Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
1. apr 2010

groka nebud smutna bud vesela ja ta vzdycky rada mam, nasu lasku nerozdvoji iba z neba pan boh sam
taku si pospevujem ked mi je na prd
vsetko bude ok, ty si baba do boja, neboj
idu mi robit skrinu juuuj, a konecne som nasla tu posratu misku od telky

majuska7979
1. apr 2010

ahojte babulky
dnes hlasim mrchu, a to si fakt nerobim prvy april, mrcha sa pomalinky rozbieha a brusko boli ako frasssss 😠
ale zajtra uz mam 3 dni volne 😵 😵 😵 tesiim, tesimmm,

fazulka1512
1. apr 2010

a boli ma podbrusko uz to ideeeee

fazulka1512
1. apr 2010

ak mylsim mrchu uz klope na dvere

fazulka1512
1. apr 2010

majuska v teme grafy pisu ked dojde mrcha ze zomrelo vajco nech zije nove vajco

majuska7979
1. apr 2010

fazulka ja uz mam spotting, takze mne sa uz dnes mrcha rozbieha 😉 takze idem do dalsieho kola 😉 ale tesim sa 😵

groka
1. apr 2010

majus drzim palce v dalsom kole

majuska7979
1. apr 2010

groka, dakujem 😵
tento mesiac sa chystam do dr ze ci je vsetko ok 😉 proste len overit a uvidite ze si donesieme fazulku z dovolenky 😀 😵 verim tomu 😀 😀

groka
1. apr 2010

jaj baby este by som nieco jedla a neviem na co mam chut...gulasova polievka mi nejako nestaci a mam tu tu kopu zehlenia,to ani nie je kopa,ale kopisko,najradsej by som lahla a spala ,ked je klud teraz a som sama...za ten zub tiez nie som taka uvolenena...takze ked mam nieco robit,ale aspon nechodim v pyzame,ze?

petafr
1. apr 2010

maji, to mi je luto, fazulka, ty este vyckaj chvilku.
Baby a nechcete si dat fotky, sa mi to pletie, hlavne ked ste popisali pol strany len vy dve a neviem, ktora co pise 😀
groka, tak nejaky syr, ako Francuzi, za jedlom este kusok chleba a syru... mnam, ja som obedovala zdravu tresku... 😀

tea333
1. apr 2010

fazul tak nech zije nove vajco, tentoraz velkonocne 😀 😀

tea333
1. apr 2010

ospravedlnujem sa, to vajco bolo majuske, uz mi hrabe !! 🙂
vonku je krasne, idem nabrat kamosku do ba a ideme niekam nad limbach do karpat so psikmi 🙂

groka
1. apr 2010

peta syr mam akurat trojuholnikovy a to nejaky smrdlavy muz kupil,mne smrdi

majuska7979
1. apr 2010

😵 no tea troska hrabe ale to z toho dna, dne hrabe asi kazdemu 😵 😵 😵
boli ma brusko 😖

groka
1. apr 2010

baby,ja si idem asi nanuk kupit a nejaku cokoladu,strasne mam na nieco take chut

majuska7979
1. apr 2010

petula, jeeej, ty si tehula,
tak predsa sa vam to podarilo vo francuzku 😵 😵 😵 😵
gratulujeeeemmmmm 😵 😵 😵

petafr
1. apr 2010

maji dakujeeem 😵 😵 😵
groka, tak sladke!!! 😀

fazulka1512
1. apr 2010

majuska uz ostavame len my , dzou, nadenka a sisa. raidne sa to zuzilo
aspon vieme ze plodna tema

petafr
1. apr 2010

no a nadenka tu uz davno nebola... ze sa to zuzilo znamena, ze uz to dlho nepotrva... 😵

majuska7979
1. apr 2010

fazulka no ostalo nas uz iba par, 😉 takze budeme coskoro tehule aj my 😉 fazulka hlavne preto si musime uzivat posledne dni slobody na plno 😉 taka volnost nebude ked pridu deticky 😉 takze si pekne uzivame zivotik 😵 😵 😵

groka
1. apr 2010

tak kupila som si 2 kofily ktore su uz zjedene a vienettu ale jahodovu,mohla som si ju odpusit,ale nevadi,uz aj tu tlacim,len je velmi zamrznuta a ja musim opatrne na jednej strane

ale co je s bris? 😕

groka
1. apr 2010

ale baby ja vas obdivujem,ja keby som nebola doteraz tehu,uz lezim na psycho

groka
1. apr 2010

a zabudla som vam napisat,ze sa m snivalo,ze som porodila 23 deti a prve bol chlapcek,bol taky krasny 😀

petafr
1. apr 2010

baby, kolko mesiacov treba na SK odvadzat poistky, aby vznikol narok na prispevky pri narodeni a pridavky na deti?

majuska7979
1. apr 2010

groka, no neviem preco, zo zaciatku mi to vadilo, ale teraz som nejako vypla, proste je mi to jedno, uz ani nemeram, urcite idem do dr tento mesiac po mrche nech nieco riesi, ze ci sme zdravi, to chcem vediet
ale inak sa teraz tesim na dovolenku a vsetko ostatne mi je jedno, tesim sa na domcek ktory sa nam pomaly konci, proste mozno este niesom pripravena na materstvo 😅
proste ked to pride to pride 😉

groka
1. apr 2010

peta 270 dni

groka
1. apr 2010

a malo by sa to zacat platit este pred tym ako sa zisti tehu,podrobnosti neviem

a k tomu snu,jedno babatko som dala mojej krstnej,ktora nemoze mat deti,tak som jej zavolala,ze ci ho chce,som ja ale krkavcia mati,si rozdavam deti...ale nehcela ,ze ona ma psy

majuska7979
1. apr 2010

groka, no 23 deti??????? no jak tak uz rozdavas to by si mohla dat mne jedno 😵

petafr
1. apr 2010

groka, to su sny 😀
tak tych 270 uz asi nestiham, co? 😀
majka mas pravdu, ja to neriesim a nemeriam od decembra a takaaaaa ulava... a teraz sa zadarilo... aj to inac beriem toto tehu, nieze by som sa netesila, ale som taka az prilis kludna, tak to beriem zatial s rezervou... a asi mi to aj prospieva, pri prvom to bol samy stres,strasne ocakavanie a mozno aj preto nam to nakoniec nevyslo... babatko si vie vybrat ten spravny cas a spravnu maminu...

groka
1. apr 2010

a babule mala som prvu policajnu kontrolu,v nedelu tusim,taka som bola rozstrasena,ale bez pokuty a polisi ma pochvalili,ze som mala vsetko v poriadku 😀 ,len pytali odo mna take veci a ja ze nemam,tak ale bolo vsetko v dokladoch,len ja som nevedela co chce 😀 sranda na hovado

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre