Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
9. apr 2010

a v tej novej teme nie je momentalne?
diky inak sa mam dobre, aj unava uz obcas da pokoj - ale len obcas, a brusko uz nepopieratelne rastie 🙂
a ty mlada pani ako? uzivate si medove tyzdne s drahym? a rodina uz vie? ci to iba svokrovci nevedeli?

dzou
9. apr 2010

no nie je momentalne 😒
no ako mlada pani dobre... moja rodina to vie ale mm este stale nie 😒

kkatkaa
9. apr 2010

dobre nevadi ved pockam
to je super, aj na fotecke ste vyzerali uzasne, srsal z vas obrovsky optimizmus a radost, tak vam drzim palce
nebolo vasim luto ze neboli na svadbe?
a pre tm rodinu to bude asi poriadny zahul co? tak drzim palce, aby vas velmi neznechutili 😒
pojdem si uz lazkat, ale dufam ze coskoro sa budem moct pripojit do novej sukromnej temy
papa zatial a dobru nocku

dzou
9. apr 2010

uz tam si katka 🙂
no mam taky pocit ze mm sa tak skoro neodvazi im to povedat 😒
mamke bolo trosku luto ale tak ona s tym ratala uz dlhsie ze to tak bude...

gajana1
autor
10. apr 2010

Ahojte ja som vás prišla pozrieť už si ma asi nepamätate ja som založila tuto temu len už neni čas chodiť pisať a ani čitať. Ja by som to mala mať zachviľočku za sebou tak držte palce

janulka04
10. apr 2010

gajana..ahoj, obcas ta kuknem, ze ci si este pokope...nejako sa tym drobcom nechce, vsak? Drzim palceky, nech je vsetko v poriadku, nech ste zdravi a nech su male dobrunke, kedze su dve...mne uz sa to zda daaavno, co som si takto moje bambule viezla domov z porodnice
drzte sa... 😉

gajana1
autor
10. apr 2010

Ahoj janulkapozram že aj ty maš dvojičky ako si rodila normalne či cisarskym a v akom tyždni?

janulka04
10. apr 2010

male sa narodili normalne, 1.isla hlavickou a druha KP, ale dalo sa to... 😉
a ja uz som to mala za sebou posledny den 38tt 😉

majka1981
11. apr 2010

Ahojte dievky.
Neviem preco sa nemozem dostat do sukromnej temy. Pritom som v nej uz bola par myslim v stredu alebo vo stvrtok.

xena1
12. apr 2010

ahojte babule....viem ze som sem nechodila pravidelne,ale tie co ma poznate a prezivali ste par mesiacov somnou,chcem aby ste vedeli ze som potratila aj druhe dvojca...,bola som v 9tt na sone,nespinila osm ani som nemala bolesti,len na sone zistili ze babatku nebije srdiecko a nehybe sa....v piatok som bola na kyrete,uz som doma..snazim sa od vsetkeho co sa tyka babatka oddychnut,niekedy to ide niekedy nie...urcite sa budeme pokusat znova,a dufam ze raz sa to podari...vsetkym prajem bezproblemove tehulkovanie a krasne zdrave babatka....budem na vas mysliet a ked sa budem citit v pohode pridem vas kuk...
dzou gratulujem k svadbe.....

janulka04
12. apr 2010

xeni...neviem, co napisat...slova sa tazko hladaju...len cas pomoze....
tvoja cesta za babatkom je naozaj vlmi klukata..no drzim palceky a verim, ze ked budes pripravena, babatka sa dockas 😉
myslim na teba...vela sil..a hadam cim skor sa vatis medzi nas...drz sa 😔

groka
12. apr 2010

xeni moja zlata,je mi to velmi luto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 toto si nezasluzis 😢 😢 😢 😢 😢

groka
12. apr 2010

majka este raz skus,ak to nepojde,napis mi ip toto bola nahoda ze som sem kukla,inak by som nevedela a ked mi nikto nepovie...idem este kuknut ci sa nieco nestalo

fazulka1512
12. apr 2010

gajana srdecne blahozelam
xeni velmi mi to je luto,co sa stalo, 😢 😢 😢

brisilda
12. apr 2010

juuj xena je mi to uprimne luto je to hrozne tak sa tesit na vytuzene babo a nakoniec toto ☹ ale neboj o par mesiacov zacnete znova a bude vsetko Ok jedneho dna sa musite dockat vytuzeneho potomka drzim pace a posielam objatie 😔

majuska7979
12. apr 2010

xeni, ☹ je mi to hrozne luto 😢 😢 neviem co mam povedat 😢

tea333
12. apr 2010

xeni :(

majka1981
13. apr 2010

Xena juuj je mi to velmi luto. Ale Ty si silna zena, Ty to zvladnes.Zelam Ti aby Ti coskoro slniecko svietilo a aby si nazbierala vela sily do novych nadeji.

motylek17
14. apr 2010

xenuska neviem co povedat.... ☹((((( prajem ti len a len to najlepsie, hlavne aby si coskoro na vsetko zabudla a sla dalej... verim, ze sa vam to coskoro podari.... moc moc ti drzim palecky... 🙂

kkatkaa
18. apr 2010

xeni moja je mi to tak velmi luto co sa vam stalo 😢 budem na vas velmi mysliet a drzat vam palce. som rada ze ste rozhodnuti este to skusit tak pevne verim ze sa vam to podari. este raz prajem vela sily a moc drzim palce 😵

xena1
27. apr 2010

babulky moje,dakujem vam vsetkym za podporu a upokojujuce slova,cesta za babatkom je tazka,a jeho strata este tazsia....napriek tomu sa nevzdavam a urcite sa pokusime o dalsie babatko,aj ked momentalne este neviem akym sposobom,lekar v centre ma nahovara na geneticke testy a nasledne umele oplodnenie,moj gyndos prirodzene skusat pol roka....jedno viem ze na umele hned nechcem ist,ze to skusime prirodzene pol roka,no zalezi asi aj aky bude spermiogram,a stou genetikou,ja neviem...
a ako sa mate vy,co mate nove?su nejake nove tehulky?dzou sa vydala,vsak???a tehulky nam budu postupne cochvila rodit...strasne moc sa s vami tesim a drzkam vsetkym palceky....ked sa mi bude dat pridem vas precitat....drzkajte sa,myslim na kazdu z vas

brisilda
27. apr 2010

xena uz sme v novej teme myslim v sukromnej ktoru zalozila groka pridi tam 😉 radi ta znova uvidime a popismenkujeme 😉 inak velmi drzim place aby sa vam o cim skor podarilo prir. cestou

sonidlov
4. júl 2010

🙂

xena1
4. júl 2010

ahoj soni,vitaj tu....tak zaciname v juli??? 🙂

brisilda
4. júl 2010

kocky ten cas ale leti 😒 kiez by sa dal zastavit uz je to vazne rok co sme zacali zo snazenim nikto uspesne a niekto doteraz neuspesne no verim ze rok 2010 bude uspesny pre vsetko hlavne pre vas ktorym sa po roku este nepodarilo otehotniet drzakte sa a posielam vela virusikov aj ked uz su po zaruke 😖 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT x 100 000 T 😉

brisilda
22. dec 2010

kocky rozdelenie sukromiek sa mi nepaci a tak budem prispievat iba tu kde ma kazda s nas pristup 😉

groka
22. dec 2010

@brisilda peprfektny napad,toto sa mi paci
ja idem tiez sem

monikapd1
27. dec 2010

to sa mi zda, alebo tu veeeela veci chyba?? 😖 😖

lenushka
27. jan 2011

Ahojte 🙂 Snad po tisic rokoch som sem nakukla 🙂 a vidim, ze uz aj z vas je sukromna skupina 😝 "Kedysi" som tu tiez zacinala, tak som skocila zaspominat 🙂 Vidim, ze mnohym sa babätko podarilo (gratulujem), ostatnym ho zo srdiecka prajem 🙂 Pa

groka
28. jan 2011

@lenushka ahoj lenka,super,ze si sa ukazala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre