to je proste jeho povinnost. Aj ked je to najskôr len 25% 3 dni, a potom sa to zdvíha.

miskahryzka8
14. feb 2010

pozeram, ze ste este riesili kociky 🙂 , no jani kvoli tej eventualnej reklamacii to moze byt problem, ale tak ja som sa na bexu uz uplne namotala a som to aj kukala a je polohovatelna kade tade, co uz zacinam chapat pojmy co je co 😀

groka tak fajn, ze si isla nakoniec na tu pohotovost pre pokoj duse 🙂 a ze je vsetko ako ma byt 😵

dzou
14. feb 2010

sharmi oni platia odvodyza mna ale ak mas ''len'' chripku a si doma nikto ti neda ani pencu......az ked si dlhsie alebo vaznejsie chora plati ti stat

miskahryzka8
14. feb 2010

sharmi strasne dobre nam to padlo 🙂 , uz som aj hovorila kamoskam, ze sme objavili super penzionik a pojdeme tam ako partia 🙂, sharmi a preco nechodite 😉?

sharmana
14. feb 2010

no ale ved chrípka je prenosná a pri nevyležaní môžu byť následky na srdce a podobne.. nehovoriac o tom, že tu bola vtáčia a teraz prasacia chrípka.. takže podla nich treba íst do práce, lebo je to len chrípka 😒 no to je prístup.. sila...
dzou. tak ti prajem, aby si bola už fit, nech ti to neuberie z imunity..

miskahryzka8
14. feb 2010

nadneka torticka je super, skvely napad 🙂

kati drzim veeeelmi palce na zajtra k dokimu 😵 , ja este tyzden musim vydrzat...

majuska, uspesne a hlavne prijemne snazenie 😅

miskahryzka8
14. feb 2010

jeej minka je z nasej temy 🙂 , gratulujem 🙂

jeej luci, vsetko naj, naj, naj k narodeninkam, uz je skoro zajtra 😉

janulka, tak kup tu bexu a mas, ona je krasna 😵

dzou a uz mate vybrane aj rybicky do akvarka 🙂 ? Ake 🙂? A ked si chora, tak sa treba viac tulkat 🙂

miskahryzka8
14. feb 2010

janulka, aj ja sa tesim na akvarko ked bude obyvacka 😵

dzou a kde mas otfotene na streche to akvarko 😕 ?

dzou s tou pnkou to mate odveci 😕

dzou a to ste mali este povodnu vodu z akvarka? Lebo ju treba nechat trosku odstat... A ake druhy rybiek teda mate?

tak idem ja uz spinkat 🙂 , dobru nocku vsetkym 🙂

sharmana
14. feb 2010

miska. nechodíme, lebo sa vždy chystáme a nakoniec sa nikam nevychystáme 😀 strašní sme, ale nám sa nechce do tohto počasia, obliekat sa a tak... keby je už jar, či leto, to by bolo iné..

sisa2
15. feb 2010

luci vsetko len to naj k narodkam, hlavne bezproblemove tehu a na konci zdravy vonavy uzlicek 😵

janulka04
15. feb 2010

ahojte, babulky, ideme my dnes s mm zase vybavovat..uz mam tohto behania dost...hlavne v mojom stave... 😒
vcera bol keksiiiiik..po vyse 5-tich tyzdncoch 😔 tak bolo fajn...ja som nejaka frigidna v tomto tehu, s malymi, ked som bola, by som utocila aj na ostnaty drot a teraz nemam chut 😒 😝

a teda lucke vsetko naj naj nja k dnesnym narodeninkam... 😵

petafr
15. feb 2010

Ahojte, Lucka vsetko naj naj naj ti prajem, pekne pooslavuj!!!
Baby, ako inac? Ja som bola v sobotu vonku, tak som sa zriadila, ze mi je zle este aj dnes rano... to sa mi uz davno neprihodilo... a poriadne clovek citi, ako starne, nasledky su omnoho dlhsie ako volakedy 😀 😀 😀 ale taka super zabava bola, len skoda, ze mm nebol...
Jani, gratulujem! 😀

sisa2
15. feb 2010

ahoj peti, tak si si to tusim uzila 😀 kde ste boli? ja som uz tak davno nikde nebola. doma mam lazaret, chlapi su chori .. a chory chlap, to je des, ten uz umiera 😀 😀 😀 vcera sme boli braskovej malej na krstinach (teda ja), tak som aspon na chvilu vypadla, len som radsej nemala ist, lebo svagriny brat sa do mna pustil, preco este nemame druhe a na co cakame, ze ci treba mm nejako pomoct 😠 ja som sa nezmohla na nic a brasko mu dal akurat jednu cez hubu 😅 😀

tea333
15. feb 2010

Ahoj baby, tak som sa vratila z NTcka, boli sme aj s drahym, a bolo to super 😵 😵 😵
pekne nam dr poukazoval casti tela, aj hrudny kos, bublinku co ma ako zaludok, maly sa velmi nehadzal,ale statocne boxoval, aj nozickami pokopkal 🙂
podla usg sme o 3 dni starsi, cize 12+3, podla poslednej ms sme 12+0..tak neviem cim sa mam riadit 😕

nosovu kosticku mame, nt je ok, takze sme zdravi a brali mi krv 🙂

u nas bol keksik po tyzdni vcera, ja velmi nemam chut ale chlap si uz dupkal 😀

dufam ze ste mali pekneho valentina vsetky 😉
my sme zohnali obaja topanky na svadbu, ako vzdy som mala stastie, vosla som do mixera v auparku, hned som nasla presne take ako som chcela, presne v takej vyske (mala som odmerane k satam) a super sedeli a cena 24eur 😀 😀 😀 to sa mne casto stava 😉
mam aj samodrzky silonky vo farbe slonovinova kost, no ako 25 eur na 2 hod ale ok 🙂
vcera som vyrobila kazdemu velmi pekne pisane menu na pocitaci, som to presne vystrihovala, takze kazdy pri sebe bude mat co si objednal aby neboli zmatky 🙂
v tn som nebola takze vobec neviem ako to ozdobia a ako predelia cast na obrad, ale nechavame to na kamaratovi- majitelovi, nikto to krajsie ako on nevymysli, on je v tomto super a tie svadby co tam mali su uchvatne 😵 😵
takze ked mi mama odniesla tie saty do cistiarne vsetko na svadbu je vybaveneeee!!! 😀 😀 😀
v stredu mam taku minirozlucku s par kamaratmi..uz sa tesim

sisa2
15. feb 2010

dzou - prajem skore uzdravenie!
jani - neboj, nie si frigidna 😉 vsak si to potom vynahradite. a drzim palce pri vybavovackach
katka - drzim palce k lekarke, verim, ze prides so super spravickami
nadi - torta sa ti vydarila! mnam, tie jahodky by som si dala. si sikulka!
miska - dik za tip na lyzovanie pre deti! to je priamo na zoske?

petafr
15. feb 2010

siska, boli sme v starom Nu Spirit, bola tam dobra atmosfera, aj sme sa vyskakali... uz som davno nebola nikde vonku, tak mi to dobre padlo, akurat som to trosku prehnala... ale co uz. 😅
Tei, ty si super organizatorka, pekne ti to ide od ruky, tesime sa na nejake fotky potom.
Sisa, to poriadny debil, to su najlepsi taki, co si myslia, ze vsetko vedia... nic si z toho nerob, a fakt dostal po hube, to musela byt podivana, super brata mas 😀 😀 😀

sisa2
15. feb 2010

tei - super, ze je s babulom vsetko ok! a teda ti to ide aj s tou svadbou, parada. tiez sa uz tesim na fotky 🙂

peti - vsak raz za cas si treba uzit 😉 ja som bola naposledy rozbita na mojej rozlucke so slobodou, to sme obaja s mm tak dopadli 😀 dodnes sa na tom bavime.
no svagriny brat je taky chrobak truhlik, vsade bol, vsetko videl, vsetko vie. ma 2 deti a teraz cakaju tretie, zakazdym im to vyslo tak, ze ani nevedeli ako, tak ma pocit, ze moze do vsetkeho kecat. brat sa s nim nemusi, o to viac ho "potesilo", ze mu mohol jednu struhnut. ako trapas ako delo, ale zas on si ma vzdy zastal. a ked sme o mimi prisli, bral to tusim najtazsie zo vsetkych v blizkej rodine 😔

petafr
15. feb 2010

siska, to je super, ze mas takeho brata, ja mam tiez brata, ale sme uplne rozdielni a odkedy ma svoju snubenicu, tak ho velmi nevidame, lebo ona nasu rodinu nemusi, cela je taka divna... ale to je jedno, tak som rada, ze sa ta mal kto zastat, urcite to poriadne pichne, takato poznamka... Ja som nakoniec vlastne rada, ze okrem mm to nikto nevedel, aspon nemusim pocuvat ziadne poznamky, alebo znasat lutostive pohlady...
na rozlucke naposledy? to bolo pred kolkymi rokmi? 😀 😀 😀

sisa2
15. feb 2010

hm, to mi je luto, ze si s buducou svagrinou moc nerozumies. ta moja je fajn. sice je ucitelka a to je diagnoza (ospravedlnujem sa vsetkym ucitelkam 😀 ), ale je fajn.
u nas ma nikto nelutuje. a popravde, obcas mi to pride aj luto. nie, ze by som chcela, aby ma lutovali. ale ze sa cez to vsetci tak preniesli, ako by sa nic nestalo. ja som sa cez to stale nedostala, neviem, kedy to bude ☹
rozlucka ... jaj, to bolo davno 😀 v juni bude 7 rokov 😕 😀

petafr
15. feb 2010

preboha 7 rokov, tak to si musime zajst na poriadnu damsku jazdu, kym este nie sme tehule... (vela bab sa k nam uz nebude moct pridat 😀 )
ono tazke to je, mne bolo zo zaciatku velmi tazko, prave preto, ze to nikto nevedel a okrem vas som sa fakt nemala komu vyzalovat, ale teraz mi to vyhovuje, ze to nikto nevedel, ja sa neviem dockat kedy budem tehula a budem to moct vykricat do sveta... teraz mi to pripada tak nerealne daleko...
Mm berie teraz nejake lieky na ten zapal nervu a ma cakat este tyzden, ak sa mu to nezlepsi, tak mu budu pichat tie hnusne injekcie do chrbtice a to je vacsinou jedna tyzdenne, kym sa to nezlepsi (ale maximalne tri dokopy), takze takymto tempom nestihneme aj buducu ovulku...
ty stale nic? Nevolala si Smolika?

sisa2
15. feb 2010

no asi sa uz pomaly nikto neprida, vsak tu uz su skoro vsetko len tehulky 😵
mne je poslednu dobu tak nejako divne, smutno, ci ako to pomenovat. a mam pocit, ze ma nikto nechape 😅 😕 😀
ach, chuda nico. dufam, ze mu lieky zaberu. musi to byt hrozna bolest. pride potom za tebou, ci sa chystas ty za nim? ja sa uz tesim, ze pojdeme v juni do FR, dlho som nebola. teda dufam, ze nam to vyjde.
smolikovi sa da dovolat az poobede, teraz maju vypnuty phone. ale stale nic 😠

majuska7979
15. feb 2010

dobre ranko babule, ja len tak na skok,
dufam ze ste vsetky prezili krasneho valentina 😉
ja uplne nadherneho, rano o siedmem som sa zobudila na sepot do mojho ucha ze otvor jedno oko, to som otvorila a tam taky krasny plysak, havko, a potom mm zmizol a priniesol kvety a bombonierku, taka som ostala vyvalena 😵 tak sme si aspon poobedie prezili romanticky lebo neskor sa slo do prace 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre