Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
27. nov 2009

no sak neverim ale tak vies este nejaka posledna naedj tam je sak kuk moj pas 😉
no ja som tu tusim niekde citala ze aj v tom profertile co sa dava chlapom ked maju zle spermose obsahuje selen a ze je to dobre v kombinacii s C-ckom a E-ckom aspom dufam, ze som to dobre precitala tak idem skusat aj ja 😉
som citala ze si bola sikulka dnes 😀

lucialen
27. nov 2009

No ved jasne ze nadej umiera posledna, ja verim aj ked mi doki povie, ze ovulka nebola 😉 😀
No dnes mi islo, dnes uz radsej nic nerobim 🙂
Ako bolo vcera?

dzou
27. nov 2009

no nakoniec celkom dobre bolo 😉 a straaaaaaaaaaasne sme sa prejedli 😅 sme sa smiali s mm ze by sme tak chodili ku nim naveceru aj kazdy den 😀

dzou
27. nov 2009

haloooooooo je tu niekto?

dzou
27. nov 2009

kedze tu nikto nie je tak sa nudim a kukala som na ebay tie kosiky a su ovela ovela lasnejsie ako na svk napr. tento je selkom pekny http://cgi.ebay.co.uk/Lollipop-Lane-Out-to-Dry-... a daju sa tam najst aj lacnejsie 😉

dzou
27. nov 2009

jeeeeeeezis a tento pre dievcatko 😵 http://cgi.ebay.co.uk/NEW-izziwotnot-Bunny-Girl...

ale inac uz by ste niektora mohli prist 😠

brisilda
27. nov 2009

ahoj dzou ja som tu len vas idem precitat 😉 totiz az teraz sa mi podarilo obedovat 😠 😀

dzou
27. nov 2009

ahoj bris ja kukam ze kto to 😕 kde mas foto?
no a posledny tento pre chlapceka 😵 ale je drahsi jak pre dievca nechapem 😕 http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Izziwotnot-Goochicoo-...

brisilda
27. nov 2009

dzou co nechapes ved ten je ovela krajsi nie? 😀 ale aj tak premna v porovnani so slov. cenami je este lacny 😉

dzou
27. nov 2009

jeeeeeeeee ovela krajsi 😀 sak my by sme chceli chlapca 😵

brisilda
27. nov 2009

fiha lucka tak tebe to dnes fakt ide 😀 dufam, ze ten dom si nepodpalila 😉
a inak verim, ze konecne vam vitaminky zaberu 😉 ja uzivam maternu ale neni mi po nich dobre mam pocit ako keby som bola predavkovana vitaminmi 😝 takze uzivam len kazdy druhy den 😉
miska uz som napisala IP 😀 takze sa necuduj, ze som sa tvojej IP nedivila 😉

brisilda
27. nov 2009

pocuj ale tak pokial viem tak ty oblubujes zabkovsku farbu tak hladaj nieco v zelenej 😉

dzou
27. nov 2009

som nenasla ☹

dzou
27. nov 2009

ale idem este raz 😉 kukat....

brisilda
27. nov 2009

inak ked som bola v Gb tak ani ja som sa zo zelenou nestretala ☹ stale boli bud kremove alebo biele 😉 ja uprednostnujem bielu 🙂 hodi sa ku nej vsetko 😀

dzou
27. nov 2009

no sak ja kupim kremovu ak nenajdem zelenu ale ta modra je bozskaaaaaaaa 😵

sisa2
27. nov 2009

ahojte, uz som konecne tu 🙂

dzou - krasne su tie kosiky, takyto styl sa mi paci, podobne maju u nas v mothercare, ale ta cena 😖 tieto su za super cenu, len ked si k tomu pripocitam postovne na SVK, ak teda vobec poslu, lebo niektori nechcu, tak budeme zasa na inej sume.
mrchu posli do teplych krajin, nech ju ani nenapadne prist!

majuska7979
27. nov 2009

ahojte baby 😉
ako sa mate??? som sa ukazala po dlhsom case, som v pl a mam net k dispozicii 😉

brisilda
27. nov 2009

no tak ja mam vyhodu ze pokial chcem nieco z e-bay tak mi to dovezu nasi 😀 no pri dnesnych cenach leteniek to tak skoro uz nebude lebo letecky mi to isto nedovezu 😝 ale co 😉 ved ja kosicek uz mam 😀 a pekny biely 😀 😀 😀 s macikom

dzou
27. nov 2009

ahojte kocky no konecne ste tu 🙂
sisa sak ja by som ju najrdasej aj poslala ale ked to ten graf tak nevyzeraz ale teraz ma nejak picha pri pravom vajencniku tak neviem co to je...
maji co nove?

dzou
27. nov 2009

bris uz mas aj macika? ja ked budem mat kremovy tak chcem sa macikom 😀
sis ako sa inac mas? uz je vsetko ok s tym spinenim?

majuska7979
27. nov 2009

ahoj dzou, co nove mrcha meska uz 3 den a cakam do zajtra robit testik 😒 tak mi drzkajte palceky 😅

dzou
27. nov 2009

jej vazne? tak drzkame palce a ako sa citis?

majuska7979
27. nov 2009

citim sa normalne, ziadne tehu priznaky ale uplne ziadne ani prsia nebolia akurat mam stale pocit ako by mala mrcha dorazit kedykolvek a ked idem na zachod to nic???

dzou
27. nov 2009

no tak to je dobry priznak 😉

majuska7979
27. nov 2009

no dufam ze mas pravdu dzou 😕

sisa2
27. nov 2009

dzou - ten modry je nadherny 😵 ale je mi to v podstate jedno, zobrala by som ktorykolvek, len nech je babo v poriadku.
zatial nie je dobre, stale krvacam ☹ v utorok idem na kontrolu, tak sa bojim, ci drobcek podrastie. uz by malo byt vidiet aj srdiecko, strasne dufam, ze bude vsetko ok.

sisa2
27. nov 2009

maji - jej, super! drzim vsetko, co sa da 😵

dzou
27. nov 2009

tak inac ak by nebol zeleny tento je pekny http://cgi.ebay.co.uk/LOLLIPOP-LANE-MOSES-BASKE...
aale tento je usper pisu sice ze je modry tusim ale sak vyzera ako zeleny http://cgi.ebay.co.uk/LOLLIPOP-LANE-MOSES-BASKE...

majuska7979
27. nov 2009

dakujem sisa, a co sa robka??? krvacas???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre