Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
30. júl 2009

malalady pocuj tak ktoho vie mozno pomaly sa vyplavuju tie co zabludili 😀 ta spravda uz vosla do spravnych dveri

brisilda
30. júl 2009

kocky ja odkedy sa snazime o mimco nemam ziaden vytok a to mi je teraz zahada 😝 doteraz som s nim mavala stale problem cize som rada ze teraz nic

kkatkaa
30. júl 2009

brisilda diky za tip mrkla som a pojdem vyskusat ale este som to nikdy nerobila tak neviem ci sa mi to podari a ci budem vediet kde to je a ci to je uz ono tak uvidim
a este k tym bolesstiam bruch ja ich mam teraz druhy alebo treti den vzdy ma to chyti tak poobede alebo navecer aj teraz ich mam a je to dost intenzivne. moze byt aj toto jednym z priznakov?

brisilda
30. júl 2009

katka moze aj nemusi mna to bolelo tak divne na jednej strane mala som pocit ako keby zomna chcelo nieco ist von no nebolelo to ktovie ako hrozne zazila som uz aj horsie teraz dufam, ze som si to len nenamyslala a ze si najdem coskoro // na teste

kkatkaa
30. júl 2009

mna to viac boli na pravo je to podobne ako pred mrchou ale tak trochu ine neviem ci si vies predstavit co asi myslim
tie // dufam aj ja

cicimon
30. júl 2009

mna 3-5ty den po styku bolelo v podbrusku, dokonca jeden den aj spinenie...a to bolenie som nikdy pred mrchou nemala. a bolo to cca 15DC, co na mrchu je este dost skoro..

kkatkaa
30. júl 2009

cicimon to teraz tento mesiac? alebo uz niekedy predtym a nebolo z toho nic? ☹ u mna to tiez zacalo tak 15 DC teraz mam 18DC tiez si myslim ze na mrchu je este skoro bodaj by neprisla vobec

cicimon
30. júl 2009

heh, ja som dnes tiez 18DC 🙂 - ano to bolenie, teraz asi od nedele do utorka a ten vytok bol jeden den teraz v pondelok taky slaby ako ked prvy den menz.

no snazili sme sa aj minuly mesiac, ale to som dostala mrchu o 5 dni skor akoby mala byt, tak teraz som trochu zmatena, ze na ktory den ju mam cakat - ci na 22 ako minule alebo 27 ako zvycajne, nevie niekto?

kkatkaa
30. júl 2009

no tak to sme na tom rovnako s tym bolenim, ale ja som bez vytoku
co sa tyka mrchy mam ju taku dost nepravidelnu bola pravidelna kym som mala HAK ale teraz je to bordel takze netusim kedy ju mam cakat len teraz este nie to by bolo moc skoro si myslim preto ma zmiatli tie bolesti ktore asi nebudu predzvest mrchy tak len nahodou ze co to je a ci by to nemohlo byt... ale asi nie to by bolo az moc velke stastie no nie? ☹

cicimon
30. júl 2009

no ja neviem....ja som skoncila s HAK v aprili, potom som mala 2x27 a 1x 22 dni...tak som zvedava

kkatkaa
30. júl 2009

ach to ti zavidim ze mas aspon aky taky prehlad o svojom cykle ja bohuzial nie tak v tom tak trochu triafam naslepo teda hlavne co sa prichodu mrchy tyka ale naposledy som mala dokonca az 33 nic moc co? to sa do prichodu dalsej mrchy este nacakam a nadufam az ma z toho porazi

cicimon
30. júl 2009

no prehlad - pocas HAK netrebalo, to bolo ako hodinky, ale odkedy som prestala, tak pisem, kolko bola mrcha a kolko cely cyklus....zas treba mat prehlad....len ked to nie je pravidelne, neveim koko mam cakat,,,

a tiez by ma zaujimalo, ze kedy testnut..

kkatkaa
30. júl 2009

aj u mna som presne este skoro aj na hodinu vedela kedy dostane
vidim ze v tom mas dobry system ja som to trochu podcenila a teraz sa v tom tak trochu dost topim no co uz moja blbost ale teraz uz to len tak nenecham a vsetko zapisem
ja by som sa najradsej testovala kazdy den ale to je blbost tak neviem

sisa2
31. júl 2009

luci - teplota vyzera super!!! len nech sa pekne drzi hore 😵

sisa2
31. júl 2009

katka 1704 - neviem, ci sa tu este ukazes ... ale ak sa uz rok snazite o drobceka a lekar ta napriek tvojmu upozorneniu neposlal dalej, asi by som ho zmenila. rok je dost dlha doba a v podstate ca. po roku sa posielaju pary do CAR. neviem, odkial si, takze presnejsie neporadim. ale laparka ta zrejme caka tak ci tak, ked sa pre CAR rozhodnete, bez nej a manzelovho spermiogramu s vami nebudu asi nic robit.
sledujes si cykly, ci mas ovu?

sisa2
31. júl 2009

jaj baby, som sa tu hned zrana pobavila na sledovani krcku 😀 ja som ho nikdy nesledovala, takze netusim, aky by mal byt ... ale podla clanku, co tu dala cicimon mi to aj tak nie je celkom jasne, lebo pred MS by mal byt tvrdy uzavrety - rovnako ako v tehu, nie?

malalady
31. júl 2009

ahojte baby.. fú mne je riadne zle na blééééééééééééééé... takto mi pred ms nebýva.. teraz rozmýšlam či je lekáren tunak otvorená... žeby som zbehla ak majú nejaký kvalitný test.. toto na ms není.. to už vidím

malalady
31. júl 2009

babyyyyyy tak lekáren otvorená bola kupila test testla no nebol to ranny moč ale uplne slaba čiarka druhá tam je aj priatel ju videl.. mu hovorim kukni na to je tam alebo sa mi to len vidí a on je tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
31. júl 2009

viete, čo to znamená??? asi som tehu 😀 to bol iba taký obyčajný test nejaký anoxium či čo .. 😅

malalady
31. júl 2009

som vám to chcela cvaknut, ale to nevidno na foto ☹ ale je tam už to zretelne vidnooooooooooooooo 😀

cicimon
31. júl 2009

malalady - gratulujem 🙂

cicimon
31. júl 2009

ktory den DC si?

sisa2
31. júl 2009

malalady - super, GRATULUJEM!!!! 😵 moc sa tesim!!! jupi, mame dalsiu tehulku 😵

malalady
31. júl 2009

cimon ja som pred mrchov 😀 preto mi slabé čiarky vidno ale si myslím, keby som testla na hentom čo som si prvý krat robila tak by to bolo krásne vidno toto bol obyčajsky test 😉 ale vyšiel pozitívny to je hlavnééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ja by som mala dostat 2hého mrchu takže ju nedostanem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ak nahodov tak len očistu čo mi trvá 3dni aj to raz mám raz nemám a slabulinko krvacam skoro vobec 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
31. júl 2009

sisa dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 kurna ja som happy 😵 😵 😵 😵 😵

malalady
31. júl 2009

a vám všeckýýýýýýýým toto posielam

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cicimon
31. júl 2009

super 🙂

sisa2
31. júl 2009

malalady - mam ich 😀 zajtra by som mala mat ovulku ... tak hadam pomozu 😉
verim ti, ze si vytesena, ved aj mas plne pravo. prajem ti krasne bezproblemove tehulkovstvo na konci s vonavym uzlikom 😵

kkatkaa
31. júl 2009

ahojte baby dnes odchadzam na ten vikend a nechcela som sa ani prihlasit ale mi to nedalo a mrkla som sem a co nevidiet mame 1 tehulku
malalady ani nevies ako moc ti gratulujem a zavidim a gratulujem je to super a urcite nas este info az ta druha // bude jasne vidno posli foto tesim sa s tebou 😀

malalady
31. júl 2009

siska dakujem-))) nech sa vám to už vydarí. ja som len zvedava jak dopadne fazulka a brisilda🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre