Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
23. mar 2010

musim sa z toho vyspat,je mi z toho na nic,ved este mam pred sebou mesiac a potom by som na to mala ist,takze uvidim co dovtedy

sisa2
23. mar 2010

neboj, zvladnes to 😉

sharmana
23. mar 2010

groka, neboj, naozaj sa to dá zvládnut a dáš si tam teda viacej toho citrona... je to dôležité vediet, či náhodou nemáš tehu cukrovku, to by mohlo ohrozit aj bábo... za to to stojí trošku pretrpiet...
inak ja ked som na to bola, tak nám to nedovolili pit doma, ale hned tam ráno o 7mej a museli sme sediet a nechodit, lebo vraj by potom boli tie výsledky skreslené...
a ak chceš príspevok pri narodení dieťaťa a plus ten príplatok k príspevku pri narodení dieťaťa, tak asi budeš musieť ten test aj absolvovat, to že ti vypíše lekár doporučenie nestačí, lebo treba mat priložené aj výsledky z testu...

sharmana
23. mar 2010

možno sa mýlim, neviem, prinajhoršom sa porozprávaj s tvojim dr čo ti on na to povie 😉

brisilda
23. mar 2010

groka ja si myslim ze nemas co spekulovat proste je to dane zakonom a basta ! to mas ako keby ti doktor povedal ze ja vas nemozem donutit chodit na poradne alebo ist rodit do nemocnice .No jednoznacne ide o zdravie nielen tvoje ale aj tvojho dietata .Uplne staci ze si zanedbavala zubara a vidis ako to dopadlo no ked sa rada triznis bolestami tak je to len tvoja vec a vazne ta nikto nikam nutit nemoze 😖 Ja chapem ze mas strach to am hadam kazda s nas ale je dobre ked sa spravia potrebne testy a potom si aspon kludnejsia 😉

lucialen
24. mar 2010

Ahojte babulky 🙂 Pisem len v rychlosti, statnice dopadli velmi dobre, ale moje telo to trochu nezvladlo, zacala som mat tlaky na hrudi, cestou spat, tak som bola na pohotovosti, teraz frcim, nastupujem do nemocnice, malicke je ok, ale idu ma sledovat, z cho to mohlo byt, idem lezat na gynekologiu. A vyzerame na gulky 😀 Dufam, ze v piatok ma pustia, ozvem sa. Papa

petafr
24. mar 2010

ahojte kocky!!! tak som uz naspat na SK, ale velmi ma to netesi, najradsej by som hned utekala za mm... ale aspon je dobre pocasie!!!
Luci gratulujem!!!!! A nedocitala som vas, tak neviem, ci je este nieco nove... dajte mi vediet, tento novy konik sa cita nejako inac, este nie som zvyknuta...
No ja nic nove, tehu zrejme urcite nevyslo, nemeriam tak neviem, ale som asi 25 DC a nic ale vobec nic neobvykle nepocitujem, takze som sklamana, pritom sme si poriadne zakeksikovali a s radostou... no tak co z toho... 😒 😠
A ostatne snazilky, ako ste na tom? Ja ani neviem, kedy sa najblizsie zase budeme mat moznost snazit... je to na nervy...

brisilda
24. mar 2010

lucka blahozelam a v nemocnici sa drz dufam ze coskoro pojdes domov zaklad je ze mimi je OK 😉
peti tak teda vytaj na slovensku a uzivaj si to tu 😀 aj ked viem najradsej by ssi bola pri niekom inom 😀
Kocky ja uz uzivam dopegyt 3 krat dennne vcera od obeda som mala tlak 150/80 😢 uz som myslela ze skoncim v nemocnici skoro som aj baterky v tlakomeri vybila 😀 takze dnes dopegyt siel domna nalacno 😒 a budem ho uzivat kazdych 8 hodin hadam sa ten tlak umudri a da mi uz pokoj 😠

groka
24. mar 2010

Ahojte koceny 🙂

v prvom rade Lucka,drz sa nam a gratulujem k pipikovi,budes mat doma vzruso 😀 a taktiez k statniciam,daj si chvilku pauzu,neviem ci ta este nieco caka,ale trosku oddychu ti pomoze,ozvy sa,ked budes moct

bris, pre male chcem len to dobre, a co sa tyka zubov,tak o tom sa ani bavit nebudem,pretoze niekomu sa stane ze zazil nieco hnusne so zubarom a ostal bojko velky a ja som ten pripad...mam plnu papulu kazov,a taktiez nie som jedina ktora ma a porodili krasne deti a ja porodim tiez...ostava mi 5 mesiacov do porodu,do vtedy by som si mala dat aj zuby doi poriadku,niekto to absolvovuje pred otrehu,niekto pocas otehu...a zas priznajme si,kolko je takych zien,ktorym sa pokazia zuby pocas tehu a su u zubara castejsie ako doma...ale mas pravdu aj s ostanymi kockami,ja som sa z toho vyspala a na ten test pojdem,vyzmykam tam citron taky velky aky len zozeniem

no ja som sa zaniesla maleho do skolky,potom sup domov,mm mi spravil kafe,dnes som po dlhom case mala chut a dali sme ranajky a isli sme do obchodu na teplaky,tak som si jedny kupila na rychlo a nutne a v piatok ma prist tovar,takze ideme zase na teplaky,kupila som si gumky do vlasov a okrasne vajicka,dnes mam dobru naladu,je mi tak primerane zle,takze zvladnem upratovanie uz aj ked stale mam nadchu a zapchaty nos aj s mm...tak dnes som sa rozhodla vyupratovat byt,urobit velkonocnu vyzdobu a proste,prat,navlecky prezliect a urobit rajcinkovu polievocku,zehlenie zase odkladam 😅

groka
24. mar 2010

haloooooooooo,kde ste kto?

brisilda
24. mar 2010

groka tak s tymi zubami je pravda staci jedna zla skusenost a vlecie sa to cely zivot ☹ ja mam tiez v zube kaz ale nastastie to neboli bolia ma tie co mi teraz rastu ale da sa to prezit a ponovom, som zavisla na zuvackach a zubnej paste ja neviem no je to premna teraz ako droga 😀 inak som rada ze si si to nakoniec s tou glukozou rozmyslela a umudrila sa 😉 neboj po duskoch to vypijes 🙂 len nezabudni na ten citron !
No a mam novinku tak ako lucka aj ja dnes nastupujem do nemocnice mam tlak 160/90 😢 treba skontrolovat prietoky a ozvy dufam ze bude vsetko OK a tlak sa umudri ja neviem preco mi tak skace hore dole 😒 no aspon si tam polezim a oddychnem ved to tam uz poznam 😒 ozvem sa ked ma pustia domov zatial sa drzte mozno ma pustia obcas znova na internet ak bude izba volna 😉

groka
24. mar 2010

bris budeme si teda volat co a ako...napis aspon sms mi ako si dopadla,ci je male v poriadku

fazulka1512
24. mar 2010

ahojte babule
lucialen blahozelam k statniciam super
bris a lucialen dzim palce aby vsetko v nemocnici dopadlo ok, budeme na vas mysliet a cakat kym sa ozvete
a dzou kde sa potuluje, hm
my sme dnes zacali prerabat dalsiu izbu takze druhe kolo, je krasne slnecno, super

groka
24. mar 2010

fazulka ahoj,a co prerabate?
ukaz grafik

sisa2
24. mar 2010

luci - tiez gratulujem ku statniciam, si sikulka!
a drzim palce v nemocke, nech je vsetko ok a ste v poriadku.

dtto bris, drzte sa! s tym tlakom to fakt mas o hubu 😒

fazulka - teda, vam to ide od ruky, super!

sabiatko davala fotky adamka, je nadherny 😵 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sabiatko/alb...

majuska7979
24. mar 2010

babulky, tak dufam ze to s vami dobre dopadne v tej nemocke, hlavne mysliet pozitivne
fazulka no ukaz ten grafik

sisa2
24. mar 2010

peti vitaj doma! i ked mi je jasne, ze by si radsej bola niekde inde. stihas buduci tyzden obed??
nevadi, ze zatial nic necitis, tehu mozes byt aj tak 😉 teda moc moc k tomu drzim palceky! 😵

sisa2
24. mar 2010

maji - fazulka ma link na grafik na strane 1256 😉

majuska7979
24. mar 2010

sisus, diky 😉
ako sa inak mas?? ako to s tebou vypada?? uz bola ovulka?? 😕

sisa2
24. mar 2010

nie je za co 😉
u mna stale rovnako. dnes 32DC, ovu v nedohladne ... uz to radsej neriesim.

majuska7979
24. mar 2010

sisus, a bola si u dr?? nadal ti nieco na upravu cyklu??

sisa2
24. mar 2010

nebola. nejako nemam silu to riesit. v podstate momentalne ani neriesime tehu 😔

majuska7979
24. mar 2010

vazne?? myslela som ze chcete hned druhe babo
a mala si taky problem aj pred tehu alebo az teraz?

sisa2
24. mar 2010

no chceme. skratka ked sa podari, tak bude. mne kedysi povedali, ze nikdy nebudem mat deti prirodzenou cestou. takze som vdacna aj za buba, ktoreho mame. ten ma teraz "super" obdobie, niekedy by som ho roztrhla na dva kusy 🙄
ja som mavala vzdy dlhe a nepravidelne cykly, ale tak vacsinou 36-40 dni, toto neviem, co ma byt. v podstate sa trapim od jula.

majuska7979
24. mar 2010

😒 neviem co ti na to povedat, ale jedno je iste mate uz jedneho bubaska, takze nieje pravda ze nemozes mat deti prirodzenou cestou 😉
takze pekne snazilkovat a bude dalsi bubasko 😉

sisa2
24. mar 2010

no na to niet co povedat 😀 a presne tak to aj beriem. podarilo sa 2x, podari sa znova. verim tomu. ci skor, ci neskor ... je fajn, ze na to uz nie som taka upnuta. len mi je luto, ze bude velky rozdiel medzi detmi, vzdy som chcela mensi. ale tak co uz, ked to inak nejde.

ty ako????

majuska7979
24. mar 2010

sisus, podarilo sa vam 2x?? ty pocuvaj budes tehulka coskoro 😉
ja neviem moja, nemeriem, netusim ako som na tom 😉 dnes som 24dc, cize este takych 6dni a budem vediet na com som myslim ze ovulka bola 14,15 alebo az 19, 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

sisa2
24. mar 2010

no prvy je bubo, o druhe sme v decembri prisli ☹ nasledovala nutena prestavka a teraz snazilkujeme - nesnazilkujeme .... skratka to nechavame tak, ked bude, tak bude. ale dakujem, si zlaticko 😵

hm, zvykla si v case ovu spinit? drzim vsetko, co sa da, aby to vyslo. a ked nie teraz, tak najneskor v dominike. to by ste si priniesli pekny suvenir 😀 😵

majuska7979
24. mar 2010

sisus, to mi je luto 😒 ale neboj ak sa vam podarilo uz tolko krat otehu, to bude aj dalsi bubasko 😉
no vsimla som si ze v strede cyklu vzdy mavam jeden den eggwhite hlien s trosku spotting, tak neviem, mam to kazdy mesiac, tak to bude asi ta ovulka 😕
a ako hovoris tiez to nechame tak ako bude tak bude 😉

sisa2
24. mar 2010

no stalo sa, uz s tym nic nespravime. i ked by mi to bolo teraz taaaak moc vhod, kebyze som tehu. ten hore snad vie, co robi 😀 a ja to mozno pochopim neskor 😀 😀 😀

to vyzera u teba na ovu, ja som tiez kedysi zvykla pri ovu spinit. tak uvidis 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre