Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
26. feb 2010

ozaj tei a kocky, kamoskina sestra caka tiez babatko a bola si dat v genetone zistit pohlavie a tiez caka chlapceka 😕 , tak dufam, ze tam nezistuju len chlapcekov 😀 a tiez jej poslali smsku este v ten den v noci 🙂

a to si tu vasu novu fenku odkial poznala 🙂 ? Jej rhodosko, poznam, kamoska ma, su krasni 🙂 a ako si porozumeli 🙂 ? Tei a vasa mala kolko rokov?

brisilda
26. feb 2010

dobre rano kocky idem si vas precitat dnes konecne nemam zaslzene oci 😀
lucka citam kadeco po internete + casaky a tiez som bola prekvapena co vsetko babatku v brusku vadi 🙄
inak ja ked som lezala v nemocnici tak sama doktorka mi povedala ze akykolvek zapal v tele moze vyvolat predcasny porod alebo potrat 😖 preto v dnesnej dobe maji doktori tehulky tak pod dohladom a beru vsetko vazne ale to neznamena ze sa preto stresujem napriklad ani nasivin si nesmiem davat do nosa no na MK som sa docitala ze uz nejedna tehulky si to davala je to lepsie ako celu noc nespat 😢 a lapat po dychu ☹
inak pekne veci si si vydrazila 😉
ok idem citat aby som aj dalsim mohla hodit kmentar 😀
nadenka kdeze siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ?????ak nas citas tak hod o sebe info 😉

miskahryzka8
26. feb 2010

ozaj a kamoska hovorila, ze vraj v ruzinovskej nemocnici, ked chcem mat konkretneho doktora pri porode, tak za jeho zazmluvnenie sa palti 7 tisi korun 😕 , to je aj inde tak?

jj aj ja som pocula, ze HAK suvisi s dvojickami, ale 2 roky je dost od ich brania, znama zabudla tabletku ked brala HAK a tiez otehu s dvojickami ale dvojvajecnymi 🙂

dzou jj muzi beru vsetko okolobabatkovania dooost inak ako vsimam a pocuvam, oni sa do toho ani nevedia tak vcitit, kym ho nevidia nazivo a niektori ani potom 😀

janulka a vyletik do spanielska si nechcete spravit 😉 ?

bris tak super, to uz urcite bioparox zabral 😉

brisilda
26. feb 2010

miska bioparox nezabral este ale nasivin ano 😀 😀 😀 no bioparok su lokalne antibiotika cize ich budem uzivat mne pomohli aj na anginu asi pred 3 rokmi 😉 tak dufam ze aj teraz zaberu
janka dik ze si sa ma zastala inak ja neberiem vsetko vazne no ja len davam info co vsetko v tehu vadi 😀 ale zeby som to striktne dodrziavala to nie lebo inak by som ani nasivin do nosa nedala 😒 teraz iba dufam ze to malemu neuskodilo ☹ ved ho davam iba na noc aj to jednorazovo aby som mohla spat
inak davam zapravdu ze HAK moze sposobit ze zeny budu mat 2 jicky ale je to velmi zriedkave skor pri umelom oplodneni sa da s niecim takym pocitat takje majkinej sestre drzim velmi palceky tiez bys som brala dvojicky 😉
dzou ved len sa smejte ked otehotnejes tak samam budes prekvapena co vsetko sa docitas 😀
miska inak toho psika mi je luto no tiez by som ho dala utratit si tehotna a vazne ti nic ine nechyba a male deti doslova psikov oblizuju ja to badam na tom svojom neposlusnom synovi 😀 on dava nasej malej psiej slecne aj pusu na cumacik 😉 bleee fuj 😀

janulka04
26. feb 2010

nie, nechystame....miska, aspon nie teraz v mojom stave... 😀 , do toho, ako som pisala mm ma nejake problemy v praci...takze som rada ze dycham
groka, gratulujem k bublinkam 😵
inac, nadenka nas zanedbava, bris...vsimla som si...aspon dufam, ze je v poriadku 😉
bris, ja ani nie ze tak zastala, ale ja vazne vela veci do seba nedam...i ked popravde, pri malych som bola zodpovednejsia, teraz si aj kavu lopnem, aj kolu...aj vinko uz bolo....chuda toto babatko...pri malych som bola na seba viac prisna...
a inac, zacala som treti trimester a 10kil mam hore..to skadial sa berie? 😕 😀 😀

brisilda
26. feb 2010

jani o kilach mi nehovor ja som v polke 3 trimestra a mam 15 kg hore ☹ 😀
inak s tymi kocikmi mas riadnu sarapatu 😠 nerozmyslat o zmene???

brisilda
26. feb 2010

sharami panva sa sice v tehotenstve roztahuje ale az v tretom trimestri ja som to pri prvom nepostrehla a zatial ani teraz nie no je to vraj neprijemna bolest po vatsine sa objavuje vtedy ked hlavicka plodu klesne dole 😉

janulka04
26. feb 2010

a k psikom...
miska, podla mna to nieje sebecke, je to pre nu skor trapenie a este aj tebe moze uskodit.. 😒
a inac, ja , co som tehu, mne pes straaasne smrdi, takze ho ma na starost mmm a male, vzdy sa doslova hadaju, ze ktora mu pozbiera hovienka z podlozky...ono nam ho totizto moja byvala kolegynka takto pokazila, ked sme boli na dovolenke...dovtedy vzdy sa vypytal, no jej sa nechcelo, tak nam bobkuje na podlozku, ale aspon, ze sa vzdy trafi... 😀
no a male sa vzdy hadaju, ze ktora mu to vyprace, ktora mu da granule a vodu, tak mi ho je aj luto...ale nejako fakt sa nemozem prekonat...
stale si vybavim, ked som mavala tie siesty na zachodom a nebyvalo mi dvakrat dobre, tak mu bolo treba amale mu akurat tu podlozku menili..a nestihol a vycikal sa na zem...baby...mna z toho puchu tak naplo, skoda slov...a som to musela umyt aj vydezinfikovat, ale stale sa mi zlc vracala do krku...a odvtedy mam k nemu nejaky odstup...
ale mne vadia vone vseobecne, normalne ani parfumy uz moc nemusim..bleee
ani make up, ci kremy, nehrozia.... 😝

janulka04
26. feb 2010

bris, ja neviem, ked uz mi jeden vyhovuje takmer na 80%? 😀
jeden z tych, co mam v albume urcite vyjde, len uz mam na to iba dva tyzdne..lebo tak som si to naplanovala 😀 😀 , ale nie, fakt je, ze do polky aprila musi byt najneskor doma, tak preto mesiac vpredstihu 😵
mne sa paci aj BeBe confort High trek, neviem, ci poznate, ale farby nic moc a cena je strasna...to uz potom asi rovno Jane Slalom 😒

janulka04
26. feb 2010

bris, 15 kil je este v phode..ved ku koncu tehu sa uz nepribera a podaktore aj schudnu a to znamena, ze babo uz je pripravene 😉

cheerlady
26. feb 2010

ahojte babule,som tu 3dni vobec nebola.len co som postrehla
- tea gratulujem k chlapcekovi! 🙂
- miska ano,je to pravda,za zazmluvnenie lekara sa plati vsade a myslim,ze je to vacsinou tych 230 eur.ale ak chces ist rodit do ruzinova,tak tam je to podla mna zbytocne,lebo co som tu citala,tak v ruzinove su vsetci lekari vyborni a venuju sa ti rovnako 😉 ja si tiez nebudem nikoho zazmluvnovat.

lucialen
26. feb 2010

Caute 🙂
Pre mna su teda tie veci nepotrebnosti, ja osobne zbytocne nebudem rozhadzovat na zbytocnosti, ale na potrebne veci. Proste nie so zgrlos, ale nerozhadzujem sa. Bola som tak vychovana, nikdy mi nic nechybalo, mama nam nekupila vsetko na co sme ukazali, ale viem si ustrazit peniaze, myslim, ze su ine veci, do ktorych by som radsej zainvestovala. To je moj nazor 😉
Miska, aj u nas sa plati za dokiho k porodu, ale my mame sukromnu nemocnicu, dokonca kamoska rodila tak, ze bola na pondelok dohodnuta s dokim, ze jej vyvolaju porod, ale bolesti dostala cez vikend a on mal sluzbu a prachy zhrabol aj tak 😒
A k psikovi, ja chapem zase rodinu mm, ja by som tiez chcela aby moj rodinny milacik bol s nami co najdlhsie, pokial mu lieky zaberu a bude zase fit, tiez by som ho nedala len tak utratit, keby mi este beha po dvore. Take slachtene plemena su aj citlivejsie na choroby a fakt by mali dostavat kvalitnu stravu a nie zbytky z kuchyne. Ty k nemu nemas taky citovy vztah ako oni, ale chapem, ze sa bojis o babo, ak ma nejake infekcie alebo choroby, dietatka su citlive na take veci 🙂
Inak drazim na mimiaukciach, musis si nieco vyhliadnut, pozret kedy konci aukcia a potom sliedit a drazit. Tam ti to ukaze, kolko treba prihodit, ked je vela zaujemcov, tak tie aukcie predlzuju, ale so mnou sa vcera nikto nebil, uz som bola pripravena 😀 Ked aukciu vyhras, tak ta osoba ta bude kontaktovat, potom jej posles prachy na ucer a ked jej pridu, tak ti posle balicek 😉
Bris, ved 15kg je v pohode, ved za chvilu rodis 😉 Tusim ze pri malom si pribrala ovela viac, nie? 😕

brisilda
26. feb 2010

jani mas to s tymi kocikmi tazke 😒 no hadam ti nieco padne do oka alebo sa ti podari zohnat ten komplikovany kocik 😉 drzim palce 😉
inak aj u nas sa plati za dokiho no ja som sa rozhodla ze pokial maly bude mat zlu poloho tak si isto zajednam niekoho len neviem koho ☹ no uvidim my ludia sme cudny najskor naucime doktorov na uplatkya potom sa cudujeme ze ked im nic nedame tak nas maju na haku 😠 podla mna nieco take by mal zakon prekuknut ved kazdy doktor dostava za svoju pracu vyplatu tak neviem preco aj ludia im strkaju do vreciek prachy !!!

janulka04
26. feb 2010

dik, bris...chichi, z komplikovany....robim mozne nemozne,, aby bol,moj...hlavne uz do toho nezapajam mm 😀 😀

dzou
26. feb 2010

Ahojte zienky... no dnes ste zase tomu moc nedali...
majuska 😠 do kelu no vyzera to na mrchu... 😠 😠 😠 ale tak aspon pojdes na tu svadbu nie? 😉
miska no s tym psikom ta chapem z jednej strany ze sa bojis a ze si chcela svojho ale ved ak mate rodinny dom tak co si aj tak nekupite 😉 sak milion ludi na svete ma 2 psov lebo tak ako aj luci pisala chapem rodinu tvojho ze ked mali doma psika 10rokov tak ho nechcu len tak utratit i ked je chory ja mam naseho 2 roky a je to naozaj clen rodiny a ak sa raz ked bude stari budem musiet pre nieco taketo rozdhodnut bude to velmi tazke 😔 a tiez budem hladat vsetky mozne riesenia aby s nami este nejaku dobu pobudol...
no a ja..... som si dnes myslela ze som dostala porazku ☹ a to doslova a dopismena.....
v robote sme dnes mali strasny zhon posledny den v mesiaci ako vzdy... no a asi 15min pred koncom mi prislo strasne zle... sa mi zahmlievalo pred ocami, som myslela ze odpadnem no nejak som to ustala aby som mohla soferovat...po ceste do obchodu ma zase rozbolela hlava ale taaaaaaaaaaaaaaak strasne som si musela dat tabletku by som nevydrzala a v obchode mi zase bolo na odpadnutie aj na zvracanie ale najhorsie normalne mi zacalo mravencat v ruke a vobec som ju necitila ☹ normalne az zmodrela... to som bola v drogiske aj som rozmyslala ci si nekupim test ale odololala som 😀 no po chvile sa nastastie cit do ruky vratil ale este aj vtescu mi tak bolo na prd ked som prisla domov tak som sla hned spat... no uz som hore sak mi pridu tie kamosky musim upratovat ako uz mi je lepsie nastastie ale hlavu este stale trochu citim.... ale viete aky strach som mala ked mi zacala ta ruka necitliviet?hrozne... ak to tak pojde dalej budem musiet ist k dr..... a ak to je nahodou tehu(lebo nieco taketo mi bolo 1x v zivote...) tak ak to budem zazivat tie prve tyzdne tak vdaka bohu sak ani robit nebudem moct...

xena1
26. feb 2010

ahoj dzou...ako sa mi mas?idem ta precitat::: 🙂

brisilda
26. feb 2010

fuha dzou to nevizera dobre ☹ davaj na seba pozor a hlavne spomal tempo mozno mas vysoky alebo nizky tlak ked sa ti zahmlelo pred ocami inak test by si si mohla spravit mozno ze je to priznak tehotenstva 😉
xena hod nam novinky ako si dopadla uz nieco vies alebo este nie?
janka a povedz ze neni to komplikovane s tym kocikom 😀 to je hrozne ty ked si nieco zaumienis tak to dufam aj dosiahnes ja by som si tak za svojim asi nesla 😀 este stastie ze mna stale drzi loola a ABC-cko aj ked uz ma lakal aj casualplay 😀 no odolala som aj ked rada by som menila

xena1
26. feb 2010

bris,este je zavcasu... 🙂 som len 7DPO...vcera som mala take pocity a bolesti v podbrusku ako na mrchu...

sharmana
26. feb 2010

ahojte kočky, konečne piatok, som happy 😀
bris. no ved ja som v 3 trimestri, tak možno preto ma tie klby trošku boleli... dnes ma nič nebolí, tak neviem...
čo budete robiť cez víkend? no ja asi nič špeciálne, budeme doma, mm možno dorobí v spálni lišty a toď vsjo 😅

cheerlady
26. feb 2010

dzou to sa stalo aj mne a bolo to vo velmi stresovom obdobi pre mna,tak som to pripisovala tomu...snad to nebolo nieco ine... 😔 a to som vtedy este tehu nebola.ale bola som odvtedy aj na echu srdca a tam bolo vsetko ok.

brisilda
26. feb 2010

cher s tym mas pravdu mne sa zahmlelo pred ocami ked mal Samko asi tak rok a tiez ma poslali na vysetrenia srdca

janulka04
26. feb 2010

dzou, teda...davaj na seba pozor, pre pana... 😕 😔

inac, bris, ja som byk, takze som velmi tvrdohlave znamenie a co si zaumienim, musim mat a ak sa mi to nedari, som velmi zla....mm by vedel rozpravat... 😀 , ja ked si postavim hlavu...koniec sveta...
niekedy je to na vyhodu, ale niekedy ani nie... 😀 😀

janulka04
26. feb 2010

sharmi, my cez vikend nic...tradicne, lebo mm bude zajtra este v praci, tak mi budeme asi v nedelu oddychovat len doma, lebo hlasia na zajtra velmi pekne, no v nedelu zase snezenie...cert ho ber, uz ten sneh 😝 😀

sharmana
26. feb 2010

dzou. no s tou rukou zmodralou, asi sa ti niekde zacvikla nejaká tepna, či žila a prestala sa ti nejaká časť v tele okysličovat... nemávaš náhodou problémy s chrbticou? ja som mala jednu dobu a trpli mi ruky... síce mi žiadna nezmodrela, ale bolo to nepríjemné...
možno by si mohla behnút k lekárovi, ale ak ti je už ok, možno to bolo len niečo náhodné...
kamoške raz zmodrala ruka, ale pretrvávalo to, a mala nábeh na trombozu...

dzou
26. feb 2010

kocky vdaka ze sa tak starate... no keby niet tej ruky tak si skor myslim ze je to mozno nejaky priznak lebo mi bolo aj na zvracanie aj na odpoadnuitie.... no ta ruka zasen nebola az taka modra 😀 aby ste si nemysleli .... no bola trochu ale uz je ok, hlavu este stale trochu citim kedze teraz upratujem a sa aj zohinam.... podla mna to bola len nahoda neviem uvidime ako mi bude pretrvavat aj ta bolest hlavy a nebude to z tehu tak pojdem k dr na bud. tyzden.... no dufam ze ak nie som tehu ze to prejde 😒
dnes som inak 28dc... prsia ma stale nebolia 😕 to je dost cudne ale tak este mozu zacat a raz tusim ma zacali boliet az den pred mrchou...
no aj vam chcem napisat ze teda teraz tu pra dni moc nebudem kedze tu budem mat tie kamosky ale ka by prisla mrcha tak vam napisem ak nie tak snad vo stvrtok napisem ze mam // 😵 ale to pochybujem....
no dnes som este tu ale upratujem uz mam asi 1/4 hotovu 😀 no to spanie poobede mi prekazilo plany 😠 ale tak musela som nevedela ani existovat ☹

lucialen
26. feb 2010

Dzou, to co? Davaj na seba pozor! 😒 A keby daco, daj nam vediet, aj ked budes s kamoskami 😉

majuska7979
26. feb 2010

ahojte babule, dnes na vas ani cas nemam bola som v praci a teraz robim palacinky pre celu armadu 😀
kamoska dojde tak sa snazim vsetko pripravit a ako si dzou povedala, pride mrcha pojde sa na svadbu 😉 😉
treba to brat sportovo 😉

dzou
26. feb 2010

no vidim ze tu nikto skoro ani nebol takze som o nic pocas upratovania neprisla 😀 teraz este cakam na mm uz vsetko hotove..skoro 😀 a uz zajtra je sobotaaaaaaaaaaaaaaa 😀

majka1981
26. feb 2010

dzou co to citam? dufam ze to nebolo nic vazne a ze sa Ti to nezopakuje. Ty si sikulka ze uz mas poriadene. Ak Ti zvysi cas tak prid aj k nam 🙂.

Ja som sa dnes citila dost zle, od zaludka. Negrckala som, ale mam velku kyselinu v zaludku a pritom som nic nezjedla co by mi ju mohlo sposobit 😔 . V noci som sa zobudila o 4:15 na to ze som bola smädna a bolel ma zaludok. Na obed som si dala polievocku, potom mi bolo lepsie. Na ranajky ovsene vlocky varene vo vode, aj to mi spravilo dobre. Musim hadam skusit robit mensie prestavky medzi jedlom. Pritom jem cely den. Uz som ustata, tesim sa na zajtra, vsetkym Vam odpisem, poriadim, poperiem a budem oddychovat.

Caute.

miskahryzka8
26. feb 2010

Ahojte 🙂 , dnes sa nastastie pri citani nezapotim 😀 , dala som drobcovi na veceru zdravy salatik - mix redkovka, paprika, paradajka, kukurica a rozok so syrom a sunkou a pred chvilou poslal vecer do zachoda 😠 😅

a inak pomooc od pondelka a sa mi nejako rychlo nafuklo brusko, budem uz aj aj potrebovat tehu gate 😕

jani no ja som pre istotu k nej ani nesla..., ale jej ani ta infuzka ani lieky nezabrali, ich vygrckala chudiatko, aj mma uznal, ze je to pre nu trapenie, ale je pravda, ze jej aspon skusil pomoct a nemoze si nic vycitat..., takze zajtra s nou teda asi rano pojde na injekciu...

luci no skusim dnes pokukat nejake tie tehu gate asi 🙂

dzou viem to pochopit, aj my sme museli dat utrati nasho psika, doki dosiel k nam a ja som pri nom bola, ked mu daval injekciu, mama nezvladala, mali sme ho desat rokov a tiez preto aby sa netrapil, mal rakovinu, kt. mu presla z otovreneho nadoru na chvostiku do bruska a sa uz zacal pocikavat v byte, ale nechceli sme ho nechat dojst do stadia, ked uz bude mat uplne bolesti a ako som pisala mmho psik sa uz ani nevladal dvyhnut na nohy ani pit a proste tie lieky a infuzky nezabrali...

dzou no zle a na odpadnutie je veru pri tehu, ja som to mala hned este som ani nevedela, ze som tehu 😉 , ale je to neprijemne..

xeni ahoj 🙂 , no len ale aj tak tie dni rychlo letia, juuuj moc drzim palceky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre