Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
22. feb 2010

ahojte, ja len tak narychlo, lebo v meste mam stary comp a mu dnes dlho trvalo kym nabehol net, tak som sa pekne pojedovala 😠 😀 , takze mame srdiecko aj pohyb, drobcek predsa len zumboval 😀 , podla posledneho dna mrchy sme jedenasty tyzden ako som to vyratala a podla ult. 10tt+1, dokina hovorila, ze to velmi pekne sedi, aj vysledky krvy mame oki, ale v minulosti som prekonala toxoplazmozu, lebo tam nieco nasli, ale nie v takej vyske, aby to bolo nebezpecne..., utekam zumbovat a potom pridem, chcem sa vas aj popytat na nejake znacky v knizke a tak 😵 , papa zatial 🙂

cheerlady
22. feb 2010

miska to s tou toxo nasli aj mne,ale nikto nic neriesil,takze asi je to ok. a gratulujem k srdiecku!!! 😵 😵 😵
inak som sa ta chcela opytat uz davnejsie,ze ci je MK vhodna aj pocas tehotenstva? 😕 viem,ze uz je to sice zbytocne,len mamina ma vystrasila,lebo ona si teraz kupila v kozmetike nejaky krem a este ju upozornovala,ze sa nesmie v tehotenstve.

majuska no keby sa nahodou aj vypytal skor,co by mi teda az tak nevadilo,lepsie ako prenasat,tak prinajhorsom by som navigovala maminu cez telefon 🙂

janulka04
22. feb 2010

cheerly.... 😀 , ja to vidim, ze ja tu tasku asi nahadzem pred odchodom...lebo ja mam stale nejako cas...ale ty uz by si aj mohla zacat
a drzim palceky do poradne 😉

petafr
22. feb 2010

Miska uplne super, gratulujem! A vy ostatne kocky, co nove? Kto to ma za vami tolko citat? Nezreferujete mi niekto, ci je nieco nove? Nemam cas... robim preklad, brrr, kamaratovi pomaham do franiny a je to o medz. trestnom prave, no tiez dobra konina...

Inac, mne bolo cez vikend ohromne s maminou, fakt perfektna babska jazda, pokecali sme, bola na kurze o ozdobovani tort, bola ohromne stastna, strasne sa jej to pacilo a teraz o tortach uz aj sniva... takze sme si to uzili...

Pekny den inac!!!

lucialen
22. feb 2010

Ahojte babulky, tak ja len na skok. Malinke je vporiadku, sme si 2 dni nadbehli a sme 9+5tt, 2,9mm. Male sa riadne vrtelo, kyvalo nozickami aj rucickami, bolo krasne 😵 😵 Vysledky mam vsetky negativne, takze super. A podla dokiho vahy som pribrala len 1,5kg 😀 Idem dat fotky a ucit sa. Zatial papa

sisa2
22. feb 2010

miska & lucka - super!!! gratulujem k dobry vysledkom, moc moc sa tesim s vami! 😵

majuska - krasny grafik so schodikmi 😵

majuska7979
22. feb 2010

siska a ty ako si na tom dnes?? uz dosla ??? 😠 mrcha mrchata
zatial to vypada super, tie schodiky su zaujimave 😀 preto pokracujem merat 😀

sisa2
22. feb 2010

majuska - vcera sa jej konecne uracilo prist - po 68 dnoch 🙂 tesim sa ako mala, i ked mi je fest zle ☹
dufam, ze schodiky naozaj az do neba 😵

majuska7979
22. feb 2010

sisa, super 😵 😵 😵 😵 koneeeecneeeeee sa milost pani uracilo prijst 😵 😵 😵 😵
siska no uvidime ci bude do neba 😉 baby idem si kupit zavinace 😵

sisa2
22. feb 2010

maji verim, ze ano. vsak uz by bolo nacase, nech sa to tu uz hemzi len tehulkami. uz nas vela neostalo ... tak sup sup a ja to potom uzatvorim 😉
mnam, zavinace som nejedla celu vecnost. idem si aj ja nieco kupit na obed. poobede nakuknem.
takze dobru chut 🙂

brisilda
22. feb 2010

cherlady 😨 to vazne nemas nic pobalene? ja som aj pri prvom mala tasku pobalenu od 7 mesiaca 😀 ja si neviem predstavit tie stresy popri kontrakciam 😀

janulka04
22. feb 2010

siska, jupi...sa tesim teda, ze konecne madam dorazila...mrcha jedna...a dufam, ze ti teda bude cim skor lepsie...
bris, ja som sa aj pri malych balila dost neskoro a ani teraz nejako nic nechystam....neviem...nechce sa mi 😝 😀
inac, ozvala sa mi michelle...ma sa dobre, kocka 😉

petafr
22. feb 2010

Siska, super, tesime sa vsetky, oda na mrchu! 😀 😀
jej, super, som tiez rozmyslala minule, co ma nove...
Luci aj tebe gratulacia!

brisilda
22. feb 2010

miska gratulujem a tesim sa spolu s tebou rovnako ako aj sise blahozelam atesim ze mrcha konecne prisla 😀
jani ja uz nic nenechavam na nahodu 😉 inak miska vela nenapisala je uz tehu alebo nie? co s nou vlastne je?

brisilda
22. feb 2010

juuuj lucka a tebe samozrejme tiez blahozelam musis mat krasny zazitok ked si videla malinke ako sa pohybuje 😉 zivo si predstavujem ako som to ja prezivala waaaw dufam, ze nase snazilky to tiez coskoro zaziju 😉

janulka04
22. feb 2010

miska, bris, mala nejake problemy, ktore si musela poriesit, tym padom snazilkovani sa odlozilo, ale mozem povedat, ze sa ma dobre, ze je stastna a po tom, co mala doma jej to zo srdiecka prajem a ktovie...mozno bude aj snazilkovat 😉

brisilda
22. feb 2010

juuj jani kukla som tvoj album a co nevidim krasne kociky 😉 velmi pekne farby krajsie ako tie co si mala predtym 😉

janulka04
22. feb 2010

bris, hej..lenze sa nedovazaju do Nemcka este, je to nova kolekcia a su len v Spanielsku.... ☹

brisilda
22. feb 2010

no tak tomu sa hovori smola ☹

janulka04
22. feb 2010

uvidime, co vybavim...som im posielala mail....tak mozno, ze sa aj ozvu...
lebo co som pozerala na nete, vsade na SVK a v Cechach len dopredavaju kolekciu 2008 a zacinaju len s 2009, tu v Nmemcku ide len 2009...no mozno sa bufe dat dohodnut 😒
su fakt pekne tie nove farby... 😕

sisa2
22. feb 2010

dakujem babule, ja sa veru tiez tesim 😀 neviem, ci som sa niekedy z mrchy tak tesila, ako teraz. i ked mi je dost na ble, takyto stav som uz dlho nemala 😔

jani - tie nove farby su fakt krasne! kocik zrazu posobi uplne inym dojmom. drzim palce, nech sa ti ho podari zohnat. v ktorej farbe by si chcela?
dik za info o miske, som rada, ze sa jej dari a je jej lepsie. tak ju pozdravuj, ked jej budes pisat.

janulka04
22. feb 2010

siska, mne sa najviac pai ten zeleny...no neviem sa rozhodnut, kedze zeleny som uz mala...ale neviem, tento je taky vesely...uvidime...este mam dva tyzdne, aby sa mi ozvali...
siska, tvoju radost uplne chapem....ja som sa tak nejak tesila, ked mi prisli prvykrat, kedze som bola najstarsia z triedy a dosli mi ako poslednej 😀

sisa2
22. feb 2010

jani ten zeleny je krasny. mne sa aj ten modry paci, ruzovy by som asi nekupovala. ale celkovo su tie farby fakt pekne, vesele.

janulka04
22. feb 2010

ano, ak ten modry je peknucky...a na ruzovy by som asi nemala odvahu...

rhodosbb
22. feb 2010

ahojte babenky, ako sa mi mate? 🙂
prisla som vas pozdravit, dlho som tu nebola, nebolo mi velmi dobre, nemala som vobec chut chodit ani na MK ☹ teraz sa uz citim lepsie, dnes sme 12+5tt, minuly tyzden sme boli na sone, vsetko je ok, aj nosova kosticka, aj sijove presvetlenie (ci ako sa to vola) mame hodnotu 1,0, co je fajn, tak sa vytesujeme 🙂 myslim, ze to depresivne obdobie, co som mala, uz konecne preslo a uz sa budem len vytesovat z drobceka 🙂
podla mojej vahy som pribrala 4 kg a podla dokyho vahy len 2,3 kg 😀

sisa, strasne sa tesim z tvojej mrchy, ze konecne dorazila a drzim palce 😵 😵 😵

jani, fakt super kociariky a to tvoje brusko uz ake je velke 😕 len kukam ako ten cas leti 😅

janulka04
22. feb 2010

jeee, ahoj, Veronika, ja som ta tu hladala, ze kde si sa nam stratila a potom lucka povedala, ze si v septembrovkach....tak som rada, ze male je v poriadku a ze aj tebe je lepsie.... 😉

rhodosbb
22. feb 2010

ahoj jani, pridala som sa k septembrovkam, ale tam chodim tiez len velmi zriedka...aj ked mi TP vychadza na 1.9., tak verim, ze porodim este v auguste, aby som v pohodicke mohla sofiu 2.9. odprevadit do 1. triedy 🙂
a ty sa ako mas? dievcata su v skolke?

janulka04
22. feb 2010

nie, ale uz odratavame dni, kedze nastupuju buduci pondelok...uz sa velmi tesia a ja budem musiet vydrzat tych par mesiacov byt sama doma ☹
tak si si to naplanovala.....? 😅 no som teda zvedava, ja dufam, ze nijako skoro rodit nebudem, kedze sa nejako v poslednej dobe hromadia predcasne porody 😒

rhodosbb
22. feb 2010

ani ja nechcem rodit predcasne, ale v takom 38.-39. tyzdni by som prijala uplne v pohode 😀 ale samozrejme, ak to vyjde aj v 41. tyzdni, tak sa s tym zmierim, ja len tak kalkulujem, aby sofia nebola smutna, ze s nou nepojdem prvykrat do skoly 😉
ja som bola so sofiou dva tyzdne doma a uz som videla, ze sa strasne nudi a bola velmi rada, ked prisla naspät medzi deti, ale dvojicky sa spolu samozrejme vedia prebavit, v tom je ta vyhoda 🙂

lucialen
22. feb 2010

No kde sa dnes flakate? 😀
Jani, tie nove farby su krasne 😵 Inak vcera som videla nejaky podobny kocik a mal riadne velku vanicku, teda hlavne tu budku 😉
Siska, gratulujem k mrche 😉
Miska, gratulujem k dobrym vysledkom 😵 Inak to mas lepsie, ked si uz prekonala toxoplazmozu, ja som negativna a teraz mozem stresovat do konca tehu aby som ju nedostala 😒 Ale tak davam si pozor. Kedy chces ist do genetonu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre