Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
16. dec 2009

maji to je normalne ze zeny ktore maju nizku teplotu v tehu tu 37 ani nedosiahnu 😉

majuska7979
16. dec 2009

no lebo mam take nizke teploty, takze to je normalne 😀

brisilda
16. dec 2009

shami ja sa chodim hlasit na urad a tam odomna chcu peciatky a jedna pani vo firme sa smiala ze este ked pojdem rodit ma budu posielat po podpis 😀 normalne sa cudovala ci im sibe 😀 podla mna pokial ma zena tehu knizku tak by sa hlasit uz nemala no zakon je zakon

groka
16. dec 2009

bris ale tuhu si skusila ci len gulocku ?

groka
16. dec 2009

baby dojedla som gulas a idem testovat a spat

dobru nocku

janulka04
16. dec 2009

a ja mam najradsej sprejovu Niveu, ale teraz nedavam nic...ked som doma, ani make up...a baby, ja som jak cernoska... 😀 normalne mi stmalva plet, je to strasne k tym mojim ciernym vlasom 😲 😀 😀

sharmana
16. dec 2009

groka dobrúúú.
no bris, tak to nechápem ani ja, čo si myslia, že pred pôrodom ta niekto prijme?... to je strašná byrokracia a neprispôsobivosť našich zákonov rozdielnym situáciám...

janulka04
16. dec 2009

bris, ja som to mala minulu zimu...mala som taky cerveny flak v podpazusi a strasne to svrbelo...

brisilda
16. dec 2009

shami mna sa ta pani na urade stale pyta ci mam nieco nove tak ja jej stale odpoviem ci pozna niekoho kto by ma v takom stave zamestnal 😀 su smiesny co uz ☹ to je nase slovensko
groka nie skusala som len gulocku skusim este tuhy som zvedava no teraz cakam kym to scervenanie prejde cez vykend som jedla buchtu na ktorej boli pecene orechy a zase to svědiiiiiiiiiiii 😀

brisilda
16. dec 2009

vikend 😀 😀 😀

janulka04
16. dec 2009

mne bris pomohla homeopaticka masticka...opytaj sa na nu v lekarni, to mozu aj tehu podla mna

sharmana
16. dec 2009

ja som mala raz alergickú reakciu na davidoff vonavku, respektíve kamoška mi dala tester na zápästie, ty koksko, v momente ma začala svrbieť ruka, už som sa lakla, že to bude ešte horšie... ja sa takých vecí bojím, lebo raz som mala alergickú reakciu aj ked na niečo úplne iné a celá som opuchla, hlavu som mala ako melon, aj ruky, nohy, bola to hrôza..

brisilda
16. dec 2009

janka uz som v lekarni bola vraj je dobry tekuty puder alebo sudokrem aby to vysusilo akoze ono to zabera no mat biele flaky pod pazuchou je otras 😀 to aby som farebne veci nenosila a podpiru davala prat kazdy den 😀

janulka04
16. dec 2009

vidis, aj sudocrem som si davala, ale to som nebola tehu, no s tymi flakmi mas pravdu bris...alebo skoc na kozne a basta

brisilda
16. dec 2009

no zatial to neni tak hrozne yb som sla na kozne ale mam to v plane ak to neprejde do aprila 😀 teraz v zime sa az tak nepotim 😀 horsie to bude v lete

janulka04
16. dec 2009

nezmenila si trebars prasok, avivaz?
HAHA; ze do aprila....to uz budes jednou nozkou na vzdycharni, bris 😀

brisilda
16. dec 2009

😀 😀 😀 no hadam vydrzime do maja datum 1. maja by bol idealny 😀

janulka04
16. dec 2009

no, ved ty si spominala, aby sa ti este po UZV nezmenil TP 😀
tak aj ja dufam, ze mrnus vydrzi...inac tvrdohlavy byk..to bude zabava...

brisilda
16. dec 2009

no veru a este ked to bude mala slecna tak bude mat rozky na hlave 😀 janka idem spat nejde mi e- mail na zozname 😠 ide ma porazit na facebooku nikto neni na skype tiez MMA nemaju nic zaujimave v ponuke a manzel ma nazhaveny caka v spalni 😀 a ja cakam kym maly zaspi a on nic 😀 😀 😀

janulka04
16. dec 2009

no vidis a ja som na FB 😀
dobre bris, bezkaj....dobruuu

miskahryzka8
16. dec 2009

ahojte, tak dnes sme si dali vitaminik E 400, bris, tusim ty si mi odporucila, ze 🙂 , dohliadnem na poloviciaka, nech aj on berie,som citala, ze ecko je dobre na viac veci, ale vraj sa nema kombinovat s inymi vitaminmi a mineralmi, ale ja uz beriem len tu trojkombinaciu - zelezo, kyselina listova a becko a mam uz teraz dlhsie chronicky kutik, tak som si dala aj bekomplex, ale ten vysadim, ked zmizne kutik 🙂 , idem precitat, som zvedava,kolko zvladnem sa mi zatvaraju oci 😅

miskahryzka8
16. dec 2009

xeni vyhcadza ti foli...a ovu na sviatky, ked tam nie su lekvosi 😒 ?

Luci v kvapkach na plodnost je alkohol 😕 , zaujimave 😀 , asi ma rozzurovat vajka 😀 , no a ty si ako zistial, ze nams ovu, baby to ked vajicko nepraskne, tak proste teplota sa nemeni a na ovu teste nie je ciarka, to asi nie je uplne iste, ci?

kocky, aby som nezabudla, komu ese napisala salome, ze az v 2010 sa zadari 🙂 ?

ja zatial nie som v ziadnom inom prispveku, len tu 😵, ked som prisla na konika, som nejaky zalozila, ale uz ani neviem aky presne nazov 😀

juuuj siska nasa, aka si zlata, ze si nas prisla kuk..., 4 mesiace rychlo ubehnu a moc zelam, aby po psychickej stranke to bolo stale lepsie a lepsie 🙂 😵

ja som dnes kuk modre z neba a mne sa zase zda nespravodlive, ze tie chudobne rodiny, co vobec neriesia nejake vitaminy a podobne maju tolko deti 😕 a zda sa mi to strasne nezodpovedne, hlavne taki ti okolo desat deti...

xeni sikulka, tak budete riesit aj cez sviatky 🙂

nadenka, teba som dlhsie necitala 🙂

nadenka, ja mrchujem od nedele, takze budeme teraz cca na rovnako 🙂 a inak ja vlastne neviem ci sa to rata ako sieste kolo, alebo uz siedme 😕 , ale asi sest, ked sme zacali v juli a prva mrcha vlastne mala neprist v auguste..., tak ako to ratam, tak vlastne sieste kolo 🙂 , aha ale FF ako siedmi cyklus 😕, no to je jedno, hlavne nech uspesny 🙂

juj ja si take veci ako polohovanie a odgrckavanie zacnem nastudovavat, az ked bude mrnusko v brusku, ale dobre sa priebezne podozvedat od vas 🙂

no idem do hajan, uz kolko hodin 😕 , papa zatial 🙂

dzou
17. dec 2009

dobre ranko no tak graf sa uz konecne ukludnil asi to bolo tym teplomer aj ze to tak lietalo ale vyzera to dobre joj keby sa to tak na konic neplastilo o zem 😖 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou no ovu mohla byt aj na 14dc keby bola este nizsia teplota ale kedze som nemerala tak uz to nezistim 😀 no sak to je jedno...
inac som sa teda rozodla ze testovat budem az neskor sak ked netestnem na stredry vecer kaslem na to radsej nskor ako byt sklamana 😉
tak prajem vam pekny dnik 😉 jej no dnes uz je konecne stvrtok.... teda maly piatok 😀

majuska7979
17. dec 2009

pekny grafik dzou,
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
teplomer nieje pokazeny, zmerala som prejstotu aj o 7rano a vysla mi taka ista ako vcera cize 36.9 😅 takze teplotka sa drzi

tea333
17. dec 2009

Dobre ranko baby,
dnes ma caka predtermin, nedavam si velku nadej lebo mam staru neaktualnu knihu 🙄 😅

vcera sme postavili stromcek, ale nemame ozdoby..vsetky aj s vianocnym osvetlenim zmizli..mame doma kopu miesta, ale predpokladam ze ich priatel odsunul k svokrovcom, lebo on ma hrozny syndrom upratujem upratujem a po mne nikto nic nenajde 😀 😀
rozmyslam o kupe novej vyzdoby, ale ked mne to strasne trva kym to cele zladim v obchodoch, prejdem aspon 3, a kym mam vsetko dokonale je to na slucku 😀
tak sme bez vyzdoby, len na kaktusoch uz mam santa ciapocky a rukavice, mame sviecku vianocnu a dreveneho soba hehe 😎

Groka tesim sa na dalsie testiky v albume:D
Siska je super ze si sa ukazala,
nemam prehlad tak baby drzte sa, docitam neskor 😝

rhodosbb
17. dec 2009

ahojte 🙂

groka, to aký hrozný zážitok si mala v tom obchode 😕 muselo to byt strasne neprijemne 😒 mne sa nedavno stalo, ze som platila kartou v tescu, kos plny az po vrch a kartu som mala neplatnu, tak som musela prejst za pokladnu, vraj aby som s tym nakupom neusla a tam pockat na mm, aby prisiel zaplatit a vsetci to videli a poculi a ja strasne nemam rada taketo situaciek, ked sa pozornost upriamuje na mna, ale tento tvoj zazitok by som rozdychavala asi dlho...

tea, drzim palce na skusku 😉 my uz mame stromcek ozdobeny, aj svetla na okne a take male stromceky s malymi ziarovcickami tiez na okne, ku nam jezisko moze prist aj dnes 😀 inac dnes mi sofia rano v aute povedala, ze uz tusi, co jej bubo (jej stary otec) kupil pod stromcek a vraj jej bubo povedal, ze uz bol na nakupe a vsetkym nam kupil darceky - som myslela ze ma vystrie...tak ja jej tu rozpravam, ze darceky prinesie jezisko a moj otec jej rovno supne, ze on ich ide kupit 😠 musim si to s nim dnes vybavit...

dzou, riadne ti vystrelili tie teploty 😉

idem ja pracovat, pekny dnik vam prajem vsetkym 😵

Sisuska, som rada, ze si doma a ze si v poriadku 🙂

brisilda
17. dec 2009

ahojte kocky
fiiiha motylek ty mas riadne dlehe cykly 😀 no dufam ze tento bude aspon tak 9 mesacny 😀

janulka04
17. dec 2009

ahojte babule? majka, kedy necakas mrchu?
No, veronika, tvoj oco to vyriesil teda... 😀
dzou, kraaasa, dufam, ze dole nepojde...

lucialen
17. dec 2009

Dobre ranko 🙂
Tea, drzim palce 😉
Miska, no podla BT som myslela, ze ovu mam, kedze mi vzdy pekne vyskocila 😉 ALE doki sledoval na sone vajka a oni bud prerastu do cysty, prestanu rast v urcitom stadiu alebo nerastu vobec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre