Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
15. dec 2009

mozno ale mala si aj egg aebo taky plodny cez ovu?

majuska7979
15. dec 2009

ten egg som uz mala 12.12, ale dnes som bola v soku lebo mam ten creamy, ale je ho dost, specialne ak cistujem krcok, tak ho mam na celom palci

kkatkaa
15. dec 2009

ahojte kocky idem si vas precitat

a hlasim mrcha dorazila v plnej polnej ☹ 😠 😢 ja uz nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeem mam trochu depku, ale co uz

lucialen
15. dec 2009

Tomuto sprostemu konovi dnes riadne prepina 😠 😠 😠
Ahoj Katka 🙂 , tak prisla svi.. jedna hnusna 😠 Aj ja stale depkujem, este som len 4DC a uz sa obavam, co ak to tento cyklus nevyde ☹ Asi mi uz hrabe 😀
Uz to moze len Xena zachranit 🙂 Dnes mala prist zo sluzobky a zajtra ma testnut 😵 Xeni, dufam, ze ta mrcha zdaleka obchadza 😵

kkatkaa
15. dec 2009

ahoj luci mna uz to tiez riadne sere, zajtra volam doktorovi objednam sa asi az po novom roku a poprosim ho nech sa na mna poriadne pozrie ze co so mnou, lebo mna uz to prestava takto bavit a som vzdy smutna ach jo

ozaj xena je nasa velka nadej tak sa tesim s akou spravou pride

lucialen
15. dec 2009

Jasne Katka, treba to vziat do vlastnych ruk 😉

groka
15. dec 2009

luci co ma xena zachranit?

lucialen
15. dec 2009

Xena ma zachranit tento mesiac so svojimi dvojickami 😀

groka
15. dec 2009

luci a ja ze tento mesiac je uz zachraneny 😕 no nevadi

lucialen
15. dec 2009

Groka tak to je jasne, ale zase dvojicky by bodli tiez 😉 Cim viac tym lepsie 🙂

sharmana
15. dec 2009

ahojte kočky...
tak bris gratulujem k dievčatku, ak bolo vidiet mimi pekne medzi nôžky, tak v tomto týždni už je to vidieť jasne, a ty už predsa si v 20tt, tak neviem čo ti tvoj dr hovoril, že to bude vidieť až v 20tt... veď tebe už prebieha 20tt 🙂

sharmana
15. dec 2009

ja som dnes bola taká hladná keď som išla na taliančinu, celú lekciu som myslela na fastfood 😀 a ešte sme boli aj sklamaní, lebo neprišla Talianka čo nás učí, ale ju zastupoval jeden slovák, hrozne nudný a začal s gramatikou, pritom sme mali dnes spievať talianske koledy a vianočné pesničky, všetci sme boli na to naladení 😒
no jasné že som potom išla s drahým na mekáč, lebo som už bola hladnáááá a kúpila som mm krásne Lee rifle, takže už má darček pod stromček 🙂

ináč malé už cítim, od včera som si istá, to šteklenie sa nedá pomýliť, aj dnes sa mi dosť hýbalo 😀 je to krásne takto cítiť to maličké 😲 😵

janulka04
15. dec 2009

ahojte, ja len na skok...
bris, gratulujem k dievcatku...
cheerly, ako dopadla skuska?
Dzou, jasne, ze mi chybas, ale rada sa podelim s tvojim mm, ved ono je to naozaj dolezite, aby si aj dvaja nasli cas normalne na seba..my sme zozaciatku travili vela casu a aj mi to teraz chyba...no, bohuzial, je pracovne vytazeny, ale hadam sa polepsi, pretoze aj on sa nad tym jeduje, ze nieje s nami, dokonca mi dnes vypisuje a vyvolava, ta moja laska 😵
sharmi, gratulujem k bublinkovaniu...
xeni a veronika, vam drzim palce, aby v tom groka nebola sama 😉
a ostatnym pekny vecer

janulka04
15. dec 2009

a samozrejme, na sisku stale myslim...
😉

sharmana
15. dec 2009

ahoj jani, dakujem 😉 ináč darčeky už máš pokúpené? čo chceli dievčence od Ježiška?

janulka04
15. dec 2009

ahoj, sharmi, nemam...mam len pre mm, malym sme chceli ist kupovat tento tyzden, bo mm mal vyplatu a neni doma, pride az v sobotu ☹
male chcu Barbie karavan, ten najnovsi...Linda
a psika Pluta, co chodi na spagate...a steka a zere...Laura...no uvidime 😉

sharmana
15. dec 2009

no jani, niekedy sa najlepšie kupuje naraz a v jeden deň, mne sa raz podarilo na Vianoce doobeda všetky darčeky pokúpiť... ked som bola mladšia, ešte teenegerka, tak som tak nakupovala pravidelne.. no dnes by som na to už nervy nemala 😀

lucialen
15. dec 2009

Caute Jani a Sharmi 🙂
Jani, ty mas nejako vela roboty, ked je tvoj mm prec. 🙂 Cely den si sa neukazala 😉
Sharmi, jaj, ja by som uz tiez chcela take kopance 🙂

groka
15. dec 2009

babule ja idem spat,nedokazem ani dopozerat ordinaciu,som kaput stale viac a viac 😔
dobru nocku

ozik bris,gratulujem,tesim sa s tebou ze baba 😅 super,aj ja by som chcela dievcatko,v prvom rade zdravie teda

rano zas do roboty,ma mrdne,tak rano vstavat,cisty zabojak pre mna

xena1
15. dec 2009

ahojte kocky,uz som spat doma..nestiham vas citat,iba trosku zbezne,ze mam cosi zachranit...ale sklamem vas v pondelok rano som dostala mrchu...aj ked bola vcera mrcha slabucka,dnes silnejsia a dnes mam zaludok jak na vode,skor som asi prepracovana a unavena...sluzobka bola vycerpavajuca...volala som kolegovi z firmy,kt.komunikuje s centrami a pozna lekarov odtial,tak sa zariadime podla toho co nam jeho znama lekarka poradi,mm ma ist 5jan.na spermiogram,tak uvidime..nebudem klamat som trocha smutna,ale ideme dalej,a uvidime..ale predpokladam ze nas IUI neminie...a ani netusim ci v centrach robia medzi sviatkami,tak neviem..
sama neviem ci cakat ci sa do toho vrhnut teraz znova...neviem..

sharmana
15. dec 2009

ahoj luci, neboj, aj ty sa dočkáš 😉 len to chce ten správny čas a možno už je to veeelmi blízko 🙂
groka, len si chod oddýchnut a pospat...
no babule ja idem tiež off, tak sa majte krásne a dobrúúú...

janulka04
15. dec 2009

xeni..dopr.... ☹
sharmi, dobruuu... 😉
lucka, ja som sa snazila konecne poupratovat...drhla som kupelnu, poprala vsetky bundy...a strikovala svetrik pre babatko... 😉

lucialen
15. dec 2009

Xeni ☹ ☹ Takze dvojicky nebudu ☹ Chod do toho, ked si uz rozbehnuta 😉

janulka04
15. dec 2009

xeni..a este...ja som s mojimi dvojkami mrchovala este dva cykly a vobec som sa necitila tehu...ani som netusila 😵

lucialen
15. dec 2009

Dobru Groka a Sharmi 🙂

janulka04
15. dec 2009

pa, groka 😉

brisilda
15. dec 2009

kocky som tu znova 😉
dnes som mala hrozny den bola som s malym v meste a pri plateni sa mi pchal pod nohy vsade kopec ludi tak som vybuchla a na maleho sa vykricala ze je neposlusny a pcha sa mi pod nohy doslova sa namna pri plateni lepil 😖 doma som bola priserne unavena tak som si lahla maly ma sice nechal ale bol hladny tak zobral najvacsi noz aky doma mame a siels i krajat salamu tak som sa zlakla ze to male chuda sa rozplakalo 😝 a ja spolu s nim hned som sa mu ospravedlnila avysvetlila, ze take nieco uz robit nesmie ze som sa zlakla tak hadam to pochopil aj ked viem, ze on by si naisto neublizil no nahoda je svina nasledne som mu spravila veceru krasne sa napapkal a nakoniec sme si spolocne spravili granko 😉 a ako ceresnicku na torte som mu slubila, ze od zajtra nemusi ist do skolky ze si spravime predlzene prazdniny cez ktore sa mu budem plne venovat cize plan na zajtra stanovil on sam 😀

shami ja nemam potvrdene dievcatko a doktor povedal ze je est male na to aby uz bolo vidiet co to bude no na nete sa pise nieco ine 😉 podla mna si nebol isty tak mi radsej nic nepovedal doktori to tak robia stale 😀
ahoj janka 😉 tak si teda potom nakup poriadne vychutnajte ja darceky nekupujem dnes som sa o to pokusila a dopadlo to na ...............maly si to odniesol co ma strasne mrzi ☹ cize ja uz medzi tych ludi nejdem kazdy sa vsade pcha a ja to neznasam potom mi stupa adrenalin a odnesie si to stale niekto kto je primne 😖

brisilda
15. dec 2009

groka inak je jasne, ze tento mesiac si uz zachranila tak hadam sa este niekto najde aby si v tom nebola sama 😀
xena to mi je luto ze mrcha prisla a to sme mysleli, ze nas prekvapis 😒

janulka04
15. dec 2009

ahoj, bris, ja len malym, mm mi kupil susicku na bielizen, ja uz pre neho tiez mam...len pre male
a ani nevies, ako ti rozumiem..ja som dnes bola z malych uplne K.O., preto som sa aj snazila vela spravit a zajtra planujem ist s nimi na sneh, lyze si netrufam, aj ked ich milujem...snehu kopa a este aj sype..ale ja sa bojim..tak sa len tak prejdeme a vymrzneme

xena1
15. dec 2009

jani,ja som vzdy pred mrchou taka zvedava ze ci sa uchytilo,ale som taky neveriaci tomas...neverim na priznaky a tak..ale napadne ma ze co ak..no vzdy sa mi potvrdi mrcha...rozmyslam ci zajtra zbehnem ku svojmu dokimu ako mi kazal ak dostanem mrchu...len neviem ci to v centrach bude niekto riesit medzi sviatkami...tak tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre